Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Imigranti - Unie ztratila soudnost

Odkazy na mediální zprávy s pedofilní tématikou (s uvedením zdroje v závorce), klíčové citace, komentáře a diskuse na dané téma, otevřené dopisy redaktorům, komunikace s širokou veřejností.
Uživatelský avatar
Max
VIP člen
Příspěvky: 205
Registrován: 2.1.2016 17:09:35
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 3
... až do věku: 12
Děkoval: 2740 x
Oceněn: 561 x
Kontaktovat uživatele:

Imigranti - Unie ztratila soudnost

Příspěvekod Max » 4.2.2016 20:41:01

Imigranti - Unie ztratila soudnostGabi ma upozornil na toto. Keď som to čítal, bol som nenormálne vytočený z toho... Ako je možné, že jedna skupina občanov môže vlastniť dp, ktorú pravdepodobne oni sami natočili a tým pádom zneužili deti. A občania EÚ sú len za sťahovanie už natočeného materiálu trestaní. Toto je protiústavné, protiľudské. Chcel som písať niečo o DPčku, ale takto to stráca úplne význam, keď zákony neplatia pre všetkých.

Za těch šest týdnů jsem zažil, jak mezi migranty odhalili desítky radikálních islámských bojovníků. V mobilech měli někteří z nich fotky a videa zachycující, jak brutálně mučí nebo zabíjejí své oběti. Několik dalších mělo u sebe dětskou pornografii či fota a videa mučení nahých žen.

Byli předáni slovinské kriminální policii. Ta je ovšem většinou pouze vyslechla, provedla zápis a k velkému všeobecnému překvapení je pustila dál do Evropy. Přitom podle pravidel EU takové osoby nesmějí vkročit do schengenu, kam ostatně nesmí nikdo už jen v případě, že předloží neplatné doklady.

Zpět na “REAKCE NA MÉDIA”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti