Snilkovo nitro

Osobní sdílení od členů, detailní popisy jejich životních osudů, vyprávění zajímavých příběhů, případně kazuistiky a příběhy z druhé ruky - příběhy zneužitých, životopisy slavných pedofilů ap.
Snilko
VIP člen
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 2
... až do věku: 13
Děkoval: 944 x
Oceněn: 271 x

Snilkovo nitro

Příspěvekod Snilko » 31.12.2016 12:47:14

TÉMATICKÉ VLÁKNO URČENÉ PRE SNILKOVE OSOBNÉ PRÍBEHY, PRE JEHO ÚVAHY A ZAMYSLENIA

Ak budete chcieť na čokoľvek v tomto vlákne reagovať, urobte tak prosím v téme Diskuse k Snilkovu nitru
Snilko
VIP člen

Návštevy v detských domovoch

Příspěvekod Snilko » 31.12.2016 13:49:56

Návštevy v detských domovoch

Ahojte. Keď sa tak zamýšľam nad niektorými vecami...

Na jednej strane máme veľa detí v detských domovoch. Je tam veľa detí, ktorým chýba láska, pohladenie, nežnosť, objatie... Sú hladné po láske, ktorú im vychovávatelia nemôžu poskytnúť.

Na druhej strane sme tu my, ktorí máme nadbytok lásky, ktorú môžeme poskytnúť tým deťom.

Keby som mohol niečo ovplyvniť, vyhradil by som určitý čas v detských domovoch na návštevy pre nás, pedofilov. Bolo by vyhradených niekoľko dní do týždňa, keď by sme sa mohli venovať deťom, hrať sa s nimi, učiť ich, dať im lásku, ktorá im tak chýba. Samozrejme mohol by prísť každý, kto by mal čo deťom ponúknuť.

Veď aj do domovov dôchodcov chodia dobrovoľníci, ktorí sa venujú seniorom. Neviem, či aj u nás, ale v niektorých štátoch to funguje.

Nechcem to prirovnávať k peting zoo, kde prídeš, pohladkáš a ideš preč. Ale niečo na ten spôsob by to bolo.

Trošku som sa zasníval... Ale keby to tak fungovalo, tým deťom by sa žilo oveľa lepšie.

Ak budete chcieť na čokoľvek v tomto vlákne reagovať, urobte tak prosím v téme Diskuse k Snilkovu nitru
Snilko
VIP člen

Snilkovo nitro

Příspěvekod Snilko » 1.1.2017 18:17:49

Môj vek sa už blíži k číslu 40. Základnú školu som absolvoval bez problémov a nič nenaznačovalo tomu, že som v niečom iný. Ale akonáhle som vyšiel zo ZŠ, zamiloval som sa do jedného veľmi krásneho malého dievčatka. Ona práve nastúpila do ZŠ, keď som z nej ja vyšiel.

Aj som ju trošku balil a ona pochopila, o čo mi ide, ale ja som vedel, že takýto vzťah by bol prinajmenšom neštandardný. A nechcel som prekračovať určité hranice, aby som nepadol do podozrenia.
Bola odo mňa mladšia o osem rokov. Ešte som nevedel, že som pedofil. Myslel som si, že to dievčatko je mimoriadne výnimočné a preto ma priťahuje.

Až neskôr som zistil, že moja diagnóza je pedofil.

Bohužiaľ, bolo to už v čase, keď som mal vybraté ďalšie štúdium, ktoré vôbec nebolo pedagogického smeru, a tým pádom som stratil možnosť stretávať sa s dievčatkami.

Takže mi zostala len nenaplnená láska a zlomené srdce.
Snilko
VIP člen

Snilkovo nitro

Příspěvekod Snilko » 9.1.2017 17:58:31

To krásne malé dievčatko malo aj krásne meno. Volala sa Nataška. Je to už dobrých 20 rokov dozadu, tak snáď to už nikto neidentifikuje.

Mala krásne dlhé, zvlnené čierne vlásky, krásne hnedé očká a tváričku ako bábika. Všimol som si ju v zime, mala ružovú bundičku.
Mne sa celkovo páči na dievčatkách ružová. Ružová v kombinácii s bielou alebo bledomodrou. Biele tričko a ružová suknička.

Najprv som ani nevedel, ako sa volá. Chodil som po blízkom okolí a dúfal som, že ju niekde stretnem. Nakoniec sa aj tak stalo. Postupne som zistil, kde býva, ako sa volá. A keď som bol ráno doma, tak som z okna pozeral, či ide do školy. Presne som vedel, ktorá je ona. Nosila ružovú bundičku.

