Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Legalizácia pedofílie?

Odkazy na mediální zprávy s pedofilní tématikou (s uvedením zdroje v závorce), klíčové citace, komentáře a diskuse na dané téma, otevřené dopisy redaktorům, komunikace s širokou veřejností.
Uživatelský avatar
Snilko
VIP člen
Příspěvky: 319
Registrován: 23.12.2016 21:52:09
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 2
... až do věku: 13
Děkoval: 2628 x
Oceněn: 648 x
Kontaktovat uživatele:

Legalizácia pedofílie?

Příspěvekod Snilko » 3.1.2017 12:13:50

Legalizácia pedofílie? Dánsko ustúpilo imigrantom. Manželstvá s deťmi sú v poriadku (hlavnespravy.sk)


Doterajšie rozhodnutie Dánska oddeliť manželské páry v utečeneckých centrách, ak má osoba menej ako 18 rokov, bolo zmenené po tom, čo vláda dospela k záveru, že to bolo v rozpore s medzinárodnými dohovormi. Teraz už môžu imigranti beztrestne nažívať so svojimi detskými nevestami.

Minulú stredu vyšla v Dánskych médiách správa, že dánska imigračná služba bude odteraz zjednocovať manželské páry, ktoré museli žiť oddelene. DIS vyhlásila, že zachovanie súčasného stavu nie je v súlade s medzinárodnými záväzkami. Informoval o tom portál The Local.

Dánski experti konkrétne vysvetľovali, že zaistením samostatných obytných priestorov pre jedného z partnerov manželského páru by bol porušený dohovor OSN pre práva dieťaťa a ôsmy článok Európskeho dohovoru o ľudských právach, ktoré zaručuje “právo na súkromný a rodinný život”.

Z nového zákona sa najviac tešia ľavicoví politici. Členka dánskych zelených Josephine Fock povedala: “Je to absolútne škandalózne. Reč je o ľuďoch, ktorí utiekli do Dánska, a ktorí nemôžu spolu žiť. Niektorí z nich majú deti spoločne a vyšetrovanie jednotlivých prípadov trvá neuveriteľne dlhú dobu.”

V januári ministerstvo pre integráciu zverejnilo štatistiky, ktoré ukázali, že v súčasnosti existuje v Dánsku 27 manželských párov, v ktorých jeden z partnerov je neplnoletá osoba. Podľa portálu Metroxpress sa v dánskych utečeneckých táboroch nachádzajú dokonca dve 14-ročné manželky.

Dánska ministerka pre integráciu Inger Støjberg, ktorá sa podieľala na zákone o rozdeľovaní týchto manželských párov, sa k zmene vládnej politiky zatiaľ nevyjadrila. Vyjadrili sa k tomu ale predstavitelia Dánskej ľudovej strany a konzervatívci, ktorí vyhlásili, že by Dánsko malo uvedené medzinárodné zmluvy buď napadnúť na medzinárodnom súde, alebo od nich bezodkladne odstúpiť.
Uživatelský avatar
Max
VIP člen
Příspěvky: 206
Registrován: 2.1.2016 17:09:35
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 3
... až do věku: 12
Děkoval: 2740 x
Oceněn: 561 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Legalizácia pedofílie?

Příspěvekod Max » 3.1.2017 17:47:10

Toto je ten takzvaný pseudohumanizmus, kde zdravý rozum ide bokom a dementnosť napreduje.
Ak je osoba plnoletá podľa ustanovenia danej krajiny, nie je to problém takýto manželský pár tolerovať. Ale akonáhle je osoba pod zákonnou hranicou, nemal by platiť tento stav podľa zákonov daného štátu.
Každá krajina by sa mala riadiť ochranou práv dieťaťa, ktorá hovorí o tom, že dieťa v našom prípade nesmie byť ohrozené zneužívaním, vydieraním a tak podobne. Takže toto uzavreté manželstvo by malo byť v danej krajine neplatné a malo by sa riadiť ochranou detí pred takýmto zneužívaním.

A samozrejme nové manželstvá, ktoré títo migranti uzatvárajú v novej krajine, by nemali platiť, ale malo by to byť postihované podľa platných zákonov danej krajiny.

Proste toto celé, čo sa deje v EÚ, je choré, zvrátené a nenormálne.
Uživatelský avatar
Asce
Administrátor
Příspěvky: 873
Registrován: 16.12.2015 18:13:48
Pohlaví: muž
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2928 x
Oceněn: 3084 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Legalizácia pedofílie?

Příspěvekod Asce » 5.1.2017 10:28:06

Max píše:Toto je ten takzvaný pseudohumanizmus, kde zdravý rozum ide bokom a dementnosť napreduje...
...Proste toto celé, čo sa deje v EÚ, je choré, zvrátené a nenormálne.

No, já vidím problém především v tom, jaké je uvažování našich zmanipulovaných politických elit. Zmanipulovaných jak různými vysávači státních peněz, tak sebou samými, kdy zaměňují jakési jimi vysněné ideály, kterými by se podle nich mělo lidstvo řídit, za běžnou realitu.

V zájmu ochrany (chtělo by to ale psát "ochrany" či "pseudoochrany") dětí, se dostali do situace, kdy důležité principy zájmu dítěte jsou v rozporu samy se sebou. Samozřejmě ne každá africká čtrnáctiletá nevěsta je znásilňována svým manželem v našem evropském pojetí - může mít manžela ráda, fyzický kontakt je pro ni v jejím věku normální a s jejím mužem jí může být příjemný. Celkově jí muž může být oporou, její světélko v chaosu, kterým při vykořeňování z vlastní země prochází, může ho milovat. Jenže podle našich zákonů nebo aspoň dogmat je onen muž pedofil, patří za mříže a onu dívku musíme před ním "chránit".

Jenže když ona skutková podstata platí pro africkou dívku, proč by neměla platit pro evropskou? To budeme mít dvojí metr? Takže našinec by se měl odstěhovat na nějaký čas do Afriky, tam se oženit se svojí vysněnou dvanáctkou a pak jako "emigrovat" zpět a najednou bude vše OK? Tady je vidět ona absurdnost uvažování Evropana.

Ne, primární nejsou výmysly našich politických elit. Primární je život. A ten přináší nejroztodivnější situace. Nepovažuji za správné, aby příliš mladé dívky žily sexuálním životem či se dokonce vdávaly, měly děti, apod. Ale když už se to stane, proč z toho dělat takové drama, jaké z toho naše soudobá společnost dělá?
Uživatelský avatar
Neptun
Moderátor
Příspěvky: 467
Registrován: 2.1.2016 13:35:44
Pohlaví: muž
Povolání: pedagog
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 6
... až do věku: 40
Děkoval: 1462 x
Oceněn: 1534 x
Kontaktovat uživatele:

Legalizace manželství

Příspěvekod Neptun » 5.1.2017 15:11:54

V uvedeném medializovaném případě jde zajisté jednak o problém právní, jednak o problém etický.

Z právního hlediska každá svrchovaná země má trvat na tom, aby na jejím území její zákony dodržovali i cizí státní příslušníci. Ergo, dozví-li se orgány činné v trestním řízení, že došlo k souloži mezi mužem a 14letou dívkou, mají případ vyšetřit a přiměřeně ohodnotit. Protože by i v případě vlastních občanů nejspíše hodnotil dobrovolný, ba chtěný sex s dívkou blízko legální hranice mírně, očekával bych stejný "trest" i v případě cizích státních příslušníků. Ať už by šlo o manžele nebo jen milence. Ale to by muselo nejdříve přijít udání. Preventivní rozdělení rodiny jen na základě domněnky, že by k takovému činu mohlo dojít (byť domněnky rozumné a velmi pravděpodobné) podle mne nemá dostatečnou oporu v právním řádu evropských států a nemělo k němu dojít.

Zatím však byla daná situace hodnocena jednostranně v tom smyslu, že nějací imigranti (které v Evropě nemáme rádi) si dovolili něco u nás nezvyklého. Zkuste se na situaci podívat obráceně. Vezmu svoji zákonnou plnoletou, ale teprve 18letou manželku (ne že bych takovou měl, ne, že bych takovou nechtěl) na dovolenou do nějaké exotické země, kde manželství smějí uzavírat osoby až od 19 let. Myslíte, že by na nás přišly úřady, rozdělily nás, manželku odvlekly do "dětského domova" a mne vyšetřovaly pro pohlavní zneužívání? Domnívám se, že ne, rozhodně bych se divil a zlobil, že se nám do našich věcí míchají. U imigrantů nejde o dovolenou, nicméně některé právnické či občansko-správní úkony, jako třeba vydání cestovního pasu jejich zemí, my v Evropě uznáváme. Zákonně uzavřené manželství bychom snad měli také. (Jiná je otázka, zda takovému páru udělit dlouhodobý pobyt, ale to nebylo předmětem výše zmíněného případu.)

