Sertralin v psychiatrické léčebně

Osobní sdílení od členů, detailní popisy jejich životních osudů, vyprávění zajímavých příběhů, případně kazuistiky a příběhy z druhé ruky - příběhy zneužitých, životopisy slavných pedofilů ap.
Sertralin
Uživatel
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky a chlapci
... ve věku od: 5
... až do věku: 13
Děkoval: 24 x
Oceněn: 65 x

Příspěvekod Sertralin » 6.1.2017 16:50:01

Dlouho jsem přemýšlel, jestli se budu vůbec vyjadřovat ke svému pobytu v psychiatrické léčebně. Nebude lehké o tom psát. Myslím, že si zasloužíte vědět pravdu, a proto vás seznámím se svojí minulostí. Přesný důvod pokusu o sebevraždu nebudu uvádět, kvůli zachování anonymity. Sdělím vám akorát, že pedofilie nebyla jediným důvodem.

Bylo mi čtrnáct let a už jsem si plánoval dopodrobna, jak se zabiji, kdy to udělám a kde to provedu. Doslova jsem hltal každý článek o sebevraždách a jejich provedení. Nikomu jsem o svém plánování neřekl.
Nastal den D a já se chystal opustit tento svět. Šel jsem do přírody, abych minimalizoval riziko nalezení. Sedl jsem si na zem a vytáhl z igelitky láhev tvrdého alkoholu a krabičku s prášky na spaní. Všechny prášky z krabičky jsem postupně spolykal a zapil alkoholem. Nebyl jsem zvyklý konzumovat alkohol, musel jsem ho popíjet pomalu a po menších douškách. Spolykal jsem posledních pár tablet a lehl jsem si na trávu.
Probouzím se v sanitce, vidím rozmazané obličeje, jak se nade mnou sklánějí a snaží se mi vypumpovat žaludek. Jsem zesláblý, nedokážu se vůbec hnout, jsem zmatený a nedokážu normálně uvažovat. Opět usínám. Probouzím se v nemocnici napojen na nejrůznější přístroje. Jsem naštvaný, že mě někdo našel. Později se dozvídám, že mě našel nějaký pán, jak ležím vedle poloprázdné láhve alkoholu a prázdných platíček od prášků. Snažil se mě vzbudit, ale já jsem nereagoval, tak mi zavolal sanitku. Ležel jsem týden na JIPce, než mě přeložili do psychiatrické léčebny.
V léčebně mi dělali různá vyšetření a následně mi předepsali antidepresiva Zoloft a Oxazepam. Jednou za mnou přišla policistka a policista a vyptávali se za přítomnosti psychologa na nejrůznější otázky ohledně mého činu, aby vyloučili cizí zavinění. Často tam za námi chodily i různé instituce kvůli nejrůznějším terapiím (hudební terapie, výtvarná terapie, zvířecí terapie a autogenní trénink). Všechny terapie jsem navštěvoval a nemůžu si vynachválit ochotu personálu a příjemné vystupování. Nechovali se k nám jako k nějakým bláznům. Snažili se, abychom se odreagovali a alespoň na chvíli zapomněli, proč tam jsme.
Co se týče ostatních dětí, tak tam byly většinou dívky kvůli anorexii, pár jich tam bylo kvůli bulimii a jedna osmiletá dívenka tam byla kvůli velké hyperaktivitě. A s tou jsem si rozuměl ze všech nejvíce. Trávil jsem s ní poměrně hodně času a dalo by se říct, že to ona mi dala sílu žít - byla plná energie a pozitivní nálady. Zažil jsem s ní pár krásných chvil. Dalo by se konstatovat, že byla i mojí zkouškou udržet se na uzdě. Velmi se mi líbila. Za celou dobu pobytu jsem na ni ani jednou nesáhl, čemuž se divím, protože jsem ji nesčetněkrát chtěl obejmout, ale neudělal jsem to.
Na psychiatrickou léčebnu mám krásné vzpomínky, ale už se tam nechci vracet. Musím konstatovat, že mi antidepresiva dost pomohla a i přes jejich zápory jsem za ně rád. Myšlenky na sebevraždu už prakticky nemívám. Dnes už jsem na tom lépe a občas i zažívám radost ze života.
Sertralin
Uživatel

Příspěvekod Sertralin » 6.1.2017 18:33:19

Jestli chcete, můžete mi zde pokládat doplňující dotazy. Jen neodpovím na dotaz, kde jsem sehnal alkohol a léky na spaní. Někdo by toho mohl zneužít.
Asce
Administrátor
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
Děkoval: 1467 x
Oceněn: 1187 x

Re: Sertralin v psychiatrické léčebně

Příspěvekod Asce » 6.1.2017 19:26:56

Sertralin píše:Jestli chcete, můžete mi zde pokládat doplňující dotazy...

Milý Sertraline!

Děkuji za sdílení, ke kterému ses odhodlal. Je vždy poučné podívat se tak říkajíc do hlavy soukmenovce. Jsme lidé různí, v něčem podobní - asi proto jsme zde členy, že - ale přeci jen asi ta různost převažuje. Přiznám se, že abych si mohl tvoje psychično vůbec nějak představit, docela mi v tvém vyznání chybí právě onen motiv toho, proč ses v tak mladém věku chtěl otrávit.

Motivy sebevraždy mohou být různé. Někdo tím křičí o pomoc: "Lidi, všímejte si mne", někdo vydírá, tak jako moje nevlastní matka, která tím definitivně přesvědčila (k mé celoživotní smůle) mého otce, aby si ji vzal, někdo proto, že to nemůže na světě vydržet bez bližního, o kterého třeba tragicky přišel, jiný z nešťastné lásky… Ať je motiv jakýkoliv - sobecký či naopak nějaká osamělá dušička už neví kudy kam, vždy je sebevražda či pokus o ni krokem chybným. No, teď jsem se trochu chytil do vlastní pasti - moje nevlastní matka by svůj čin, na kterém dramaticky vydělala, jistě hodnotila jinak. Nu, ale nenechme se touto osobou zmást, obecně platí to, co jsem řekl - člověk by měl své problémy aktivně řešit a ne před nimi "zavřít oči navždy".