Závidel som jej spolužiakom, že môžu byť s ňou v triede. Ale nezávidel som jej bratovi.
Túžil som mať s ňou dieťatko - chcel som si ju tak poistiť, aby bola len moja. Ale bohužiaľ som nič nevymyslel a zostalo to len v snívacej rovine. Do chládku sa mi nechcelo.

Nataška vo mne zanechala hlbokú a nezmazateľnú stopu. Som rád, že som ju mohol spoznať - také dievčatko sa rodí len raz za život.

Ona naozaj bola výnimočná.

Keď o nej teraz píšem a zaspomínal som si na tie krásne časy, tak som vlastne zistil, že ju stále milujem. Tú 8ročnú Natašku. Dnes má už okolo tridsiatky. A ani neviem, ako vyzerá. Mne ostala v pamäti ako malé dievčatko.
Snilko
VIP člen

Snilkovo nitro

Příspěvekod Snilko » 19.2.2017 17:40:10

Napíšem ešte ďalšie veci, ktoré sa týkajú Natašky...

Natašku som balil tak, že som sledoval, kadiaľ chodí a kde je, a vždy som to spravil tak, že som išiel akoby náhodou okolo alebo oproti. Začal som ju zdraviť, pýtať sa, koľko je hodín, či nevidela toho alebo toho (niekoho známeho, ktorého sme poznali obaja).

Práve v tom období malo o mňa záujem jedno asi dvanásťročné dievča. Ja som bol ale zahľadený do Natašky. Bola z toho mimo, keď zistila, že ja 16 ročný chcem 8 ročné dievčatko, ale musela to brať tak, ako to bolo - ja som si nemohol pomôcť. Trošku aj žiarlila. Trošku na odľahčenie... O sestre tej dvanásťročnej kolovali fámy, že si strčila medzi nohy uvarený párok a ten sa jej tam zlomil. Ale keď sa jej na to kamarát pýtal, tak povedala, že to nie je pravda. No veď, kto by sa aj priznával k takému niečomu.

Bál som sa robiť vo vzťahu viac, lebo v hlave som mal zakorenené, že slovo pedofil je nadávka, človek pedofil je zrúda, zviera, a každého, na koho padne podozrenie alebo obvinenie, že je pedofil, treba ho zavrieť do basy alebo poslať na liečenie alebo na psychiatriu.
Teraz je to možno niekomu na smiech, ale ja som žil v dobe, keď sa na homosexualitu pozeralo ako na chorobu a niečo nenormálne. A o pedofílii ani nehovorím.

Raz som ju dokonca videl, ako piškala. Videl som ju z okna, myslela si, že ju nikto nevidí.
Asi ako každému peďákovi sa mi páči, keď vidím malú robiť malú. Aj keď ju držia rodičia je to pekné.

Keď po dlhom čase odznel smútok a bolesť za Nataškou, nastal u mňa nejaký boom, a zrazu sa mi začali páčiť všetky malé dievčatká, ktoré som na ulici stretával. A to mi akosi zostalo dodnes.
Snilko
VIP člen

Snilkovo nitro

Příspěvekod Snilko » 2.3.2017 18:15:01

Blíži sa jar, onedlho sa začnú prebúdzať rastliny a stromy zo zimného spánku. Začnú hniezdiť vtáky a zvieratá začnú privádzať na svet svoje malé potomstvo. Ale jar je aj čas, kedy sa podávajú daňové priznania a je aj možnosť darovania 2% z dane.
Ja ako správny pedofil som sa rozhodol, že tento rok darujem svoje 2% z daní deťom do detského domova. Ešte som sa nerozhodol, či ich dám do domova priamo v meste, alebo ich darujem do domova, ktorý je v blízkej dedine.

Možno, že týmto príspevkom inšpirujem aj niekoho ďalšieho +plysacek+
Snilko
VIP člen

Snilkovo nitro

Příspěvekod Snilko » 7.3.2017 14:30:34

Niekedy okolo roku 1999-2000 som si, už ani neviem ako, zaobstaral od mojej susedy dve jej malé deti na stráženie. Možno to bola náhoda. Chlapček mal asi tri roky a dievčatko asi rok - už si to presne nepamätám. Chodiť už vedela, rozprávať ešte nevedela a ak áno, tak len začínala a začínala sa aj samostatne pýtať na wc.
Takže deti som si zobral k sebe do izby. Mama bola tiež doma, ale ja som sa zatvoril do izby s deťmi a boli sme tam sami.

