Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Vzorný pedofil

Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3595
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7569 x
Kontaktovat uživatele:

Vzorný pedofil

Příspěvekod Plyšáček » 28.3.2016 10:44:30

Důrazně zde prohlašuji, že se nepovažuji za ideálního. Během svého pedofilního "hledání" jsem se setkal s pojmy jako elitní pedofil nebo profipedofil. Podobné pojmy mě vedly k zajímavým úvahám, jak by "měl" vypadat profil takového vzorného, ideálního pedofila.

Nepíši z pozice dokonalého, nýbrž hledajícího, který se snaží stanovit si jistou metu. Než začne někdo zbrkle reagovat, prosím vezměte na vědomí, že řešíme jistý "ideál", tedy nepopisujeme běžný stav. Jsem si samozřejmě vědom toho, že každý člověk je jedinečný a "dokonalý" takový, jaký právě v současnosti je. Nemůže být v přítomném čase lepší a je to tak v pořádku - i on přináší "dar" v podobě zkušenosti všem ostatním. Může se však posouvat krůček po krůčku k jistému harmonickému stavu - vzornému životu člověka s pedofilní orientací.

Věřím, že tato skromná úvaha může pomoci několika členům i mnoha anonymním návštěvníkům. Kdo se měnit nechce, ať se do toho neplete.

Vzorný pedofil se snaží žít podle Pedofilního desatera.
Dále se chci zmínit o nádherném desateru - tzv. Skautském zákonu. V 10. bodě se píše: "Skaut je čistý v myšlení, slovech a skutcích." To je tak hluboká myšlenka, že ji jistě napsal nějaký elitní pedofil (zřejmě BL). Položme si otázku, co to vše znamená...

Být čistý v myšlení - tedy ne jen v záměrech, které nás vedou do interakce s dětmi, ale celkově. Myslet čistě jako dítě, neživit negativní myšlenky ve své mysli, neopájet se zlými a nepřátelskými emocemi, nýbrž hledat v každém člověku a každé situaci jen to dobré, to, čím nás mohou obohatit (duševně) a povznést.
Být čistý ve slovech - používat taková slova, která nezraňují, která může kdykoliv slyšet i to nejslušnější děťátko, slova užívat vždy ku pomoci, ne k pomluvě a špinění druhých. Nikdy nelhat. Pouze v případě, že se nás někdo přímo zeptá, zda jsme pedofil, můžeme zareagovat tak, abychom nezpůsobili více negace - a tedy se odpovědi vyhnout či říci "ne". A myslet si: Nevíš, co to slovo znamená.
Být čistý ve skutcích, činech. Nejen, že neublíží dítěti, ale chová se příkladně jako "řádný občan", aby na sebe zbytečně neupozorňoval.

Dále jsem přesvědčen, že ti na sebe přísnější by mohli usilovat i o čistotu v dalších oblastech svých životů. Chodit slušně oblečen a dobře upraven, abychom na sebe neupozorňovali svým slizkým či bezdomoveckým vzhledem. Nepít alkohol - ten vždy ovlivňuje sebeovládání člověka - tedy může vést do rizikových situací, zároveň zatěžuje psychiku, která je již díky samotné pedofilii dosti v "napětí", nekouří a nebere drogy. Vzorný pedofil chce mít úspěch u dětí i jejich rodičů. Proto zbytečně neškodí svému zdraví a obrázku o sobě tím, že by kouřil či užíval jiné drogy. Navíc děti jsou nesmírně citlivé a na podvědomé úrovni z vás zkrátka tuto "nečistotu" cítí a jsou k vám zbytečně méně přitahovány.

Takový profipedofil rozhodně není člověk, který by uměl profesionálně a kvalitně zneužívat. Nedávejme rovnítko mezi dva rozdílné pojmy. Spíše:
1. Dokáže se lehce vcítit do dětské duše, rozumí jejich světu a potřebám, je empatický a laskavý ke všem dětem - tedy ne jen ke své preferenční skupině.
2. Má charisma a dokáže svým "vyzařováním" doslova magneticky přitahovat dětskou společnost. Nejde tedy o "strýčky", se kterými se děti spokojí, když jim nikdo jiný ke hrám nezbývá.
3. Přísně dodržuje hranice při fyzickém kontaktu s dětmi, vyhýbá se intimním oblastem - a to jak v případě, že jej někdo sleduje, tak i v případě, že je s dítětem osamotě.
4. Umí odhadnout věk dítěte s přesností na roky, spíše však na měsíce.
5. Vyzná se v dětském zboží, dokáže rozpoznat Popelku od Sněhurky, vyjmenuje všech sedm trpaslíků, dokáže vyprávět pohádky, plést copánky, stavět nejúžasnější hrady z písku, zpívat ukolébavky, učit dětské básničky, rád maluje a umí malovat obrázky na obličej, dokáže si s dětmi zatančit i zahrát na vojáky plížící se blátem.
6. Má přehled o nejkrásnějších dětech světa, o malých talentech, okamžitě pozná podle hlasu dětské zpěváky a zpěvačky. Domov (své pedoupě) má zařízený tak, aby se v něm každé dítě cítilo spokojeně a hezky. Jeho byt není příliš nápadný, ale ani strohý a příliš dospělácky hranatý.
7. Je-li mu to osudem dáno, pracuje s dětmi a snaží se je skutečně harmonicky rozvíjet. Pokud má jiné povolání, zajímá se alespoň soukromě o dětskou psychologii, pedagogiku či podobné záležitosti.
8. Je-li mu to osudem dáno, může mít manželku a vlastní děti. Věnuje stejnou pozornost jak synům, tak i dcerám - ať je orientován jakkoliv.
9. Minimálně jeho rodiče (popř. samozřejmě i přítelkyně či manželka) jsou obeznámeni s jeho orientací a základními fakty k tomu se vážícími.
10. Ze všeho nejvíce na světě miluje dětskou společnost, chová se v ní přirozeně a slušně a není na kontaktu s dětmi závislý. Pokud se dostává do "abstinenčních tlaků", nemá situaci vyřešenu.

Pro smrtelníka v podstatě nedostižný ideál. Má pouze vybízet k práci na sobě, k vlastní kultivaci a duševnímu růstu. Zásadní je, aby to nebyl násilník a křivák, méně důležité je, zda umí zpaměti odříkat všechny postavičky z pohádky Na vlásku nebo členy klubu Pedonia.

Profipedofil může mít zástupy oblíbenců, fanynek. V ideálním případě by to o něm věděla i široká veřejnost a přesto by jej uznávali a děti by mu svěřovali. Aktivní šíření osvěty kolem pedofilie je významným bonusem.

Tak tolik mé úvahy. Těším se, že je obohatíte konstruktivní kritikou - konstruktivní znamená, že se vyjadřuje k myšlenkám, nikoliv k autorům - které díky utajeným pravým identitám navíc většinou neznáme...
Sám na sobě musím hodně pracovat. Ale chci se alespoň nepatrně blížit k mému ideálu.
Uživatelský avatar
Asce
Administrátor
Příspěvky: 871
Registrován: 16.12.2015 18:13:48
Pohlaví: muž
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2928 x
Oceněn: 3072 x
Kontaktovat uživatele:

Vzorný pedofil

Příspěvekod Asce » 3.5.2016 1:38:31

Dlouho jsem váhal, jak Plyšáčkovi na tento příspěvek odpovědět. Mnoho myšlenek, které sice naprosto chápu, k Plyšáčkovi mi i dokonale sedí, se však s mým vnímáním světa naprosto míjí. Podle toho, co Plyšáček píše, tak nejen, že bych se neblížil nějakému ideálu, ale nejspíš bych se za pedofila neměl považovat vůbec. Co tedy s tím, že mne mladinké dívky nesmírně eroticky přitahují?

Svůj komentář bych uvedl přepisem svojí sms, kterou jsem v neděli posílal během svačiny svým kamarádům z vedení Pedonie.
Asce v sms píše:Motorová pila, těžká dvouruční sekyra a nekonečný osamělý a ponurý hvozd plný skal, močálů, svištící horský vítr… Tohle je pravé místo pro rebela Asceho. Tady jsem chlap. A jestli v ráji nemají tuto divočinu, tak ať si ho nechají… Zdravím ze Severních hor.

Tedy jak vidíte, to, co mě naplňuje, je být mužem v pravém slova smyslu. Mužem, který těžce pracuje, aby uživil rodinu, svoji milovanou ženu (kterou tedy momentálně nemám). Problém oproti normálním mužům mám v tom, že onou milovanou ženou je v mých představách krásná, dlouhovlasá, štíhlá a rozzářená deseti až dvanáctiletá dívka… Hm…

Můj život nesměřuje k nějakému ideálu pedofila. Můj duševní život je v principu stále stejný. Prostě jsem chlap, pracovitý chlap. A miluju ženy. Hlavně ty okolo jedenácti. I když taková hezká šestka se mnou dokáže také pěkně zalomcovat…

Nevyhledávám dětskou společnost. To proto, že nevyhledávám žádnou společnost. Když už v nějaké společnosti musím být, pak nejlépe v menší, a zde se pak snažím aktivně přispět svým dílem k tomu, aby se všichni cítili pohodově. Pokud je někdo smutný, má problém, ostatní jej přehlíží, snažím se jej povzbudit, věnovat se mu, naslouchat mu, je-li aspoň trochu za co, pak jej pochválit, a to vše s cílem dodat mu sebevědomí, aby se pak již sám „postavil na nohy“. Proto se nezřídka stává, že ve věkově smíšené společnosti nakonec skončím s dětskou částí osazenstva. Ostatní dospělí je v lepším případě ignorují, či rovnou odhání. U mě starší děcka cítí „zápal pro život“, rád je poučuji o přírodě, věcech kolem nás, mladší děcka zase u mne nalézají jistotu empatie.

Dnes již jsem starý, což je pro děti, které mne neznají, určitá zábrana. Ale i nyní se mi zdá, že ve srovnání se svými vrstevníky, s dětmi snáze navazuji komunikaci, děcka mne spontánně poslouchají, dokonce i ta pubertální. V mém mládí to ovšem bylo tak, že jsem býval v obvyklých místech výskytu dětí, jako jsou školy (byl jsem učitel), dětské tábory (byl jsem vedoucí), v různých zájmových kroužcích, které jsem vedl, dětmi doslova oblepen. Za dob mého studia jsem měl skvělou kamarádku (s bonusy), která mě snadno odhalila a často mi promlouvala do duše, abych se držel zkrátka a nepřivodil si nějaký průšvih. Dokonce se pokusila „zprostředkovat“ mi nádhernou, ale skutečně nádhernou patnáctiletou dívku coby plánovanou partnerku. Možná by se to i povedlo, ale co vám budu říkat - skončilo to naprostou katastrofou u osmiletých holčin…

Jakožto otec samoživitel jsem pro svého syna i své dvě dcery musel vždy zajistit vše potřebné, tedy také oblečení, v pozdějším věku i jisté hygienické potřeby a mnoho a mnoho dalších věcí. Prakticky vždy vše klaplo, ale proč bych měl všechno znát sám? Proto, abych si mohl říkat, že jsem vzorný pedofil? Ne, to jak se čemu říká, mne až zas tak nebere. Tak tedy pro ty oblečky, šminky, vložky a nepřeberně dalších věcí jsem si našel moc hezkou kamarádku, která byla o dva roky starší než mé dcery a se vším mi radila…

Abych se ještě vyjádřil k dalším Plyšáčkovým bodům:

Tak tedy s hádáním věku to mám tak, že mladším ještě ubírám a starším zase přidávám. A je mi to upřímně jedno. Buď se s nějakým děckem cítím dobře anebo ještě lépe, a to, kolik mu je, se nakonec také dozvím. Obvykle je to trochu jinak, než jsem si myslel, ale co…

U dětského zboží jsem měl šikovnou poradkyni, také prodavačky umí poradit, když se na ně hezky usmějete, často jsem ale nechal vybírat přímo své ratolesti. Cizím dětem jsem oblečení či jiné, pro výběr choulostivé zboží, opět vybíral s nějakou poradkyní – třeba dárky Terce mi pomáhala vybrat buď její matka, alias moje hospodyně Iva či jedna moje vrstevnice.

Popelku se Sněhurkou bych si popletl raz dva, i když vím, že Sněhurka je ta, co jí hodná stařenka podává ovoce se slovy: „Vezmi si toto modré jablíčko, vůbec není otrávené…“ Nepotřebuji znát nějaké odporné trpajzlíky (jsou mi protivní, protože žárlím). Mám to tak, že si od dětí nechávám pohádky sám vyprávět, všelijak jim do toho skáču, přičemž děj schválně neskutečně pletu a zašmodrchávám, ony mne opravují, dívenky koketně kroutí očima, jak tohle můžu neznat, co mě asi v té škole učili…

Jednou jsem postavil hrad z písku se čtyřletou a šestiletou dívkou. Tedy takových hradů jsem postavil mnoho, anebo ne pískových, ale z kostek, díla ze stavebnic,… ale chci uvést jednu příhodu (podrobněji bude ve Střípcích). Nuže, když jsme po perném odpoledni ten obrovský hrad dostavěli, tak se stal doslova posvátným. Písek měl být použit na nějakou maltu, ale matka dívek musela koupit jiný, jak její dcerušky vyváděly při vyslovení myšlenky na to, že přijde pan zedník a písek použije. Když jsem přijel po dvou týdnech na návštěvu, musel jsem dívkám slíbit, že postavíme něco jiného… S dětmi rád hraji mnoho jejich her, ovšem na obličej zásadně nemaluji a zpívat ani malovat neumím a ani neplánuji, že bych se to měl učit.

Dětští zpěváci mě moc nezajímají, to už musí být opravdu hezká dívenka, aby mne zaujala a i tak bych se raději podíval na její foto, než poslouchal její zpěv. Zkrátka já vyznávám o dost těžší muziku, úplně jiný kalibr než poslouchají děti. Dětská vystoupení – a že jsem jich jako rodič musel absolvovat, jsou pro mne doslova utrpením. Já si děti organizuji raději sám. Tak, aby mne to bavilo, aby to bavilo ty děti a bylo nám spolu dobře. A žádná jména nejkrásnějších dětí světa k tomu nepotřebujeme. Jistě, na fotky nádherných dívenek se moje oko zaměří velmi ochotně, avšak za pět minut již netuším, jak se dotyčná jmenovala a za dva dny netuším, že jsem takovou na fotce viděl.

Svůj byt mám jako byt rodinný, nikoliv jako nějaké doupě. Pouze v kanceláři mám několik obrázků různé velikosti, z nichž vědoucí soukmenovec by mohl usoudit, že patřím ke stejné komunitě.

Moji příbuzní nemají o mé orientaci ani potuchy. Nevidím důvod, proč by měl být pedofil, který není schopen udržet takovou věc ve svém nitru, ještě označen za ideálního. Podle mne je to slaboch, který se snaží své problémy navalit i na ostatní, místo aby se s tím duševně vyrovnal sám. Zbytečně blízkým přidělává starosti a ničemu tím nepomůže. Zapomeňme na šálivá a líbivě znějící anglická slovíčka. Ten vnitřní boj si prostě musíme vybojovat každý sám. Navíc dnes máme k dispozici naši skvělou komunitu Pedonia, kde svěřování svých trablí je něco úplně jiného, protože zde publikujeme pod nickem.

Tak nevím, zřejmě se do pedofilního nebe nedostanu. Ale což, to jste jistě věděli předem, jsem přeci rebel Asce…
Uživatelský avatar
Dejan
VIP člen
Příspěvky: 92
Registrován: 23.8.2016 23:48:59
Pohlaví: muž
Povolání: školstvo
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 9
... až do věku: 13
Děkoval: 336 x
Oceněn: 234 x
Kontaktovat uživatele:

Vzorný pedofil

Příspěvekod Dejan » 28.8.2016 21:16:20

Asce píše:Podle toho, co Plyšáček píše, tak nejen, že bych se neblížil nějakému ideálu, ale nejspíš bych se za pedofila neměl považovat vůbec. Co tedy s tím, že mne mladinké dívky nesmírně eroticky přitahují?

Asi by som ako sociálny vedec nemal podporovať genderové stereotypy, ale urobím to.
Ideál, ktorý predstavil Plyšáček, mi príde ako taká idealizovaná starostlivá matka - skautka. To, čo opisuje Asce, je prístup "otca". Osobne mi príde pre nás - mužov vychovaných vo viac-menej patriarchálnych pomeroch ako reálnejší. Je možné, že naozaj existuje natoľko zduchovnená, sublimovaná erotická láska, ako je tá, na ktorej sa zakladá Plyšáčkov ideál. Osobne si však myslím, že toto požadovať od normálneho chlapa je neschodné. Namiesto zduchovnenia by pravdepodobne nastúpil náhradný výtvor, ktorý je umelý a preto strašne krehký. Je to ako protestantský fundamentalizmus, ktorý sa zakladá na oploštenom a zdanlivo "vernom" výklade Písma.

Keby sme chceli do toho zaliezť hlbšie, je to dôsledok nerozlišovania medzi dvomi výrazmi pre "telo" v novozmluvnej gréčtine. Ak niekto považuje výraz "sóma" za to isté ako "sarx", má problém. Ukážem to na jednoduchom príklade: "sóma" si žiada potravu spolu s pôžitkom z dobrého jedla, "sarx" nás ženie do zvrhlosti obžerstva. Lukulské hody sú dielom sarx, ale aj napr. prežieranie ako kompenzácia sexuálnej frustrácie. To je "hriech" (hamartía - zásah vedľa), lebo síce uspokjuje vášnivú potrebu (chtíč?), ale robí pri tom viac škody než osohu. Ale žiť z troch zrniek ryže na deň je opačný extrém, ktorý človek neunesie. Vtip ale je v tom, že okrem fundamentalistov to od človeka nikto nechce.

Prejdem k veci. Pedo-, hebe-, gyneko- a hocijaká iná fília je produktom "tela" (sóma), nie "mäsa" (sarx). Keď som dnes videl dievčinku, ktorá si práve kúpila zmrzlinu, spod trička jej presvitali drobné ihličky začínajúcich pŕs, mala hebkú pleť 11-12-ročnej slečny, jasné, že sa mi rozbúchalo srdce, svet bol zrazu o tri triedy krajší a tak, :)
Jednoducho, Erós si spravil svoju robotu. Nemyslím si, že sa treba snažiť tváriť, že nejde o erotickú túžbu a maskovať ju akousi všeobjímajúcou láskou. To vzrušujúce napätie, ktoré takto vznikne, však treba nejako tvorivo premeniť na energiu. To je proste boj, ktorý sa nedá vyhrať, ak si človek bude klamať do vrecka. Existujú spôsoby, ktoré sú spoločensky dovolené, iné sú zakázané a napokon sú azda nejaké v "šedej zóne". Podľa mňa prvá vec, ako sa dá tento boj dlhodobo vyhrávať, je nepredstierať len "ideálne" riešenia. Spôsob, ktorý opisuje Asce, mi príde ako reálny, hoci to nie je cesta svätca. A nie je plný kudrliniek a ozdôbok, ale skôr taká nejaká zlatá stredná cesta.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3595
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7569 x
Kontaktovat uživatele:

Vzorný pedofil

Příspěvekod Plyšáček » 28.8.2016 22:31:51

Při sepisování své úvahy o vzorném pedofilovi jsme nechtěl ukazovat svoji osobní cestu, ani uvažovat o pohodlném způsobu života. I jsem na začátku článku zdůrazňoval, že nepopisuji běžný stav. Nehledám ani zlatou střední cestu. Sám volím jedinečný způsob seberealizace.

Nesouhlasím s Dejanovým vyjádřením, že "fília je produktom "tela" (sóma)". Jsem přesvědčen, že erotická touha plyne z lidské psychiky, z hloubi "duše". Amor míří vždy na srdce - což je nejen výraz básníků, ale také odborný jógický termín vztahující se k samotnému "sídlu duše". Tělesné projevy, jako rozbušení srdce, ruměnec, vzrušení ap. jsou až následnými projevy na úrovni lidského organismu - hmotného "biofyzického" těla (sóma).

Co se týká sebereflexe při setkání s preferovaným objektem, myslím, že ideálem není namlouvání si, že erotická láska je všeobjímající univerzální láskou. Jak popisuje Dejan - vytrysklou energii je dobré nějak vyjádřit. Ideální pedofil tak činí v láskyplné činnosti, která neublíží dítěti, které miluje.

Pánové. Úvahy jsou to zajímavé, ne však snadné. Obtížnost spočívá především v tom, že bychom se měli dokázat povznést nad osobní názory i různé ideologie a řešit toliko stanovený úkol.
Uživatelský avatar
Dejan
VIP člen
Příspěvky: 92
Registrován: 23.8.2016 23:48:59
Pohlaví: muž
Povolání: školstvo
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 9
... až do věku: 13
Děkoval: 336 x
Oceněn: 234 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzorný pedofil

Příspěvekod Dejan » 28.8.2016 23:07:45

Plyšáček píše:Jsem přesvědčen, že erotická touha plyne z lidské psychiky, z hlouby "duše". Amor míří vždy na srdce - což je nejen výraz básníků, ale také odborný jógický termín vztahující se k samotnému "sídlu duše".


Vychádzame evidentne z odlišných pojmových rámcov, ktoré sa snažia viac či menej presne opísať dianie v nás. Priznám sa, že mi lepšie vyhovuje ten náhľad na človeka, ktorý má korene v semitskom a gréckom myslení, hlavne domyslený v koncepciách islamských syntetikov, ako bol Avicenna a ibn Arabí. Oni nadväzujú na Aristotela, podľa ktorého je duša tej istej podstaty ako telo (sóma). Takisto u súfijov duša (nafs) je telesnej povahy a v neprečistenej podobe je otvorená pokušeniam diabla.

Ale aj keď sa na to ale pozrieme cez jógický pohľad, tak aj anaháta čakra sa "křmi" pránou, ktorá oživuje telo. V tantrických prístupoch sa musí očistiť stúpajúcou kundalíní, či je zas transformovaná sexuálna sila. Možno zas tie mystické antropológie nie sú až tak odlišné, :D

Ale to je skoro jedno. V praxi je tá úloha rovnako zatracene ťažká, či ideš cestou jógy, sufizmu alebo trebárs stoickej či epikurovskej etiky.
Uživatelský avatar
Neptun
Moderátor
Příspěvky: 467
Registrován: 2.1.2016 13:35:44
Pohlaví: muž
Povolání: pedagog
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 6
... až do věku: 40
Děkoval: 1462 x
Oceněn: 1534 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzorný pedofil

Příspěvekod Neptun » 28.8.2016 23:49:00

Plyšáček píše:Obtížnost spočívá především v tom, že bychom se měli dokázat povznést nad osobní názory i různé ideologie a řešit toliko stanovený úkol.
Ale Plyšáčku, jak se máme povznést nad ideologie, když sám cpeš do své úvahy jogínské fantasmagorie o čemsi jako je duše:
Plyšáček píše:Nesouhlasím s Dejanovým vyjádřením, že "fília je produktom "tela" (sóma)". Jsem přesvědčen, že erotická touha plyne z lidské psychiky, z hloubi "duše".
Tělesné projevy jsou primární, ba jediné, myšlení a cítění je prostě elektrochemický děj. Takzvané duševní projevy vycházejí z mozku a nikoli ze srdce - to je orgán na pumpování tekutiny. Uvědomíme-li si skutečnost, že jde vždy jen o tělo, můžeme se vyvarovat některých škodlivých nesmyslů ve vztahu k sobě a jiným lidem včetně dětí. Pochopitelně, že tělo je jedno - soma, a sarx je pořád totéž, jen se dostalo k jiné, mravně negativně hodnocené činnosti.
Být čistý v myšlení, ve slovech a v činech jsou pořád projevy hmotné a tedy nanejvýš spolu související. Něco jako říká přísloví "kdo lže, ten krade". Přesto, nevhodně sáhnout si na holčičku můžeme, i když slovy zneužívání odsuzujeme. To není zásadní rozpor. No a znalost Sněhurky a spol. je úplně k smíchu.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3595
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7569 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzorný pedofil

Příspěvekod Plyšáček » 29.8.2016 4:04:48

Dejane. Předvedl jsi hlubokou znalost různých filozofických systémů. Děkuji za náhradu některých méně známých slov pojmy z jógy. Mám za to, že Aristoteles věřil ve stejnou podstatu těla i duše. Nebyl však jistě materialista. Zase až tak radikálně se od svého učitele Platona neodklonil. (Tímto "nenahazuji udičku" k dlouhým diskusím o jejich školách! ;) ) Sem to nepatří.

