Film Bez návodu (2013)

Ostatní materiál AV charakteru, který se nehodí do jiného subfóra. Zejména KNIHY (pokud nejsou detailně zpracovány v Odborné sekci) a FILMY (bezkonkurenční kartotéku všech filmů s dětmi a pedofilní tématikou naleznete na ČEPEKu).
Plyšáček
Administrátor
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1935 x
Oceněn: 7014 x

Film Bez návodu (2013)

Příspěvekod Plyšáček » 15.1.2016 19:54:58

Bez návodu

Hombre de piedra

ČSFD

Název: Bez návodu
Mexiko: Hombre de piedra, No se Aceptan Devoluciones
EN název: Instructions Not Included
Komedie / Drama
Mexiko, 2013, 121 min

Obrázek
odkaz a zdroj: www.datator.cz

"Valentin je playboy z Acapulca, který se ochotně a rád se vyspí s každou turistkou, která mu zkříží cestu. Jednoho dne se ale takový bývalý flirt jménem Julie objeví na jeho prahu i s holčičkou jménem Maggie, prohlásí o ní, že je to jeho dcera, a pak je oba opustí. Překvapený Valentin se i s Maggie vydává do Los Angeles, kde se snaží Julii nalézt. Jejich cesta se ale nakonec protáhne na šest let, během nichž se z ustrašeného playboye stane vyhledávaný filmový kaskadér a z malé holčičky jeho hodně netradiční osobní trenérka a manažerka. Maggie se totiž neustále stará o to, aby Valentin musel zvládat různé úkoly a stal se tak z něj pořádný chlap. Problémy nastanou, když se na scéně opět nečekaně objeví Julie a Valentin si uvědomí, že by o Maggie mohl přijít a ztratit tak najednou milovanou dceru i nejlepší kamarádku."

Film, po jehož shlédnutí váš život nebude již nikdy takový, jako byl do té doby...
Nádherná herečka, procítěné okamžiky, sladká hudba. Již mnohokrát jsem závěr doslova probrečel - tak mě dojímá a uvolňuje nesmírně silné emoce. Velice vhodný pro uvolnění tlaku a velice účinnou katarzi.
Tolik témat v jednom filmu: tvrdý a bláznivý otec, promiskuita, péče o dítě, opuštění dítěte matkou, přistěhovalectví, shánění práce, národnostní menšiny, smrtelná nemoc, soudní tahanice o dítě, lesbický pár žádající o dítě, smíření, zjištění, že dítě není mé...
Překvapivý konec.

Dá se sehnat i ve velice vysoké kvalitě.

Anglický trailer
phpBB [video]

Zpět na “OSTATNÍ”