Je to kopu rokov dozadu, už si presne nepamätám, čo mala malá oblečené, ale viem, že sa popiškala. Ja som ešte nevedel dobre porozumieť jej signálom a nevedel som, že sa pýta na wc. Potom ju mama prezliekla do punčocháčov a ďalej sme boli sami s jej bratom v izbe.

Dievčatko sedelo na posteli vedľa mňa a chytil som si ju tak nejako, že som si ju objal. Držal som ju v objatí a pritom som jednu ruku vsunul pod jej punčocháče. Gaťky už na sebe nemala. A začal som ju hladkať medzi nohami. Chvíľku na to som sa neudržal a svoj prst som jej vsunul dnu, veľmi som sa vzrušil, nikdy v živote som nebol taký vzrušený. Keby tam nebol s nami jej brat, hneď by som pritom začal masturbovať. Mala ju tak krásne jemnú, mäkučkú, mokrú, teplú a voňavú.
Keď deti odišli k svojej mamičke, hneď som išiel masturbovať.

Malá vôbec neprotestovala žiadnym zvukom, alebo hlasom. Ani sa neodtiahla, ani neucukla, úplne sa mi odovzdala. Tým ale nechcem povedať, že sa jej to páčilo. Ale podľa všetkého jej to nebolo až tak veľmi nepríjemné. Jej brat bol presne oproti nám, ale nič si nevšimol.

Ja som bol vtedy mladý a nevyzretý pedofil - mal som len 25 rokov.

Myslím si, že malú to vôbec nepoznačilo - určite nevnímala, čo sa s ňou robí. Dnes je z nej veľká, asi 16ročná slečna a nevidno na nej, že ju to negatívne poznačilo. Keby sa o tom dozvedela jej matka, bola by schopná ma aj zabiť. Predtým mi to už aj povedala, že ak sa malej budem dotýkať inak ako otec dcéry, tak by ma bola schopná aj zabiť. Jej vlastný otec ju totiž zneužíval od šestich rokov.

V tej chvíli som naozaj vôbec nepremýšľal nad možnými následkami. Jednoducho som mal príležitosť, tak som ju využil. Nič sa neprevalilo. Viem o tom len ja a dievčatko na to už dávno zabudlo.
Snilko
VIP člen

Snilkovo nitro

Příspěvekod Snilko » 9.4.2017 12:57:16

Pri svojej práci stretávam veľa krásnych dievčatiek. Niektoré pozdravia, usmejú sa, iné mi aj ukážu svoju hračku. Niektoré sú propedofilné, iné nekomunikatívne. Ďalšie zase rodičia rýchlo ženú ďalej do autobusu. Ale úplne ma vie odrovnať, keď nastúpi nejaká nehorázne krásna princeznička, alebo malá slečna, kúpi si lístok z karty a vôbec sa na mňa ani nepozrie, nieto ešte, aby ma pozdravila. Ja celý nažhavený, že jej odzdravím a usmejem sa na ňu a nič. :D

Nedávno som viezol aj moju šmudlidolku, bola síce trošku staršia, asi tak 12-13 ročná, ale neskutočne krásna, tmavé dlhé, rovné vlásky po plecia, nádherné hnedé očká a neskutočne sladká tvárička. A tiež si ma vôbec nevšimla.
Ale našťastie si sadla hneď na predné sedadlo, tak som sa celú cestu, kým sa viezla, kochal jej krásou. +flirt+

Ja pre deti nemám žiadne maškrty, ale občas mám pripravenú nejakú vec. Napríklad som jednej škôlkarke dal takú malú taštičku v tvare kačičky.

Naposledy som daroval dievčatku malú bábiku. Viezol som ju v ten deň dvakrát. Prvýkrát si kúpila lístok z karty a relatívne rýchlo išla ďalej. Stihol som jej venovať úsmev. Ale už z prvej vety sa dalo spoznať, že je propedofilná. Očarila ma tak, že som jej tú bábiku ani nestihol dať.

