Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

První dojmy z nového fóra

Komunikace s neregistrovanými návštěvníky, zpětná vazba od čtenářů, osvěta cílená na jedince.
Plyšáček
Administrátor
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7554 x
Kontaktovat uživatele:

První dojmy z nového fóra

Příspěvekod Plyšáček » 26.12.2015 9:50:07

TÉMATICKÉ VLÁKNO PŘIPRAVENÉ PRO KRÁTKÉ ZÁPISKY OD NOVĚ PŘÍCHOZÍCH V PRVNÍCH MĚSÍCÍCH PO SLAVNOSTNÍM ZALOŽENÍ KOMUNITY 2.1.2016

Pro zaregistrované máme připravené uvítací vlákno ZÁPISY NOVÁČKŮ.

Každopádně buďte vítáni v naší říši.
Plyšáček

Obrázek
odkaz a zdroj: vk.com
Leonid
VIP člen
Povolání: dělník
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 3
... až do věku: 45
Děkoval: 531 x
Oceněn: 1092 x
Kontaktovat uživatele:

Re: První dojmy z nového fóra

Příspěvekod Leonid » 16.2.2016 9:22:03

Jen taková malá poznámka - jsem obyvatelem a v jistém směru i trochu duchovním otcem Pedonie, ale musím zde říci, že jsem zažil start více fór (nejen GL), ale nikdy jsem (z hlediska uživatele) nezažil tak hladký start, tak perfektní funkčnost od samého začátku, spolu s krásnou grafickou úpravou a pevně daným a přehledným systémem vláken a témat.
Za to budiž Ascemu a Plyšáčkovi veliký dík.

Leonid, rádce.
Asce
Administrátor
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2867 x
Oceněn: 2794 x
Kontaktovat uživatele:

Re: První dojmy z nového fóra

Příspěvekod Asce » 16.2.2016 14:14:53

Leonid píše:...jsem obyvatelem a v jistém směru i trochu duchovním otcem Pedonie, ale musím zde říci, že jsem zažil start více fór ..., ale nikdy jsem z hlediska uživatele nezažil tak hladký start, tak perfektní funkčnost od samého začátku, spolu s krásnou grafickou úpravou a pevně daným a přehledným systémem vláken a témat...

Milý rádče, samozřejmě pochvala velice těší. Mojí duši, ztrápené starostmi nejen s technickou stránkou věci, jakož i prací zchvácenému tělu, nalévá další tolik potřebnou energii do žil. Jsem nadšený, že do budování naší společné říše se zapojilo již v tuto chvíli více soukmenovců, než jsem původně doufal. Obzvláště si pak vážím práce tvé, jakož i našeho skvělého moderátora Neptuna. Přeci jen největší díl zásluh ale má Plyšáček. Vy, kteří jej znáte osobně, víte, jak dění v naší říši prožívá, jak jej trápí jakákoliv případná nedokonalost a jak se naopak dokáže radovat, když se něco podaří. S Pedonií je spojen doslova pupeční šňůrou a skoro si myslím, že řčení: "Položil by život za vlast," by v jeho případě nabylo realistických kontur. Také bych připomněl záležitost, kterou si občas leckterý kritik možná ani neuvědomí - bez královského měšce "plyšozlaťáků" potřebných pro vznik a provoz říše Pedonia, by ani Asce se svým zápalem pro věc nezmohl nic...

Zpět na “NÁVŠTĚVNÍ KNIHA”