Diskuze k příběhu Susinka a jeho život

Osobní sdílení od členů, detailní popisy jejich životních osudů, vyprávění zajímavých příběhů, případně kazuistiky a příběhy z druhé ruky - příběhy zneužitých, životopisy slavných pedofilů ap.
Susinka
Uživatel
Pohlaví: muž
Povolání: vše kolem elektriky
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 5
... až do věku: 40
Děkoval: 465 x
Oceněn: 227 x

Příspěvekod Susinka » 15.2.2016 12:40:24

Vlákno určené pro diskuzi o tématu Susinka a jeho život

Do tohoto tématu prosím vkládejte dotazy, připomínky, popřípadě komentáře k tématu Susinka a jeho život.
Asce
Administrátor
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2429 x
Oceněn: 2243 x

Příspěvekod Asce » 15.2.2016 18:33:21

Tak především ti, kamaráde, děkuji za krásný příspěvek. Tato sonda do tvé duše myslím bude cenná pro mnoho dalších čtenářů. Pochopitelně jsem neodolal, abych tvé chování na plese nesrovnával s tím, jak bych se pravděpodobně zachoval sám. No, upřímně řečeno, nejspíš bych neodolal a pod nějakou záminkou bych přeci jen slečnu E k tanci vyzval. A nejspíš bych opět neodolal a slečně E bych se věnoval více, než by manželka skousla jako společensky únosné... Takže průšvih by byl na světě. Ne, s alkoholem nemám vůbec žádný problém - ale dívky ve věku tvé slečny E, jo tak ty se mnou dokáží "zacvičit" pořádně. Oceňuji tedy to, že jsi byl ukázněný a nezavdal žádnou příčinu, abys přišel o spřízněnou duši v osobě své ženy...
Susinka
Uživatel

Re: Diskuze k příběhu Susinka a jeho život

Příspěvekod Susinka » 15.2.2016 18:45:05

Asce píše: No, upřímně řečeno, nejspíš bych neodolal a pod nějakou záminkou bych přeci jen slečnu E k tanci vyzval. A nejspíš bych opět neodolal a slečně E bych se věnoval více, než by manželka skousla jako společensky únosné... ...

Tak nějak jsem si to i myslel, že bys asi udělal něco odlišného než já :) . Asi máme každý trochu jiné priority, ale já jsem teď v situaci, kdy si mé ženy vážím a bezmezně ji miluji, za to, co pro mě udělala, dělá a udělá.
Tsu
Uživatel
... ve věku od: 10
... až do věku: 20
Děkoval: 7 x
Oceněn: 9 x

Příspěvekod Tsu » 6.4.2016 12:19:20

Ahoj. Zajímavé myšlenky, sice Ti asi neřeknu za sebe nic nového, ale aspoň to zmíním zde veřejně. Zaprvé ti závidím úžasnou ženu. Sice už ani trochu není ve věku holčičkovské či dívčí krásy, ale určitě musí být krásná vnitřně. Myslím, že si začala uvědomovat, že jinak víceméně vzorný člověk, jako Ty, může být pedofil. Tedy nikdo není úplně vzorný a je fakt, že před onou událostí jsem Tě ještě neznal. Ale v současné době na mě jako "vzorný" člověk opravdu působíš. +ok+

Pak jsi zmiňoval dvě témata, nás "mladé pedofily" a otázku, jak člověk zjistí, na co vlastně je. Sám tuto otázku řeším. Asi se o tom rozepíšu víc, takže jen stručně. Jak může mladý člověk, co ještě neměl sex, zjistit, že ho dospělé ženy nezajímají? U mě je to tak, že většina dospělých žen mě nezajímá. Ale i tak se může najít malé procento dospělých žen, co mě nějakým způsobem zaujmou. Nikdy to ale není tak silné vzhledem k tomu, co cítím k holčičkám. Co si ale dokážu představit, je to, že budu mít rád dívku od jejího dětství až do dospělosti. I když ona láska může "vychladnout", pořád tam může být něco, spíše psychického - ano, vím o čem mluvím. Takže ano, vztah s dospělou ženou si nakonec představit dovedu....
+meda+
Neptun
Moderátor
Povolání: pedagog
... ve věku od: 6
Děkoval: 1239 x
Oceněn: 1186 x

Příspěvekod Neptun » 12.4.2016 12:43:59

Odpověď na kapitolu Rozhodnutí

Jsou rozhodnutí, která jsou k věci. Třeba jestli budu sahat na dívenku, která nechce, nebo nebudu. Jestli napíšu na internetu dívce o fotografii nebo nenapíšu. Obě souvisejí s životy těch dívek. Nesouvisejí třeba s nehodou na ulici, i když náhodou to může být tak, že se koukáním na hezkou fotku zdržíš o minutu déle a nevběhneš pod kola šílenému řidiči. To je prostě jiný příběh.

Rozhodnutí jít do hospody tedy naprosto nesouvisí s požárem. Nemá cenu si říkat ani, že dřívější návrat mohl zachránit souseda, ani že by mohl znamenat vlastní ohrožení. Takhle vůbec nemysli. To je ovlivněno hromadou vnějších náhod, vědomými rozhodnutími jiných lidí atd. To vše neovlivníme.

Jsou čtyři kategorie problémů, případně s nimi souvisejících rozhodnutí. Malé řešitelné, velké řešitelné, malé neřešitelné a velké neřešitelné. Malými řešitelnými se zabývám, když mám čas a chuť, a když je opominu, nic moc se nestane. Velkými řešitelnými bychom se měli zabývat ze všech sil. Neřešitelnými bychom se neměli zabývat bez ohledu na velikost, závažnost. Nemůžu-li ovlivnit, jestli Čína postaví plavební kanál přes Nicaraguu, nemělo by mně to zdržovat od úsilí zachránit populaci čolků v zamýšlené průmyslové zóně v Boleslavi.
Neptun
Moderátor

Diskuse k příběhu Susinka a jeho život

Příspěvekod Neptun » 9.5.2016 14:03:07

Odpověď na kapitolu Když nechcete ublížit, ale přesto to uděláte

Když lidé uzavřou manželství, slibují tím, že budou spolu snášet dobré i zlé. Oba, spolu. I zlé. Když oba trpíte za něco, co provedl jeden z vás, je to naprosto v pořádku. Trochu jiné je to s dětmi, ty si vybrat nemohly.

Kdyby tvoje manželka něco provedla, třeba někoho přejela autem, nesli byste následky oba, respektive celá rodina. Říkal bys pak snad, že je to její věc, proč máš ty nést následky za něco, co jsi neprovedl? Asi by sis nestěžoval, ale snášel to se ženou. Tak to teď snáší ona s tvým proviněním, tak je to v pořádku.

Je fajn, když působíte navenek šťastní. Ale pokud byste to jen trochu zvládli, buďte šťastní. Don't worry, be happy! Ale opravdu. To pomůže všem a ve všem. Můžete se třeba těšit ze života jako Polyanna. Dlouhodobé trápení je špatné. Trápení má být dočasné, aby odradilo člověka od pokračování ve špatných činech. Ale aby pak mohl pořádně dělat dobré činy, musí být dobré mysli.
Susinka
Uživatel

Re: Diskuze k příběhu Susinka a jeho život

Příspěvekod Susinka » 9.5.2016 14:19:30

Ano, je pravda, že jsme si slíbili život v dobrém i zlém. Pokud by ona přejela někoho autem, nesli bychom to oba, to beze sporu - stál bych vedle ní a byl bych oporou. Jenže ona by si to nevybrala, jen by to udělala, kdežto já si to vybral a udělal. To je drobný, ale zásadní rozdíl ve vině rozhodování.

