Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Policie obvinila samozvaného krále pedofilů. Učil 10 let tanec ve školkách

Odkazy na mediální zprávy s pedofilní tématikou (s uvedením zdroje v závorce), klíčové citace, komentáře a diskuse na dané téma, otevřené dopisy redaktorům, komunikace s širokou veřejností.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
VIP člen
Příspěvky: 136
Registrován: 2.1.2016 18:41:28
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 12
Děkoval: 514 x
Oceněn: 351 x
Kontaktovat uživatele:

Policie obvinila samozvaného krále pedofilů. Učil 10 let tanec ve školkách

Příspěvekod Gabriel Svoboda » 15.6.2018 14:09:57

Policie obvinila samozvaného krále pedofilů. Učil 10 let tanec ve školkách (iDnes.cz)Pořádal dětské tábory a v desítkách mateřských škol vedl taneční kroužky pro nejmenší děti. Zpíval s nimi, tleskal, tančil, natáčel je a nechal si za to od jejich rodičů platit. Osmatřicetiletý Petr D. z Prahy navenek vystupoval jako zkušený a seriózní pedagog a tanečník.

V soukromí si říkal Plyšáček, založil web pro pedofily a prohlásil se za jejich „pedokrále“. Tvrdil, že jim chce pomáhat, aby nebyli nebezpeční.

Nyní jej policie viní z toho, že sexuálně zneužil několik holčiček. Soud ho poslal do vazby. Ukázalo se, že v některých školkách nechávali externího lektora s dětmi o samotě, jinde na ně dohlížela jen uklízečka.

Rozsáhlý případ vyšetřuje středočeská policie. „Vzhledem k probíhajícímu vyšetřování nebudeme poskytovat žádné informace. Na případ je uvaleno informační embargo, figurují v něm nezletilí,“ sdělil mluvčí středočeské policie Pavel Truxa.

Podle informací MF DNES byl muž před pár týdny s osmiletou holčičkou v restauraci v Lysé nad Labem. Dívku osahával a choval se k ní tak nevhodně, až si toho všimla prodavačka a vše natočila na mobil. Záběry předala policii, která později v mužově počítači nalezla spoustu fotografií a videí s holčičkami ze školek.

Na jedné třeba sedí u klavíru a na klíně má dítě. Další fotografie jsou údajně mnohem drsnější a na jedné dokonce zneužívá holčičku na táboře. Kriminalisté posléze obvinili i matku dívenky, s níž byl muž v Lysé nad Labem. Zjistili, že žena svou dcerku prodávala.

S dětmi pracoval přes deset let

Petr D. měl přitom dlouhé roky k dětem velmi blízko. Podle informací MF DNES založil agenturu, se kterou objížděl školky po celé Praze. Dělal to přes deset let a školek byly desítky, podle policistů až padesát. „Znala jsem ho, viděla jsem jeho hodiny v naší školce, dokonce dělal i tábory pro děti,“ vzpomíná ředitelka školky v Praze 4.

Petr D. tančil s dětmi ve školce asi tři roky, pak spolupráce skončila. „Nebylo to kvůli žádnému problému, jen jsme si vzali jógu a jiný druh cvičení,“ řekla ředitelka. Dušuje se, že na jeho hodiny vždycky někdo dohlížel. „Nebyl s nimi rozhodně sám, vedle byla uklízečka,“ řekla s tím, že dnes už externí lektory školka nebere.

Na uklízečku se odvolávala i ředitelka další pražské školky. „My máme školku ochráněnou, na kterýkoli kroužek, kterýkoli,“ zdůrazňovala, „vždy dohlíží učitelka nebo uklízečka.“

Ve školce na východním okraji Prahy byl naposledy před dvěma roky. Ani tady nebyl podezřelý. Obviněný muž si prostory v areálu školky pronajímal a od rodičů dětí vybíral peníze. Obvykle 800 korun za pololetí, nebo rovnou 1 600 korun za celý školní rok.

Tady na něj ale nedohlížel nikdo. „Rodiče podepsali souhlas, že si děti přebírá lektor a po dobu kroužku za ně zodpovídá on,“ sdělila ředitelka. Spolupráce skončila, když školka zrušila všechny kroužky.

