Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Zneužívanie detí v pedofilnej komunite tabooless chat

Odkazy na mediální zprávy s pedofilní tématikou (s uvedením zdroje v závorce), klíčové citace, komentáře a diskuse na dané téma, otevřené dopisy redaktorům, komunikace s širokou veřejností.
Uživatelský avatar
Max
VIP člen
Příspěvky: 205
Registrován: 2.1.2016 17:09:35
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 3
... až do věku: 12
Děkoval: 2734 x
Oceněn: 561 x
Kontaktovat uživatele:

Zneužívanie detí v pedofilnej komunite tabooless chat

Příspěvekod Max » 19.5.2018 22:32:24

Zneužívanie detí v pedofilnej komunite tabooless chatPrebiehajúci prípad na okresnom súde vo Freiburgu odhalil viac informácií o členoch Tabooless Chat, ako aj o vyšetrovaní, ktoré skončilo. Prípad sa zameral na zneužívanie dieťaťa v Staufene, ale nedávny vývoj odhalil, že mnohí podozriví sa stretli s Taboolessom, aktívne používali Tabooless a pravdepodobne mali administratívne (alebo podobné) pozície. Počas vypočutia vyšetrovatelia odhalili, že 10. septembra 2017 poslal niekto tip pre LKA a BKA, ktorý obsahoval obrázky, videá a informácie o totožnosti správcu Tabooless s názvom "Commander".

Prípad zneužívania detí začal už pred mesiacami, keď sa polícia dozvedela, že Markus K., 41 rokov, sa stretol s nevlastným otcom dieťaťa, ktorého neskôr sexuálne napadol. K. nedávno vykonal trest odňatia slobody za znásilnenie dospelého muža. Po prepustení z väzenia sa K pripojil k lokalitám pre zneužívanie detí. Verejnosť bola vylúčená z častí vypočutia, ktoré odhalili podrobnosti o konkrétnych miestach. Dozvedeli sa však, že K. sa stretol s týmto mužom vo väzení a predtým, ako nadviazal kontakt s otcom dieťaťa, sledoval ho a jeho dieťa na parkoviskách a rôznych budovách.

Osem trestných prípadov pochádza z informácií odhalených počas počiatočného vypočutia. K. bol odvtedy odsúdený za tieto zločiny:

  Závažné sexuálne zneužívanie detí;
  Fyzické napadnutie a ublíženie na zdraví;
  Porušenie dohľadu;
  Získanie materiálu zneužívaných detí;

Dostal desaťročný trest. Muž, ktorého kontaktoval, Christian L., sa nakoniec stal životne dôležitým zdrojom trestného stíhania. Ochotne predával prístup k dieťaťu, ktoré K. videl. K. kontaktoval Christian L. na Facebooku. Tam L. ponúkol prístup k dieťaťu ženy, s ktorou robil, alebo vo vzťahu s nemeckou ženou menom Berrin T.

Christian L. sa ukázal, že pri mnohých príležitostiach používal Tabooless. Videá zdieľané na webových stránkach zodpovedajú videám uloženým na iPhone a pevných diskoch. Videá odhalili, že matka dieťaťa Berrin T. sa objavila aj v niektorých nezákonných videách. Prostredníctvom videí samotných vymáhali orgány presadzovania práva informácie o ďalších podozrivých, ktorí sa bez ďalších informácií osvedčili. S pomocou od L. sa tieto informácie stali nevyhnutnými pre stíhanie.

L. používal Tabooless na kontaktovanie iných pedofilov, ktorí žili v blízkosti. On sa objavil vo videách spolu s ostatnými. Z dôvodov neznámych v prokuratúre však L. začal informovať o ostatných používateľoch Tabooless, s ktorými sa kontaktoval na stránkach. Menoval tiež používateľov, s ktorými sa stretol na iných webových stránkach týkajúcich sa zneužívania detí.

Obžaloba požiadala vyšetrovateľa B o dôležitosť informácií, ktoré poskytol L. počas prešetrovania. B. odpovedal: "Nezachytili by sme troch zo štyroch vinníkov bez pána L." Samotné video by len viedlo k odsúdeniu jedného z obžalovaných. "Vyhlásenie Christiana L. bolo veľmi užitočné. Všetko, čo pán L. povedal doteraz, bolo potvrdené, "povedal B.

L. dal polícii zoznam 120 kontaktov, ktoré uložil na Tor Messenger, súd vypočul vyšetrovateľa. L. označil 20 mien používateľov, ktorí s najväčšou pravdepodobnosťou zneužívajú deti alebo poskytujú prístup k vlastným deťom. Muž tiež povedal polícii konkrétny kontakt s názvom "Dittmarscher", ktorý hovoril o zabíjaní detí po ich zneužívaní. L. tiež prechádzal políciou a súdnou sálou prostredníctvom kriminálnych scén. Povedal polícii, kde sa stretnutia konali a dátumy stretnutí. Svedčil proti zatknutým s ktorými sa stretol, a v niektorých prípadoch zneužíval deti spolu so žalovaným.

Taboo členka "Klaus"
Polícia sa o tejto osobe dozvedela prostredníctvom videa nachádzajúceho sa na disku USB, ktorý L. držal v dome svojej matky. Video poskytlo informácie o obžalovaní - colnom dôstojníkovi v Nemecku - ale nie dostatok informácií na odhalenie jeho identity. Po dôkladnom vyšetrovaní polícia zistila, že osoba, ktorú L. identifikovala ako užívateľ "Klaus", pracovala pre jednotné ozbrojené sily Nemecka - nie pre colnú správu.

Polícia pochybovala, že chytili správneho podozrivého pri svojom prvom stretnutí. Vyzeral príliš pokojne. Orgány ho však požiadali, aby zmenil uniformu z vojenského oblečenia na civilné oblečenie. Polícia si všimla jazvu, ktorá sa zhodovala s jazvou človeka v jednom z videí získaných z USB disku vlastneného L. Podozrivý muž s menom Knut S. sa stal jedným z najlepších príkladov práce L., ktorú účinne ukončili v mene nemeckých vyšetrovateľov.

Nižšie je uvedený zoznam osôb, ktoré boli zadržane v prípade, ktorý sa začal ako prípad, ktorý zahŕňal zneužívanie jedného dieťaťa.

  Berrin T., 47, matka detí, umožnila zneužívať deti.
  Christian L., 39, Berrin je významný primárny informátor.
  Markus K., 41 rokov, jeden z prvých odsúdených v prípade vďaka dôkazom poskytnutým Christianom.
  Neznámy švajčiarsky muž, ktorého pomenoval Christian L. Rakúske úrady ho zatkli, ale nebol súdený.
  33-ročný Španiel zadržany vo svojej domovskej krajine
  Knut S., 49 rokov, známy ako "Klaus". Nemecký vojak.
  Ďalší neidentifikovaný 43-ročný muž z Šlezvicko-Holštajnska.
  32-ročný tiež zo Šlezvicko-Holštajnska, ktorý podľa Christian L. zneužil svoju vlastnú dcéru.

Zdroj informácii o tomto prípade je zdokumentovaný tu: http://www.badische-zeitung.de/staatsanwaltschaft-wirft-knut-s-kindesmissbrauch-und-zwangsprostitution-vor

Zpět na “REAKCE NA MÉDIA”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti