Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

V Indii znásilnili osmiměsíční holčičku

Odkazy na mediální zprávy s pedofilní tématikou (s uvedením zdroje v závorce), klíčové citace, komentáře a diskuse na dané téma, otevřené dopisy redaktorům, komunikace s širokou veřejností.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3595
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7569 x
Kontaktovat uživatele:

V Indii znásilnili osmiměsíční holčičku

Příspěvekod Plyšáček » 6.2.2018 19:13:13

V Indii znásilnili osmiměsíční holčičku (novinky.cz)Indické statistiky sexuálního násilí proti dětem se rozšířily o další případ. V hlavním městě Dillí byla znásilněna teprve osmiměsíční dívenka, napsal německý deník Bild.

Rodiče našli kojence v bezvědomí v postýlce v tratolišti krve, když se vrátili ze zaměstnání. Záchranka dítě odvezla do nemocnice, kde podstoupilo přes tři hodiny trvající operaci. Dívka je ale v kritickém stavu.

Policie vzápětí zadržela sedmadvacetiletého bratrance dívky, informovala indická tisková agentura Press Trust of India. Muž byl obviněn ze sexuálního zneužití dítěte a hrozí mu minimálně doživotí.

Znásilnění jsou v Indii velmi častá a v mnoha případech jsou oběťmi děti. Z údajů organizace UNICEF vyplývá, že v roce 2014 byla každá třetí oběť znásilnění nezletilá.

V roce 2015 bylo nahlášeno 11 tisíc znásilnění spáchaných na dětech, jen v samotném Dillí byly znásilněny každý den tři děti.

V roce 2012 zvedl vlnu nevole případ hromadného znásilnění třiadvacetileté studentky v autobuse v Dillí. Dívka nakonec zemřela. Tragická událost vyvolala řadu protestů po celé Indii.

Zpět na “REAKCE NA MÉDIA”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti