Vtipy a legrácky

Do tohoto fóra patří vše, co se nehodí jinam. Představujte a sdílejte své koníčky, záliby, pište vtipy i filozofická zamyšlení netýkající se přímo problematiky dětí. Zakázané jsou spamy a jakákoliv vulgární vyjádření.
Fíres
VIP člen
Pohlaví: muž
Povolání: Zatím studuji
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 2
... až do věku: 16
Děkoval: 1264 x
Oceněn: 283 x

Vtipy a legrácky

Příspěvekod Fíres » 31.5.2016 22:53:16

Dneska jsem slyšel jak jeden kluk zpívá: "Dělání, dělání..." Na to mi začne v hlavě znít moje parodie na tuto písničku, kterou jsem kdysi vymyslel, kde je slovo dělání nahrazeno slovem šoustání. To jsem ale netušil, že si klučík taky upravil písničku podle svého a místo "dělání, dělání je lék" začal zpívat "dělání dětí je fajn." :D
Asce
Administrátor
Povolání: IT služby
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2386 x
Oceněn: 2210 x

Re: Vtipy a legrácky

Příspěvekod Asce » 31.5.2016 23:05:28

Fíres píše:Dneska jsem slyšel jak jeden kluk zpívá: "Dělání, dělání dětí je fajn." :D

Z vlastní praxe musím říci, že souhlasím, dělání dětí je opravdu fajn. Ale ty důsledky! Když to pak celé noci křičí a ty musíš přesto ráno brzo vstávat do práce... No jo, ale přesto bych je nikdy nedal, ty výkvěty svoje. Nejhorší je, že si nemůžu vlastně ani postěžovat, protože podle Murphyho zákonů platí: "Většina lidí si většinu lidí plně zaslouží." Tedy kdybych si stěžoval, vlastně bych tím říkal, že jsem sám také pěkné kvítko. Hm, tak nevím... +nevim+
Angelo
Uživatel
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 5
... až do věku: 20
Děkoval: 256 x
Oceněn: 325 x

Vtipy a legrácky

Příspěvekod Angelo » 18.6.2016 17:28:54

Hračky pro děti, které by vlastně neměly být pro děti. :D A ať už byly či nebyly určené dětem, jsou docela zvláštní. I když ten vibrující Nimbus 2000 by se mi na holčičkách docela líbil. :D

phpBB [video]
Angelo
Uživatel

Vtipy a legrácky

Příspěvekod Angelo » 10.7.2016 19:08:28

Obrázek
Gabriel Svoboda
Uživatel
... až do věku: 12
Děkoval: 419 x
Oceněn: 210 x

Vtipy a legrácky

Příspěvekod Gabriel Svoboda » 17.7.2016 20:22:07

Komenský: „ Ti hoši vyrývali nožíky do školních lavic obrazce.“
Mistr Jan Hus: „Jaké obrazce?“
Komenský: „Geometrické! A mě napadlo učit chlapce i děvčata pohromadě. A vidíte, ti chlapci s tím prostě přestali.“
Borovský: „Tomu nevěřím.“
Komenský: „Přestali. A když jsem se jich ptal proč, víte, co mi odpověděli? PROTOŽE ZJISTILI, ŽE TO TAK NEVYPADÁ...!“

phpBB [video]

(z divadelní hry České nebe od Járy Cimrmana)
Plyšáček
Administrátor
Povolání: pedagog
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1766 x
Oceněn: 6154 x

Příspěvekod Plyšáček » 17.7.2016 23:23:39

Gabriel Svoboda o Komenském píše:"PROTOŽE ZJISTILI, ŽE TO TAK NEVYPADÁ...!“

Jo jo, přesně to si již dlouhou dobu říkám, proč v tomto svatém orgánu někdo spatřuje tvary kosočtverce... Zřejmě neznalost děděná z generace na generaci.

Obrázek
odkaz a zdroj: www.monolitospost.com
Leonid
VIP člen
Povolání: dělník
... ve věku od: 3
... až do věku: 45
Děkoval: 491 x
Oceněn: 921 x

Příspěvekod Leonid » 18.7.2016 6:33:31

Plyšáček píše:Jo jo, přesně to si již dlouhou dobu říkám, proč v tomto svatém orgánu někdo spatřuje tvary kosočtverce.

Použití kosočtverce v této souvislosti je známo již od středověku, neboť v té době, pokud měla nějaká dáma erb, byl ten ve tvaru kosočtverce. Tedy kosočtverec = žena.
Asce
Administrátor

Příspěvekod Asce » 18.7.2016 15:24:10

Ke kosočtverci coby znázornění pipinky

Gabriel Svoboda píše:...PROTOŽE ZJISTILI, ŽE TO TAK NEVYPADÁ...!

Plyšáček píše:Jo jo, přesně to si již dlouhou dobu říkám, proč v tomto svatém orgánu někdo spatřuje tvary kosočtverce... Zřejmě neznalost děděná z generace na generaci.

Leonid píše:Použití kosočtverce v této souvislosti je známo již od středověku, neboť v té době, pokud měla nějaká dáma erb, byl ten ve tvaru kosočtverce. Tedy kosočtverec = žena.