Nikde nevidím nějaké výmysly politických elit, jde o praktický právnický problém. Etický rozměr daného případu také nebudou řešit jen zástupci zákonodárné, výkonné a soudní moci, ale snad trochu odborná veřejnost, trochu média a trochu laická veřejnost. V tomto ohledu jako laik souhlasím s Asceho hodnocením
Primární je život. A ten přináší nejroztodivnější situace. Nepovažuji za správné, aby příliš mladé dívky žily sexuálním životem či se dokonce vdávaly, měly děti, apod. Ale když už se to stane, proč z toho dělat takové drama?
Uživatelský avatar
Max
VIP člen
Příspěvky: 206
Registrován: 2.1.2016 17:09:35
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 3
... až do věku: 12
Děkoval: 2740 x
Oceněn: 561 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Legalizácia pedofílie?

Příspěvekod Max » 5.1.2017 18:29:27

Ono je to dráma z toho pohľadu, že tu platia nejaké zákony. Ak platia pre nás, tak by mali platiť aj pre migrantov. Pre tých, ktorí tu dostanú azyl. A ako je známe, u nich žena nemá žiadne práva. Berme na vedomie, že sa jedná o dieťa bez akýchkoľvek práv na čokoľvek. Však vieme, čo sa deje v daných krajinách s deťmi.
A druhá vec je, že nás za tieto činy odsudzujú, ak by sme mali v úmysle niečo podobné. Tak nech sa buď zmení právny systém, kde to bude platiť celoplošne, alebo sa budeme riadiť súčasným právnym systémom. Tiež by som chcel mať také možnosti, ako majú migranti. Ale tá argumentácia neplatí, že ak uznávame ich pas, mali by sme právne uznať ich manželstvá. Oni žiadny pas ani nemajú, ani sa poriadne nevie, odkiaľ sú. Ich spoločnosť sa neriadi zákonnou mocou, ale fanatickým náboženstvom - to je ten problém. Ak uznáme manželstvo plnoletého s neplnoletou podľa našich právnych noriem, tak tým dávame legitimitu nie právnemu systému, ale fanatickému náboženstvu, na čom sú oni založení. Tým len ustúpime a oni si budú na tom zakladať svoje ďalšie práva, až sa to tu zmení na niečo, čo sme ani nechceli.
Uživatelský avatar
Snilko
VIP člen
Příspěvky: 319
Registrován: 23.12.2016 21:52:09
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 2
... až do věku: 13
Děkoval: 2628 x
Oceněn: 648 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Legalizácia pedofílie?

Příspěvekod Snilko » 6.1.2017 0:50:33

Áno, ono je to veľmi polemické a diskutabilné. Buď bude platiť zákon a na každého bude rovnaký meter, alebo si každý bude robiť, čo mu vyhovuje.

Potom by sa to mohlo zvrhnúť do takej roviny, že by ktokoľvek konvertoval na také náboženstvo a prípadne by si vybavil aj občianstvo krajiny, kde je povolený sobáš s deťmi. A úrady či polícia by nemohli nič urobiť.

Podľa mňa bude musieť túto otázku riešiť veľká skupina fundovaných právnikov. A je otázne, či vôbec niečo vyriešia.
Uživatelský avatar
Asce
Administrátor
Příspěvky: 873
Registrován: 16.12.2015 18:13:48
Pohlaví: muž
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2928 x
Oceněn: 3084 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Legalizácia pedofílie?

Příspěvekod Asce » 6.1.2017 11:59:22

Snilko píše:...že by ktokoľvek konvertoval na také náboženstvo a prípadne by si vybavil aj občianstvo krajiny, kde je povolený sobáš s deťmi. A úrady či polícia by nemohli nič urobiť.
Podľa mňa bude musieť túto otázku riešiť veľká skupina fundovaných právnikov. A je otázne, či vôbec niečo vyriešia.

