Symbolika pedofilů

Témata s jasnou GL tématikou, která se nehodí do jiného subfóra.
Leonid
VIP člen
Pohlaví: muž
Povolání: dělník
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 3
... až do věku: 45
Děkoval: 493 x
Oceněn: 933 x

Symbolika pedofilů

Příspěvekod Leonid » 28.7.2016 18:42:10

Kdy se začaly používat známé symboly, z nichž jeden tvoří i znak naší Pedonie, mi není známo.
Nevím ani, kdo je jejich autorem. V podstatě jediné zdroje, které se tímto zabývají, jsou weby pedobijců, kde se člověk většinou nic kloudného nedozví. Pokud někdo víte více, napište to.

Tématu se též věnuje téma Tajné symboly pedofilov na sociálnych sieťach.

Obrázek
Nakresleno mnou podle internetu.

1 – GL (Girllove) logo
Symbol milovníků a milovnic dívek. Velké srdíčko značí dospělého člověka, malé holčičku. Propojení srdcí znamená lásku, avšak obrazec je dole neuzavřený, což značí konsensuální vztah. Je zajímavé, že GL logo bylo zřejmě ukradeno grafikem, který pracoval pro firmu Algida, a který je jen lehkou rukou pozměnil. My GL se vždycky jen podíváme na stánek se zmrzlinou, usmějeme se a myslíme si své…

2 – BL (Boylove) logo
Symbol milovníků a milovnic chlapců. Symbolika je stejná jako u GL loga. BL logo je asi jediná věc, proč lituji, že nejsem boylover. Protože GL logo je takové moc… no zkrátka holčičí.

3 – Childlove logo
Symbol pedofilů obecně. Růžové křidélko značí ženu, modré muže, malá křidélka pak chlapečka a holčičku.

4 –Childlove Online Media Activism Logo – CLOMAL
Toto logo vzniklo pro použití konkrétně v internetovém aktivismu. Je v něm vidět GL i BL logo.

Pokud byste někdo některé logo potřeboval v kvalitním provedení, ozvěte se mi.
Tom Poustevník
Nováček
Pohlaví: muž
Líbí se mi: chlapci (BL)
... ve věku od: 8
... až do věku: 14
Oceněn: 1 x

Re: Symbolika pedofilů

Příspěvekod Tom Poustevník » 28.11.2016 21:27:56

Nejstarší je zřejmě BL logo. Autorem je Kalos - viz http://fsco.freespirits.info/blogo/.

O autorovi GL loga viz http://encyclopediadramatica.se/GLogo.

Zpět na “OSTATNÍ”