Tak přátelé, nevím, nevím, jak je to s těmi neznalostmi... Blízko pravdy je Leonid...

Tedy:
Kluci školou povinní nesní o pipinkách, ale o pořádném ženském přirození. Chápu, že některých z vás, které jsem právě jmenoval, se toto nejspíš nikdy netýkalo, ale skutečnost je zkrátka taková. Dospělé ženské přirození (roztažené nohy) s rozloženými malými stydkými pysky má téměř přesně tvar deltoidu stojícího na nejostřejším vrcholu. Deltoid má tvar klasického létajícího draka a ryze anglický termín pro deltoid je "kite" (drak) a ryze německý výraz je "Drachenviereck" (dračí čtyřúhelník). Protože deltoid je malinko složitější na "čmárání" do skal, zdí, školních lavic... zjednodušil se již dávno na jemu příbuzný kosočtverec. Ten pak přešel do symboliky, jak uvádí Leonid...
Leonid
VIP člen
Povolání: dělník
... ve věku od: 3
... až do věku: 45
Děkoval: 491 x
Oceněn: 921 x

Pár vtipů

Příspěvekod Leonid » 25.7.2016 10:39:41

Pedofil u soudu.
"Tak nám povězte, jak jste se s ní seznámil."
"Slavný soude, já jsem přišel na tu plovárnu, a ona tam ležela, jen tak v kalhotkách, kolem její hebké tváře se vlnily mokré vlásky, a na tom jejím opáleném plochém hrudníčku pomalu usychaly kapky vody..."
"Ticho, chlape, nebo vás osvobodím!!

Byli jsme s přítelkyní ve vinárně v našem malém městě. A lidi na mě pokřikovali "prase" a "pedofile". A přitom jí je devatenáct a mně třicet... No, úplně nám to desáté výročí pokazili.

Ptá se dcera matky: "Mami, a co ti tatínek říkal, když jste se seznámili?"
"Pocem, malá, tady máš čokoládu."
Plyšáček
Administrátor

Vtipy a legrácky

Příspěvekod Plyšáček » 13.8.2016 20:54:36

Pobavila mě odpověď na idnes.cz v diskusi k Prague Pride od jednoho "normála".

Jarmil Květen píše:Jasně, statisticky každý padesátý člověk bydlí vedle pedofila. Ale já mám to štěstí, že bydlím vedle dvou krásných devítiletých holčiček. ;)
Dejan
Uživatel
Povolání: školstvo
... ve věku od: 9
Děkoval: 193 x
Oceněn: 149 x

Vtipy a legrácky

Příspěvekod Dejan » 13.9.2016 2:18:38

666

Gratulujeme Ascemu k "opravdu ďábelskému" počtu poďakovaní, :D
Asce
Administrátor

Příspěvekod Asce » 13.9.2016 9:43:56

Dejan píše:Gratulujeme Ascemu k "opravdu ďábelskému" počtu poďakovaní...

No, jen pro pořádek dodám, že toto číslo bylo v daném okamžiku viditelné pouze pro nepřihlášené uživatele našeho fóra - těm je totiž zcela zakryta existence Clubu Pedonia, a to včetně poděkování za příspěvky v něm. Po přihlášení je tedy u mého jména viditelné jiné číslo... Také doufám, že zanedlouho předám štafetu k "běhu" za číslem šelmy Leonidovi - jeho nové dílo Kniha Tři přání opravdu stojí za to...

O čísle 666

Číslo samotného ďábla, číslo šelmy, ďábelská cifra - to jsou jen některé z přezdívek, které má číslo sestávající ze tří číslic 6. Podle některých číslo, kterému je lepší se obloukem vyhnout, pro jiné pověry a lži. Číslo 666 je opředeno mnoha tajemstvími a mýty, můžeme často jen hádat, nakolik se zakládají na pravdě.

Číslo šelmy

Číslo šelmy je označení pro číslo 666 pramenící z křesťanské Bible. V knize Zjevení svatého Jana ze souboru Nového zákona je totiž klíčová pasáž:

"A nutí všechny, malé i veliké, bohaté i chudé, svobodné i otroky, aby měli na pravé ruce nebo na čele cejch, aby nemohl kupovat ani prodávat, kdo není označen jménem té šelmy nebo číslicí jejího jména. To je třeba pochopit: kdo má rozum, ať sečte číslice té šelmy. To číslo označuje člověka, a je to číslo šest set šedesát šest."

Ale já bych raději místo čísla šelmy byl označen číslem rebela. Hm, ale nevím, jaké to je...
+nevim+
Dejan
Uživatel

Příspěvekod Dejan » 13.9.2016 9:55:22

Asce píše:
Dejan píše:Gratulujeme Ascemu k "opravdu ďábelskému" počtu poďakovaní...

No, jen pro pořádek dodám, že toto číslo bylo v daném okamžiku viditelné pouze pro nepřihlášené uživatele našeho fóra...

Ne tak docela; je takto viditeľné aj pre nás "smrteľníkov", čo sme síce registrovaní, vieme o "skrytých zákutiach", ale počet poďakovaní sa zobrazuje takýto.

