Nečekané a choulostivé situace s holčičkami

Videa, zejména z YouTube, zaměřená na holčičky. Vzdělávání v tématech pedofilie a dětské problematiky, témata věnující se malým celebritám s konkrétními videoukázkami - zpěvačky, herečky, hudebnice, tanečnice ap. Dále domácí nahrávky a zábavná videa z celého světa. Vše vhodně tématicky zařazeno do příslušných vláken. Uveďte vždy nejprve název a krátký popis videa.
Plyšáček
Administrátor
Pohlaví: muž
Povolání: pedagog
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1821 x
Oceněn: 6471 x

Nečekané a choulostivé situace s holčičkami

Příspěvekod Plyšáček » 3.4.2016 18:24:49

VLÁKNO URČENÉ PRO VIDEA ZACHYCUJÍCÍ HOLČIČKY PŘI NEČEKANÝCH, CHOULOSTIVÝCH ČI PERVERZNÍCH SITUACÍCH

Důkladně zvažme, zda je video vhodné na naše čisté a legální fórum.

Obrázek
odkaz a zdroj: fox8.com
Max
VIP člen
... ve věku od: 3
... až do věku: 12
Děkoval: 2269 x
Oceněn: 475 x

Situace č.1

Příspěvekod Max » 3.4.2016 18:30:09

No neviem, ako toto definovať, ale je to pekne úchylné. Ten chlap je z toho asi vedľa, keď sa mu tam ukazuje holčička s roztiahnutými nohami v plnej paráde. Chudák si nemohol pomôcť a snažil sa jej dohovoriť, nech si tie nožičky trochu poupratuje na správne miesto. Ale nebolo to nič platné - holčička si aj tak robí čo chce a vystavuje svoje nohavičky celému svetu.
Ma ešte napadlo či náhodou nedostal pokyn zo štúdia, nech s tým niečo urobí, inak by asi kameraman skolaboval z toho. :D

https://youtu.be/NXIm8-OVrY8
Obrázek
Leonid
VIP člen
Povolání: dělník
Líbí se mi: dívky a ženy
... až do věku: 45
Děkoval: 493 x
Oceněn: 933 x

Re: Situace č.1

Příspěvekod Leonid » 3.4.2016 23:09:29

Ta holčička je zvláštní, má ve výrazu něco nedětského. Je divná.
Max
VIP člen

Příspěvekod Max » 4.4.2016 6:48:02

Leonid píše:Ta holčička je zvláštní, má ve výrazu něco nedětského. Je divná.

Že by ti pripomínala nejakú "herečku", ktorá to robí vedome? Že keď sa to páči zneužívatelovi, tak aj iným ľuďom - keď mu ukazuje a chce, aby na to nejak reagoval? :D Alebo je len nepatrične z toho živého prenosu trochu vzrušená a neuvedomuje si nevhodné chovanie na verejnosti? :D

Skús svoj pocit nejak viac rozpísať.
Max
VIP člen

Situace č.1

Příspěvekod Max » 4.4.2016 6:58:50

Tu je pokračovanie toho videa.

https://youtu.be/thZUinu0EYU
phpBB [video]
Asce
Administrátor
Povolání: IT služby
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2474 x
Oceněn: 2255 x

Příspěvekod Asce » 4.4.2016 10:35:20

Ta holčička mi svým oblečením poněkud, svým vzezřením též poněkud a svým chováním jednoznačně připomíná Terku ze Střípků. Neposednost, potřeba fyzického kontaktu, sahání si do intimních partií, ukazování kalhotek... Prostě malý čertík, který ale chce něco víc, než běžná vrstevnice a ví, co by to mělo být, protože to je příjemné a ještě za to dostane pochvalu... Poznámka na okraj: Terku jsem do jisté míry odnaučil ukazování kalhotek - vysvětlil jsem jí, že je nemusí pod sukní mít...
Angelo
Uživatel
... ve věku od: 5
... až do věku: 20
Děkoval: 255 x
Oceněn: 330 x

Příspěvekod Angelo » 4.4.2016 11:58:28

Z mého pohledu se nejedná o nic jiného, než nevědomost holčičky, která si neuvědomuje, co dělá, což je v jejím věku normální. Nic víc to není. A že by si o něco říkala? Nechápu, z čeho tak soudíte, když se vůbec svůdně netváří. Jen si povídá s moderátorem a u toho prostě blbne. Klasika u dětí v jejím věku.
Plyšáček
Administrátor

Příspěvekod Plyšáček » 4.4.2016 21:56:57

Ani mě nenapadlo, když jsem vytvářel prostor pro Maxovo unikátní video, že se zde rozjede tak zajímavá diskuse. Hodně říká o těch, kdo danou situaci hodnotí. Zkusím zde vyjádřit i svůj pohled a pokusím se vyhnout extrémním polohám. Na úvod chci prohlásit, že pravdu neznáme. A možná ani oni dva natočení by nedokázali poctivě odpovědět a autenticky zmapovat své vnitřní stavy, které tehdy prožívali. Pokud bychom rozuměli tomu, o čem se baví, mohli bychom lépe usuzovat na celkový vývoj situace - kam se ubíraly jejich myšlenky - nutně ovlivněné zásahem a skrýváním klína.

