Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Otec se podle letušek nevhodně dotýkal syna

Odkazy na mediální zprávy s pedofilní tématikou (s uvedením zdroje v závorce), klíčové citace, komentáře a diskuse na dané téma, otevřené dopisy redaktorům, komunikace s širokou veřejností.
Uživatelský avatar
Asce
Administrátor
Příspěvky: 871
Registrován: 16.12.2015 18:13:48
Pohlaví: muž
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2928 x
Oceněn: 3072 x
Kontaktovat uživatele:

Otec se podle letušek nevhodně dotýkal syna

Příspěvekod Asce » 27.5.2017 17:02:02

Otec se podle letušek nevhodně dotýkal syna (seznam.cz)Server Seznam.cz v rubrice Zprávy píše:Otec se podle letušek nevhodně dotýkal syna. Na letišti na něj čekala policie.

Letecká společnost United Airlines čelí dalšímu skandálu. Tentokrát palubní personál obvinil pasažéra, že osahává svého pětiletého syna. Údajně se měl dotýkat jeho genitálií. Rodina bude požadovat odškodné.

Henry Amador-Batten cestoval se svým synem z rodinné návštěvy v Portoriku domů do Spojených států. Pětiletý Ben se ale bojí létání, a tak mu otec položil ruku do klína, aby ho uklidnil, a ten mohl lépe usnout. Situace si všimla palubní posádka společnosti United Airlines, jejíž linku si otec vybral, a vyhodnotila ji jako sexuální obtěžování. Ruka Amador-Battena prý spočívala moc blízko chlapcových genitálií.

Po přistání otce se synem uvítala policie. Až od ní se Amador-Batten dozvěděl, z čeho je podezřelý. Nebyl však obviněn ani zadržen. Situaci policii popsal a byl propuštěn. Podle serveru Huffington Post však zůstávají otec i syn touto zkušeností traumatizováni.

„Nejvíce bolestivé je, jak incident ovlivnil mého syna,” řekl o situaci obviněný otec. Událost pro ně byla o to citlivější, že se jednalo o homosexuálního otce. Ten je momentálně s partnerem v procesu osvojení druhého dítěte a přemýšlí, že bude po United Airlines žádat odškodnění.

United Airlines nedávno řešila několik skandálů, kdy se personál aerolinek k cestujícím choval nevhodně. Ke kauze s Amador-Battenem uvedl mluvčí společnosti, že se rodině omluvila. Dodal, že se s cestujícími vždy snaží zacházet s co největším respektem.

Asceho komentář:

Nejprve k letecké společnosti:

O tom, s jakým respektem personál United Airlines s cestujícími zachází, svědčí například to, že na palubu letadla nevpustili dvě dívky v legínách. No, trochu upjaté v dnešní době, ne? Mnohem horší však byl incident, kdy zaměstnanci firmy vyvlekli jednoho cestujícího a zranili ho při tom. Šlo o devětašedesátiletého lékaře z USA. Ten svá zranění musel léčit v nemocnici (doslova mu krvavě rozmlátili obličej, jako kdyby právě snad chystal atentát). Přitom chyba byla na straně United Airlines - prodali totiž na daný let více letenek, než mělo letadlo sedadel. Šéf letecké společnosti Oscar Munoz ovšem postup pracovníků označil za správný. Údajně totiž dělá jemu podřízenou společnost lepší... Hm...

A nyní k vlastnímu incidentu:

Přiznám se, že gaye nemusím. Hrubě pak nesouhlasím s tím, aby si homosexuální pár mohl osvojovat děti. Nu, ale toto nic nemění na tom, že nesmyslný zásah personálu považuji za neuvěřitelný. Pardon, vlastně v dnešní době za naprosto uvěřitelný - bohužel. Kdy si konečně "pachatelé dobra" uvědomí, jaké zlo ve skutečnosti páchají? Možná je dokonce na stole otázka, zda někdy nejde ani tak o chorobnou předpojatost, jako o zlý úmysl. Přeci letuškou nemůže být kdejaký bezdomovec - na toto povolání je potřeba značné inteligence, sociálních dovedností... Samotný udavatel (nevíme, zda šlo o letušku ženu či muže) neuvedl, že otec by syna osahával, ale jen to, že jeho ruka "spočívala moc blízko genitálií". Přitom na to, abych někoho obvinil z pohlavního zneužívání, bych měl mít sakra pádné argumenty, a to proto, že případné falešné obvinění může napáchat na psychice obviněného i dítěte samotného nedozírné škody. Ale to přeci tak vzdělaný člověk, jakým je palubní personál letadla, snad může vědět. Přemýšlím, zda v tomto případě šlo o totálně zabedněný exemplář "vykonavatele dobra" nebo o krutý čin někoho, komu byl dotyčný pán prostě nesympatický... Obě varianty mne ale naplňují smutkem. Přijde mi, že naše technická a blahobytná civilizace se propadá zpět do středověku. Jen jako oběť davu máme místo fiktivních čarodějnic na každém rohu fiktivní zneužívače dětí...
Uživatelský avatar
Snilko
VIP člen
Příspěvky: 319
Registrován: 23.12.2016 21:52:09
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 2
... až do věku: 13
Děkoval: 2628 x
Oceněn: 648 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Otec se podle letušek nevhodně dotýkal syna

Příspěvekod Snilko » 27.5.2017 22:43:01

Tá Amerika je naozaj bláznivá. Ale pomaly sa k nej približujeme.

V jednom hypremarkete v Košiciach pred pár rokmi zatvorili celú prevázdku. Boli tam policajti, hasiči a neviem, kto ešte. Na základe čoho?
Na základe toho, že niekto zavolal na políciu, že v hypermarkete je rozsypaný biely prášok. Bolo to pri regáloch s múkou. Niekto mal zrejme problém rozlíšiť antrax od múky...
Písal o tom aj Košický Korzár.

Zpět na “REAKCE NA MÉDIA”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti