Šmudlidoly neboli naše vysněné idoly

Čistě GL témata o holčičkách, dívkách a mladých slečnách - jejich zájmech, zálibách a koníčcích. Texty nejrůznějšího charakteru. Zvažte, zda téma nepatří jinam (Reakce na média, Akce, AV sekce,...).
Plyšáček
Administrátor
Pohlaví: muž
Povolání: pedagog
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1667 x
Oceněn: 5592 x

Šmudlidoly neboli naše vysněné idoly

Příspěvekod Plyšáček » 24.3.2016 14:05:42

VLÁKNO MAPUJÍCÍ ŠMUDLINKOVÉ IDOLY NEBOLI ŠMUDLIDOLY - OSOBNÍ PREFERENCE JEDNOTLIVÝCH ČLENŮ - JAKÉ TYPY HOLČIČEK JSOU PRO KOHO NEJMILEJŠÍ A NEJPŘITAŽLIVĚJŠÍ, AŤ JIŽ SE JEDNÁ O VZHLED TĚLA NEBO CHARAKTEROVÉ VLASTNOSTI

Zde se můžeme opravdu vyřádit a sdílet do detailů, co se nám na holčičkách nejvíce líbí, jaké typy máme nejraději i které nás nejvíce přitahují po erotické stránce. Zkusme to vzít poněkud zevrubně a nepospíchejme s odpovědí. Pokud nás napadne něco nového a zajímavého, případně pokud se naše preference změní, můžeme se k tomu vyjádřit i později. Nemusíme se věnovat popisu pouze jednoho typu holčičky, jelikož někomu se mohou líbit třeba tříleté baculaté blondýnky i štíhlé desetileté černovlásky. Zaměřme se ale opravdu jen na ty nej, ze kterých bychom byli jako ve snách.

Bude vhodné daný text doplnit ilustračními fotografiemi. O našem vkusu mohou vypovídat i Naše profilové avatarky, leccos jsme vyjádřili v tématu Preference holčiček dle národnosti nebo v Životních příbězích. Zde to zkusme poněkud detailněji.

Odpovídejte zcela volně, nezapomeňte však uvést:
  • ideální věk
  • tvar postavy, celkový vzhled, případně národnost
  • barvu očí, vlastnosti vlasů
  • výjimečné rysy v obličeji
  • celkový charakter
  • způsob interakce, celkové chování
  • komunikativnost, výřečnost
  • její zájmy a vaše vysněné společné aktivity
  • plány do budoucna

Popisujte vysněný předobraz, neupínejte se na svoji lásku či reálnou dívku. Své osobní zkušenosti, díky kterým jste lépe poznali své zaměření, pochopitelně uvést můžete. Budu rád, když se budete vyjadřovat i k příspěvkům druhých.

Vznikl nám zde docela dobrý pojem šmudlidolka, což je ideální šmudlinka neboli snová holčička.
Plyšáček
Administrátor
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1667 x
Oceněn: 5592 x

Plyšáčkovy šmudlidoly

Příspěvekod Plyšáček » 24.3.2016 14:49:51

Za svůj život jsem měl to nesmírné štěstí, že jsem se potkal se stovkami výjimečných a opravdu nádherných šmudlinek. I díky nim jsem lépe a lépe chápal, jak jsem zaměřený, co se mi líbí a jaké mám erotické preference. Zatímco na základní škole jsem se zamilovával do poměrně starších holek (i kolem 9 let), postupem času mé věkové preference padaly k ideálním 3-6 letům. Svůj preferenční interval věku holčiček uvádím od 1 do 9 let, ale ideál je 5 let. Takže moje šmudlidolka je pětiletá.

Co bych k ní dále uvedl? Na barvě očí a vlasů mi tolik nezáleží, vždy jde o celkový dojem z celé bytosti. Možná bych upřednostnil zelenookou blondýnku, ale důležitější je celková jemnost rysů v obličeji, menší nosík, neodstávající uši, jemné obočí, dlouhé řasy, růžové tvářičky, rovné drobné zoubky (některé mohou dočasně chybět), velké oči. Jsem přímo ujetý na výrazné "masité" rty a jejich podvědomé špulení.

Důležitou oblastí těla šmudlinky je pro mě krk - šíje. Líbí se mi holčičky, které se pyšně a vznešeně nesou jako princezny a při případném objímání mě zajímá, jak "nastavuje" krk. Přivoněním pak intuitivně poznám, zda bychom si rozuměli či ne. Líbí se mi větší hrudníček s výraznějšími bradavkami, miluji jakýsi "žlábek" od hrudní kosti k pupíčku. Pupík raději nevystupující a nenápadný. Nemám rád u malých holčiček velké dlaně. I když mi drobné chloupky na rukách nebo zádech nevadí, moje šmudlidolka by byla bez jediného chloupečku.

Ačkoliv mi nevadí ani v útlém věku baculatější šmudlinky, kolem 5 let preferuji již jednoznačně velice štíhlé. Přímo mě fascinuje, když výrazná buchtička s velkým Venušinným pahorkem přechází do štíhlého bříška. Zadeček bych své šmudlidolce vytvaroval do hodně "kulatého" tvaru, byl by samozřejmě nádherně pevný a akorát do dlaně.

Pokud jde o charakter šmudlinky, mám nejraději extrovertní, usměvavé až culivé typy, dobré zkušenosti mám však i s introvertními romantičkami. Spíše záleží na tom, co daná holčička ze sebe celkově vyzařuje, jak vnímá a přijímá sama sebe, své tělo, jak je zná - to se pak zrcadlí na držení těla, pohybech a výrazu v obličeji - a samozřejmě jak se mnou interaguje na nevědomé úrovni. Má šmudlidolka by byla neuvěřitelně kontaktní, přímo mazlivá až vtíravá, jelikož velice rád čelím "útokům" tohoto druhu. Vlastně by to mohla být i svým způsobem dračice, avšak ne potrhlá a zběsilá lumpice. Miluji jemné dětské hlásky, nevadí mi šišlání, pokud je záměrné a koketní. Moje šmudlidolka by přímo milovala hudbu, tanec a hodinové pohledy z očí do očí.

Asi bych si nedokázal představit společný život po boku dospělé ženy - již ne - ale poté, co by mi odrostla, bychom mohli být dále dobrými přáteli. A třeba by se mi starala o můj harém a učila by maličké.

Uvádím jen pro ukázku tři pomyslné plyšové šmudlidoly

Obrázek
odkaz a zdroj: br.pinterest.com

Obrázek
odkaz a zdroj: fashionbank.ru

Obrázek
odkaz a zdroj: pimpandhost.com
Mack
Moderátor
... ve věku od: 0
... až do věku: 7
Děkoval: 902 x
Oceněn: 827 x

Mackovy šmudlidoly

Příspěvekod Mack » 25.3.2016 5:34:16

Síce uvádzam preferenciu 0-7, najkrajšie mi prídu holčičky vo veku 1-4. Priťahuje ma na nich hlavne ich hravosť a celkovo tá špecifická detská povaha, ktorá sa postupne s pribúdajúcim vekom vytráca. Neraz si napr. pri 6 ročnej poviem, že už to nie je ono, že je príliš stará. Eroticky ma stále priťahuje, niekedy možno viac ako mladšie, ale už k nej necítim to, čo k maličkej, a nedokážem sa do nej tak zamilovať, aj keď sa mi stále páči. Čo sa týka vzhľadu, celkovo mám radšej štíhle, no niektoré baculatejšie maličké su tiež pekné. To už závisí od konkrétnej slečny. Presnejšie črty tváre veľmi neriešim, ale vždy si v prvom rade na maličkej všímam oči. Veď ako sa hovorí - oči sú oknom do duše. Pokiaľ ide o vlasy, najradšej mám holčičky s rozpustenými vlasmi, prípadne copíkmi. Jedine čo sa mi až tak nepáči sú kučeravé vlasy. Také holčičky ma takmer vôbec nepriťahujú. Zatiaľ som nemal možnosť sa so žiadnou šmudlinkou bližšie spoznať, takže povahové vlastnosti veľmi hodnotiť nemôžem, no vo všeobecnosti ma akosi viac priťahujú tichšie, introvertné typy. Takže ideálna šmudlidolka pre mňa je 2 ročná čiernovláska alebo brunetka s tmavými očami.

Obrázek
odkaz a zdroj: imgsrc.ru/mandys

Obrázek
odkaz a zdroj: imgsrc.ru/mandys

Obrázek
odkaz a zdroj: imgsrc.ru/waddawanka
Neptun
Moderátor
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 6
... až do věku: 40
Děkoval: 1166 x
Oceněn: 1016 x

Neptunovy šmudlidoly

Příspěvekod Neptun » 25.3.2016 23:12:15

Neptunova šmudlidolka není žádná mořská panna, ale suchozemská dcera lidská (tedy panna by to měla být).
Nebude to malá holčička, ale nejraději jedenáctka, které začínají růst prsíčka. To se děje vcelku rychle, takže ideální stav může trvat méně než rok. Proto jsem dost rád, že se mi líbí i mladší i starší. Mé přítelkyni Katce je teď 11 1/4 a už je trochu přerostlá. Ideální byla od 10 1/2 do 11.
Měla by mi být po ramena, ne nějaké mrně, které nejde obejmout (K. splňuje.) A štíhlá, abych ji mohl na rukou nosit (K. nesplňuje.). Pevný zadeček.
Hodila by se tmavooká blondýnka (K. nesplňuje.). Zrzky mne nebaví. Hlavně ty vlasy mají být hodně dlouhé. Lehce zvlněné.
Nedokážu dobře popsat, jak by měl vypadat obličej. Asi malý nosík. Pusinka také malinká, rty nikoli plné. Klidně ať nosí brýle.
Přitahují mne odvážné extrovertní holčičky (K. nesplňuje.). U puberťačky by to ale mohlo hraničit s drzostí, takže s rostoucím věkem preferuji stále mírnější povahy.
Sportovní aktivity jsou vítanější než umělecké. (K. kombinuje.)

Takže Katka vlastně není vůbec ideální. A strašně ji miluji.
Neptun
Moderátor
... ve věku od: 6
Děkoval: 1166 x
Oceněn: 1016 x

Neptunova šmudlidolka - foto

Příspěvekod Neptun » 25.3.2016 23:36:42

A nějaký obrázek? Kromě mé avatarky se ideálu blíží třeba mladší Jordyn Jones

Obrázek
Asce
Administrátor
Povolání: IT služby
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2197 x
Oceněn: 2046 x

Asceho šmudlidoly

Příspěvekod Asce » 27.3.2016 1:39:18

Já to mám vzhledem ke svým erotickým preferencím poněkud zamotané. Vystřihnout tu pro soukmenovce nějaký jednoznačný idol je proto pro mne složité. Kdybychom sečetli míru, kterou mne přitahují dívky do deseti let, tak je to přesně stejně mocné, jako mne přitahují ty ve věku 11 až 14. Ovšem mezi těmito okouzlujícími bytostmi jsou obrovské rozdíly… Ach jo… No a to ještě musím připomenout, že sice o něco méně, ale zdaleka nikoliv zanedbatelně, mne přitahují i dospělé ženy… Tak si „ach jo“ dáme ještě jednou…

Co začít třeba postavou a typologií mých vysněných krásek:

• tvar postavy: štíhlá, ale ne hubená, dlouhé, ale opět nikoliv hubené nohy
  • národnost: libovolná slovanská
  • barva očí: ideálně hnědá, ale též zelená, o něco méně modrá
  • vlastnosti vlasů: tmavě hnědé či tmavě zrzavé, dlouhé, rovné
  • výjimečné rysy v obličeji: výraznější nos, plnější rty, ústa mohou být i širší
  • prsy u starší dívky: malé, pevné, ostře tvarované, s inflexním bodem v profilové křivce, bradavka asymetricky umístěná vůči středu základny (představte si zvoneček, který někdo tlačí směrem od středu těla), bradavka tmavě hnědá
  • způsob interakce, celkové chování: sebevědomá, ale zvládám ji zkrotit
  • komunikativnost, výřečnost: obojí v dostatečné míře
  • vaše vysněné společné aktivity: toulky přírodou a občas i městem (za ruku s propletenými prsty)

Kolik by mojí víle vlastně mělo být let? No, to je ten zásadní problém. Jelikož máme popisovat dívku snů, podívejme se tedy, co říkají moje sny. Myslím ty vědomé sny – sedím v křesle, šálek svařeného vína, zavřené oči…

Mám dva základní sny. Malinko si je modifikuji, ale jejich podstaty jsou stejné. Laskavého čtenáře prosím o značnou dávku shovívavosti. Vím, že ty sny jsou pošetilé a nikdy by se nemohly uskutečnit. Jsou to prostě sny pro potěšení duše, ne k realizaci…

• Sen č. 1:
    Představme si chaos středověkých válek či osidlování Divokého západu. Já jsem se ovšem narodil jako vtělení ducha příslušníka zanikající mimozemské civilizace (Antikové) do lidského miminka. Během dospívání jako by mi v mozku byly otevírány postupně další a další tajné komůrky, ve kterých nalézám nejen mocné znalosti a jejich transformace do dovedností, ale i instrukce, kde naleznu přístroje založené na mocných technologiích (Goa'uldské technologie). Postupně se ze mne stává mocný „kouzelník“ (jiná varianta – potulný rytíř, ještě jiná varianta – bohatý prospektor). Vyděšení lidé prchají před vojsky (resp. chudí lidé se snaží dostat do zaslíbených zemí Divokého západu). Vzhledem ke svým schopnostem se mi podaří v onom mumraji vytipovat nádhernou desetiletou dívenku. Putuje jen se svojí matkou, která je poměrně mladá - v kolika letech se jí tak dceruška mohla narodit? (Nápověda ve 13, tedy nyní jí je 23). Proud lidí putuje špatným směrem (cestu by jim zkřížilo vojsko, indiáni, obrovská smečka vlků ve sněhové vánici, …). Přidružím se k mladé ženě (Tatyana) s dcerkou (Alyssia) a chráním je, dávám jim jídlo… Klíčový rozhovor: „Pane, já jsem si všimla, jak se na Alyssiu díváte. Tak se dívá zamilovaný muž na svoji vyvolenou.“ „Tobě to nevadí?“ „Bez Vás by byla Alyssia dávno mrtvá a asi by zemřela dost krutou smrtí. A já také.“ „Dobře. Odvedu tě na bezpečné místo a pak tě s Alyssiou opustíme.“ „Když Alyssiu odloučíte od matky, hodně jí ublížíte. Navíc - lidé si všimnou, že se k ní máte jako k ženě, zatímco je ještě dítě. Myslím, že by bylo lépe, kdybyste si mne vzal za ženu a tím mohl mít Alyssiu pořád nablízku…“ „Ale já o tebe nestojím!“ „Ale pak Alyssiu nezískáte, leda násilím a navíc s ní nebudete moci žít.“ „Hm…“ O svatební noci si všimnu, jak je Tatyana nádherná, když je jen tak… Ty božské prsy… Svádím Alyssiu a Tatyana mi při tom pomáhá, Tatyana svádí mne a já se nebráním… Ježíši, která je pro mne přitažlivější… kterou chci víc?… Hm, tak kolik je mojí vysněné víle? Deset nebo dvacet tři? Cítím, že je chci obě, Tatyana má něco, co nemá Alyssia a ta zas má něco, co nemá Tatyana…

• Sen č. 2:
    Jsem správce velkostatků středověkého knížete. Tedy pořádná šarže. Na panství žije mladá rodina, která se ale obtížně protlouká. Vlastně přežívá jen díky krádežím muže na panském. Jednoho dne je onen muž přistižen při lesním pychu a vzat do žaláře. Ženě s dětmi hrozí smrt hladem, zimou, … Jedu je navštívit. Ženě je 28 a nijak mne nezajímá. Má samé dcery. Jsou v podstatě polonahé, oblečení se nedostává. Dívky jsou ve věku 4, 7, 10 a 13 let. Posléze jim nosím jídlo, oblečení, nechávám přivézt otop, opravit domek. Dívenky jsou mi vděčné… Velmi vděčné… Kterou si vyberu? No, přeci všechny. Ano, já chci všechny! Jejich matinka to ví, ale zcela jistě nic nepoví, že… i když ta mě zajímá jen jako ono pověstné roští…
Takže ještě jednou: Kolik je tedy mojí vysněné víle? Já prostě nevím…

Obrázek
Zdroj: imgsrc.ru

Jak se reálné dívky, moje životní lásky či družky shodují s mým vysněným idolem?

• Alenka (strašně moc jsem ji miloval): skoro vůbec
  • Prázdninová sestřenka (miloval jsem ji): skoro vůbec
  • Irenka, sestra Sáry (prudké citové vzplanutí): velmi silná shoda
  • Jíťa (životní láska): velmi silná shoda
  • Regina (po Jítě druhá největší životní láska): absolutně
  • Bývalá manželka: vůbec
  • Celoživotní tajná přítelkyně Eva: částečně
Leonid
VIP člen
Povolání: dělník
... ve věku od: 3
... až do věku: 45
Děkoval: 488 x
Oceněn: 905 x

Leonidovy šmudlidoly

Příspěvekod Leonid » 29.3.2016 8:38:58

Když mám přemýšlet o ideální holčičce, vzpomínám si na těch všech asi sto holčiček, které jsem měl v životě možnost blíže poznat. Byly to dívky nejrůznějšího věku, postavy, barvy vlasů a očí, povahy, že těžko vybrat některou, které bych jen tak dal přednost. Velká většina měla totiž jistou porci vnitřního půvabu, který velí nehledět na různé jiné stinné stránky dané holčičky a dovoluje mi s ní strávit příjemné chvilky.
Nicméně pokud se zde mám opravdu důsledně hnát za ideálem, budiž.
Začnu odshora.
Vlasy – líbí se mi obecně dlouhé, moc se mi nelíbí, když je holčička ostříhaná na kluka, nebo dokonce na ježka. Ovšem výjimečně jim to slušet může, to nepopírám. Mám rád vlasy rovné, či lehce vlnité, kudrnaté pouze pokud jsou delší. Proto se mi příliš nelíbí černošky a holčičky s účesem à la andělíček.
Barva vlasů – všechny mají něco do sebe, ale přece jen nejvíc se mi líbí tmavě hnědá a zrzavá.
Barva očí – tady jsem opravdu nevybíravý.

A jak to zkombinovat? V mnoha věcech v životě jsem příznivcem rarit, proto zde uvedu pár kombinací, které nejsou obvyklé, ale o to víc se mi líbí:
- Modrooká zrzka
- Rusovláska – to je rarita sama o sobě
- Velmi světlehnědé vlasy a modré oči
- Velmi tmavohnědé vlasy, tmavohnědé oči a velmi světlá pleť (tomuto typu se říká „Sněhurka“)
- Hnědooká blondýnka
- Romka s hodně světlou pletí

Barva pleti – o té mohu říci tolik jako o barvě očí, možná nejbližší jsou mi extrémy - velmi světlá nebo velmi opálená pleť (u bělošek). Navíc se mi hodně líbí pihy.
Postava – rozhodně štíhlounká, avšak jak jsem uvedl na začátku, například hodně chytrá a milá baculka je mi taky velice příjemná.
Ostatní detaily – hezky tvarovaný zadeček, velké oči, dlouhé řasy, štíhlý krk, hodně výrazná buchtička rýsující se pod oblečením, tenké dlouhé prstíky, malý nos, neodstávající ouška.

Povaha - mám rád holčičky zvědavé, komunikativní až lehce drzé, s mnoha zájmy a zájmem o věci kolem sebe, nevadí, když má i některé koníčky klučičí (mě by se líbilo, kdyby byla modelářka). Na druhou stranu se mi líbí, když holčička dělá balet nebo gymnastiku. Kladný vztah k turistice a přírodě, aby se nebála spát pod širákem a vykoupat se nahatá v horské řece. Líbí se mi holčičky, které se nenimrají v jídle, zvláště pak ty hodně masožravé.

Jakožto fetišista se nemohu nezmínit o oblečení. Líbí se mi hodně „holčičí“ styl, tedy když holčička nosí primárně šatičky nebo sukni. Mašliček a krajek také není nikdy dost. Ale ani legíny nejsou k zahození. Obecně mám rád, když nosí punčocháče nebo dokonce punčochy. Je krásné, když punčochy končí tak dva centimetry výše, než končí sukénka a občas se tedy jejich okraje objeví. Punčochy a punčocháče se mi líbí hlavně bílé, černé, nebo proužkované. Líbí se mi, když nosí vysoké boty (v zimě) nebo naopak v létě bosé. Velice se mi líbí holčičky v historických kostýmech a krojích.

Musím se zde zmínit o mém preferovaném věku.
Opravdu hraniční bod, kdy se mi holčičky začínají líbit, jak vzhledem či projevem, je 2,5 roku.
V tomhle věku se mi líbí hodně. Potom sice také dost, ale pak jsou další pomyslné vrcholy v 9 a v 11 letech. Nádherná je ta fáze, kdy holčička má ještě dětskou postavu, ale jsou zde první náznaky prsíček.
Teenagerky mě nepřitahují nijak dramaticky, nicméně v tomto období (a nejvýrazněji ve věku 20-30 let) začínám akceptovat holky baculaté, nikoli tlusté. Tyto jsou totiž často velice krásné ve tváři, mají krásnou pleť a něžné rysy. V pozdějším věku potom začínám preferovat opět ženy štíhlé.
Susinka
Uživatel
Povolání: vše kolem elektriky
... ve věku od: 5
Děkoval: 465 x
Oceněn: 227 x

Susinkovy Šmudlidoly

Příspěvekod Susinka » 30.3.2016 7:48:42

Myslel jsem si, že odpověď na tohle téma bude jednoduchá. Chtěl jsem na toto šmudlidoly téma reagovat už včera, ale jak jsem postupně přemýšlel, zjistil jsem, že v tomto ohledu mám docela zmatek.

Jak už tu v předchozích článcích zaznělo, problém je věk. Dívky, do kterých jsem v poslední době byl zamilovaný, jsou v rozmezí 13 - 14 let. Bude to asi tím, že jsem žádnou úžasnou mladší dívenku nepotkal a nesblížil se natolik, aby vznikl ten vzácný cit. Nicméně jsme u vysněných "idolek" a toho se budu držet.

Věk - ten nejideálnější 8-10 let, ale tohle je u mě vážně těžké a třeba za čas udělám úpravu
Postava - sportovní postavička, ale ne úplná "vyschlinka", pevnější zadeček, malinkaté "třešničky" na hrudníku
Národnost - slovanská, nejlépe Slovenka nebo Češka
Barva očí - není pro mě rozhodující, jen mě vždy nějak přitahovala zelená barva
Vlásky - raději delší, mikádo po ramena, nebo dlouhé rozpuštěné, vysněná barva zrzavá
Pleť - raději opálená, mírně snědší, líbí se mi pihy
Chování, povaha - trošku zlobidlo, zvídavá, hravá, upovídaná a hlavně přítulná
Společné aktivity - sport, cestování, pěší výlety

O mých snech se rozepíšu později a to buď v tomto tématu, nebo v mých životních příbězích. Také se pokusím najít ideální obrázek mé vysněné dívenky, jen se momentálně nechci producírovat na různých foto serverech a proto mi prosím dejte čas a omluvte neúplnost mého příspěvku.
Tori
Uživatel
... až do věku: 15
Děkoval: 78 x
Oceněn: 34 x

Toriho šmudlidoly

Příspěvekod Tori » 30.3.2016 18:05:22

Tak můj ideál má jedenáct let. Stejně jako u Neptuna taky začínající prsíčka.
Vlasy tmavě hnědé delší. A nebo zrzavá pihatka.
Na očích mi moc nezáleží.
Líbí se mi menší nos a uši. Někdy je hezké, když i přes dlouhé volné vlasy uši vyčnívají a nejsou pod nimi schované.
Postava štíhlá, ale žádná vychrtlina. Klidně drobnější.
No a povaha. Tak mohla by být zvídavá, chytrá, ale zároveň ztřeštěná s šílenými nápady.

Ale celkově žádný specifikovatelný vysněný idol nemám. Pro mě jsou okouzlující holčiny, které potkávám a tak si vysnívat nějakou nej moc nepotřebuji.

Obrázek
zdroj: postimg.org
Gabriel Svoboda
Uživatel
... až do věku: 12
Děkoval: 385 x
Oceněn: 182 x

Gabrielovy ideální holčičky

Příspěvekod Gabriel Svoboda » 2.4.2016 18:30:17

Ideální věk: Holčičky ve věku 3-6 let mají takové hravě roztomilé fluidum, kdy poznávají svět. Holčičky ve věku 10-12 let zase mají koketní fluidum nastupující puberty, kdy se začínají zajímat o kluky a sex [tak, že je to pro mě jako pedofila zábavné pozorovat a není to ještě (post)pubertálně sexistické]. Někteří pedofilové jsou jen na jedno z těchto fluid a tomu odpovídá jejich věková preference. Mně se líbí fluida obě a proto mám nejradši holčičky ve věku 6-10 let, kdy hravé fluidum postupně odeznívá a koketní fluidum nastupuje. Úplný ideál je tedy střed — 8 let. :)

Ve věku 6-10 let je ideální i tělesný vzhled (už nejsou miminkovské tvary a ještě nejsou pubertální tvary).

Postava: Nelíbí se mi vychrtlé holčičky, kterým jsou vidět žebra. Líbí se mi holčičky středně štíhlé až velmi baculaté; klidně můžou vážit dvakrát víc, než je podle doktorů ideální váha. Na středně štíhlou holčičku se trochu lépe dívá, s baculatou holčičkou se zase o trochu lépe mazlí, ale do ideálu spadají obě. :)

Národnost: Líbí se mi bělošky s pletí alespoň tak světlou, jak je běžné v našich zeměpisných šířkách, či ještě světlejší. Méně se mi líbí jak opálené holčičky, tak přirozeně snědé holčičky, jejichž původ je jižně od Alp, Pyrenejí či Rio Grande. :)

Vlasy a oči: Ohledně barvy vlasů nejsem vůbec vybíravý a ohledně barvy očí ještě méně (beztak bych se styděl se holčičce do očí podívat), ale když si mám vybrat ideál, tak modrookou blondýnku. Délka vlasů je pěkná jakákoli, pokud je to aspoň mikádo či vlásky po krk; holčičky ostříhané na kluka rád nemám. Ideál je asi tak po ramena. Každopádně by ale vlasy měly být rovné nebo jen mírně zvlněné; přes kudrnaté se samozřejmě taky umím přenést, ale musím to chvíli rozdýchávat. Možná je to alergie na doby socialismu (přestože socialistickou estetiku mám jinak dost rád), kdy se u dospělých žen krátké kudrnaté vlasy (trvalá ondulace) z mně nepochopitelných důvodů považovaly za ideál krásy a ženy tak vypadaly cca o dvacet let starší, než ve skutečnosti byly. A na holčičkách ten zestařovací efekt asi podvědomě vidím taky.

Obličej: Žádné výjimečné rysy mě nenapadají, obličej má být prostě normální. :) K blondýnce se nejvíc hodí čistá světlá pleť, ke zrzce zase pihy, ale líbí se mi jakákoli kombinace.

Charakter: Jako první mě samozřejmě napadne, že by ta holčička měla být podobná jako já. Ale vztah dvou introvertních a submisivních lidí by asi moc nefungoval, takže asi by byla lepší ukecaná dračice, která by si ani nevšimla, že vlastně mluví pořád jen ona a že ona určuje, co budeme dělat, a já se jen vezu.

Zájmy a společné aktivity: Cokoliv. :) Hraní, blbnutí, povídání, mazlení ...

Plány do budoucna: Nic zvláštního, předpokládám postupné opadnutí zájmu v pubertě — nejdřív z její strany a pak i z mé. Můžeme zůstat kamarádi, pokud ona bude chtít, ale nic víc s dospělou ženou určitě nechci. Ale nikdy jsem nezažil, že bych měl rád nějakou holčičku a byl s ní v kontaktu i během jejího dospívání; možná bych ji měl rád i nadále, jak to mají někteří jiní pedofilové.

Fotka: Jestli někdy nějakou vhodnou najdu, vložím ji. :)
Husky
Uživatel
... ve věku od: 8
... až do věku: 11
Děkoval: 43 x
Oceněn: 78 x

Huskyho šmudlidoly

Příspěvekod Husky » 19.4.2016 12:49:55

Ideální věk: 9let
Postava a vzhled: rozumně štíhlá, ne vychrtlá, možná z pohledu někoho baculatá, ne však tlustá, menší vzrůst, ne vysoká vzhledem k věku
Vlasy tmavě blond nebo hnědé, střední délky nebo delší
Výjimečné rysy: mírné kopečky symbolizující prsíčka, ne růst v pravém slova smyslu, nemám rád hrudníček rovný jako vodováha, dále pak pupíček, který mi připadá u některých velmi sexy, kulatý zadeček, dětský tvar ruky, krátce střižené a nelakované nehty, výjimečně bezbarvý lesklý lak, který mnohé používají, aby si připadaly starší, totéž platí i o rtech, a vůbec pokud možno bez líčení
Chování adekvátně svému věku, dětsky naivní, schopná vymyslet naprostou pitomost, v tomto ji rád podpořím dalším nápadem, komunikativní, s dívčími zájmy, dokáže si o něco říct v obchodě, poprosit, ten tón hlasu, pohled, částečná nejistota, nesmělost, a pak překvapení nad tím, že "oni mi to fakt koupí!", často jde o tyčinku, džus, energ. nápoj, apod.
Další projevy: stydí se, ale ne před lidmi, které zná, spí v noční košilce nebo v triku, bez kalhotek, nebo v létě spí pouze v kalhotkách, za parných dnů vleze do řeky, potoku či rybníku, často v kalhotkách, jelikož plavky s sebou nemá, nosí malý copánek na boku hlavy, který jí upletla kamarádka, když probíraly něco šíleně důležitého, z tří malých pramínků v jinak rozpuštěných vlasech, má ráda zvířecí miminka, je žárlivá a dokáže si vynutit pozornost

Obrázekodkaz

Obrázekodkaz

Obrázek
odkaz

Zdroj všech fotografií: imgsrc.ru/joe.black
Angelo
Uživatel
... až do věku: 20
Děkoval: 256 x
Oceněn: 330 x

Angelovy šmudlidoly a jejich "šmudlinky"

Příspěvekod Angelo » 20.4.2016 8:49:12

Dlouho jsem nevěděl, co do tohoto tématu napsat. Podle všeho nejsem pedofil, i když se mi holčičky líbí. A jako téměř nepedofilní člověk vnímám holčičky jinak, než čistokrevný pedofil, ale zároveň také jinak, než čistokrevný nepedofil. Někdy to vypadá, že v tom nemám jasno, jestli jsem nebo nejsem pedofil. Ale dle všeho spíše nejsem. Avšak holčičky se mi líbí, a někdy až moc.
A které, že jsou moje šmudlidoly? To je těžké říct, protože se to u mě často mění. Jisté je snad jen to, že nejvíc se mi líbí holčičky nahaté. A je to zvláštní, protože nahaté holčičky mě nevzrušují, jen se mi takhle moc líbí. Je to pro mě krása, pro kterou bych snad i hodně obětoval. Když vidím holčičku, kolikrát si říkám, jak asi vypadá nahatá, jak asi vypadá její šmudlinka. A když mohu nahatou holčičku vidět a nebo dokonce vidět její šmudlinku, je pro mě těžké se nepodívat, když je to někde na veřejnosti. Pokud je to někde ve filmu nebo na obrázku a tak podobně, mohu se na jejich těla a zvlášť šmudlinky dívat třeba hodinu. Miluji nahaté holčičky, miluji jejich šmudlinky. Miluji nahotu obecně. Líbí se mi i nahaté ženy nebo i muži, když jsou hezcí. Asi mám v sobě špetku voyerismu, když se mi tak líbí nahota, nevím. Ale nahota holčiček u mě vyhrává. Nevím, jak popsat krásu nahatých holčiček. Je to něco, co mě pořád přitahuje. Je to krása, která se mi nikdy neomrzí. Nevím, proč to tak mám, ale je to tak.
A když už se zmiňuji o té nahotě holčiček, měl bych také říct, jaké nahaté holčičky se mi líbí. Tak hlavně musí její šmudlinka s jejíma nohama tvořit písmeno Y. Což znamená, že když stojí a má nohy u sebe, není jí vidět skrz mezinoží (omlouvám se za tento výraz, jiný vhodnější a slušnější mě nenapadl), tedy nohy a šmudlinka jsou těsně u sebe. Pokud je holčičce vidět skrz, nevadí, ale už se mi to tolik nelíbí, jako když vidět není. Také se mi nelíbí boulovaté šmudlinky. Pro mě jsou krásné takové, které jsou pěkně zaoblené, nebo rovné. Také se mi líbí, když je holčička trošičku tlustější, tedy, když má o malinko větší stehna, než štíhlá holčička. Líbí se mi také, když má holčička na svůj věk dlouhé nohy. Krátkonohé holčičky rovněž nevadí, ale dlouhonohé jsou pro mě krásnější.
Samozřejmě nejde jen o nahotu. A já nechci vypadat jako nějaký pedofilní zvrhlík, co u holčiček slintá a chce je hned svlékat. Mám prostě nahotu rád. A u holčiček mě nahota, jak jsem již psal, nevzrušuje. Je to zkrátka záležitost čistě krásy. Já vím, možná je to divná krása, ale pro mě to je krása.
Na holčičkách se mi také líbí dlouhé vlasy, nejlépe tak do půlky zad i níž. Na barvě vlasů tak nebazíruji, i když asi stejně nejvíce upřednostňuji blondýnky. Líbí se mi dlouhé rovné vlasy. A když má holčička ještě čelenku ve vlasech, líbí se mi to ještě víc. Dřív se mi od jistého času líbily i holčičky s brýlemi, víc jak bez brýlí. Ale už na těch brýlích asi tak netrvám.
Co se týká očí, je to asi jedno, jaké má. Když jsou krásné, mohou být jakékoli. A s tváří je to stejné. Může mít jakoukoli tvář, je-li krásná. Ani na barvě pleti netrvám. Ať je jaká chce, holčička může být krásná bílá i černá.
A pokud bych měl říct, v jakém oblečení se mi holčičky líbí, tak jsou to jednoznačně šaty nebo sukně. A pokud možno krátké. Já vím, že čím kratší, tím větší pravděpodobnost, že budou holčičce vidět kalhotky. A to je dobře, protože mě se to líbí, koukat holčičkám pod šaty nebo sukně. Samozřejmě, že decentně, nejsem žádné pedofilní čuně. Proto mi vadí, když holčičky nosí kraťásky. To bych zakázal. Ani to na nich není krásné.
Jinak, když jsem se zmínil o kalhotkách, měl bych také dodat, jaké kalhotky se mi na holčičkách líbí. Pochopitelně uplé kalhotky. Nesnáším ty volné, které dělají holčičkám před šmudlinkou bouli. Je to... jak bych to řekl... antierotické. A nelíbí se mi ani ty kraťáskové kalhotky. Já vím, že u kalhotek nejde o to, aby působily eroticky a vzrušovaly, ale když je holčičkám přes kalhotky vidět šmudlinka, je to krásné. A také se mi na holčičkách líbí tanga. Já vím, že jsem asi jediný, komu se tohle líbí, ale prostě se mi to líbí. A nevím, proč by holčičky nemohly nosit tanga. I když, z hygienických důvodů se to nemá, no. Což je škoda.
Ovšem, měl bych také zmínit věk holčiček, který se mi líbí. Jsou to holčičky a holky zhruba od pěti let tak do těch dvaceti let. Mohou se mi líbit i starší. Ale holčičky pod pět let se mi z devadesáti procent moc nelíbí. Jsou moc malé a většinou takové buclaté. A to se mi nelíbí.
Po charakterové stránce se mi líbí holčičky, které se chovají jako dospělé, myslím rozumem, holčičky, které nejsou dětinské a které umí dát lásku najevo, jako dospělý člověk. Mám rád hodné holčičky, co nezlobí. Prostě taková dospělá žena v holčičkovském provedení.
Ale je ještě něco, co se mi na holčičkách moc líbí. Jenže, to tu nemohu napsat, protože si to může kdokoli přečíst a já nechci veřejnost zbytečně pobuřovat. Někteří už to o mě ví, tak jim to možná dojde, co mám na mysli. Je to docela úchylná záležitost. Ale pro mě moc krásná.
No, to je asi tak vše, co jsem k tomuto tématu chtěl říct. Možná jsem něco nenapsal tak, jak jsem chtěl, a něco jsem zase napsal tak, že si musí o mě každý hned pomyslet, jaký jsem pedofilní nadržený zvrhlík. Ale tak to není. Beru holčičky jako každý nepedofilní dospělý člověk (i když jsou pro mě záležitostí krásy). Děti se mají vychovávat a o tom to je. A ne jim ubližovat. Já jsem nikdy žádnému dítěti nic špatného neudělal. Vlastně se s nimi ani nestýkám a nevyhledávám je. Proto také nemohu říct, jaké s nimi mám plány do budoucna. Jednou bych chtěl mít vlastní děti, ale jestli se to stane, to nevím.
Tak, to je asi tak vše. :)
Susinka
Uživatel
Povolání: vše kolem elektriky
Děkoval: 465 x
Oceněn: 227 x

