Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Pedofilové jásají, nezodpovědná Hadašová vystavuje svoji polonahou dceru

Odkazy na mediální zprávy s pedofilní tématikou (s uvedením zdroje v závorce), klíčové citace, komentáře a diskuse na dané téma, otevřené dopisy redaktorům, komunikace s širokou veřejností.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3595
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7569 x
Kontaktovat uživatele:

Pedofilové jásají, nezodpovědná Hadašová vystavuje svoji polonahou dceru

Příspěvekod Plyšáček » 22.3.2016 8:28:52

Pedofilové jásají, nezodpovědná Hadašová vystavuje svoji polonahou dceru (týden.cz)


Máte doma malou roztomilou holčičku? Zkuste ji nacpat do co nejúspornějšího oblečení, aby všichni zjistili, jak váš poklad vypadá! To možná táhlo hlavou manželce hokejisty Jaroslava Bednáře (39) Lucii Hadašové (29), když se procházela po molu v plavkách se svými dcerkami Denisou (6) a Vanessou (2).


Modelka samotná přitom radostně pózovala mimo plaveckého úboru také v šatech, takový luxus však své starší dceři nedopřála. Na malé Denise je navíc vidět, že by se chtěla své matce podobat, před přítomnými fotografy nahazovala svůdné pózy. Je však otázkou, zda je to skutečně vhodné pro bezbranné dítě, kterému je pouhých šest let!


Pánové pedofilové, přiznejte se, který z vás jásal. +bigsmile+
Tak toto je bulvár té nejnižší úrovně. Autor či autorka podepsaná jako "kra" je asi pěkná... Doufám, že ji za takovouto perverzní zprávu minimálně svléknou na molu nebo zavřou. Dokonce v polovině textu zmiňuje mrtvou Aničku Janatkovou.
Nevím, proč do toho tahá nás, pedofily. Tedy asi tuším. Prostě chce šokovat. Nevidím nic špatného na tom, pokud rodinka předvede na molu akce World of Beauty & Spa plavky. Také nevím, co je na těch Denisčiných tak "úsporného". Rád bych za Pedonii vzkázal autorovi/autorce, že my máme jiné zájmy (viz. naše fórum), lepší vkus a jiné materiály. Tedy já bych ani nejásal, mě by Deniska nudila. Promiň holka. Asi tě "pomstíme".

Hlavní otázkou je: Ublíží Denisce módní přehlídka plavek nebo spíše článek, který dělá z její milované maminky kuplířku a z ní samotné striptérku? :cry: Dříve nebo později se k ní totiž dostane, vy kra...! (kra není nadávka, ale jméno autora/autorky).

Citace komentářů pod fotografiemi v normálních plavkách:
Zatímco modelka oblékla šaty, malá Denisa předvedla úsporné plavky.
Titěrný kousek oděvu toho skutečně mnoho nezakrýval.
Ani nejméně odhalující plavky se neobešly bez sexy průstřihů na bocích...


Obrázek
odkaz a zdroj: sedmicka.tyden.cz

Obrázek
odkaz a zdroj: sedmicka.tyden.cz
Uživatelský avatar
Asce
Administrátor
Příspěvky: 870
Registrován: 16.12.2015 18:13:48
Pohlaví: muž
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2928 x
Oceněn: 3067 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Pedofilové jásají, nezodpovědná Hadašová vystavuje svoji polonahou dceru

Příspěvekod Asce » 22.3.2016 10:23:22

Milý Plyšáčku!

Sdílím tvé opovržení nad novinářem "kra". Bohužel, velmi se obávám, že taková "informovanost" čtenářů je u velké části českých pisálků standardem a "kra" tedy nijak nevyčnívá.

Ve svém příspěvku si kladeš otázku: "Ublíží Denisce módní přehlídka plavek nebo spíše článek, který dělá z její milované maminky kuplířku a z ní samotné striptérku?" Ale no tak, Plyšáčku, snad si nemyslíš, že "kra" zajímá nějaká Deniska a její psychika. Při čtení předmětného článku a současně při pohledu na zcela standardní oblečení zobrazené rodinky, jež je určeno pro letní den či pobyt v akvaparku, mě sice může na adresu "kra" napadnout několik otázek, jako například:

  • Autor "kra" připravuje půdu pro nikáby, burky a podobné styly oblékání?
  • Autor "kra" nikdy nebyl v akvaparku, na veřejné pláži, apod.?
Podle mého názoru je to ale jednodušší, netřeba mít velkou fantazii. Autor "kra", nemaje žádný solidní nápad na slušnou reportáž z módní přehlídky či cokoliv jiného, prostě zabrnkal na osvědčenou pedofilní strunu. Nejlépe do jinak chudých ingrediencí ještě přimíchat těžkého kriminálníka a velmi citovou a smutnou událost. Nějaké souvislosti? Ale na co? Nevalný článeček, ale dochucený zmíněným laciným kořením, bude mít i tak sledovanost. Že svým nezodpovědným spatláním všeho se vším někomu ublíží? Pche! Kde, milý Plyšáčku, žiješ? Autorovi "kra" přeci jde o prachy. Za ty se kupují hmotné statky. Vítej v západní civilizaci...
Uživatelský avatar
Angex
Uživatel
Příspěvky: 258
Registrován: 2.1.2016 19:00:26
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 5
... až do věku: 20
Děkoval: 264 x
Oceněn: 365 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Pedofilové jásají, nezodpovědná Hadašová vystavuje svoji polonahou dceru

Příspěvekod Angex » 22.3.2016 17:35:56

Přesně tak, veškerý bulvár nebo média chtějí zaujímat jen stylem senzace. Chtějí na tom jen vydělávat, jak píše Asce. Nemá cenu dnešní bulvár nebo média nijak komentovat. Většinou je z toho všeho jen něco málo pravda a zbytek samé přehánění. A kdo tomuhle všemu v dnešní době věří, tak je to idiot.

Zpět na “REAKCE NA MÉDIA”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host