Naše profilové avatarky

Nejzdařilejší fotografie nejkrásnějších holčiček z celého světa, umělecké fotografie dětí, propedofilní fotografie nezávadného charakteru. Témata členěna podle zdroje, fotografa či jednotícího prvku na fotografiích. Před vložením si projděte existující témata, abyste netvořili zbytečně nové téma nebo neduplikovali odkazy. Uvádějte vždy přímý odkaz a zdroj - viz. Pravidla pro tvorbu příspěvků (subfórum Stanovy).
Plyšáček
Administrátor
Pohlaví: muž
Povolání: pedagog
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1823 x
Oceněn: 6478 x

Naše profilové avatarky

Příspěvekod Plyšáček » 24.12.2015 9:07:56

VLÁKNO PŘEDSTAVUJÍCÍ NAŠE PROFILOVÉ AVATARKY, DETAILNÍ POPISKY, OBJASNĚNÍ VÝBĚRU A FOTOGRAFIE VE VĚTŠÍM ROZLIŠENÍ

Obrázek
odkaz a zdroj: feribeirof.blogspot.cz
Plyšáček
Administrátor

Naše profilové avatarky

Příspěvekod Plyšáček » 24.12.2015 9:17:39

Dovolte, abych vám zde představil svoji nejslavnější avatarku. První rok na ČEPEKu jsem krátce používal i jiné, ale tato je nejznámější a s tou zatím působím i zde.

Obrázek
odkaz a zdroj: www.pedofilie-info.cz

Všimněte si, komu píše a co mi vyšila na chodidlo...
V létě plánuji vyfotit přímo nějakou svoji.
Scopi
Uživatel
... ve věku od: 3
... až do věku: 12
Děkoval: 16 x
Oceněn: 22 x

Naše profilové avatarky

Příspěvekod Scopi » 2.1.2016 20:33:00

Důvodů, proč mám zrovna tuto avatarku a né jinou je více. Používám jí na všech mých pedoúčtech.
1) Byla to první, již účelově vyhledaná takto kouzelná fotografie.
2) Nikolkou jsem tak nějak posedlý :D
3) Polky jsou mé nejoblíbenější.

Szafeczka
Obrázek
Odkaz a Zdroj: www.weheartit.com
Leonid
VIP člen
Povolání: dělník
Líbí se mi: dívky a ženy
... až do věku: 45
Děkoval: 493 x
Oceněn: 933 x

Naše profilové avatarky

Příspěvekod Leonid » 2.1.2016 21:57:03

Historie mých avatarek.
První - na CZGL (omlouvám se za nízkou kvalitu - screenshot z archivu)
Obrázek

Druhá - na Pedodaktylu. Laura B. (ve skutečnosti Valerie)
Obrázek

Třetí - na Čepeku. Sage a Sarah
Obrázek

Poslední - na chatu Čepeku a nyní tady - pusinka malinká...
Obrázek
Neptun
Moderátor
... ve věku od: 6
... až do věku: 40
Děkoval: 1249 x
Oceněn: 1210 x

Naše profilové avatarky

Příspěvekod Neptun » 3.1.2016 2:16:25

Díky nevím kterému kamarádovi jsem na imgsrc.ru našel níže zobrazenou dívku, co se typově a věkem podobá mé milované Katce. Pomocí vyhledávače Google jsem ten snímek - nepřekvapivě - našel na českém rajčeti. Pro avatarku jsem ve fotošopu provedl řadu drobných úprav - posuďte sami.
Chtěl jsem tady v našem království mít jinou dívku než na Čepeku.

Obrázek
Mack
Moderátor
... ve věku od: 0
... až do věku: 7
Děkoval: 1042 x
Oceněn: 984 x

Naše profilové avatarky

Příspěvekod Mack » 3.1.2016 14:28:01

Túto fotku som objavil pred pár dňami, okamžite som sa zamiloval.

Obrázek
odkaz a zdroj: http://imgsrc.ru/megan8169
Tomi
Uživatel
... ve věku od: 4
Děkoval: 35 x
Oceněn: 109 x

Naše profilové avatarky

Příspěvekod Tomi » 3.1.2016 15:30:12

Má avatarka, zpěvačka to z říše Holandské. Překrásná holčička se zlatem v hrdle. Brzy založím vlákno s jejími klipy.