Starostka: Prověřujte externisty

Politici v obvodech, které školky zřizují, se brání, že o lektorových sklonech nevěděli. „V době, kdy v mateřských školách, nejen u nás, ale i v jiných městských částech, na základě žádostí rodičů taneční kroužky vedl, bohužel naše školky takové informace neměly,“ řekl radní Městské části Praha 4 pro školství a mládež Jaroslav Míth.

„V souvislosti s touto a podobnými kauzami vyzvala městská část Praha 20 své příspěvkové organizace, aby externí pracovníky prověřovaly a v průběhu jejich činnosti i nadále kontrolovaly,“ reagovala starostka Hana Moravcová.

Sexuologové svým klientům rozhodně nedoporučují, aby pracovali s dětmi. „Zvyšuje to riziko, že někdy svoji deviantní, pedofilní touhu neovládnou. To je stejné, jako kdyby se nás zeptal abstinující alkoholik, jestli mu doporučíme, aby pracoval v hospodě. Tak nedoporučíme, samozřejmě,“ řekl sexuolog Ondřej Trojan.

Přezdívku Plyšáček i jeho web Trojan zná. „Upozornili mě na něj někteří z mých pacientů, tak jsem se na to podíval. Je to už několik let a připadalo mi to v mezích korektnosti,“ řekl.

Na druhou stranu pedofilova práce s dětmi může být podle Trojana přínosem. „Když svoje pedofilní sklony transformují do toho, že vedou skautské tábory nebo podobné kroužky a nic si k dětem nedovolí, tak je to optimální. Jednou jsem přišel do styku s mužem, který vedl skauty a říkal, že občas je to pro něj těžké, ale už to dělá řadu let a nikdy neměl nejmenší problém, všechny touhy si odžívá ve fantaziích. Proti tomu nelze nic namítnout,“ míní sexuolog.

Pobuřoval i ostatní pedofily

Plyšáček býval členem Československé pedofilní komunity, známé jako Čepek, která sdružuje podobně deviantní jedince. Tam měl ale neustálé konflikty s ostatními. Administrátoři mu pohrozili vyloučením kvůli nevhodným narážkám v chatu.

Citujeme z těch mírnějších. V červenci 2015 napsal: „Potřeboval jsem podržet od někoho igelitku. Matka od Janičky řekla, že mi ji Janička podrží. Já na ni – před asi 10 dospělými: Ty mi podržíš?“ Když se jeden z členů komunity ohradil s tím, že by se nedivil, kdyby mu nějaký tatínek jednu „natáhl“, Plyšáček odpověděl: „Já bych si ji natáhl či roztáhl sám. Stačilo by, kdyby mi ji přivedl...“

Petr D. nakonec komunitu opustil a v prosinci 2015 si založil vlastní. Označil ji jako „bezpečné sídlo obdivovatelů holčiček“. Cílem byla údajně osvěta, teoretické studium či „rady od zkušenějších pedofilů, jak ovládat vášně“.

Sám o sobě na webu píše, že jeho zájmem je studium dětské sexuality a líbí se mu dívky od 1 do 10 roků. Mezi jeho nejoblíbenější odkazy patřily holčičky v plavkách, z nichž mnohé jsou na fotkách ve vyzývavých pózách.

Reportér MF DNES narazil na jeho bizarní web už před dvěma roky. Tehdy souhlasil s rozhovorem. „O jistou popularizaci stojíme, jelikož mnoho nepodchycených pedofilů žije bez dohledu a mohou být nebezpeční dětem,“ tvrdil. Dál však trval na tom, že chce zůstat v utajení. „Mám mladšího syna, učím mnoho dětí, jsem dosti známý, předčasný coming out by znamenal obrovské množství bolesti pro nesmírné množství lidí.“ Nakonec si rozhovor rozmyslel.
Uživatelský avatar
Tori
Uživatel
Příspěvky: 20
Registrován: 20.1.2016 21:55:37
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 5
... až do věku: 15
Děkoval: 114 x
Oceněn: 51 x
Kontaktovat uživatele:

Pedofil Petr přezdívaný Plyšáček učil ve školkách holčičky tanečky. Hlídala ho jen uklízečka