Susinkovy šmudlidoly - foto

Příspěvekod Susinka » 20.4.2016 13:48:24

Možná jsem ovlivněn dvoudenním studiem krásné herečky a modelky Mackenzie... Moje dvě "lásky" se jí podobají taky jen částečně, ale myslím, že takhle vypadá moje "šmudlidolka".

Obrázek
odkaz a zdroj: tumblr.com
Fíres
VIP člen
Povolání: Zatím studuji
... ve věku od: 2
... až do věku: 16
Děkoval: 1124 x
Oceněn: 256 x

Fíresovy šmudlidoly

Příspěvekod Fíres » 20.5.2016 20:04:56

Stále tvrdím, že mi nejde o vzhled, ale o chování holčičky, a za tím si stále stojím, ale jsou i věci, které se mi prostě na holčičkách líbí, což se nevylučuje s tím, že to je díky citovému napojení na někoho jiného. V tomto příspěvku tedy bude i popis vzhledu, ač si stále stojím za svým, že to není to nejpodstatnější.

Dále jsem měl při psaní tohoto příspěvku rozpor. Vím, že kdyby holčička vypadala nějak, tak by mě přitahovala nejspíš víc, ale na druhou stranu cítím, že bych byl raději, kdyby vypadala jinak. Tady jsem volil tu druhou variantu, protože v ní cítím něco silnějšího, než obyčejnou krásu. Tomuto se budu ještě věnovat v dalším díle Fíresových zamyšlení.

Nevím, odkud začít, tak se budu řídit striktně podle Plyšáčkovy osnovy.

ideální věk
Hmm, složité, velmi složité. Jak jsem již psal ve F. zamyšleních, zhruba do 7-8 let se mi líbí většina holčiček, ale ne nijak výrazně, asi od těch 7-8 let se mi líbí čím dál tím méně holek, ale o to intenzivněji. Největšího maxima se dostává kolem 11-12 let. Ač opravdu nejvíc by se mnou zamávala ta jedenáctka, tak šmudlidolinka by měla být někde okolo 9-10 let.

tvar postavy, celkový vzhled, případně národnost
Hmm, nevím proč, ale tak nějak mě na celkový vzhled pořád napadá odpověď "hezká." Raději mám hubenější, než baculatější, ne žádná kost a kůže, ale ani kulička sádla. Národnost česká či jiná běloška. Neměla by být výrazněji opálená, bílá jak stěna být taky nemusí, ale spíše ty světlejší tóny by mít měla.

barva očí, vlastnosti vlasů
Barva očí... Já nevím, oči mě nikdy nijak nezajímaly, ale asi by byly krásné velké modré, ale na oči se nijak nedívám, takže je mi to celkem jedno. Vlásky - rozhodně dlouhé, a pokud budou zapletené do dvou copánků, tak je to ideální. Na barvě mi nezáleží, napadá mě blond, ale nějak se to ve mně příčí na to, abych to sem napsal, takže ne - je to jedno. I zrzka nebo hnědovláska by byla úchvatná.

výjimečné rysy v obličeji
Obličejík, to je děsně individuální věc. Některému obličeji by něco slušelo, ale jiný obličej by to kazilo. Navíc nedokáži plně definovat vysněný obličej.

celkový charakter, způsob interakce, celkové chování
No, tak to nevím, jak odpovědět. Popsat vzhled, to ještě nějak jo, ale charakterizovat? To opravdu nezvládám. Opravdu nevím, co sem napsat. Charakter, to je kombinace stovek vlastností doladěná špetkami tisíců dalších.
Já nevím, asi by měla být lehce akční. Aby jen vysedávala, to asi ne. Většinou mi vadí, když je někdo hodně pasivní a kritizuji dlouhé nicnedělání.

Velice důležitá je míra interakce. Pokud půjdou první známky interakce od holčičky, výrazně to zvýší její... krásu? Zkrátka se mi najednou mnohem víc líbí. Abych dal příklad... V současné době se mi u nás na škole nějak výrazněji líbí dvě holky (pubošky). Jedna sedmačka (působí trochu mladší) a šesťačka (působí hodně mladší). Sedmačky jsem si začal všímat ještě dlouho před tím, než jsem si plně přiznal orientaci, no dosáhla v jednu chvíli na bod nejhezčí holky na škole. Šesťačka patřila do takového toho hezčího průměru a pravděpodobně by se zmínka o ní na Pedonii ani nedostala, kdyby nevyvolala sama interakci. Bylo to všeho všudy jedno slovo, ale to ji v podstatě vymrštilo nad danou sedmačku. Tedy musí na sebe sama přitahovat pozornost.

Měla by být takový... venkovský typ? No zkrátka, nepotřebuji, aby nějak extrémně dbala na čistotu, samozřejmě v normální společnosti by měla být na nějaké společensky přijatelné úrovni, ale nemělo by jí vadit se při nějaké aktivitě zašpinit či vydržet bez možnosti nějaké hygieny třeba dva tři dny, pokud je to v dané situaci ve společenské normě dané skupiny lidí.

komunikativnost, výřečnost
Napsal bych, že není potřeba, aby nějak extra komunikovala, ale to by bylo v rozporu s tím, co jsem před chvílí napsal. Aby se to dalo vecpat do jednoho člověka, tak musí být lehce výřečnější...

její zájmy a vaše vysněné společné aktivity
Zájmy by měla mít podobné jako já a od toho by se měly odvíjet společné aktivity... No, ale nechce se mi tu vypisovat všechny moje zájmy, to je přílišné šťourání v soukromí. Ale přeci jen něco prozradím. Já děsně miluji les a přírodu. Když není co dělat, tak vycházka do lesa mimo cesty a místa plná houbařů je ideální. V současnosti mi přijde nejlepší tam jít sám, zklidnit se, oprostit se od okolního světa a jen odpočívat... Ale pokud by se mnou šla nějaká šmudlidolka... s podobným nadšením... tak je to dokonalé...

plány do budoucna
No, co si mám pod tím představit? Plány do budoucna nejsou, budoucnost nechám na náhodě, jak si možná budete moct přečíst v tématu Vysněné pedoupě (jestli se teda dostanu k dopsání mého pedoupěte), tak moje představy jsou často velice šílené a neuskutečnitelné. Možná, pokud budu mít konkrétní holčičku, tak začnu přemýšlet nad budoucností, ale zatím jsem se do vztahu, kde bych musel řešit budoucnost, nedostal. Tedy dostal, ale před uvědoměním si toho, že jsem pedofil a že i šmudlidolka musí vyrůst...