Obrázek
odkaz a zdroj: twitter.com
Angelo
Uživatel
... ve věku od: 5
... až do věku: 20
Děkoval: 255 x
Oceněn: 330 x

Naše profilové avatarky

Příspěvekod Angelo » 3.1.2016 18:59:55

Vůbec nevím, co je tohle za holčičku. Ale je krásná a tak se stala mojí avatárkou. :)

Obrázek
odkaz a zdroj: thegioihinhanh.com
Susinka
Uživatel
Povolání: vše kolem elektriky
... až do věku: 40
Děkoval: 465 x
Oceněn: 227 x

Naše profilové avatarky

Příspěvekod Susinka » 4.1.2016 6:39:44

Moje Avatarka je dívka, která zanechala stopu v mém srdci i v mé hlavě. Foto vzniklo v jejich třinácti letech - takže se nejedná o holčičku, ale snad mi to opustíte. Fotku jsem upravoval a není nikde na webu, její originál už nemám a tak musí stačit miniatura v mém profilu :)

M
Slav
Uživatel
Děkoval: 64 x
Oceněn: 15 x

Naše profilové avatarky

Příspěvekod Slav » 6.1.2016 18:23:25

Mojí avatarkou je krásná dívenka s nádherně neobyčejným plamenným účesem, jiskrou v očích a tajemným pohledem, který mě zhypnotizoval tak, že jsem najednou odkudsi uslyšel podivný avšak krásně znějící hlas a ten mi řekl: "Stanu se tvou avatarkou a ani ty s tím nic nezmůžeš..."

Obrázek
odkaz a zdroj: cz.pinterest.com
Manasek
Uživatel
Povolání: podnikatel
... ve věku od: 9
Děkoval: 28 x
Oceněn: 25 x

Naše profilové avatarky

Příspěvekod Manasek » 6.1.2016 22:18:52

Moje Avatarka jako vždy stejná.. jen obměna fotky.. Angelica.. pro mě snad nejpřitažlivější a nejhezčí holčička..

Obrázek
Leonid
VIP člen
Povolání: dělník
... až do věku: 45
Děkoval: 493 x
Oceněn: 933 x

Leonidova avatarka

Příspěvekod Leonid » 14.1.2016 1:06:07

Tuhle princeznu jsem kdysi našel v jedné už neexistující IMGSRC galerii. Nevím, kdo toto je, ani odkud je, ale je moc krásná. Jen tak pro sebe jí říkám Adélka.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Fíres
VIP člen
Povolání: Zatím studuji
... ve věku od: 2
... až do věku: 16
Děkoval: 1310 x
Oceněn: 289 x

Naše profilové avatarky

Příspěvekod Fíres » 23.1.2016 11:47:20

Ahoj,
já jsem měl s avatarkou menší problém. Prostě jsem nevěděl, jakou holčičku si vybrat. Mě se víc než vzhled líbí spíš osobnost. To je u fotek problém, dokážu se u fotky zastavit, viděl jsem fotky, od kterých jsem nemohl odtrhnou oči, ale i u nich jsem necítil to, co jsem cítil u holčiček, co jsem poznal osobně a můj zájem o tyto fotky poměrně rychle vyprchal.
Fotky holčiček, co znám použít nemůžu, snad není třeba říkat proč.
Nakonec jsem se rozhodl pro avatarku, kterou znám z filmového plátna. No ve filmech se mi většinou nelíbí herečky samotné, ale spíš role, kterou hrají. Samozřejmě nejde jen o roli, každá herečka dává do filmu část svého já, ale do dané role bývá upravena maskérem a chová se podle scénáře. Kvůli tomu se mi párkrát stalo, že jsem se v jednom filmu zamiloval do holčičky, ale v druhém se mi už jaksi nelíbila. Možná to bylo způsobeno částečně i věkem, kdo ví. Samozřejmě tu byly i výjimky, které se mi líbily ve více filmech, ale stále tam byl jeden film, ve kterém prostě zářila.
Po dlouhém uvažování jsem si nakonec vybral Sophii Nélisse. Ovšem já ji vidím pouze, jako Liesel Memingerovou, Zlodějku knih.
S pozdravem fíres.

Obrázek
odkaz a zdroj: www.lidovky.cz
Dejan
Uživatel
Povolání: školstvo
... ve věku od: 9
... až do věku: 13
Děkoval: 193 x
Oceněn: 151 x

Naše profilové avatarky

Příspěvekod Dejan » 24.8.2016 2:00:09

Moju avatárku Mary-Anne som našiel na jednej slovenskej sociálnej sieti. V skutočnosti neviem, či to nie je nejaký fake-profil, ale je mi to v tomto prípade jedno. Dievčinka je nádherná a krásne sa usmieva.

Bolo to ale dosť ťažké rozhodovanie. Krásnych obrázkov dievčat sú kopy a ťažko vybrať jednu. Ale tentoraz som sa rozhodol pre túto.