Že se mi to hezky říká? Inu, neříká. Posuď můj úryvek z nedávné korespondence s jiným naším soukmenovcem:

"Podle mne by bylo nejlepší, kdyby sis uvědomil, že už se nedá nic dělat a tvůj osud není tak docela ve tvých rukách. Život je nakonec vždycky krásný. Jedna informace o mně jen pro tebe, taková, kterou jsem se ve Střípcích nepochlubil - asi okolo 16 jsem byl šíleně zamilovaný do jedné pubošky - já na gymplu, ona ještě na základce. A nebyl jsem vůbec schopen ji získat. Došlo to až tak daleko, že jsem se pokusil o sebevraždu - otravu Cyklonem B, který jsem již tehdy byl schopen jako špičkový chemik vyrobit z běžně dostupných látek. No, jak ta vůně hořkých mandlí pronikala celou místností, tak mi něco v hlavě přeskočilo, já utekl, takže se nakonec nic nestalo. Pointa: Když dnes potkám tu almaru (velkou skříň), která se z té původně překrásné dívky vyvinula již cca 5 let po oné příhodě, tak bych si nakopal do... Kvůli takové bych opustil tento svět a nepoznal nikdy Jíťu? Že mne to tehdy vůbec mohlo napadnout… Taková blbost…“
Snilko
Uživatel
... ve věku od: 2
Děkoval: 34 x
Oceněn: 68 x

Příspěvekod Snilko » 6.1.2017 19:46:59

Sertralin. Nemal si to jednoduché, keď si sa už v takom mladom veku chcel vzdať života. Veď si bol ešte dieťa. Depresia dokáže byť veľmi zákerná. Ale nehovorím, že v tvojom prípade to bola depresia. To vieš len ty, aký bol dôvod.
Možno keby si mal pri sebe niekoho blízkeho, komu by si sa mohol zdôveriť, nemuselo to mať taký priebeh.

Držím ti palce, aby sa ti to všetko negatívne, čo si prežil, už nikdy nevrátilo späť.
Angelo
Uživatel
Líbí se mi: dívky a ženy
... až do věku: 20
Děkoval: 169 x
Oceněn: 282 x

Příspěvekod Angelo » 6.1.2017 23:42:06

Velice zajímavé, i když i smutné. Ale je dobře, že jsi tu dál mezi námi. :)
Já mám na tebe dvě otázky, z nichž jednu nečekanou a to, v čem spočívala hudební teorie? Hráli jste na hudební nástroje?
A pak druhou otázku, u mě obvyklou, jestli jsi tu osmiletou dívku viděl nahatou?
Sertralin
Uživatel

Příspěvekod Sertralin » 7.1.2017 19:02:59

Angelo píše:...Hráli jste na hudební nástroje?
...jestli jsi tu osmiletou dívku viděl nahatou?

Přišla k nám paní s hudebními nástroji, každý si vybral nějaký nástroj, vymyslel rytmus a ostatní museli ten rytmus zopakovat.

Tu dívku jsem nahou neviděl. Byli jsme sice několikrát sami, ale jak už jsem psal, ani jsem se jí nedotkl.
Snilko
Uživatel

Příspěvekod Snilko » 9.1.2017 17:04:04

Nevidel si ju ani v spodnom prádle?
Sertralin
Uživatel

Příspěvekod Sertralin » 9.1.2017 18:29:33

Snilko píše:Nevidel si ju ani v spodnom prádle?

Viděl jsem ji pouze ve volném pyžamu s krátkými nohavicemi.
Snilko
Uživatel

Příspěvekod Snilko » 9.1.2017 20:51:28

Život si treba ceniť, nech už je akýkoľvek. Je len tvoj a je len jeden, aj keď nieje úplne ideálny. V živote je málo čo ideálne.
To, že si tu ostal s nami, ti dáva šancu kochať sa pohľadom na krásne dievčatká +flirt+
Prejem ti veľa zdaru a hlavne optimizmu do ďalšieho života.

Ešte pár otázok...
Môžeš opísať, ako vyzeralo to dievčatko v liečebni?
Plakávalo, že chce ísť domov, alebo tam bola spokojná?
Sertralin
Uživatel

Příspěvekod Sertralin » 9.1.2017 21:15:17

Snilko píše:Môžeš opísať, ako vyzeralo to dievčatko v liečebni?
Plakávalo, že chce ísť domov, alebo tam bola spokojná?

Měla blonďaté vlásky po ramena, její očka byla hnědá, rty měla plnější, její postava celkově vypadala křehce a čistě, voněla jako rozkvetlá růže a hlas měla jemný jako anděl.
Plakala jen jednou - když se dozvěděla, že ji propustí skoro o měsíc později. Tehdy byla velmi smutná a mě jí bylo líto.
Snilko
Uživatel

Příspěvekod Snilko » 11.1.2017 1:29:24

Sertralin píše:Měla blonďaté vlásky po ramena, její očka byla hnědá, rty měla plnější, její postava celkově vypadala křehce a čistě, voněla jako rozkvetlá růže a hlas měla jemný jako anděl.

Podľa opisu to musel byť naozaj anjelik :) Čím to je, že malé deti tak krásne voňajú? A pritom nepoužívajú žiadne voňavky. Na túto tému by si mohol začať písať samostatné vlákno.

Zpět na “ŽIVOTNÍ PŘÍBĚHY”