Recenze sexuologů

Návrhy, nápady, stížnosti, práce s nováčky.
Leonid
VIP člen
Pohlaví: muž
Povolání: dělník
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 3
... až do věku: 45
Děkoval: 492 x
Oceněn: 928 x

Recenze sexuologů

Příspěvekod Leonid » 15.6.2016 19:55:58

VLÁKNO URČENÉ PRO SDÍLENÍ INFORMACÍ A OSOBNÍCH ZKUŠENOSTÍ S RŮZNÝMI SEXUOLOGY

V tomto vláknu bychom mohli psát naše zkušenosti s různými sexuology či sexuoložkami. Osobně si myslím, že pokud má člověk v sobě zmatek kolem přiznání si orientace, problémy se sebeovládáním apod., tak návštěva DOBRÉHO sexuologa může v lecčems pomoci.

Obrázek
odkaz a zdroj: www.kamsdetmi.com
Leonid
VIP člen
Pohlaví: muž
Povolání: dělník
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 3
... až do věku: 45
Děkoval: 492 x
Oceněn: 928 x

Recenze sexuologů - Antonín Brzek

Příspěvekod Leonid » 15.6.2016 19:57:42

MUDr. ANTONÍN BRZEK

Obrázek
Přímý odkaz: zde
Zdroj: BlogIDNES

V rámci svého vnitřního coming-outu (přiznání si vlastní sexuální orientace) jsem navštívil MUDr. Antonína Brzka v Sexuologickém ústavu v Praze na Novém Městě. Je to velice příjemný a vstřícný starý pán, velice chápavý, a pedofily ani v nejmenším nepohrdá. Neordinuje bezhlavě chemickou kastraci a bere klienta skoro jako rovnocenného partnera.
Sexuologický ústav sídlí v ulici Ke Karlovu č. 11 (je to roh Apolinářské a Ke Karlovu). Pracují tam takové kapacity jako prof. Weiss, doc. Zvěřina, apod. Hodně se tam dbá na soukromí - příjem se neděje u okénka, ale v uzavřené místnosti a v čekárně hraje rádio, aby nebylo slyšet hovor z ordinací.
Můžete se tam informovat na čísle 224 965 247. MUDr. Brzek ordinuje vždy ve středu. Není třeba se objednávat, ale je lépe přijít hned ráno před 7:30 a být první. A nejlepší je den předem zavolat a ujistit se, zda tam pan doktor druhý den bude.

Zpět na “PODNĚTY”