Co vidím - třeba to je jinak... Uvaděč v dětském pořadu začíná rozhovor s milou holčičkou. U něho je poměrně vysoká pravděpodobnost, že je pedofilně orientovaný - když má takovou práci. Ale nemůžeme tvrdit, že tomu tak skutečně je. Holčička je roztomilá a působí na mě dětsky, ne však naivně nevědomě. Dojem jako Leonid (že je divně nedětská) z ní nemám.

Angelo píše, že chování holčičky nemusí být účelové a nemusí záměrně exhibovat. Max a Asce stojí zase na opačné extrémní straně. Odpověď bych hledal někde mezi - myslím mezi názory všech komentujících. Je možné, že holčička objevila moc svého rozkroku při ovládání mužů - může mít zvědavého bratra, kamaráda, pedofilního učitele či může být zneužívána. Nebo jen testuje reakce moderátora - co na to řekne, zda bude reagovat stejně jako muži z jejího okolí. Je dosti pravděpodobné, že se jí moderátor líbí a ona buďto vědomě a záměrně a nebo nevědomě, očarována jeho "pedoaurou", se nabízí. Nebo mu chce udělat radost? Přijde mi, že o úplnou nevědomost nejde, ale že by jej přímo sváděla před kameramanem a diváky, to se mi taky nezdá.

On správně zasahuje a vyzývá ji, aby si sedla slušně a upravila si šaty. Hned na začátku mi přijde, že je jejím chováním i rozkrokem upoután (to ale neuvidí ten, kdo podobné situace nezažil) a dosti nečekaně a impulsivně se z ničeho nic nakloní k ní a začne nápravu. Jako kdyby měl strach, že jej vzruší. Ona po chvilce tento pokyn ignoruje a dál se nabízí. Nejde již o nevědomost - byla upozorněna. Pokud slyšela doma o tom, jak slušně sedět, připomenul jí to, a ona si to jistě uvědomila. Pokud to byla pro ni zcela nová situace, jistě to pro ni bylo dosti trapné a o to spíše si mohla svůj posed kontrolovat. Ke konci rozhovoru mi přijdou oba již poněkud vynervovaní - ona nedokáže sedět na těch hloupých sedadlech jinak nebo provokuje, nedokáže si pomoci, on ji nechce opakovaně napomínat za takovou divnou věc - navíc by už byl nápadný, že na ten její rozkrok nějak moc zírá...

Je zajímavé, že na druhém videu s kamarádkou sedí již slušněji. Buď jí v zákulisí domluvili, nebo ona danou situaci nevnímá tak intimně, když tam toho chlapa nemá jen pro sebe. Myslím, že vybrali nevhodné sezení.

Řada pedofilů si nejrůznější interakce s preferovanými objekty vysvětluje deviantně a nepravdivě. Dětem přisuzuje úmysly, pocity a myšlenky, které ony ve skutečnosti nemají. Ano, často tomu tak skutečně je. Na druhou stranu, pokud nikdo nezažil opravdové svádění od malé holčičky, nikdy nepochopí, že tvrzení o její naprosté nevinnosti a nevědomosti je někdy liché. Mezi holčičkami jsou někdy skutečně "potvůrky". Ty jsou při setkání s GL někdy samy sobě nebezpečné. Je samozřejmě vždy na GL, aby danou situaci správně zvládl.

Bakalářskou práci na toto téma jsem původně neplánoval. Promiňte, že jsem se nechal poněkud unést rozbory... +koketka+ No prostě nevíme. Pokud by někdo mohl pomoci překladem, věděli bychom více. No a nebo ji vypátrat a vyzpovídat či otestovat.
Neptun
Moderátor
... ve věku od: 6
... až do věku: 40
Děkoval: 1247 x
Oceněn: 1208 x

Příspěvekod Neptun » 4.4.2016 22:02:33

Holčička je prostě nevychovaná. A hloupá. Ta druhá v druhém videu přeci umí posedět rovně. Ta první nechce sexuálně dráždit. Nechce se učit disciplíně. Nechce poslouchat rady. Chce se válet.

To už malíř pochopil,
že se dívka vrtí,
tupý předmět uchopil,
umlátil ji k smrti.
Max
VIP člen

Příspěvekod Max » 8.4.2016 16:24:18

Tak pôvodne to bolo brané zo srandy, trochu úchylne. Plyšáček to popísal z určitého iného pohľadu, ktorý ale tento konkrétny prípad nie je. Inak je to napísane pekne. Neptun to napísal neúchylne a logicky.

Aby som doplnil, že to dieťa ma pravdepodobne diagnózu ADHD. A tým sa to celé vysvetluje - tá hyperaktivita tej malej - že nedokáže obsedieť na určitom mieste ani 10 sekúnd. Narozdiel od jej kamarátky, ktorá nemá problém zo sustredením a normálnejším chovaním.
Plyšáček
Administrátor

Situace č.2

Příspěvekod Plyšáček » 29.5.2016 19:27:54

Ve americkém zábavném seriálu Supernanny US se můžeme setkat s mnoha nečekanými a šílenými situacemi.
Zde bojují bratr se sestřičkou... Ukázka toho, kolik zloby může být i v malém dítěti. Nejšílenější okamžik v 1:08. Povšimněte si, jak matka výchovu zcela nezvládá.

phpBB [video]
Plyšáček
Administrátor

Situace č.3

Příspěvekod Plyšáček » 11.6.2016 21:59:25

Již 10 let stará neočekávaná a vtipná situace způsobená roztomilou a rozpustilou blondýnečkou. +chichotani+

phpBB [video]
Plyšáček
Administrátor

Situace č.4

Příspěvekod Plyšáček » 16.8.2016 7:09:58

Bláznivá holka napadá morčátko a poté i bratra.

phpBB [video]
Plyšáček
Administrátor

Situace č.5

Příspěvekod Plyšáček » 19.11.2017 8:58:14

Brazilské jiu-jitsu (džúdžucu) je bojovým sportem, který se orientuje na boj na zemi a submisivní techniky (škrcení, páčení) a je určen pouze k boji muže proti muži. Dívenka Izabella je velice náruživou bojovnicí. Z jejích videí jsem pochopil (nevím, zda správně), že smyslem tohoto sportu je svalit dívku na zem, důkladně jí roztáhnout stehna, zaujmout polohu pro kopulaci a řádně si užít v dlouhých objetích. Tento sport mi přijde jako trénink znásilnění. Věřím, že díky tomuto příspěvku se rozšíří i do ČR a že jej řada peďáků bude velice úspěšně a nadšeně vyučovat.

Jaké k tomu máte postřehy? O vášnivých objetích ani líbání pipiny psát nemusíte. :P Toho jsem si všiml... Fakt choulostivé... :oops:

Holka je nějaká moc nadržená a při kontaktu s chlapcem to nějak nezvládá. Místo toho, aby se snažila útočníka zbavit, pevně jej obejme stehny a stále si jej přitahuje k tělu nebo mu hlavu tlačí do svého rozkroku. Její soupeři se sice snaží, ale moc netuší, jak na to... Na 2. videu víc než o cokoliv jiného jde o simulovanou soulož. Vychutnejte si i okamžiky jedinečných orgastických výrazů v obličejích... +lupa+

Výjimečně uvádím více videí, protože toto svět ještě neviděl... :roll:

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]
Max
VIP člen

Re: Situace č.5

Příspěvekod Max » 19.11.2017 11:03:44

Tak toto je fantázia v pohybe. To ani nevyzerá ako boj, ale ako sexuálny dobrovoľný násilnícky akt, kde si to tie deti rozdávajú. :D Je to nádhera, ako sú tam prepletení celými telami, rukami, nohami. Je to také romantické, keď sa tam na moment zastavia v objatí, tváre o seba pritisnuté, tá poloha... no proste nádhera. Netuším, či si tí dospeláci uvedomujú, že tie deti tam prežívajú orgazmy - hlavne u dievčat, ktoré si to tam fakt užívajú tak, že tlačia na toho súpera, aby bol čo najviac pritisnutý na pipinu.

Chlapci tam môžu mať erekciu - a ako keby nik z divákov na to ani nemyslel, že deti nie sú asexuálne, že kľudne nech sa tam naťahujú dievčatá s chlapcami, že o sexe nemajú absolútne žiadne vedomosti.

To dievča je krásne vypracované, svalnaté, a je pekné vidieť ten výraz tváre, ako už cíti, že to na ňu prichádza - telo na chvíľu ide do kŕčov a tým pádom vyvinie silnejšie zovretie súpera. Ten chlapec to musí cítiť, že k niečomu dochádza, keď ho to zrazu zabolí - výraz v druhom videu 1:59 je to vidieť - proste je tam veľa situácii, kde by sa dalo s toho vyvodiť, že tam dochádza k orgazmom.

Tento sexuálny šport je fajn pre deti - naučia sa tam rôzne polohy, otestujú, čo ich vzruší, a budú uspokojené na celý deň.

Zpět na “VIDEA”