S holčičkou v jedné posteli

Témata s jasnou GL tématikou, která se nehodí do jiného subfóra.
Fíres
VIP člen
Pohlaví: muž
Povolání: Zatím studuji
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 2
... až do věku: 16
Děkoval: 1256 x
Oceněn: 283 x

Příspěvekod Fíres » 1.2.2016 18:57:01

Plyšáčkova poznámka:
Fíres přišel s nesmírně zajímavým tématem: SDÍLENÍ LOŽE S ŽÁKYNÍ NEBO SVĚŘENOU HOLČIČKOU. Nejprve se ptá na tuto variantu, později jsme se v tomto tématu zaměřili i na sdílení postýlky s holčičkami obecně.

Nedávno jsem si vzpomněl na jednu příhodu, co se mi stalo na táboře. Bylo mi tehdy 14 a vykonával jsem funkci kapitána týmu. (Byl jsem normální účastník tábora, ale vedl jsem náš tým při hrách) Spali jsme ve čtyřlůžkových chatkách. U nás v chatce byl jeden asi 7 let starý chlapeček, budu mu říkat třeba Petřík. Měl trochu strach ze tmy a každý večer usínal se zapnutou baterkou. Jednou večer kluci říkali strašidelné historky. Tu noc pak Petřík nemohl usnout a pořád říkal, že má strach. Nejdřív jsem se ho snažil slovně nějak utěšit, ale když to nepomáhalo, tak jsem začal přemýšlet, co jsem dělal já, když jsem měl, jako menší, noční můry. Tak jsem mu někdy v polovině noci nabídl, zda si nechce vlézt za mnou do postele. Mou nabídku velmi ochotně přijal.

Z této vzpomínky mi vyplynula otázka, jak se zachovat teď, když už si plně uvědomuji svoji náklonnost k dětem a kdyby místo Petříka přišla nějaká holčička, která by o možnost lehnout si za mnou přímo sama vyžadovala?

Ač nesmí spát na táboře v jedné chatce kluk i holka, tak bych chtěl tento fakt ignorovat a zaměřit se spíše na samotnou situaci a to v případě, že bych byl účastník tábora, ale i v případě, že tam jsem, jako instruktor. Docela jsem nad tím přemýšlel a rád bych věděl, co si o tom myslíte Vy. Pokud by se někomu (Plyšáčkovi) podařil sehnat názor odborníka, rád bych si jej přečetl.

Jinak mi přijde, že je ve vedení tábora několik pedofilů a to včetně hlavního vedoucího, ale to sem již nepatří.
Gabriel Svoboda
Uživatel
... ve věku od: 4
... až do věku: 12
Děkoval: 419 x
Oceněn: 206 x

Re: S holčičkou v jedné posteli

Příspěvekod Gabriel Svoboda » 1.2.2016 19:12:08

Podle mě si každý musí sám posoudit, jestli je to pro něj riziková situace nebo ne. Pokud se dotyčný umí ovládat, není důvod, proč by s holčičkou v jedné posteli nemohl být.

A na názory "odborníků" bych moc nedal, protože sexuologové o pedofilech mnoho nevědí a o nekriminálních pedofilech téměř nic a nejradši by všem zakázali styk s dětmi.
Plyšáček
Administrátor
Povolání: pedagog
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1759 x
Oceněn: 6112 x

Příspěvekod Plyšáček » 1.2.2016 19:14:50

Pokud by se někomu (Plyšáčkovi) podařil sehnat názor odborníka, rád bych si jej přečetl.

Asi každý odborník i člověk, který je pouze v této roli, by ti odpověděl: "Určitě a za žádných okolností ne!" ++::+

Fíres píše:...jak se zachovat teď, když už si plně uvědomuji svoji náklonnost k dětem a kdyby místo Petříka přišla nějaká holčička, která by o možnost lehnout si za mnou přímo sama vyžadovala?

Je patrné, že jsi v současnosti doslova nadržený a že ti fantazie a erotické tužby pracují naplno. Zmiňovaná situace, že by holčička "vyžadovala" s tebou "souložit" (ve významu staročeském, viz. Filoménka, sdílet lože) je docela reálná. Zvláště proto, že jsi mladý a krásný jinoch, by ledasjaká byla svou přirozeností vedena do takové a podobných situací.
Pokud chceš však být v pozici vychovatelské či dokonce pedagogické, nikdy ani nepomysli na podobné věci. A to ani s chlapcem. Mohlo by se ti to velice vymstít. Nevíš, jak to bude dítě zpětně hodnotit a interpretovat, nevíš, jací jsou rodiče a jaké mají postoje (možná by tě pochválili, možná by tě přizabili a nahlásili), nevíš ani to, jak by reagovala tvá sexualita...
Doporučuji ti k důkladnému nastudování svůj Manuál pro pedofilní pedagogy, který doporučuje svým kolegům a pacientům i renomovaný odborník na pedofilii Slavoj Brichcín, v současnosti zřejmě nejuznávanější znalec v naší republice.
Leonid
VIP člen
Povolání: dělník
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 3
... až do věku: 45
Děkoval: 491 x
Oceněn: 920 x

Příspěvekod Leonid » 1.2.2016 19:19:23

Pokud se k tomu mohu vyjádřit, myslím, že záleží na dvou faktorech:
1. Zamyslet se nad tím, jestli by mi daná situace způsobila nějaké vzrušení. Jestli je to moje "slabé místo". Pokud je holčička ležící po boku tvůj celoživotní erotický sen, pak je zaděláno na průšvih. Pracoval jsem v jedné instituci, kde děti měly polední klid a dospělí tam leželi s nimi. Jedna holčička se často přitulila a spala mi po boku, s hlavou na mojí hrudi. Tohle není moje slabé místo, choval jsem se maximálně pasivně a bylo mi jen moc hezky, nic víc.
2. A tím se plynule dostávám k druhému bodu, a to, jak je to nastaveno v dané instituci. Tady to bylo takové "free" kde děti po dospělých lezly, jak je napadlo, a dokonce v parných dnech běhaly venku nahaté. Na druhou stranu jsou instituce, kde je problém, když člověk dítě pohladí po hlavě.

Takže je třeba posoudit tyto dva faktory. Ale méně je vždy více, nesmí se tlačit na pilu.
Plyšáček
Administrátor

Příspěvekod Plyšáček » 1.2.2016 19:20:00

Gabriel Svoboda píše:Podle mě si každý musí sám posoudit, jestli je to pro něj riziková situace nebo ne. Pokud se dotyčný umí ovládat, není důvod, proč by s holčičkou v jedné posteli nemohl být.

Zde nemáš doufám na mysli táborové vedoucí nebo pedagogy?! :o

Gabriel Svoboda píše:A na názory "odborníků" bych moc nedal, protože sexuologové o pedofilech mnoho nevědí a o nekriminálních pedofilech téměř nic a nejradši by všem zakázali styk s dětmi.

Ano, někteří odborníci jsou pouze lidé, kteří jsou v této pozici, a mnoho neví a žijí z dogmat a jedou v zajetých kolejích rozhazujíc kolem sebe drogy (medikamenty, nebo přímo chemickou kastraci).

Gabriel Svoboda píše:...styk s dětmi.

Možná by bylo obezřetnější použít v tomto významu obrat "kontakt s dětmi". Ono styk (sexuální) pedofila s dítětem zakazují asi opravdu všichni.
Gabriel Svoboda
Uživatel
Děkoval: 419 x
Oceněn: 206 x

Příspěvekod Gabriel Svoboda » 1.2.2016 19:24:42

Plyšáček píše:
Gabriel Svoboda píše:Podle mě si každý musí sám posoudit, jestli je to pro něj riziková situace nebo ne. Pokud se dotyčný umí ovládat, není důvod, proč by s holčičkou v jedné posteli nemohl být.

Zde nemáš doufám na mysli táborové vedoucí nebo pedagogy?! :shock:

Záleží na tom, jaká jsou pravidla a atmosféra v konkrétní instituci, jak píše Leo. :)
Fíres
VIP člen
Povolání: Zatím studuji
... až do věku: 16
Děkoval: 1256 x
Oceněn: 283 x

Příspěvekod Fíres » 2.2.2016 23:01:17

Cením si všech vašich názorů. Jak jsem již psal dřív, nad tématem jsem přemýšlel a většinou jsem dospěl k podobným závěrům, jako vy. Něco z mých myšlenek ať už probíhajících dříve, nebo až v souvislosti s vašimi reakcemi vám zde napíši. Je to jen velmi stručný výtah. Rozbor toho, co všechno mi probíhalo v hlavě, je příběh na pár kapitol. (Stejně, jako většina věcí, nad kterými se v hlavě pozastavím.)

Na názory odborníků jsem se ptal jen ze své zvědavosti, i když si celkem dobře dokáži představit, jak by reagovali, tak je ve mně stále ten hlásek, který by to chtěl stejně vidět v realitě.

Plyšáček píše:Je patrné, že jsi v současnosti doslova nadržený a že ti fantazie a erotické tužby pracují naplno.

Tady si dovolím trošku odporovat. Nevím, jak objektivně dokáži odhadnout, zda jsem nadržený, ale nepřipadám si tak. Mám teď v hlavě slohovku na toto téma, ale pokusím se to zkrátit. Já mám hodně živou fantazii a téměř pořád v hlavě probírám nějaké informace. Nad tímto jsem začal přemýšlet, když jsem viděl na ČEPEKu téma, kde se řešilo, co je a co není za hranou. Když jsem to pročítal, tak jsem nad tím automaticky přemýšlel a vplula mi do mysli myšlenka na tuto událost na táboře. Takže jsem začal pracovat s touto myšlenkou a uvažoval jsem, zda je to za hranou a jak moc. V souvislosti na to jsem se dostal až k tomu, co je v mém prvním příspěvku u tohoto tématu. Takovéto myšlení je u mě naprosto běžné. Brali jsme v dějepisu 2. sv. válku a já hned měl v hlavě, jak by se daly využít dnešní technologie k vítězství snad v každé válce.

V té době jsem tu situaci řešil spíše z rodičovského hlediska. (Mělo by být zřejmé z toho, co jsem napsal.) Dnes bych to řešil spíše jako pedagog a dítě bych si v podobné situaci k sobě asi nevzal, ale to, jak bych se přesně zachoval, záleží na konkrétní situaci a nedokáži posoudit, jak bych se choval v situaci, kterou jsem nezažil.

Jestli by to byla pro mě riziková situace? To v současnosti nemůžu jistě říct. Z hlediska sadismu by to měla být naprosto bezpečná situace. V této situaci bych si bral k sobě dítě, protože ho chci ochránit, což si se sadismem dost protiřečí. Horší je to z hlediska pedofilie. Představa, že se ke mně tiskne v posteli malá holčička je velmi příjemná. Ovšem, zda bych v té situaci hrozilo, že udělám chybu, nemohu z důvodu nedostatku zkušeností jistě posoudit. Momentálně se přikláním spíše k názoru, že to riziková situace příliš není.

Na daném táboře je to docela volné. Ne tak moc, jak popisuje Leonid, nahé děti tam člověk nenajde (ono velká část dětí je 10+), ale fyzický kontakt s vedoucími je naprosto běžný.

Ještě jednou bych chtěl všem vyjádřit poděkování za vyjádření vašeho názoru. Nejvíc bych asi vypíchl příspěvky od Leonida a od Plyšáčka. Děkuji.
Plyšáček
Administrátor

Příspěvekod Plyšáček » 4.2.2016 10:20:24

Plyšáčkova poznámka:
Fíres přišel s nesmírně zajímavým tématem: SDÍLENÍ LOŽE S ŽÁKYNÍ NEBO SVĚŘENOU HOLČIČKOU. Nejprve se ptá na tuto variantu, později jsme se v tomto tématu zaměřili i na sdílení postýlky s holčičkami obecně.

Jak uvádím na začátku tohoto tématického vlákna, začali jsme sdílením lože s dívkou nebo obecně dítětem, které je nám jako profesionálovi svěřeno do péče. Nyní se můžeme věnovat tématu S HOLČIČKOU V JEDNÉ POSTELI S PŘIHLÉDNUTÍM I K JINÝM, NEŽ PRACOVNÍM, VZTAHŮM.