Já doufám, že jednoho dne budeme jako rodina zase šťastní, ale bude to ještě chvíli trvat - nejdříve do rozsudku, který určitě padne. Nicméně, pokud bude znít "vazba nebo ústav", naše štěstí se zase oddálí.
Asce
Administrátor
Povolání: IT služby
... až do věku: 13
Děkoval: 2429 x
Oceněn: 2243 x

Susinka v roli ošetřovatele

Příspěvekod Asce » 15.6.2016 23:37:37

Vážení soukmenovci!

Náš člen Susinka, který bohužel v současné době nemá možnost hovořit s námi na Pedonii tak říkajíc "osobně", mi napsal zprávu tohoto znění:

Susinka píše:Chtěl jsem se zeptat, jestli jsem udělal chybu nebo jsem se zachoval správně.

V neděli na závodech se zranila Eli (pozn. Asce: dívka v pubertálním věku a současně v Susinkově preferovaném rozmezí), rozsekla si kůži na koleni. Dost ji to bolelo a když viděla krev, začala mít menší šok. Položili jsme ji na lavičku, zdravotníci jí to ošetřovali a já, jakožto v té chvíli její vedoucí, jsem si k ní přiklekl a tišil ji. Moc, opravdu moc ji to bolelo, dokonce bolestí brečela. Vzal jsem ji za ruce a uklidňoval ji, poté jsem ji i objal za ramena a byl jsem takto u ní, než jí to na místě ošetřili. Pak jsem ji naložil do svého auta a jeli jsme SAMI do vzdáleného města do dětské nemocnice. V ambulanci, když ji znovu ošetřovali, zase jí nastoupila ta bolest naraženého kolene, takže jsem ji opětovně vzal za ruce. Ona ležela na zákrokovém lůžku a já ji tišil, dokud lékař zákrok nedokončil. Nakonec jsem ji odvezl až domů k jejím rodičům. Eli už to koleno má dnes v pořádku.

Myslíte, že jako vedoucí jsem se zachoval správně, když jsem ji při její bolesti uklidňoval a tišil tak, aby cítila, že je tam někdo s ní? Můžu si takové chování dovolit jako pedofil? Co vy na to?

Přátelé, prosím, zkusme se zamyslet nad Susinkovou příhodou. Samozřejmě odpověď můžete pojmout dle svého citu a přesvědčení, ale přesto bych zkusil nadhodit několik dílčích otázek:
  • Jistě to není zakázané, ale přesto - je vhodné, aby dívku, téměř mladou ženu, takto utěšoval nepříbuzný muž (navíc relativně mladý), zejména pak s ohledem na to, že k dispozici byly podobně staré dívky a též dospělé ošetřovatelky?
  • Bylo správné, aby jeli poměrně delší dobu ve voze sami a nevzali spolu třeba některou zmíněnou ošetřovatelku?
  • Nebylo Susinkovo objímání okolo ramen projevem již nepřiměřené důvěrnosti? Nebo to tak cítíte u onoho dlouhodobého držení za ruce? Či u obojího?
  • Mělo by hrát roli při utěšování zraněné dívky to, jestli utěšovatel je či není pedofil, tedy to, že by to mohlo být bráno jakožto ukájení svých choutek a nikoliv jako nezištná pomoc?
Angelo
Uživatel
... až do věku: 20
Děkoval: 256 x
Oceněn: 327 x

Re: Susinka v roli ošetřovatele

Příspěvekod Angelo » 16.6.2016 19:31:29

Susinka se zachoval zcela správně. Dítě potřebuje oporu, když mu je nejhůř, a je jedno, kdo to je. Jeho jednání k oné holčičce na mě působí velice mile a líbí se mi, jak se zachoval. :)
Leonid
VIP člen
Povolání: dělník
... ve věku od: 3
... až do věku: 45
Děkoval: 492 x
Oceněn: 928 x

Příspěvekod Leonid » 16.6.2016 22:51:28

Také si myslím, že se zachoval zcela správně. Když jde o takovou vážnou věc, jdou konvence a pedofilie a podobné věci stranou. Udělal přesně to, co měl, a podle popisu to udělal nejvýš profesionálně. Pokud bylo jeho první a jedinou potřebou dívence pomoci, jednal naprosto správně. A podobná vítězná bitva ho posune kupředu.
Fíres
VIP člen
Povolání: Zatím studuji
... ve věku od: 2
... až do věku: 16
Děkoval: 1291 x
Oceněn: 289 x