Myslím, že nejde zdaleka jen o právní záležitosti. Je třeba si uvědomit, že právo se zabývá již aplikační rovinou, kterou tvoří zákony. Zákony ovšem nespadly odněkud z Marsu - byly připraveny a prosazeny politickými elitami. Těmi, o kterých jsem psal výše. Tzn. zmanipulovaými jak různými vysávači peněz státních rozpočtů, alias "neziskovkami", tak sebou samými, kdy si vysnili jakýsi ideál člověka, který bez ohledu na realitu, praktičnost a vlastně i tolik deklarovanou svobodu, prosazují. Navíc my, pedofilové, se jim náramně hodíme, protože nás ustanovili do role veřejného nepřítele, takže skrze nás mohou snáze prosazovat taková opatření, která by byla jinak velmi ostře odmítána - například cenzuru internetu (zde, pokud jim jaksi "nepostačujeme", přihodí ještě v zájmu všeobecného blaha také gemblery).

Tak a teď si dáme onen mnou právě napsaný odstaveček ještě jednou, jen s trochou obměny:
...politickými elitami... Zmanipulovaými jak různými vysávači peněz státních rozpočtů, alias "neziskovkami", tak sebou samými, kdy si vysnili jakýsi ideál člověka, který bez ohledu na realitu, praktičnost a vlastně i tolik deklarovanou svobodu, prosazují. Navíc, oni nebozí běženci se jim náramně hodí, protože skrze ně mohou prosazovat taková opatření, která by jinak byla značně nepopulární - policejní a vojenský dozor v ulicích (místo aby se příslušné prostředky daly třeba do školství), sledovací kamera vedle kamery, zjednodušení možnosti různých odposlechů, atd.

Je zřejmé, že tyto dva "bohulibé" cíle - "chránit" děti a vychovat lidstvo v jednotnou homogenní masu, která bude se vším státním diktátem smířená, protože bude závislá na jeho sociálních dávkách, mají sice značný průnik, ale nejsou totožné. To značí, že v některých oblastech se nutně střetávají. Protože za oběma ale stojí ony politické elity, nemohou právníci, ale vlastně ani nikdo jiný, nic vyřešit. Nastane chaos - to co v jedné ulici bude těžkým zločinem, bude o pár bloků vedle normální. Ovšem v sousední čtvrti zase třeba ne. V podstatě si nikdo nebude jist ničím, a to ani zdravím, protože podhoubí terorismu toto jen posílí. Řešením by byla pouze změna politicko-společenského zřízení. Což vidím jako jednu ze dvou alternativ budoucnosti. Tou jednou je, že se staneme v podstatě novodobými otroky - očipováni, sledováni, ale v relativním komfortu. A pokud nevybočíme ze stáda, tak jakž takž i v bezpečí. Přičemž ti z nás, kteří budou pracovat, svojí troškou, ale zato hromadně, budou přispívat k bezprecedentnímu bohatství pár vyvolených tahajících za pomyslné nitky. Druhou variantou je, že skončí období demokracie, které ovšem již demokracií beztak není, protože když se zamyslíte nad systémem voleb, tak zjistíte, že je vlastně naprosto jedno, koho volíte. Jak se zpívá ve známé písni - jedni kradou "pro lidi" a druzí kradou od lidí. Prostě ať dopadnou volby jakkoliv, stejně se stát ubírá tam, kam nechcete. Že to, co jsem popsal, nejsou dvě varianty, ale v principu jedno a totéž? Nu, ano...
Uživatelský avatar
Snilko
VIP člen
Příspěvky: 319
Registrován: 23.12.2016 21:52:09
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 2
... až do věku: 13
Děkoval: 2628 x
Oceněn: 648 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Legalizácia pedofílie?

Příspěvekod Snilko » 6.1.2017 17:29:00

Asce píše:...že se staneme v podstatě novodobými otroky - očipováni, sledováni, ale v relativním komfortu. A pokud nevybočíme ze stáda, tak jakž takž i v bezpečí.


Čo sa týka toho očipovania, tak si myslím, že ono to už začalo. Najprv bankomatové karty s čipom, potom občianske preukazy s čipom. Čipujú sa psi. A onedlho sa môžu začať čipovať deti, aby mali rodičia nad nimi dohľad. Potom už bude chýbať len krôčik k očipovaniu celého ľudstva.

Áno, máš pravdu. Zákony tvoria a hlavne schvaľujú politici. Niektoré na objednávku vplyvných skupín, niektoré asi z vlastného presvedčenia. Ak niekto správnou sumou zaplatí tomu správnemu politikovi, tak mu ušijú zákon na mieru.

Asce, celý svoj príspevok si napísal super.

Zpět na “REAKCE NA MÉDIA”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Fíres a 2 hosti