Zajímalo by mě zejména:
  1. Zda jste někdy leželi s nějakou holčičkou nebo mladou slečnou v jedné posteli.
  2. V jakém jste spolu byli vztahu, kolik jí bylo, co se dělo.
  3. S ohledem na vaši orientaci - zda a jak jste zvládli své sexuální pudy.
  4. Zda jste leželi, jakým způsobem, a zda jste spali - či zda jste měli problém s usnutím.
  5. Cokoliv dalšího zajímavého.
  6. Co byste poradili či doporučili jiným GL, kteří nechtějí selhat. Úplný zákaz, nebo jaké vymezení hranic?

Děkuji Fíresovi za souhlas s rozšířením jeho tématu.
Asce
Administrátor
Povolání: IT služby
... až do věku: 13
Děkoval: 2372 x
Oceněn: 2202 x

Asce s holčičkou v jedné posteli

Příspěvekod Asce » 4.2.2016 11:06:32

Tak omezím se jen na svoje dospělá léta, protože se mi zdá, že sem "výslech" směřuje.

Popsal bych dva hraniční případy:

A. Terka (dívka 5 - 7 let, žádný příbuzenský vztah, dívka na mě velmi pozitivně reagující)

Otázky a odpovědi:
  1. Leželi jste s nějakou holčičkou nebo mladou slečnou v jedné posteli?
    Ano, ležel jsem s ní v jedné posteli vícekrát.
  2. V jakém jste spolu byli vztahu, kolik jí bylo, co se dělo?
    Označil bych ji za přítelkyni. Bylo jí 5 - 7. Co se dělo... no, jak to říci... raději popusťte uzdu fantazii a nedržte se zbytečně při zemi...
  3. Jak jste zvládli své sexuální pudy?
    Naprosto ne. Opravdu jsem selhal na plné čáře...
  4. Spali jste nebo jste měli problém s usnutím?
    Spal jsem prakticky normálně, protože před usnutím jsem byl uspokojen a prociťoval jsem, že kdykoliv budu chtít...
  5. Cokoliv dalšího zajímavého?
    Děkuji andělu strážnému, že se to neprovalilo, ani že to na té dívce nezanechalo negativní následky. Byla zneužívána od narození, já jsem jí k tomu přidával aspoň i tu hezčí stranu mince a staral se o ni lépe než její matka.
  6. Co byste poradili či doporučili jiným GL, kteří nechtějí selhat. Úplný zákaz, nebo jaké vymezení hranic?
    Především, pokud chtějí ulehnout do postele s objektem své touhy, tak aby byli předem dokonale uspokojeni náhradním způsobem (třeba od dospělé ženy). Aby tak nebyli nutkáni pudem a jen si neeroticky vychutnali tu nádheru blízkosti mladinké dívky a toho, že ji mohou ochraňovat.

B. Vlastní dcera Ivanka (která je mým sexuálním idolem a velmi vstřícně na mě reaguje)

Otázky a odpovědi:
  1. Leželi jste s nějakou holčičkou nebo mladou slečnou v jedné posteli?
    Ano, ležel jsem s ní v jedné posteli vícekrát.
  2. V jakém jste spolu byli vztahu, kolik jí bylo, co se dělo?
    Je to dcera. Bylo jí 0 - 12. Šimral jsem jí, hladil, ale žádná erotika.
  3. Jak jste zvládli své sexuální pudy?
    Zvládl, ale bylo to krutě tvrdé...
  4. Spali jste nebo jste měli problém s usnutím?
    Vůbec jsem nemohl usnout, a když přeci, tak jsem se neustále probouzel a měl silné nutkání něco si začít...
  5. Cokoliv dalšího zajímavého?
    Děkuji andělu strážnému, že se jsem se ovládl. Bylo to ale nesmírně těžké.
    Opět totéž, jako u Terky. Především, pokud chtějí ulehnout do postele s objektem své touhy, tak aby byli předem dokonale uspokojeni náhradním způsobem (třeba od dospělé ženy). Aby tak nebyli nutkáni pudem a jen si neeroticky vychutnali tu nádheru blízkosti mladinké dívky a toho, že ji mohou ochraňovat.
Neptun
Moderátor
... ve věku od: 6
... až do věku: 40
Děkoval: 1218 x
Oceněn: 1144 x

