Ynijed slyší trávu růst

Osobní sdílení od členů, detailní popisy jejich životních osudů, vyprávění zajímavých příběhů, případně kazuistiky a příběhy z druhé ruky - příběhy zneužitých, životopisy slavných pedofilů ap.
Ynijed
Uživatel
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 5
... až do věku: 20
Děkoval: 32 x
Oceněn: 24 x

Ynijed slyší trávu růst

Příspěvekod Ynijed » 6.6.2016 23:52:47

Ahoj :)
Semtam se mi v mém denním cestování MHD přihodí pedo-intimčo všeho druhu. Takové věci mi nejenom zlepší náladu, ale hlavně ve mně ponechají cosi většího. Postupně přidám i své starší události, které mám uložené v konverzaci s Plyšáčkem :) Účelem tématu je dát mi pocit, že mě někdo slyší.

Tak k jedné události.

Když jsem jel z pálení čarodějnic v noci domů, sedli si u mě přes uličku na dvě tři zastávky maminka a vedle ní taťka, který nesl spící holčičku (+-6). Taťka byl přiopilý... Nemotal se, nehulákal, ale měl v sobě určitě nějaké to pívo, takže si dovoloval mírně nekonvenční věci.

Jednou z těchto mírně nekonvenčních věcí bylo líbání své dcery. Jasně, že rodiče pusinkují svoje děti, jenže on to dělal s takovou vášnivostí - po každé jednotlivé pusince se líně odtáhl, podíval se na dcerušku, pak se zas přiklonil, dal jí pusinku a tak dokola. Jak byl opilý, dodávaly jeho opilecky uvolněné pohyby tváře na vášnivosti. Nevím, zda ji pusinkoval na pusu, ale bylo to okolo těch míst.

Cítil jsem se zvláštně... Nebylo to ani příjemné ani nepříjemné, ale byl jsem v drobném napětí, jaké jsem ještě nikdy necítil. Oči jsem nemohl odtrhnout. No, vlastně jsem je odtrhával, ale musel jsem se k tomu vždy přinutit! Ach jo...
Ynijed
Uživatel
... ve věku od: 5
... až do věku: 20
Děkoval: 32 x
Oceněn: 24 x

Ynijed slyší trávu růst

Příspěvekod Ynijed » 11.6.2016 0:19:19

Tak krásná a málem románová věc se dnes stala, že se s tím musím podělit hnedka.

Ani nevím, jak se přede mnou v tramvaji na sedadle objevila holčina (10-12). Snad jsem si za ni sedl já. Brunetka, hnědé oči, vcelku inteligentní výraz... Žádná ťuťavá ňuňavá holčička, ale vlastně už mladá slečna, docela hezká.

Četl jsem si nějakou bichli a na holčičku kouknul příležitostně, vlastně jenom náhodně - to když jsem se nad něčím v knížce zamyslel a zvedl kvůli tomu hlavu. Možná mé suché pohledy vycítila. Seděla na sedačce bokem, čili i bokem ke mně, protože koukala přes uličku na tátu a malého bratra, s kterými občas něco prohodila. Časem se na sedačce začala vrtět a kroutit, takže mnohokrát koukla na mě. Já zcela instinktivně kouknul zpět, ale ona hnedka utekla očima pryč. Když se to stalo potřetí nebo počtvrté, bylo mi jasné, že to u ní náhoda není. Udělal jsem pokus - pozoroval jsem ji jenom periferně a na nějaké další dva nebo tři pohledy (řekněme v intervalu 30 až 60 vteřin) jsem už pohled neopětoval. Bylo jasné, že mě pozoruje.

Pak jsme navázali další oční kontakty, které byly bleskově krátké, ale zase jich bylo dost (pět... sedm... co já vím!). Dokonce jsem se zkusil usmát, ale utekla očima dřív, než to asi byla schopná zaznamenat. Měl jsem nutkání říct s úsměvem a pobavením něco jako "Co se na mě tak furt koukáš?", ale prostě jsem to nedokázal. Když odcházeli, zase jsem periferně pozoroval (dělal jsem, že přemýšlím při koukání na podlahu!) a viděl jsem, že při sestupování z tramvajových schůdků se zase ohlédla na mě. Když se dveře zavřely a tramvaj rozjela, ohlížela se do tramvaje, snad jsme se i střetli pohledy.

Během cesty na další zastávku jsem si opakoval větu z nějakého sitcomu: "Teď už to zachrání jen zběsilý úprk na letiště!" Jinými slovy - pokud teď vystoupím a proběhnu se na předchozí zastávku, měl bych ještě šanci ji v blízkosti zastihnout. Jenže jakou mám jistotu, že se v dívence odehrávaly pozitivní věci? Trapnost, nechápání a nechuť, kterou bych v jejím tatínkovi zapříčinil, by mi byla ukradená, neboť sloužím lásce v holčičce a k holčičce, ovšem zděšení té holčičky by mi už příjemné nebylo. Tak jsem samozřejmě nikam neběžel. Byl to navíc jenom takový nával touhy po heroismu, nic víc.

Když jsem dojel domů a kouknul na sebe do zrcadla v předsíni, viděl jsem naprosto průměrného chlapce s brýlemi, s akné, s rozcuchanějšími vlasy a hnědou letní bundou. Nevím a naprosto nechápu, proč se holčička otáčela. Kdybych se jí zdál nebezpečný, určitě by se tak oddaně neotáčela. Na jednu stranu jsem se jí mohl doopravdy líbit a pouhým vzezřením příjemně zaujmout, na druhou stranu na mě mohla koukat jako na nechutnou směsku hmoty, která k sobě svádí pohledy svou exotičností a pachem. Já takový pocit (fetiš?) mám párkrát do roka - objevím něco tak nesnesitelně a zároveň tak zajímavě páchnoucího, že si k tomu musím co chvíli čichnout... Ale zpět k té malé slečně! Nechápu to... Nevím, kde jsou fakta a kde začínají mé subjektivní dojmy. Snad jen to, že na mě koukala, jsou skutečně objektivní fakta. Nemá někdo návrh? Proč by mladá dívka koukala na dvacetiletého týpka?

Lehce mě vzrušila, to rád přiznám. Viděl jsem nás jako milé, mazlící se (do různé míry :oops: ) a vzájemně obdivující se kamarády, kde jednomu je 12 a druhému 20. Kde každý obdivuje to, co sám nemá - já její holčičkovost, ona mou dospělost.
Plyšáček
Administrátor
Povolání: pedagog
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1799 x
Oceněn: 6363 x

Re: Ynijed slyší trávu růst

Příspěvekod Plyšáček » 11.6.2016 7:49:02

Milý Ynijede.
Hnedka musím reagovat na tvé poutavé vyprávění. Píšeš znamenitě. Byl jsem přímo vtažen do příběhu. Jako bych tam seděl hned vedle jejího táty... Tvé uvažování a literární talent znám již ze sz a jsem moc rád, že jsi dal na mé nabádání a píšeš své denní zážitky pro všechny sem na fórum. Věřím, že trávu uslyšíš růst i jinde, než v tramvajích. Pomrkávat či jinak kontaktovat šmudlinky můžeš jistě i jinde.
Ynijed píše:...ťuťavá ňuňavá holčička...

To je opravdu nyny označení. Vzpomněl jsem si na jeden z dílů Ženatý se závazky, který jsem viděl asi tak v tvém věku, kde malá holka dělá na miminko nádherné, slaďoučké kukuč a šišlá: "Ťuťuťu, ňuňuňu..." Byla tak okouzlující, dodnes na to nemohu zapomenout. Někdy z legrace to dělám na miminka taky. Úplně si ji při tom představuji. Vnitřně jsem na ni reagoval vzorově pedofilně. I z tvých vyprávění cítím jasnou pedofilii. Zmiňuji to jen proto, žes měl před časem téma, zda jsi vůbec peďák.
Ynijed píše:...teď vystoupím a proběhnu se na předchozí zastávku...

Proč?! Ynijede, proč... jsi to NEudělal! Víš, jak zajímavý by to byl okamžik tvého života? A stačilo by jen na zastávce "upustit" vedle holčičky papírek s tvým FB jménem... Kdyby měla zájem o přátelství s tebou, jistě by se mrkla, co ti to vypadlo...
Ynijed píše:Nevím a naprosto nechápu, proč se holčička otáčela.

Pravda, mohla se dívat i na nějaký tvůj výrazný vystupující pupínek. Ale, zvláště pokud se ti dívala do očí, je zde větší pravděpodobnost, že jsi ji přitahoval. To víš, pedoaura je pedoaura. Přes to vlak ani tramvaj nejede!
Ynijed píše:Nemá někdo návrh? Proč by mladá dívka koukala na dvacetiletého týpka?

No teď to tady píši... První skutečná romance. Hormony v jejím těle se plaší. Třeba začíná systematicky... myslet na druhé pohlaví - myslím třeba i před usínáním... A tys ji zkrátka oslnil, no.