Příspěvekod Tori » 15.6.2018 15:55:22

Pedofil Petr přezdívaný Plyšáček učil ve školkách holčičky tanečky. Hlídala ho jen uklízečka (Blesk.cz)Říká si Plyšáček a tím, že je pedofil, se netají. Sám přiznal, že ho přitahují holčičky od jednoho do deseti roků. Pro pedofily vedl i internetové stránky a tvrdil, že jim chce pomoci, aby nebyli nebezpeční. Tomu se dá ale těžko uvěřit. Petr D. (38) z Prahy byl zatčen a obviněn ze sexuálního zneužití několika malých dívek. Pozor, z informací o tomto muži se se vám může udělat špatně.

Petr D. pořádal dětské tábory a na několika desítkách mateřských škol vedl sám taneční kroužky pro ty nejmenší děti. Ty učil tančit, zpívat a natáčel si je při tom. Navenek působil jako zkušený pedagoga tanečník. Ve skutečnosti mu ale nešlo o dobro dětí, ale o vlastní zvrácené potěšení.

Policie ho viní ze zneužití několika malých holčiček. Případ však komentovat nechce. „Vzhledem k probíhajícímu vyšetřování nebudeme poskytovat žádné informace. Na případ je uvaleno informační embargo, figurují v něm nezletilí,“ řekl mluvčí středočeské policie Pavel Truxa listu MF Dnes, který o případu informoval.

Plyšáček měl být podle něj před pár týdny načapán osmiletou dívkou v restauraci v Lysé nad Labem. Holčičku osahával a choval se k ní nechutně, až si toho všimla prodavačka a incident natočila na mobil. Záznam předala policii, která později v Petrově počítači nalezla mnoho fotek a videí s holčičkami ze školek. Na jedné z nich sedí u klavíru a na klíně má dítě.

Další snímky jsou údajně mnohem více znepokojující a na jednom z těch drsných dokonce zneužívá holčičku na táboře. Kriminalisté následně zjistili, že matka z Ústí svou dceru pedofilovi prodávala. Deník uvedl, že Petr si založil agenturu, se kterou objížděl školky po celé metropoli.

„Znala jsem ho, viděla jsem jeho hodiny v naší školce, dokonce dělal i tábory pro děti,“ zavzpomínala ředitelka školky v Praze 4. S dětmi tančil 3 roky, než spolupráce skončila. „Nebylo to kvůli žádnému problému, jen jsme si vzali jógu a jiný druh cvičení,“ vysvětlila ředitelka.

Na hodiny podle ní vždy někdo dohlížel. „Nebyl s nimi rozhodně sám, vedle byla uklízečka,“ prohlásila. Na uklízečku se odvolávala i ředitelka další pražské školky. „My máme školku ochráněnou, na kterýkoli kroužek, kterýkoli. Vždy dohlíží učitelka nebo uklízečka,“ řekla.

Ve školce na východu Prahy hlídán nebyl. „Rodiče podepsali souhlas, že si děti přebírá lektor a po dobu kroužku za ně zodpovídá on,“ prozradila její ředitelka. Od rodičů vybíral peníze, 800 Kč za půlrok nebo dvojnásobek za rok. Ve školce na východním okraji Prahy byl naposledy před dvěma roky.

Ani tady nebyl podezřelý. Obviněný muž si prostory v areálu školky pronajímal a od rodičů dětí vybíral peníze. Obvykle 800 korun za pololetí, nebo rovnou 1 600 korun za celý školní rok. Tady na něj ale nedohlížel nikdo. Spolupráce skončila, když školka zrušila všechny kroužky.

Petr býval členem Československé pedofilní komunity známé jako Čepek. Tam měl ale problémy s ostatními uživateli. Napadal a urážel ostatní pedofily. Administrátoři mu hrozili vyhozením za urážky na chatu. Citace jedné z mírnějších: „Potřeboval jsem podržet od někoho igelitku. Matka od Janičky řekla, že mi ji Janička podrží. Já na ni – před asi 10 dospělými: Ty mi podržíš?“

Jeden z uživatelů se ohradil s tím, že by se nedivil, kdyby mu za to dal nějaký tatínek pěstí. Plyšáček odvětil: „Já bych si ji natáhl či roztáhl sám. Stačilo by, kdyby mi ji přivedl...“ Petr poté komunitu opustil a v prosinci 2015 si založil vlastní. Označil ji jako „bezpečné sídlo obdivovatelů holčiček“.