Příspěvekod Fíres » 16.6.2016 23:46:29

Tak nevím, jak vážná situace byla. To, že dívka brečela, nevypovídá příliš o vážnosti zranění, ale třeba jen o tom, že je dívka prostě příliš citlivá... Budu počítat s tím, že zranění bylo dosti vážné pro to, aby se daná situace odehrála tímto způsobem. (Je třeba okamžité ošetření v nemocnici a není čas dívku nejprve předat rodičům.)

1.Jistě to není zakázané, ale přesto - je vhodné, aby dívku, téměř mladou ženu, takto utěšoval nepříbuzný muž (navíc relativně mladý), zejména pak s ohledem na to, že k dispozici byly podobně staré dívky a též dospělé ošetřovatelky?
Utěšovat by ji měl člověk, který je jí nejbližší. Správně by to měli být rodiče, ale pokud nemohou, tak je to nejspíš její vedoucí, který za ni má navíc v tuto chvíli zodpovědnost. V tomto případě v tom nevidím žádný problém, možná pouze, pokud by tam byla ještě její další vedoucí - žena. Ale pokud se k tomu ona nemá, tak nevidím důvod, proč ne on.

2. Bylo správné, aby jeli poměrně delší dobu ve voze sami a nevzali spolu třeba některou zmíněnou ošetřovatelku?
No tak jet sám s dívkou v jednom autě delší dobu může být vždy riziko, ale pokud je k tomu oprávněný důvod, tak v tom problém nevidím. Samozřejmě, pokud by byla možnost, aby jel někdo další, tak by se jí mělo využít, ale pokud tam nikdo nebyl a ti ošetřovatelé třeba také nemohli... V této situaci by bylo možná moudré zavolat rodičům a seznámit je se situací. I s takovým souhlasem rodičů může být člověk klidnější. Poté je otázka, zda ji nemohl odvézt někdo jiný, třeba sami rodiče nebo sanitka... Ale i tak bych v tom neviděl nic až tak špatného.

3. Nebylo Susinkovo objímání okolo ramen projevem již nepřiměřené důvěrnosti? Nebo to tak cítíte u onoho dlouhodobého držení za ruce? Či u obojího?
Když jsem si příběh četl, tak jsem viděl situaci s objímáním jako docela na hraně, ale velmi záleží na vztazích v celé skupině, třeba u nás na táboře probíhá objímání úplně normálně, tedy v tomto případě by s tím také nemusel být problém. A držení za ruce považuji v této situaci za úplně v normálu.

4. Mělo by hrát roli při utěšování zraněné dívky to, jestli utěšovatel je či není pedofil, tedy to, že by to mohlo být bráno jakožto ukájení svých choutek a nikoliv jako nezištná pomoc?
Tak rozhodně nemělo, pokud to té holčičce pomůže, tak v tom nevidím problém. To už aby se pedofil bál holčičce pomoct, když je zraněná. Co když budu jako vedoucí s dětmi v lese a holka se mi tam vážně zraní, bude mít silné krvácení. Mám se bát ji odnést (po ošetření) k co nejbližší cestě, aby ji mohli záchranáři pomoct co nejdříve, protože by mě to mohlo sexuálně vzrušit? Je pravda, že takové zranění není to samé jako utěšování, ale u utěšování není tolik fyzického kontaktu. A kdo mi v lese dokáže, že jsem ji nenesl za pipinku, že? Navíc ti záchranáři mohli přiběhnout ke mně s nosítky, takže vlastně vůbec nebylo nutné, abych ji někam nosil, to zranění nebylo tak vážné, aby jí ty 2 minutky hrály o život. (No samozřejmě to já nepoznám, jestli mi vykrvácí za 5 nebo za 15 minut...)