Ještě poznámka k ikoně tématu. Původně jsi tam dal kachničku. :D Ynijede, v používání ikon máme jistý řád. Kachničku neužívej, ani kdybys psal o pipince. +chichotani+ Kachnička patří k tématům zvířecím, případně vodním. Pro životní příběhy i každodenní zážitky máme ikonu s proťatými sexuálními symboly - šipku (symbolizující co) a terčík (symbolizující kam). Ale nevadí. Ono i ostatní to různě zkoušejí. Nakonec je ne mně, abych to doladil.
Každopádně ti přeji další jedinečné zážitky, ať ti "tráva roste". A neboj se více přiblížit. Na čistém kamarádství není nic nevhodného.
Asce
Administrátor
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2429 x
Oceněn: 2247 x

Příspěvekod Asce » 11.6.2016 11:36:43

Milý Ynijede!

Moc hezky píšeš. Ale kvůli tomu na příspěvek nereaguji, to bych již s odpovědí končil, že... Tak tedy jaké poznámky či snad postřehy bych k tvému textu měl:

Všichni lidé jsou jedinečnými bytostmi, přičemž u dětí bývají individuální rozdíly obzvlášť významné. Přesto, logicky, jsou zcela zřetelné určité vývojové tendence. Budu hovořit o jakýchsi, řekněme, standardizovaných bytostech, tedy aspoň tak, jak se to mně jeví. Abych se konečně vyjádřil - mezi desetiletou a dvanáctiletou dívkou jsou zcela zásadní rozdíly ve vnímání čehosi, co bychom mohli nazvat dejme tomu erotičnem. Desetiletou dívku musíš znát, pak zaujmout a pak spolu při troše štěstí BLBNETE. Dvanáctiletá dívka není SKORO slečna, ona JE slečna. To jenom "normálové" to nevnímají. Tedy ona se do tebe může zakoukat, můžeš se jí líbit jako muž a může ti dát lásku. Bylo by dobré vědět, kolik té tvojí spolucestující BIOLOGICKY tedy vlastně bylo.
To, co píše Plyšáček - "náhodně" upuštěný lístek s FB kontaktem, apod., by u desetileté dívky podle mne nemělo šanci na úspěch, naopak by to vzbudilo odpor typu "pozor, úchyl", zatímco u té dvanáctky je reálná šance na to, že se opravdu zkontaktujete. Pro dvanáctiletou dívku, která již hledá vzor muže, což jí vrstevníci nemohou dát, je dvacetiletý muž "velmi žádané zboží" - atraktivní, protože dominující, uvádějící ji do světa dospělých, kam velmi touží (protože nevnímá onu odvrácenou tvář dospělosti), všemohoucí (může zařídit plno věcí, vzít ji do drahé kavárny...), atd. Tedy z mého pohledu tím, že jsi na onu zastávku neběžel a nekonal, jsi se ušetřil dost značného trapasu, anebo propásl životní lásku. Kdo ví. A tím je ten život právě zajímavý...
Mimochodem, možná bych koupil nějaký kapesníček či něco podobného, co mladé dívky užívají, nosil si to s sebou a příště bych na tu zastávku běžel: "Slečno, když jsem vystupoval, všiml jsem si tohoto kapesníčku na zemi, není to vaše?" Na tom kapesníčku by ten FB kontakt byl vyšitý coby vzor, že... Dívka by nějak odpověděla - a z tónu hlasu při přímé řeči se dá také leccos vyčíst. Nejspíš by řekla, že kapesníček jí nepatří, což by tě ovšem nevyvedlo z míry, protože bys odvětil něco ve smyslu: "Tak si ho prosím nechte, když už jsem kvůli tomu běžel takovou dálku..."
Neptun
Moderátor
Povolání: pedagog
... ve věku od: 6
... až do věku: 40
Děkoval: 1240 x
Oceněn: 1194 x

Příspěvekod Neptun » 11.6.2016 21:17:33

Tak, tak, dvanáctky mají rády dvacetileté muže. Viz třeba můj příspěvek S holčičkou v jedné posteli. Tehdy jsem nebyl na mladší a starších jsem kolem sebe měl dost. Takže nějakou holku v tramvaji bych nechal plavat. Dnes jsem i na mladší a zase jich mám kolem sebe dost, takže bych ji také nechal plavat. Ale pro tebe to může být příležitost. Vysni si několik situací, co bys byl mohl udělat a připrav se na ně. Jak radí Asce s kapesníčkem. Připrav se nějak materiálně, připrav si nějaké věty, co můžeš říci (ani já bych bez takové přípravy ze sebe nejspíš nic nevykoktal). A příště - za týden, za měsíc, za čtvrt roku - to můžeš potřebovat, využít. Když odmítne jedna, druhá, třetí, to nevadí, to se děje i normálům. Musí se to zkoušet. Mnoho štěstí.

Zpět na “ŽIVOTNÍ PŘÍBĚHY”