Obrázek
Angelo
Uživatel
... až do věku: 20
Děkoval: 255 x
Oceněn: 330 x

Naše profilové avatarky

Příspěvekod Angelo » 30.10.2016 9:04:52

Již delší dobu jsem přemýšlel, že si změním profilovou fotografii. Ale pořád jsem nemohl najít takovou, která by mě dostala do kolen. Není to vlastně ani tahle, ale protože se mi už delší čas líbí Vietnamky, líbí se mi tedy i tahle holčička. Ono se mi těch vietnamských holčiček líbí víc, ale nakonec jsem se rozhodl pro tuhle. Nevím, jak dlouho si ji nechám, možná se zase vrátím ke své původní. Ale změna je život a tahle vietnamská holčička je krásná. :)

Obrázek
Zdroj: http://www.nguoinoitieng.net.vn
Plyšáček
Administrátor

Naše profilové avatarky

Příspěvekod Plyšáček » 24.12.2016 22:23:53

O Štědrém večeru mne náhle hluboce oslovila dívka s bílým plyšáčkem v náručí. Dlouho jsem se nerozmýšlel a po více jak dvou letech jsem změnil avatarku. Za nesmírnou synchronicitu považuji to, že příspěvek představující původní avatarku byl vložen před rokem také na Štědrý den. Ovšem v době, kdy zde ještě kromě administrátorů nikdo nebyl - jednalo se o dobu prenatální.

Proč změna? U původní avatarky jsem si cenil toho, že má bohatý účes, že má v ruce tužku, že se dívá směrem k textu příspěvku.

U nové avatarky nacházím neoddiskutovatelné přednosti. Celá fotografie působí velice jemně a čistě, obsahuje pastelové barvy, které výborně ladí s prostředím naší říše. Dívá se na čtenáře, nikoliv pouze na text příspěvku. Se svým plyšáčkem má intimnější vztah. Vyzařuje z ní panenská čistota a křehkost. Je sladká.

U původní avatarky mi začínalo vadit to, jak se hrbí, jak má vedle plyšáčka pohozený zmačkaný papír. Navíc její vlasy byly částečně přetnuty nápisem "online".

Seznamte se, prosím. A zvykejte si. Plyšovka je rázem všude.

Obrázek
Asce
Administrátor
Povolání: IT služby
Děkoval: 2477 x
Oceněn: 2263 x

Re: Naše profilové avatarky

Příspěvekod Asce » 25.12.2016 2:02:44

Plyšáček píše:Celá fotografie působí velice jemně a čistě, obsahuje pastelové barvy, které výborně ladí s prostředím naší říše. Dívá se na čtenáře, nikoliv pouze na text příspěvku. Se svým plyšáčkem má intimnější vztah. Vyzařuje z ní panenská čistota a křehkost. Je sladká.

Ano, nová avatarka je krásná. Velmi krásná. A jistě má i ty další atributy, které popisuješ. Jen mi přijde velmi smutná. Ale ty jsi šťastný muž - máš krásnou přítelkyni, která tě evidentně miluje (pro ostatní čtenáře - pochopitelně nemám na mysli lásku od slova Eros, ale lásku jako emoční stav), máš porozumění mnoha lidí, vedeš špičkovou říši Pedonia, můžeš se pochlubit skvělým zaměstnáním... Tak proč tolik smutku?
Plyšáček
Administrátor

Re: Naše profilové avatarky

Příspěvekod Plyšáček » 25.12.2016 6:59:14

Asce o Plyšáčkově avatarce píše:Ano, nová avatarka je krásná. Velmi krásná. A jistě má i ty další atributy, které popisuješ. Jen mi přijde velmi smutná. Ale ty jsi šťastný muž...

Asce, děkuji za vyjádření tvého dojmu. Mně velmi smutná nepřijde. Snad poněkud "zraněná". Za poslední rok jsem prožil rozhodně nejšťastnější změny ve svém životě, ale i mnoho bolestivých a silně traumatizujících chvil. Volba avatarky byla hodně intuitivní a zrcadlí proměnu mé duše. Ale ať ve výrazu mé nové avatarky lze číst jistou bolest, mne prožité strasti jen posílily a učinily více lidským a empatickým. A zatímco dříve jsem se oddával "radovánkám v harémech", nyní z celého srdce toužím jít životem s jedinou Láskou, a to i v její dospělosti. +pusinka+
Každopádně děkuji za poznámku. Mám o čem rozmýšlet.
Mack
Moderátor
... ve věku od: 0
... až do věku: 7
Děkoval: 1042 x
Oceněn: 984 x

Naše profilové avatarky

Příspěvekod Mack » 1.1.2017 9:23:29

S príchodom nového roka som sa rozhodol pre zmenu avatarky. Stará už omrzela a chcelo to inú, krajšiu. Po dlhom rozhodovaní som nakoniec vybral túto maličkú. Myslím, že niet holčičky, ktorá by lepšie vystihovala môj vkus. Je pre Macka ako stvorená. Zlatíčko.

Obrázek
Sertralin
Uživatel
Líbí se mi: dívky a chlapci
Děkoval: 157 x
Oceněn: 224 x

Naše profilové avatarky

Příspěvekod Sertralin » 10.1.2017 20:44:49

Na Veronice se mi líbí modrá očka, která se mi dívají do duše. Zaujal mě taky její tvar obličeje, který není ani moc oblý a ani nemá příliš ostré hrany. Líbí se mi, jak má mírně rozcuchané vlasy, a přímo mě fascinuje její velmi nepatrný úsměv, který jsem postřehl při delším pohledu na její rty.

Obrázek

Zpět na “FOTO”