Číslo rebela nepoznám. 666 je číslo šelmy, 667 je sused šelmy, 665,99 je šelma z Lidla...
Neptun
Moderátor
... ve věku od: 6
... až do věku: 40
Děkoval: 1223 x
Oceněn: 1148 x

Příspěvekod Neptun » 13.9.2016 12:37:51

Asce píše:Číslo šelmy To číslo označuje člověka, a je to číslo šest set šedesát šest."
Mnozí křesťané se naprosto pitomě domnívají, že číslo 666 označuje Ďábla, Satana. Přitom mají v Bibli jasně napsáno, že jde o člověka. Který člověk by nutil - a skutečně donutil - všechny lidi, aby nesli určité znamení a byli ekonomicky závislí na jeho přítomnosti? Pochopitelně císař. Nevím, jestli na nějakém takovém projektu římští vládci skutečně pracovali, ale pro Žida a Křesťana jako byl Jan představoval římský císař rozhodně tu šelmu, na kterou se takové úmysly daly hodit. A mít společného nepřítele je pro příslušníky sekty moc užitečné.

Pak je ještě jiný druh pitomců a to takoví, co v internetu vidí zosobnění ďábla pro shodu čísla 666 s písmeny www (world wide web). Jakpak, že se ve starém Řecku zapisovalo číslo 666? Písmeny χ’ξ‘ζ‘. Stovky, desítky a jednotky byly symbolizovány různými sadami písmen (soubor pdf ke stažení). Žádná trojice stejných písmen latinky, ba jakýchkoli písmen latinky, to nemůže nahradit.

A navíc, jeden starý rukopis Zjevení obsahuje v této pasáži číslo 616. Takže Asce nemá ani ďábelský ani císařský počet poděkování. Smůla, co?
Dejan
Uživatel

Příspěvekod Dejan » 13.9.2016 17:22:12

Neptun píše:A navíc, jeden starý rukopis Zjevení obsahuje v této pasáži číslo 616. Takže Asce nemá ani ďábelský ani císařský počet poděkování. Smůla, co?

Ehm, Neptune, ja len toľko, všimol si si, o akú rubriku ide?
Jedna vec je historicko-filologická analýza novozmluvného textu, druhá je fór založený na folklóre.
OK, to, že mne to prišlo v tom momente vtipné, neznamená, že to tak muselo pripadnúť aj iným, to beriem.
Plyšáček
Administrátor

Příspěvekod Plyšáček » 13.9.2016 17:26:13

Pánové - všichni tři. Zde píšeme do vlákna vtipy a srandičky. Proč tolik teorie o temných silách? +nevim+
Neptune, ty speciálně. Prosím zkus se jako vysoce vzdělaný akademik vyjadřovat poněkud kultivovaněji i k prostějším či méně vzdělaným.

Neptun píše:Mnozí křesťané se naprosto pitomě domnívají,...
Pak je ještě jiný druh pitomců a to takoví,...
...Smůla, co?
Toto snad není nutné. I když názor mohu mít podobný tvému. Také mě vytáčí hloupá dogmata a jurodivosti.

U klikacího odkazu na stahovatelný pdf soubor jsem toto zmínil (poznámku v závorce jsem doplnil jako moderátor) - aby si čtenář automaticky nestahoval do počítače něco, o co třeba nestojí.

Neptune, ačkoliv se to nestalo přímo v tvém předchozím příspěvku, respektuj prosím naše moudré pravidlo, že "se vyjadřujeme k názorům, nikoliv názory na autory nebo posuzování jejich odbornosti". Osobní urážky a spory jsou přesně tím, co vede jiné komunity "do pekel". No, a už to tu zase máme... Zkusme něco legračnějšího... +roztleskavacka+
Jablicko
Nováček
Líbí se mi: více kategorií
... ve věku od: 15
Oceněn: 2 x

Vtipy a legrácky

Příspěvekod Jablicko » 26.9.2016 21:34:41

Statisticky každý padesátý člověk bydlí vedle pedofila. Ale já mám to štěstí, že bydlím vedle dvou krásných devítiletých holčiček. :P
Medvídek
Uživatel
Povolání: Zatím se učím
... ve věku od: 2
... až do věku: 11
Děkoval: 230 x
Oceněn: 217 x

Vtipy a legrácky

Příspěvekod Medvídek » 27.9.2016 23:40:55

Jde takhle desetiletá holčička parkem a přepadne ji úchyl.
A říká: "Strčím ti to tam, kde jsi to ještě nikdy neměla!"
A ona: "Ne, do očička ne!"
Dejan
Uživatel

Vtipy a legrácky

Příspěvekod Dejan » 30.9.2016 10:24:45

V Zadare pri univerzite majú "propedofilný" street-art, aj keď tak asi nie je pôvodne zamýšľaný. No ale ktovie, +dumani+

Obrázek

"A vďaka ti za každý okamih, dievčinka drahá"
Angelo
Uživatel

Vtipy a legrácky

Příspěvekod Angelo » 24.10.2016 17:05:06