Ták, dokončili jsme Plyšáčkovu osnovu. Fotečku své šmudlidolky nedodám, žádnou nemám a ani nemůžu vytáhnout obrázek ze své hlavy. A i kdybych mohl, tak si moc neužijete, protože odpovídá tomu, co jsem napsal, a když napíšu, že může být barva vlasů jakákoli, tak je jakákoli, ale takovýto obrázek z říše myšlenek vytáhnout nejde.

Když jsem se na toto téma bavil s Plyšáčkem (po napsání konceptu), tak se zmínil o tom, zda to bude malá mučitelka. Osobně jsem na to při psaní ani nepomyslel. Osobně si užívám momenty, kdy na mě nějaká holka "útočí," nebo mi vyhrožuje, ale asi by to neměl být hlavní aspekt šmudlidolky.

Komentář po dokončení:
Připadá mi, že jsem toho napsal děsně málo a že tu chybí spoustu detailů. Na druhou stranu mi přijde, že textu je tu na první pohled dost a veškeré mé pokusy doplnit příspěvek vyšly na zmar. Možná někdy dodám doplňující díl, ale teď to tu nechávám ve stávající podobě, která mi stále připadá nedostatečná.

A myšlenka na závěr:
Proč se v myšlenkách obracet k neexistující šmudlidolce, když je všude kolem tolik nádherných holek, holčiček, pubošek, šmudlinek, které jsou reálné. A každá se chová a vypadá jinak. Na některé by přednosti šmudlidolky působily jako zápory a naopak - to, co u šmudlidolky nechceme, může být plus mnoha jiných holek. Kdyby byly všechny holčičky jako naše šmudlidolky, tak by se vytratilo to kouzlo jedinečnosti a šmudlidolka by již tak vysněná nebyla. Jak jsem kdysi napsal do písemné práce na téma Paní Dokonalá: "Ani Paní Dokonalá by neměla být úplně dokonalá, protože takovému člověku by jistě něco chybělo."
Dokonalost se skrývá v nedokonalostech.
Miminko
Uživatel
... ve věku od: 0
Děkoval: 55 x
Oceněn: 50 x

Miminkovy šmudlidoly

Příspěvekod Miminko » 12.8.2016 18:44:13

Ideální holčička pro mě:
- ráda nosí overálky a plínečky
- ráda spinká v postýlce a ráda se mazlila
- má krásné dlouhé vlásky, nejlépe do culíčku

Obrázek
odkaz a zdroj: postimg.org
Flashoun
Uživatel
Děkoval: 41 x
Oceněn: 44 x

Flashounova šmudlidolka

Příspěvekod Flashoun » 19.8.2016 19:40:10

Záludné to téma… Když jsem jej poprvé viděl, moje reakce byla: „Joo, to nebude nic složitého”. Jak jsem se šeredně zmýlil dokládá fakt, že jsem odpověď promýšlel a sepisoval vlastně celý den. To asi bude tím, že jsem nad ničím podobným nikdy moc (vlastně vůbec) nepřemýšlel.

Jak by měla vypadat má šmudlidolka? Tak v tom, abych se přiznal, mám já sám docela zmatek. Nejideálnější věk by mohl být mezi čtyřmi a devíti lety, spíše bych se přikláněl k té nižší hranici. Postava? Na postavě mi zase tolik nezáleží (a nikdy nezáleželo), snad jen jediná podmínka - celkem nerad se dívám na holčičky (vlastně lidi celkově), co jsou hubené jako vyžle. ;)

Barvu očí jen přelétnu s tím, že by měly být modré, a rovnou se vrhnu na vlasy - tam to bude asi na delší psaní. Odjakživa (už od dob navštěvování mateřské školy) jsem preferoval jemně zvlněné blond vlasy kousek pod ramena - to stále platí, ale již to není tak stoprocentní. Postupem času se přidaly všemožné délky, barvy i tvary. Vlastně bych měl napsat typ vlasů, který se mi ne zase tolik líbí - přece jen by to mohlo být o něco kratší, než vypisovat mé oblíbené. Ode mě by pomyslný palec dolů dostaly VKVéčka (Velmi Krátké Vlasy :D ). Ano, je pravda, že VKV vypadají u určitých holčiček opravdu dobře, někteří můžou mít svou šmudlidolku právě s takovými vlasy, ale u mě to tak není. Já ani nedokážu říct důvod, proč tomu tak u mě je. Jediný, který mne napadl, je „protože proto” :lol:

Možná bych mohl zmínit i něco málo o povaze… Když se nad tím zamyslím, tak mě napadá jen starostlivá. Tím nemám na mysli starostlivá jako starostlivá, ale ten typ starostlivosti, kdy, i přestože je nemocná, necítí se dobře a podobně, tak se snaží, aby se druhý člověk cítil co nejlépe. Možná se teď divíte, co tím mám na mysli. To je celkem jednoduché - z nějakého mně neznámého důvodu se „vyžívám”(*) v situacích, kdy jí musím pořád dokola přesvědčovat, že by opravdu měla s horečkou ležet a odpočívat, a ne se snažit pro mě udělat první poslední (vlastní zkušenost)…

(*) S přibývající denní dobou se bohužel zužuje má slovní zásoba, takže pokud to zní nějak divně, předem se omlouvám.

Nad fotografií jsem se zamyslel jen na moment, kromě mé avatarky jsem si vzpomněl jen na jednu fotku. Když se na ni po těch letech podívám, vím, že kdybych ji potkal v současnosti, hned bych se do ní (znovu) zamiloval.