Abych to shrnul, tak si myslím, že Susinka příliš nepřiměřeně nejednal. Něco by se nejspíš dalo udělat lépe, ale to jde vždy.
Plyšáček
Administrátor
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1796 x
Oceněn: 6346 x

Příspěvekod Plyšáček » 17.6.2016 13:01:02

Děkuji Ascemu za to, že se ujal našeho přítele Susinky a jeho problému, i Angelovi, Leonidovi a Fíresovi za reakce, za zpětnou vazbu našemu nejistému "ošetřovateli".
Mám za to, že správné odpovědi si na položené otázky může zodpovědět pouze Susinka sám. Mílo, my nevíme, na co jsi při utěšování svěřenkyně myslel. Podle toho, co píšeš, mám za to, že vše bylo zcela v pořádku a že jsi poskytl vzornou, láskyplnou a profesionální podporu. Pedofil nepedofil, jednou jsme v jisté roli, a pokud se nám žákyně či svěřenkyně zraní, je naší svatou povinností jednat, pomáhat, chránit i utěšovat. Samozřejmě slušně a přiměřeně.

Za nepatřičné a nevhodné bych tvé chování označil pouze v těchto případech:
  1. Pokud bys navodil takovou situaci, aby se svěřenkyně zranila.
  2. Pokud bys kompetentnější osoby (ošetřovatelky) odvolal a vrhl se do akce sám.
  3. Pokud bys nabízený odvoz či doprovod odmítl a vynutil si doprovod osamotě.
  4. Pokud by ses svěřenkyně dotýkal bezdůvodně na intimních částech těla.
  5. Pokud bys ji laskal či "konejšil" nepřiměřeně ústy či dokonce penisem.
  6. Pokud bys ji utěšoval i přes její nesouhlas projevovaný slovy, gesty či řečí těla.

Věřím, že k takovým alternativám nedošlo. Pokud k tobě má svěřenkyně kladný vztah a tys byl v roli vychovatele, zástupce rodičů, jakékoliv přiměřené projevy lásky a péče jistě byly na místě. Nemusíš se přehnaně trápit otázkami, co si můžeme v roli pedagoga dovolit. Není to tak, jak se mnohdy naivně a vystrašeně prezentuje na veřejnosti. Teoreticky by mohla nastat i situace, kdy bys byl povinen provést gynekologický zákrok. Viz Manuál pro pedofilní pedagogy, kapitola třetí.

Fíresi, máš k tomu zajímavé poznámky, ale jsi ukázkou toho, jak i rozumný pedofil se nechá společenskou "masáží" strhnout k nadměrným obavám. Proč by kupříkladu měl muž upřednostnit přítomnost kolegyně při doprovodu svěřenkyně? Čeho se tak moc obávat? Proč by měli raději čekat na sanitku, když mohou sami dojet dříve? Navíc se podle mého nejednalo o nic tak vážného, ale Susinka se chtěl "pochlubit" se svým jedinečným příběhem.

Jsem rád, že zde i takovéto situace diskutujeme. Je dobré být připraven na vše. A je dobré sledovat, jak jsme ovlivňováni i názory okolí a společenskou atmosférou. Jinak Fíresi, proč čtrnáctiletou slečnu, vlastně skoro svoji vrstevnici, nazýváš "holčičkou"? :o Ještě k tomu zde, na odborné půdě Pedonie? :P
Takže Mílo, buď v klidu. Asi jsi nic nepatřičného nevyvedl.
Max
VIP člen
... až do věku: 12
Děkoval: 2213 x
Oceněn: 458 x

Příspěvekod Max » 17.6.2016 17:10:38

To, že je pedofil, neznamená, že nemôže pomáhať deťom, keď to najviac potrebujú. A je jedno, či je alebo nie je príbuzný. Bol tam a zachoval sa ako správny človek. Taktiež nie je nikomu nič do toho, aké mal motivácie. Ak má rodinu, tak je samozrejmé, že sa takto zachoval, a urobil by to isté aj u svojich detí. Vedel, že týmto tej dievčine aspoň trochu citovo pomôže. To, že ju vzal na pohotovosť, na tom nevidím nič zlé. Tá dievčina určite nebude mať z toho traumu, že jej pomohol, aj keby sa neskôr dozvedela, že to bol pedofil.
Gabriel Svoboda
Uživatel
... až do věku: 12
Děkoval: 425 x
Oceněn: 232 x