Neptun s holčičkou v jedné posteli

Příspěvekod Neptun » 4.2.2016 11:41:09

A) před lety, když jsem byl jenom na puberťačky, ne na holčičky;
Aa) U Jany jsem první roky (jejích 12-13) jen seděl na kraji a hladil ji. V jejích 14 jsem si k ní lehl. A hladil. Pudy jsem tedy zvládl? Svěřené dítě na letním táboře. Po půl hodině jsem vypadl a svépomocí uvolnil napětí. Spát bych vedle ní nemohl. Asi bych se udržel, ale neusnul bych.
Když o vás další lidi vědí, že jste v tom pokoji, a že někdy v rozumném čase musíte vylézt, třeba jít na večerní poradu, tak to je určitá pojistka, aby se to udrželo v jistých mezích. Když je kolem hromada dalších puberťaček, které by vás také třeba chtěly a neusínají a hlídají, co děláte se sokyní, tak to je taky pojistka. Čili nebyl jsem s Janou nikdy v noci sám a bylo to tak dobře.
Dreanor
Uživatel
... až do věku: 8
Děkoval: 184 x
Oceněn: 150 x

Příspěvekod Dreanor » 6.2.2016 19:56:07

Jak krásná představa ulehnout s malou holčičkou bok po boku, ale takovou příležitost jsem ještě neměl.
Ale už teď vím, že by to nebyl dobrý nápad. Tahle situace by byla předurčena k hroznému konci, ale i přesto bych jí chtěl zažít.
Vím, že bych svůj sexuální pud nedokázal ovládnout a přinejmenším bych jí osahával. Mohlo by to mít nedozírné následky na můj další životní postup, ale i tak bych to prostě risknul. Nevím čím to je, že bych ohrozil svojí budoucnost jen kvůli chvilkovému potěšení, které by se následně změnilo v noční můru pro mě a pro maličkou. Možná je to tím, že jsem narcistní osobnost s nedostatkem empatií a bez svědomí.
Jednoduše řečeno jsem zrůda, která se ovládá jen kvůli zákonům a ne morálním hodnotám.
Max
VIP člen
... ve věku od: 3
Děkoval: 2128 x
Oceněn: 451 x

Max s holčičkou v jedné posteli

Příspěvekod Max » 6.2.2016 20:02:24

Začalo to v dobe môjho uvedomenia, že ma priťahujú malé dievčatká. V tej dobe sa stávalo, že som spal s dievčatkami v jednej posteli od susedov pri strážení, keď rodičia šli na diskotéku ... Samozrejme, že sme trochu zo zvedavosti niečo skúšali, ale boli to skôr také detské nevinné hry. Toľko k úvodu.

A teraz na tie otázky z dospelého obdobia.

Bola to moja vyvolená frajerka, spoznal som ju cca v 5 rokoch.

Leželi jste s nějakou holčičkou nebo mladou slečnou v jedné posteli?
Áno, ležal som s ňou v posteli viackrát a aj spal.

V jakém jste spolu byli vztahu, kolik jí bylo, co se dělo?
Bola to susedka z vedľajšieho vchodu, vek od 5 do 10 rokov. Diali sa rôzne zaujímavé hry. Pozoroval som ju ako spí. Nemávala nohavičky, ale len nočnú košieľku, občas sa počúrala, takže som mal dobrý výhľad a pekné zážitky.

Jak jste zvládli své sexuální pudy?
To nešlo zvládnuť, proste pudy sú silnejšie ako rozum. A hlavne keď sa hrala na plyšovú bábiku.

Spali jste nebo jste měli problém s usnutím?
Spať sa mi veľmi nechcelo, rad som ju pozoroval a testoval, či sa zobudí na určite podnety.

Cokoliv dalšího zajímavého?
Rada provokovala, hlavne keď si všimla odraz v tv, že jej pozerám na zadoček v nohavičkách a košieľke. Tu si ju vyhrnula nenapadne a kukala, ako reagujem. Bolo toho veľa a som rád, že si to nechala pre seba a že to brala skôr ako hru, než niečo vážnejšie.

Co byste poradili či doporučili jiným GL, kteří nechtějí selhat. Úplný zákaz, nebo jaké vymezení hranic?
To je ťažké poradiť. Ale jedna vec by fungovať mohla, ako už píše Asce, a to uvoľniť sa pred spaním s dievčatkom. Taktiež nieje dobre piť povzbudzovacie nápoje typu káva ap. Zvyšuje to napätie.