Neptun píše:Ale Plyšáčku, jak se máme povznést nad ideologie, když sám cpeš do své úvahy jogínské fantasmagorie o čemsi jako je duše.

Můj vzácný nejvyšší rádče Neptune. Ve věcech filozofických se budu nadále spoléhat na svoji vlastní moudrost. Jak může tak vzdělaný, vyrovnaný a uvážlivý člověk prohlásit něco tak radikálního. Navíc v tématu Ideální pedofil. Láká-li tě polemika typu idealismus versus materialismus, založ téma v subfóru Jiná témata a volná diskuse. Ale nepovažuji to za stěžejní. Jednak v Pedonii máme jiné primární cíle, jednak bychom došli zřejmě k jedinému - že se nikdo s nikým v těchto záležitostech neshodneme.

Vyzývám k nadhledu a neosobnímu filozofickému postupu, přesto zde takto bez varování vytasíš takovouto víru. I materialismus je pouhou vírou. Vírou vědců, kteří se natolik ztotožnili se svými těly či mozky (mozgy), že jim uniká samotný myšlenkový proces, na který již nedokáží nahlédnout z pozice nezávislého pozorovatele, a jsou plně v zajetí svých teorií. Nerad bych dopadl jako Dawkins, který věří tomu, že lidé jsou pouhé "stroje na přežití genů". Já se tak tedy necítím. Vím, že nejsem pouhým robotem závislým na aktuálním složení svého organismu a na výbojích v mozku. To, že tam nějaké hodnoty mohu odečítat, neznamená, že se v nich budu nějak jako hledat, či co? +lupa+

Mezi vlastnostmi, které bych dodatečně přiřadil k výbavě ideálního pedofila, by nakonec byla i rozvaha a idealismus. Protože věřit tak pevně v pevnou hmotu těla, jak ty to předvádíš, by mohlo vést k tomu, že bychom někoho tak nádherného, jako je holčička, začali považovat za pouhou materii a chovali se k ní jako ke kusu masa! Bože chraň. Ale, prosím, nepovažujte mě za nějakého fantas- příznivce jakéhokoliv náboženství. Bože, chraň nás rovněž i před svými příznivci! O:)

Neptun píše:Takzvané duševní projevy vycházejí z mozku a nikoli ze srdce - to je orgán na pumpování tekutiny.
Srdcem v prohlášení výše jsem nemyslel samozřejmě ten sval, ve kterém někteří mudrlanti hledají duši ap. Snad jsi jim na to neskočil. I tam naznačuji, že jde o hloubku psychiky. Sídlo duše bych raději nelokalizoval. Není v čase a prostoru. Naopak - prožívání času i prostoru z ní vychází. Ale to si můžeme nechat do Jiné diskuse. ;) Hlavně v klidu... +sebechvala+

Neptun píše:No a znalost Sněhurky a spol. je úplně k smíchu.
Zřejmě jsi chtěl potvrdit mé mínění, že jde o drobnost. Ale řada takových drobností ti může dopomoci v seznámení s láskou tvého života. Stačí holčičku na karnevalu oslovit chybným jménem, a už jsi u ní "mimoň". A teorie sobeckého genu ani jiné materialismy ti při získávání jejího srdíčka +++: (ne pumpujícího svalu!) nepomohou.

Sám nejsem ideální pedofil. Nyní zde, doslova uprostřed noci, sedím a píši odpověď dvěma vzdělaným akademikům, zatímco ráno mám být ve špičkové formě pro setkání s mou velkou láskou, první dámou Pedonie. Další poučení - ideální pedofil nikdy neupřednostňuje pedofily před holčičkou. Když já vás mám taky tak rád... +pratele+ Ale vážně se na sebe zlobím.

Zpět na “Plyšáčkovy úvahy - subfórum”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host