Příspěvekod Gabriel Svoboda » 21.6.2016 18:37:13

Plyšáček píše:Fíresi, máš k tomu zajímavé poznámky, ale jsi ukázkou toho, jak i rozumný pedofil se nechá společenskou "masáží" strhnout k nadměrným obavám.

Plyšáčku, já se v tobě nevyznám. Nejdřív napíšeš desítky sáhodlouhých příspěvků o tom, jaké všechno chování k dětem je nevhodné (Erekce při interakci s dětmi, Manuál pro pedofilní pedagogy apod.); téměř nikdo další s tebou sice nesouhlasí, ale přít se s tebou nemá cenu. Pak založíš tuto diskusi (nevěřím, že zpochybňovat vhodnost Susinkova chování byl jen Asceho nápad). Fíres většinu tvých nadměrných obav vyvrátí a definuje nevhodné chování mnohem úžeji. A ty si přijdeš a vyčteš Fíresovi nadměrné obavy. Fakt nevím, co si o tom mám myslet.
Plyšáček
Administrátor
... ve věku od: 1
Děkoval: 1796 x
Oceněn: 6346 x

Příspěvekod Plyšáček » 21.6.2016 18:46:43

Gabrieli, sepsat Susinkovy obavy bylo přání Susinky a nápad Asceho, já jsem byl spíše proti a souhlasil jsem s tím až poté, co mě napadlo, že se to vlastně hodí do tohoto vlákna. Jsem rád, že jsem jej mohl na tomto místě uklidnit.

V některých tématech opravdu uvádím, jaké chování k dětem je nevhodné. V příběhu Susinka v roli ošetřovatele však šlo o úplně jiné okolnosti. Takže pokud se v tom nevyznáš, nedokážeš zřejmě rozlišit odlišnost situace. Susinka se strachoval zcela zbytečně (byl to jeho impuls - sepsat obavy, Asce jej nekritizoval, ale uklidňoval) a Fíres byl přehnaně kritický. Právě, jak jsem psal - posuzoval zřejmě pod vlivem společností vytvářené úzkostlivé atmosféry.
Neptun
Moderátor

Příspěvekod Neptun » 21.6.2016 18:50:03

Gabriel Svoboda píše:Plyšáčku, já se v tobě nevyznám.
Potvrzuji. Při překládání Manuálu se divím, kdo to psal, přeci ne ten člověk, kterého znám. Prostě to ber jako fakt, že král má bohatou šíři chování a názorů, a nediv se.

Gabriel Svoboda píše:A ty si přijdeš a vyčteš Fíresovi nadměrné obavy.
Mně také Fíresovo povídání přišlo na jednu stranu chlácholivé, že chování Susinky bylo OK, a do toho mi neseděly asi dvě zbytečně opatrnické poznámky.

Starejte se o nemocné a zraněné (nebo mokré a prochladlé, viz můj příspěvek Jak byla Lucinka vlhká). Když to budete dělat přirozeně, okolí to vezme bez podezření a tak.
Fíres
VIP člen
Povolání: Zatím studuji
... ve věku od: 2
... až do věku: 16
Děkoval: 1291 x
Oceněn: 289 x

Příspěvekod Fíres » 28.6.2016 1:08:08

Neptun píše:Mně také Fíresovo povídání přišlo na jednu stranu chlácholivé, že chování Susinky bylo OK, a do toho mi neseděly asi dvě zbytečně opatrnické poznámky.

Toto se mi asi líbí nejvíc z toho, co se tu psalo - nejpřesněji to vystihuje, co jsem napsal.