Reportér MF Dnes narazil na jeho stránky už před dvěma lety. Tehdy souhlasil s rozhovorem s tím, že mu jde o osvětu. Chtěl ale zůstat anonymní. „Mám mladšího syna, učím mnoho dětí, jsem dosti známý, předčasný coming out by znamenal obrovské množství bolesti pro nesmírné množství lidí.“ Nakonec změnil názor a rozhovor odmítl.
Uživatelský avatar
Selynt
Uživatel
Příspěvky: 24
Registrován: 14.12.2017 22:34:39
Pohlaví: muž
Povolání: Child Dev. Researcher
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 0
... až do věku: 5
Děkoval: 41 x
Oceněn: 69 x

Re: Policie obvinila samozvaného krále pedofilů. Učil 10 let tanec ve školkách

Příspěvekod Selynt » 21.8.2018 8:52:06

"Reportér MF DNES narazil na jeho bizarní web už před dvěma roky. Tehdy souhlasil s rozhovorem. „O jistou popularizaci stojíme, jelikož mnoho nepodchycených pedofilů žije bez dohledu a mohou být nebezpeční dětem,“ tvrdil. Dál však trval na tom, že chce zůstat v utajení. „Mám mladšího syna, učím mnoho dětí, jsem dosti známý, předčasný coming out by znamenal obrovské množství bolesti pro nesmírné množství lidí.“ Nakonec si rozhovor rozmyslel."


Má někdo odkaz na tento rozhovor mezi Plyšáček a MF DNES? Rád bych to přečetl.

Does anybody have a link to this interview from "MF DNES" with Plyšáček? I would like to read it.

Jsem velmi smutná z této nešťastné události. Modlím se, aby královna byla v pořádku. Nevěděla jsem o ní hodně, ale žádná holka by nemusela projít touto cestou.

Doufám, že Plyšáček, nebo myslím, že "Petr D." bude v pořádku. Zdá se, že mají proti němu hodně důkazů. Vězení je strašidelné místo. Nemyslím si, že bych mohl ve vězení přežít.

Je mi líto, pokud je můj český jazyk těžko čitelný.
Husky
Uživatel
Příspěvky: 41
Registrován: 5.1.2016 4:55:48
Pohlaví: muž
Líbí se mi: více kategorií
... ve věku od: 99
... až do věku: 99
Děkoval: 46 x
Oceněn: 98 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Policie obvinila samozvaného krále pedofilů. Učil 10 let tanec ve školkách

Příspěvekod Husky » 21.8.2018 13:08:25

Odpovím v obou jazycích, prostřednictvím překladače. Rozhovor nevznikl, Petr D. se bál vyzrazení. Jistě ho ve vězení nečeká nic dobrého. Ano, o Královnu mám také strach. Důkazů má Policie nejspíše hodně.

I will respond in both languages via the translator. The conversation did not arise, Peter D. feared disclosure. Certainly no good is expected in prison. Yes, I'm afraid of the Queen. The police have a lot to prove.
Uživatelský avatar
Asce
Administrátor
Příspěvky: 873
Registrován: 16.12.2015 18:13:48
Pohlaví: muž
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2928 x
Oceněn: 3084 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Policie obvinila samozvaného krále pedofilů. Učil 10 let tanec ve školkách

Příspěvekod Asce » 21.8.2018 13:10:00

Selynt píše:Má někdo odkaz na tento rozhovor mezi Plyšáček a MF DNES? Rád bych to přečetl. Does anybody have a link to this interview from "MF DNES" with Plyšáček? I would like to read it.

Tento rozhovor se neuskutečnil. Plyšáček nakonec odmítl. Proto žádný odkaz neexistuje. Uvážil, že daný reportér údaje zkresluje a nepodává pravdivý obraz reality. Také ve výše uvedeném článku jsou lži.