Tých dievčatiek bolo viac a v podstate sa diali podobne aktivity. Niekedy sa stávalo, že sme ležali v posteli piati - 4 dievčatká a ja. Boli to kamarátky zo sídliska.
Plyšáček
Administrátor

Příspěvekod Plyšáček » 6.2.2016 20:06:53

Dreanore, děkuji ti za upřímné sdílení. Věřím, že naše komunita ti může být do budoucna nápomocna. Zásadní a vlastně klíčové pro začátek je to, že jsi věci pravdivě pojmenoval a že sis PROBLÉM PŘIZNAL. Teď s ním můžeš začít efektivně pracovat. Jistě na to máš.

Maxi, i tobě děkuji za upřímné sdílení. Je cenné pro ostatní jako poučení, čemu se vyhnout.
Tomi
Uživatel
Děkoval: 35 x
Oceněn: 105 x

Tomi s holčičkou v jedné posteli

Příspěvekod Tomi » 7.2.2016 16:10:10

Má holčička v posteli byla Alžbětka. Jak jinak to mohlo dopadnout, než špatně.

• Leželi jste s nějakou holčičkou nebo mladou slečnou v jedné posteli?
    Ano, v jednolůžkové posteli jsme spolu leželi hodně namáčknutí.
  • V jakém jste spolu byli vztahu, kolik jí bylo, co se dělo?
    Byl jsem do ní extrémně zamilovaný, spal jsem ve vedlejší posteli, myslel jsem si že usnu, že mě nebude nic lákat, když už princezna spí. Jenže ona nespala, špitali jsme si a nakonec jsem se ocitl u ní. Následovalo mazlení a tak dále.
  • S ohledem na vaši orientaci - zda a jak jste zvládli své sexuální pudy?
    Ani malinko, propadák na celé čáře.
  • Zda jste leželi, jakým způsobem, a zda jste spali - či zda jste měli problém s usnutím?
    Ležel jsem těsně vedle jejího voňavoučkého těla v naprostém spokojení. Usnul jsem bez problému.
  • Cokoliv dalšího zajímavého?
    Cítil jsem se opravdu krásně, doufám, že se budu takhle cítit i se svou nastávající ženou, kterou zatím nemám.
  • Co byste poradili či doporučili jiným GL, kteří nechtějí selhat. Úplný zákaz, nebo jaké vymezení hranic?
    U mě osobně by to byl asi úplný zákaz, protože si myslím, že i kdybych se uspokojil 4x, tak by mě to stejně lákalo.

Teď už vím, že vše, co jsem dělal, bylo špatné, a taky jsem za to potrestaný.
Medvídek
Uživatel
Povolání: Zatím se učím
... až do věku: 11
Děkoval: 230 x
Oceněn: 217 x

Medvídek s holčičkou v jedné posteli

Příspěvekod Medvídek » 17.1.2017 0:03:32

Ano, dokonce vícekrát v jednolůžkové posteli.
Byla to moje neteř, 3 roky. Prostě si ona sama vynutila, že chce spát se mnou v posteli, a já řekl, že mi to vůbec nevadí :) Musím upozornit na to, že se to odehrávalo v době, kdy jsem si svoji pedofilii plně neuvědomoval. No co, pohladil jsem ji, dal jí pusinku na tvář a spali jsme, nic víc se nedělo.
S ohledem na vaši orientaci - zda a jak jste zvládli své sexuální pudy?
O své orientaci jsem v té době nevěděl.
Zda jste leželi, jakým způsobem, a zda jste spali - či zda jste měli problém s usnutím?
Leželi jsme blízko u sebe. Myslím, že jsme oba dva usnuli lépe než normálně :)
Cokoliv dalšího zajímavého?
Na tomto mém případě je zajímavé to, že i když jsem si svoji orientaci neuvědomoval, tak mi to přinášelo značné potěšení. Bylo mi velice příjemné spát vedle ní. A měl jsem i trochu nějaké představy, že co kdybych... Ale to jsem rychle potlačil. Když bych měl teď možnost vedle ní spát, opět bych rád přijal. A co by se tam dělo? No, to nevím, ale velmi pravděpodobně nic víc než minule. Ale více bych si to užil :)
Co byste poradili či doporučili jiným GL, kteří nechtějí selhat. Úplný zákaz, nebo jaké vymezení hranic?
Každý zná sám sebe nejlépe a měl by vědět, jestli mu to bude dělat problémy nebo ne. Já bych to nikomu nezakazoval, ale kontrolujte se! Popřípadě si odskočte na WC :oops:
Sertralin
Uživatel
Líbí se mi: dívky a chlapci
Děkoval: 154 x
Oceněn: 209 x