Gabriel Svoboda píše:Plyšáčku, já se v tobě nevyznám. Nejdřív napíšeš desítky sáhodlouhých příspěvků o tom, jaké všechno chování k dětem je nevhodné...

Plyšáček má pravdu, že jsem měl nadměrné obavy. Ono je toto opravdu trochu jiná situace, než o které se obvykle píše, a je logické, že i Plyšáček je povolnější, než třeba ve zmiňovaném tématu orgasmů.

Více se dočtete v díle Fíresových zamyšlení, který vyjde během příštích dvou dnů.
Plyšáček píše:Jinak Fíresi, proč čtrnáctiletou slečnu, vlastně skoro svoji vrstevnici, nazýváš "holčičkou"? :o Ještě k tomu zde, na odborné půdě Pedonie? :P

No tak to máš jednoduché - prostě zvyk, stejně tak, jako spolužákům ve třídě říkám děcka, tak mám tendenci nazývat čtrnáctiletou slečnu holčičkou. Prostě jsem navyklý na pojem holka, holčička, a tak jej automaticky používám. Kde bylo potřeba, tak jsem se snažil použít slovo dívka. Jednou mi to prostě ulítlo, to je tak, když ve spěchu píšu příspěvky někdy kolem půlnoci.

Abych ještě upřesnil:
Fíres píše:To už aby se pedofil bál holčičce pomoct, když je zraněná. Co když budu jako vedoucí s dětmi v lese a holka se mi tam vážně zraní?

To je hypotetická situace a myslím si, že tu věk nebude hrát tolik roli - tedy jestli je tu holčička nebo slečna je celkem jedno, a to slovo holčička mi leze na klávesnici mnohem snáz.

Fíres píše:Tak rozhodně nemělo, pokud to té holčičce pomůže, tak v tom nevidím problém.

No dobře, tu by se dalo přít, zda se jedná o danou slečnu, nebo o hypotetickou situaci, prostě mi to tu ulítlo... :oops:
Susinka
Uživatel

Příspěvekod Susinka » 19.7.2016 17:35:47

Všem děkuji za názory a také se omlouvám, že jsem tu dlouho nebyl. S vedením Pedonie, konkrétně s Ascem, jsem ve spojení.

Upřesnění k události - zranění Eli, které se stalo na závodech. Její rodiče tam s námi nebyli, byl jsem tam jen jeden vedoucí našeho družstva (byl tam s námi jeden člen sdružení - nikoli vedoucí mládeže, a pak dva rodiče dohromady na 14 našich závodníků). Ve chvíli, když se po pohledu na svoji krev skoro zhroutila, potřebovala utišit, byli tam sice zdravotníci, kteří ji ošetřovali, ale to tišení muselo být na mně - nemohl jsem zavolat na "někoho z čumilů" pojďte ji tišit, já nemůžu, já jsem pedofil. Samozřejmě jsem ji držel jen za ruce a chvilku hladil po vlasech. Také v tu chvíli jsem ani nevnímal moje zaměření a spíše jsem trpěl za ni a snažil jsem se jí pomoct. To, že jsem s ní jel sám na pohotovost, zase vyplývalo z toho, že za ni nesu zodpovědnost.

Pak jsem ji v poklidu předal rodičům a až doma po jídle, kdy jsem se natáhl k odpočinku, mně začalo šrotovat v hlavě, přemýšlel jsem hlavně o slovech pana Weise - pedofil může pracovat s dětmi, ale pokud se ho dotkne, měl by skončit. Tyhle moje myšlenky jsem pak konzultoval se ženou, kamarádkou a hlavně s psycholožkou a všechny se shodly, že to bylo to nejlepší, co jsem v té chvíli udělal a že to v žádném případě nebylo cílené osahávání. Psycholožka ale dodala, že právě kvůli podobným situacím mi vedení mládeže nedoporučuje.