Obrázek
Qwerty
Uživatel
... až do věku: 14
Děkoval: 1 x
Oceněn: 33 x

Qwertyho šmudlidoly

Příspěvekod Qwerty » 28.8.2016 16:21:51

Sexuálně mě přitahují zejména dívky ve věku od 9 do 13 let. Začínající nástup puberty se projevuje růstem prsíček a mírným rozšiřováním boků, což vypadá velmi přitažlivě. Přitom je to stále dítě. Právě asi tato kombinace mě vzrušuje a podmaňuje si mě.
Mojí konkrétní vysněné lásce by bylo asi 10-11 let, měla by mít malá pučící prsíčka, obzvláště viditelná při předklonu nebo zúžení v ramenou, tvořící malé špičaté kopečky. Přiměřeně štíhlá, s kulatým zadečkem. Nelíbí se mi příliš tenké nohy, musí odpovídat postavě, možná proto se mi v pozdějším věku, kdy mají tenké dlouhé nožky, už nelíbí. Vlasy tmavě blond, střední délky, ne podlouhlý a dospěle tvarovaný obličej. Tělíčko bez známek ochlupení, stejně tak bez nástupu menstruace - pocitově mě takové dívky odpuzují.
Poměrně často se mi líbí i baculky, těžko říct proč. Možná se mi líbí jejich postava a výraznější rysy, které jsem popsal. Mám rád komunikativní děvčata, ale nesmí jich „být všude plno“, tedy nesmí na sebe strhávat všechnu pozornost širokého okolí.
Více možná napíšu později, případně doplním foto.
Dejan
Uživatel
Povolání: školstvo
... ve věku od: 9
Děkoval: 193 x
Oceněn: 149 x

Dejanovy šmudlidoly

Příspěvekod Dejan » 28.8.2016 18:35:52

Pripojím sa k tým, ktorých vysnívaný šmudlidol sa pohybuje niekde okolo začiatku puberty. Tých 10-12 rokov so stredom na 11tich, keď je ešte postava, pleť aj vôňa skoro detská, ale už sa na hrudi objavujú slivôčky (švestičky :)). Už sa dajú nahmatať, sú drobné, ale pod tričkom ich vidno. Na buchtičke môžu už byť prvé chĺpky.
Môj vysnívaný typ je štíhlej, skôr vyššej a súmernej postavy a má dlhé vlasy. Odjakživa ma priťahovali južanské typy, ale skôr z Balkánu a východného Stredomoria. Prípadne vyslovene Peržanky, ale bolo by fajn sa s nimi aj vedieť dohodnúť. Kamarát to nazýva "cigánske typy". Snedá pleť, tmavé oči, hladké veľmi tmavohnedé, alebo až čierne vlasy. Niečo ako bola Ofra Haza. Na druhej strane, fascinujú ma aj zrzky (optimálne zelenooké a s pehami), ale základ je v týchto orientálnych typoch. Nos môže mať výraznejší, ale úzky; pery ehm... No také bozkávacie, :P Výrazné obočie by to zdôraznilo. Nemusela by ho mať vyslovene ako Frida Kahlo, ale ak by mala, tak nech.
Dievčinka by mohla mať štíhle dlane s dlhými šikovnými (hbitými) prstami. Ak by našla záľubu v hre na klavíri alebo harfu, bolo by skvelé.

Vysníval som si skôr trochu introvertnú dievčinu s umeleckými záujmami, ktorá sa dokáže na celé hodiny ponoriť do pozorovania a kreslenia/maľovania, prípadne do hry na nástroji. Zároveň by však mala byť inteligentná a schopná sa vyjadrovať. Bolo by úźasné, keby sme spolu podnikali dlhé výlety do hôr, k riekam a do historických miest. Ale okrem zadumania, umeleckej tvorivej extázy a rozhovorov o knižkách by sa mala rada túliť (ku mne).

No a plány do budúcnosti, tož ja neviem. Ja tak nejako dúfam, že okrem koncov vzťahu typu "najskôr stratí záujem jeden (ona), potom druhý (ja)" ešte existuje aj iná možnosť, a to, že proste spoločne zostárneme ako najlepší a najdôvernejší priatelia, ktorí kedysi dávno stihli vychovať aj ďalšie dievčiny. Dobre, je to taká viktoriánska ilúzia, ale tak bavíme sa o snoch, že?
Dejan
Uživatel
Povolání: školstvo
... ve věku od: 9
Děkoval: 193 x
Oceněn: 149 x

Dejanovy šmudlidoly - foto

Příspěvekod Dejan » 30.8.2016 14:10:19

Tak som pri potĺkaní sa po YT našiel kanál dievčinky, ktorá vizuálne skoro úplne pasuje do môjho šmudlidolu. Síce moc nevie plynule rozprávať, keď sa nahráva, navyše má strašne nekvalitnú kameru, ale je nádherná, +++:

Kvalita fotiek žiaľ zodpovedá tomu, že sú to screenshoty z videí.

Obrázek

Zdroj: YT kanál Daria Dasha
Alef
Uživatel
Povolání: Učitel
... ve věku od: 8
... až do věku: 12
Děkoval: 7 x
Oceněn: 34 x

Alefovy šmudlidoly

Příspěvekod Alef » 7.10.2016 21:29:41

Tak tohle je zajímavé téma... a vlastně i docela složité, protože co se mi vlastně na holčičkách nejvíc líbí? Tmavé vlasy? Tak proč obě moje poslední lásky jsou blond? Věk osm let? Poslední lásky: 7, 9, 10. Dobře - tak tedy co se mi obvykle líbí a co mne vzrušuje. To jsou mimochodem dvě rozdílné věci.

Věk
Asi tak 7-8, protože v takovém věku má ještě to nejlepší před sebou a v ideálním věku už spolu budeme mít vytvořený hezký blízký vztah. A navíc jsou holčičky v tomhle věku ještě hodně otevřené a důvěřují, takže navazování vztahu je snazší (nikdy mi to moc nešlo).

Postava
Rozhodně štíhlá. Silnější holčičky můžu mít sice rád, ale asi nikdy se mi nebudou líbit tak, jako ty štíhlé. Přesto ale výrazný pevný zadeček, takový se mnou silně mává. Prsa nijak neřeším, ale postupem času jsem rád, když nejsou moc velká. No a pak mám ještě jednu úchylku, a to je výrazný cameltoe :D

Oči a vlasy
Líbí se mi dlouhé vlasy. Líbí se mi tmavé vlasy. Líbí se mi rovné nebo jen lehce vlnité vlasy. Nesnáším, když si je holky barví. A z očí mám také nejraději hnědé, hluboké hnědé oči, které jsou zrcadlem hluboké duše a mají v sobě ale i jiskru. Ale jak říkám, moje poslední láska je blondýnka se zelenýma očima, takže to není výlučné.

Výrazné rysy v obličeji
Přitahuje (dovolím si říct vzrušuje) mne výrazné obočí. Vlastně tak nějak celkově se mi líbí "chlupatější" holčičky. Když má třeba sedmiletá pěkné chloupky na rukou nebo nohou, bere mne to. :)

Charakter, chování, zájmy
Moje vysněná je introvertní a přemýšlivá. Žádná bláznivá koketka. Moje vysněná je věrná a oddaná. Můžeme si spolu povídat skoro o čemkoliv, ale zároveň spolu můžeme i jen tak mlčet a užívat si vzájemné blízkosti. Moje vysněná je mazlivá, ráda mi sedí na klíně, nechává se hladit, opírá si o mne hlavu a těší se z blízkosti. Zároveň to ale nedává úplně zadarmo a každému na potkání. Není moc hlučná, ale ráda se směje. Má hudební sluch a hraje na nějaký hudební nástroj, hrajeme spolu krásné písničky. Miluje přírodu a chodíme i na procházky. Večer na táboře spolu sedíme při noční hlídce u totemu, jen tak se k sobě tulíme a pozorujeme oblohu. Nic dalšího nepotřebujeme...

----
Trošku jsem se při tom posledním zasnil. Popravdě jsem se nedokázal odtrhnout od skutečnosti a tento popis je spojením tří mých bývalých lásek, z nichž každá měla něco unikátního.

Zpět na “HOLČIČKY”