Selynt píše:Jsem velmi smutný z této nešťastné události. Modlím se, aby královna byla v pořádku. Nevěděl jsem o ní hodně, ale žádná holka by neměla projít touto cestou.

Celá naše komunita je smutná. Podle policie měl Plyšáček na svědomí z dřívější doby činy, o kterých jsme my nevěděli a které odsuzujeme. Ale pokud jde o Královnu, tak zde byla oboustranná čistá láska. Královna Plyšáčka velmi milovala. Plyšáček se ovšem choval velmi nerozumně a na veřejnosti vyzývavě. Zničil tak život sobě i své životní lásce.

Selynt píše:Doufám, že Plyšáček bude v pořádku. Zdá se, že mají proti němu hodně důkazů. Vězení je strašidelné místo. Nemyslím si, že bych já mohl ve vězení přežít.

Bohužel, Plyšáček nekomunikuje ani s nejbližšími kamarády. Rádi bychom mu nějak pomohli.
Husky
Uživatel
Příspěvky: 41
Registrován: 5.1.2016 4:55:48
Pohlaví: muž
Líbí se mi: více kategorií
... ve věku od: 99
... až do věku: 99
Děkoval: 46 x
Oceněn: 98 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Policie obvinila samozvaného krále pedofilů. Učil 10 let tanec ve školkách

Příspěvekod Husky » 23.9.2018 18:34:42

Musím se zeptat. Jak dlouho tu ještě bude vazebně stíhaný člověk, který zneužíval holčičky a spoustu svých činů si i natáčel, vedený pod červenou administrátorskou barvou? Vím že je jeho profil zablokovaný, ovšem tak Asce učinil z důvodu že sem prostřednictvím jeho nicku vstoupila policie a nikoli proto že by ho chtěl skutečně zablokovat. Některé Plyšákovi „hloupé“ články již sice mizí kamsi, ale on je stále webem považován za jednoho z nejdůležitějších vůdců. Web Pedonia se dosud nijak nedistancoval od jeho chování, na fóru není zmínka že by provozovatel pedonia.com jakkoli negativně hodnotil Plyšákovo chování a jediné čeho jsme se dočkali je Asceho vyjádření v SZ že on lituje toho co se stalo, protože tak policie zničila čistou lásku, proto by k tomu nemělo docházet (ke zneužívání) páč to prostě vždy jednou praskne. Nikdy se však pedonia.com nijak nedistancovala od trestných činů (dnes již z velké míry prokazatelných, policie má tuny či spíše GB důkazů) a dokonce po zatčení, tu docházelo k vkládání příspěvků, aby se celá věc co nejdéle ututlala. Plyšáček byl totiž zatčen tuším 8. nebo možná 9. dubna, po tomto datu se již na web přihlašovala jen policie. V ten čas, kdy už Asce věděl o zatčení a nick „Plyšáček“ zablokoval, dál uvedl několik příspěvků. Ačkoli sám věděl z čeho je Plyšáček obviněn, stále hrál hru na příliš aktivní obsluhu v restauraci, namísto aby odsoudil Plyšákovo chování. O tom, že někteří blízcí přátelé viděli materiál, který teď zkoumá policie psát nebudu, to nechť si každý obhájí sám před sebou.

Musím se tedy zeptat. Ačkoli ctím presumpci neviny, je již všem přeci dávno jasné že osoba Petr D. alias „Plyšáček“, páchal opakovaně trestné činy a bude pravomocně odsouzen. Proč se dodnes web pedonia.com nedistancoval od těchto skutků? Proč je nick „Plyšáček“ stále veden jako administrátor webu a moderátor, s členstvím ve VIP skupině?

Tento příspěvek míním vážně, nejde o provokaci. Chci znát přímé a jednoznačné odpovědi a nikoli odpovědi o soukmenovcích a podobné sektářské nesmysly. Děkuji za věcnost.
Uživatelský avatar
Asce
Administrátor
Příspěvky: 873
Registrován: 16.12.2015 18:13:48
Pohlaví: muž
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2928 x
Oceněn: 3084 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Policie obvinila samozvaného krále pedofilů. Učil 10 let tanec ve školkách

Příspěvekod Asce » 24.9.2018 20:03:22

TOTO JE DOČASNÝ PŘÍSPĚVEK

Husky píše:Musím se zeptat...