Mějte se fajn, krásné prázdniny všem a snad se zase brzo ozvu :)
Daniel
Uživatel
Děkoval: 167 x
Oceněn: 146 x

Příspěvekod Daniel » 19.7.2016 21:47:48

Když jsem si přečetl příspěvek od Susinky, vzpomněl jsem si na jednu příhodu z doby, kdy dcera chodila do první třídy. Jela tenkrát na školu v přírodě a my jako rodiče jsme dostali možnost jet s nimi. S tím, že tato nabídka platí pouze pro rodiče prvňáčků. No, kdo by odolal, že ;)

Přímo naproti našemu pokoji byl dívčí pokoj. Jednou v noci, když jsem šel na záchod, jsem se málem srazil s holčičkou, která právě vyběhla z protějších dveří a která mě se slovy "Strejdo, Lucce je špatně, asi bude zvracet" rovnou zatáhla k nim do pokoje. Stačil jeden pohled, chytil jsem Lucku a odvedl ji na záchod. Okamžitě zvracela. Řekl jsem jí, ať tam ještě chvíli počká, a šel jsem na pokoj, kde bydlely učitelky. Zaklepal jsem, nic. Otevřel dveře, opatrně nakoukl dovnitř, rozsvítil, nikde nikdo. Vrátil jsem se pro Lucku, pomohl jí umýt si obličej a odvedl ji zpátky na pokoj a uložil ji do postele. Všechny ostatní holky byly mezitím vzhůru. Začal jsem je okamžitě honit po pokoji, ať posbírají všechny věci ze země, a hlavně, ať vyklidí všechno kolem Lucčiny postele. Vrátil jsem se zpátky na záchody a na chlapeckém objevil kbelík, přinesl jsem ho Lucce k posteli, poděkoval holkám za spolupráci a vyrazil hledat učitelky. Našel jsem je v přízemí zabrané do debaty s rodiči (bylo něco po půlnoci). Řekl jsem, co se děje, a zbytek nechal na nich.

Když jsem to pak vyprávěl manželce a říkal jí, že to byla docela náročná situace, tak se mě zeptala: "Copak, neměla na sobě kalhotky?" A přesně jak píše Susinka, najednou mi to začalo v hlavě šrotovat a v tu chvíli jsem si uvědomil, že kdybych za jiných okolností ukládal sedmiletou holku v noční košilce do postele a kolem mne by současně pobíhalo sedm dalších, tak bych to vnímal jako silně erotickou scénu, a otázka, jestli má nebo nemá kalhotky, by bylo asi to jediné, co by se mi v tu chvíli honilo hlavou. Ale také jsem si současně uvědomil, že mě v tu chvíli a ani po tom nic takového nenapadlo. Prostě mozek najednou přepnul do úplně jiného módu. Bylo tady dítě, které potřebovalo pomoc, a tuto pomoc očekávalo ode mne. Tak jsem bez jakýchkoliv postranních úmyslů pomohl. A rozhodně se neobávám, že by Lucka měla doživotní trauma z toho, že ji pedofil ukládal do postele :D

Myslím si, že jsem se zachoval tak, jako to vyžadovala situace. A to samé podle mne platí pro Susinku. A co se týče otázky, jestli se pedofil může dotknout dítěte, záleží na tom, s jakými motivy tak činí. A pokud mu to v hlavě (třeba i zbytečně moc) šrotuje a potřebuje zpětnou reakci, tak je fajn, pokud si o ni má komu říct.
Leonid
VIP člen
Povolání: dělník
... až do věku: 45
Děkoval: 492 x
Oceněn: 928 x

Příspěvekod Leonid » 20.7.2016 16:37:21

A teď si představte, jaká prekérní situace nastávala ve školce, kde jsem pracoval. Byli jsme tam tři vychovatelé, dva muži a jedna žena. Sedíme u stolu a pijeme kávu. Přichází malá Mia, tříletá. "Potřebuju čůrat." Kolegyně se začne zvedat, že s ní půjde, ale Mia ji rezolutně usadí: "Já chci s Leonidem!" A co má pak ubohý pedofil dělat?

Zpět na “ŽIVOTNÍ PŘÍBĚHY”