Ale nastúpila mi v ten deň ešte raz, išla spolu s ockom. Tak na druhýkrát som jej daroval tú bábiku. Celú cestu sa tešila a hrala sa s bábikou, smiala sa a "dováděla". Na konečnej ju zrejme ocko poslal za mnou, aby mi poďakovala. Jej slová "ďakujem ujo šofér" a jej nádherný úsmev boli neodolateľné. Úprimne sa z toho tešila, ten jej úsmev by som chcel vídavať každý deň.
Práve pre takéto chvíle sa oplatí žiť. +plysacek+
Snilko
VIP člen

Snilkovo nitro

Příspěvekod Snilko » 21.4.2017 10:50:16

Mám sesternice na východe, na západe a aj v strede Slovenska.
Bol som zamilovaný do malej dcérky mojej sesternice. Malá sa volala Aťka. Bývala na východe Slovenska. Bola nehorázne krásna, mňam, na spapanie, tmavé, hnedé, dlhé, rovné vlásky, hnedé očká a tvárička ako bábika. Vtedy bola asi škôlkarka a ja som mal asi trinásť rokov. Bol som do nej neskutočne zamilovaný, ale nemohol som to dať poznať okoliu - jednak to bola dcérka mojej sesternice a jednak bol medzi nami dosť veľký vekový rozdiel. Bola to dcéra mojej sesternice, čo ma naozaj netešilo, ale zostali mi na ňu krásne spomienky.

Mám aj ďalšiu sesternicu zo západu Slovenska, Ivetku, je to moja rovesníčka, hnedé vlasy, hnedé oči a tá tvárička... Tiež som bol do nej zamilovaný, ale zase problém, je to moja sesternica.

A teraz som so dostal k mojej sesternici Aďke - bola zo západu Slovenska. Nebola nejako extra krásna, ale nebola ani škaredá, bola taká akurát (píšem to z môjho vtedajšieho pohľadu). Má aj sestru, poznám ich od narodenia. Aďka o 7 rokov mladšia a druhá o 5 rokov mladšia. Ja som sa im neukazoval nahý, ale obe som nahé videl. Pri kúpaní, prezliekaní... Raz Aďka prišla po kúpaní do obývačky a bola úplne nahá. Mala takú krásnu pipinku, bola taká dobre živená, oblá, mňam. Bola tam aj naša babka a spýtala sa Aďky: "Andrejka, ty sa nehanbíš?" A ona zlatá odpovedala, že nie. Neviem, mohla mať asi takých päť, šesť rokov.

Keď sme k nim prišli na návštevu, zvykli sme sa spolu mazliť a šantiť. Raz sme k nim prišli na návštevu, ja som mohol byť asi tak štvrták alebo piatak na ZŠ, šantili sme a Aďka bola celá nažhavená a rozdivočená a ja som ju potom odniesol do vedľajšej izby a hodil som ju na posteľ takým spôsobom, že jej bolo vidieť gaťky. Začal som jej mojou rukou šúchať pipinku cez gaťky (vlastne som ju masturboval). Potom som jej ušiel do vedľajšej miestnosti k ostatným, bolo nás tam viac.

Aďka prišla hneď za mnou a povedala mi: "Ešte mi tak urob." Ale ja som pokrútil hlavou a zaujal odmietavé stanovisko. Bál som sa, aby sa to nejako neprevalilo, predsa len som mal puritánsku výchovu. Mojím cieľom bolo Aďku naučiť masturbovať, to sa mi dúfam aj podarilo.
To, čo som jej urobil, som mal dopredu naplánované, nevedel som akým spôsobom to spravím, ale vedel som, čo chcem spraviť.
Ďalej som už v takých veciach nepokračoval.

O nejaký čas po tej masturbácii (vôbec neviem určiť dĺžku) prišla Aďka za mnou a začala sa po mne "sápať", chytala ma, tlačila sa na mňa a trela sa o mňa. Spravila to pred svojou mamou a tá celá udivená sa s úsmevom spýtala Aďky: "Čo to robíš?" Aďka sa len usmiala a asi sa zahanbila a odišla.
Ja si myslím, že to malo súvislosť s tou masturbáciou - asi sa tesne pred tým urobila a potom prišla za mnou. Možno masturbáciu brala ako drogu a ja som ju to naučil, tak možno preto vtedy prišla za mnou. Ale toto je už naozaj len moja domnienka.

Až nedávno som si uvedomil, že Aďka bola veľmi povoľná a dala by sa nahovoriť na všetko - teda na všetko, vrátane penetrácie. Dnes dodatočne ľutujem, že som s ňou neskúsil viac, aj miesto by bolo. Vtedy som bol na také veci ešte nezrelý. Aj keď je to moja sesternica.

Nikdy sme sa spolu o tom už viac nebavili. Vychádzame spolu dobre. Dnes je už vydatá a má pár mesačné dieťatko, bohužiaľ chlapca.

Zpět na “ŽIVOTNÍ PŘÍBĚHY”