No, myslím, že nemusíš, neb ptát je možnost, nikoliv povinnost. Dobrá, tedy chceš se zeptat. Jistě, tvůj příspěvek nenechám bez odpovědi, ale momentálně dlím mimo EU. Hotel je úžasný, jídlo dokonalé, moře super a kamarádku raději nebudu vychvalovat, aby nezpychla... To jediné, co ovšem stojí za houby, je připojení k internetu. Něco tak příšerného jsem ještě nezažil. Proto nějakou smysluplnou reakci na tvůj příspěvek vyplodím, až budu zase v našich končinách. Ne, že bych se zpět nějak hrnul, tady se lidé usmívají, nezávidí si a vůbec jsou milí...
Husky
Uživatel
Příspěvky: 41
Registrován: 5.1.2016 4:55:48
Pohlaví: muž
Líbí se mi: více kategorií
... ve věku od: 99
... až do věku: 99
Děkoval: 46 x
Oceněn: 98 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Policie obvinila samozvaného krále pedofilů. Učil 10 let tanec ve školkách

Příspěvekod Husky » 25.9.2018 18:41:19

Zneužil jedenáct holčiček, stojí v obžalobě vedoucího tanečních kroužků (iDnes.cz)

Čtyřicetiletý Petr Dostál z Prahy čelí obžalobě z toho, že pohlavně zneužíval i znásilňoval holčičky z mateřských škol, v nichž vedl taneční kroužky. Podle státní zástupkyně si své počínání nahrával a pornografické záznamy si ponechával. Muži hrozí až dvanáctileté vězení.

Společně s ním usedne na lavici obžalovaných i matka jedné z dívek. Podle obžaloby nechávala dceru s Dostálem přes noc, ačkoliv věděla, že s ní provádí sexuální praktiky. Čtyřicetiletý muž i stejně stará žena jsou ve vazbě. Pražský městský soud se jejich kauzou začne zabývat příští měsíc.

Obžaloba tvrdí, že Dostál v letech 2015 a 2016 zneužil deset holčiček v sedmi různých pražských školkách, jedenáctou pak na letním tanečním soustředění u Strakonic. Zatímco ostatní děti tancovaly, lákal prý vyhlédnuté dívky na židli, kterou záměrně postavil stranou a na kterou předem zaměřil skrytou kameru. Dívky pak údajně líbal, hladil, držel za hýždě a prováděl kopulační pohyby.

U tří holčiček pak podle obžaloby zašel ještě dál. Dvěma prý ve svém pokoji na tanečním soustředění prováděl orální sex. Státní zástupkyně uvádí, že se třetí chodil do restaurací, kde vystupovali jako zamilovaný pár, drželi se za ruce, líbali se a Dostál dívenku oslovoval „královno“, zatímco ona jeho „králi“.

Podezřelého chování si všimla žena v restauraci
Tuto dívku si prý s vědomím její matky nejméně dva roky pravidelně vodil k sobě domů a pořídil s ní 109 pornografických videí a nejméně 20 souborů fotografií.

„Zneužil bezbrannosti nezletilé poškozené, která se v důsledků jeho chování k ní do něj zamilovala a vzhledem k jejímu vřelému vztahu k němu souhlasila s prováděním různých sexuálních praktik, kdy ji obviněný v řadě případů cíleně učil různým sexuálním aktivitám a postupům, které stupňoval,“ stojí v obžalobě.

Matka prý Dostálovi dceru svěřovala přinejmenším třikrát týdně, ačkoliv od něj věděla, že je pedofil a že má s holčičkou sex. Muž ji prý ujišťoval o tom, že její dcera je jeho životní láska. „Tuto situaci přijala jako fakt, ztotožnila se s tím, že její dítě od svých šesti let má životního partnera, je do něj zamilovaná a plánuje s ním společnou budoucnost,“ uvádí obžaloba. V případě prokázání viny může matka skončit za mřížemi až na 15 let za obchodování s lidmi.

Policie Dostála zadržela letos v dubnu. Podle MF DNES, která následně informovala o mužově obvinění, si jeho nevhodného chování k malé dívce všimla žena v restauraci v Lysé nad Labem. Mužovo počínání si natočila na mobilní telefon a záběry předala policistům, kteří později v Dostálově počítači nalezli videa a fotografie jeho svěřenkyň z mateřských školek.
ČTK, iDNES.cz


Tak, a teď si dovolí „Plyšáčka ještě někdo hájit nebo psát něco o čisté lásce, tak jak to má především Asce ve zvyku? Ano, něco co je v tisku nemusí být pravdivé, ovšem 109 videí, která zjevně nebyla ani z poloviny tak nevinná jak se nám tu snaží někteří už téměř půl roku nabulíkovat, si asi těžko může někdo jen tak vymyslet. Toto v kombinaci s tresty nad 10 let musí být jasný signál, jak to bylo ve skutečnosti.

Může to být kontroverzní názor, ale jako pedofil můžu nad něčím zavřít oči, odbýt to že vlastně o nic nejde. Zde ale pachatel prováděl zneužívání cíleně, dlouhodobě a jak vyplývá z kontextu nejspíš i s použitím psychického nátlaku. Možná si oběti tento tlak neuvědomovali, ale pachatel věděl co dělá proto to dělal opakovaně, v práci, s využitím bezbrannosti. A ne, opravdu se mnou nemusíte souhlasit, ale potřeboval jsem to napsat.

Ufff….
Uživatelský avatar
Asce
Administrátor
Příspěvky: 873
Registrován: 16.12.2015 18:13:48
Pohlaví: muž
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2928 x
Oceněn: 3084 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Policie obvinila samozvaného krále pedofilů. Učil 10 let tanec ve školkách

Příspěvekod Asce » 25.9.2018 20:19:49

Toto je dočasný příspěvek

Husky se jako obvykle mýlí, resp. činí závěry tak, aby byl Plyšáček co nejvíce očerněn. Myslím, že lze udělat i nenovinářský závěr, stačí jen číst. Vyjádřím se pro komunitu jakmile budu v EU...
Uživatelský avatar
Max
VIP člen
Příspěvky: 206
Registrován: 2.1.2016 17:09:35
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 3
... až do věku: 12
Děkoval: 2740 x
Oceněn: 561 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Policie obvinila samozvaného krále pedofilů. Učil 10 let tanec ve školkách

Příspěvekod Max » 26.9.2018 2:59:30

Za jeho činy ho nik neháji. On ju miloval len bohužiaľ si nechcel uvedomiť že keď miluje dievčatko sexuálne aktivity do toho nepatria. Nepoučil sa od iných ktorý rovnako zlyhali a skončili tak ako teraz on nechcel si to pripustiť že by sa to mohlo stať. Ale stým ako sa choval na verejnosti si zbytočne na seba pritiahol veľa pozornosti. To jeho chovanie ľudia v jeho okolí akceptovali netušili že to ma súvislosť zo zneužívaním no osudným sa mu stalo že bol s „kráľovnou“ mimo svoje teritórium kde ho nik nepoznal a pravé to ako sa choval prišlo jednej žene divne.

Ale čo mňa veľmi mrzí ako to cele skončilo že ta rodina sa úplné rozpadla matka obvinená pritom ona neprenajímala svoju dcéru. No to ako ho dcérka mala rada matke neprišlo nič zle na tom že trávia nejaký čas spolu. O tom plánovaní budúcnosti to bolo trochu prehnane a brané s pozície matky s nadhľadom. Ona nemala tušenie že ju zneužíva nakoľko dcérka od neho chodila domov šťastná a matka mala s toho radosť. Ak by sa dozvedela že zneužíva dcérku tak by to tak určite nenechala nakoľko pracoval s deťmi a bola by tu možnosť že by mohol zneužívať aj iné deti. Ale nakoľko Plyšaček nemal do tej doby žiadne obvinenie zo zneužívania ohľadom prace s deťmi matka nemala dôvod mu neveriť. A to sa jej stalo nakoniec osudne a je to dosť smutne ani nechcem pomyslieť na „Kráľovnú“ ako sa teraz cíti.

Zpět na “REAKCE NA MÉDIA”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Fíres a 2 hosti