Sertralin s holčičkou v jedné posteli

Příspěvekod Sertralin » 18.1.2017 14:58:18

Ano, byla to jednolůžková postel. Spal jsem s ní pouze jednou, ale i tak se mi takový krásný zážitek "vryl" do paměti.
Pravděpodobně jí bylo 6-7 let. Já byl tehdy ještě desetiletý psychicky zdravý chlapec. U nás byla na hlídání. Já ji nehlídal, pouze jsem s ní občas konverzoval. Popud ke společnému spánku byl z její strany, měli jsme krásný kamarádský vztah. Nic nemravného se nedělo. Ani kdyby chtěla, tak bych si k ní nic nedovolil.
S ohledem na vaši orientaci - zda a jak jste zvládli své sexuální pudy?
Tehdy jsem ještě neměl plně rozvinutou svoji sexualitu. Líbili se mi mladší, ale ne jako sexuální objekty.
Zda jste leželi, jakým způsobem, a zda jste spali - či zda jste měli problém s usnutím?
Leželi jsme v poloze lžičky. Byli jsme pouze ve spodním prádle a já cítil teplo jejího těla. Já chtěl spát, ale ona si chtěla neustále povídat. Nakonec jsme usnuli. Byl to můj nejkrásnější spánek - připadal jsem si, jako bych spal po boku anděla.
Každý člověk ví nejlépe sám, jestli se dokáže ovládat. Pakliže dokáže pedofil vnímat dítě i jinak, než jako sexuální objekt, a nespí s dítětem pouze za účelem vlastního uspokojení, tak na tom nevidím nic špatného.
Manasek
Uživatel
Povolání: podnikatel
... ve věku od: 9
Děkoval: 20 x
Oceněn: 23 x

Manasek s holčičkou v jedné posteli

Příspěvekod Manasek » 4.7.2017 20:07:21

Zda jste někdy leželi s nějakou holčičkou nebo mladou slečnou v jedné posteli.
No, nebudeme si asi nic nalhávat... Parkrát se mi poštěstilo ;)
V jakém jste spolu byli vztahu, kolik jí bylo, co se dělo.
No tady nemohu bohužel blíže specifikovat... Bylo to vícekrát...
S ohledem na vaši orientaci - zda a jak jste zvládli své sexuální pudy.
Někdy jsem pudy ovládl... Několikrát jsem ale pohořel naprosto na plné čáře.
Zda jste leželi, jakým způsobem, a zda jste spali - či zda jste měli problém s usnutím.
Leželi jsme velmi blízko. Pod jednou dekou... bez pyžama... Leželi jsme vedle sebe.. pod sebou, nad sebou, na sobě, zády, čelem atd.. Nakonec jsem usnul - spokojen.
Každý musí znát sám sebe...
Sertralin
Uživatel
Líbí se mi: dívky a chlapci
Děkoval: 154 x
Oceněn: 209 x

Příspěvekod Sertralin » 4.7.2017 20:35:29

Manasek píše:Někdy jsem pudy ovládl... Několikrát jsem ale pohořel naprosto na plné čáře.

Mohl bys to prosím více rozvést? Zda šlo o dobrovolné či nedobrovolné, popřípadě jaké praktiky (stačí stručně). Toto by mohlo být zajímavé...

V zápisech nováčků píšeš, že je budeš ctít a chránit. Měl jsi tedy na to dříve jiný názor, nebo to byl tehdy krátkodobý "zkrat"?
Manasek
Uživatel
Povolání: podnikatel
... ve věku od: 9
Děkoval: 20 x
Oceněn: 23 x

Příspěvekod Manasek » 4.7.2017 20:39:58

Sertralin píše:
Manasek píše:Někdy jsem pudy ovládl... Několikrát jsem ale pohořel naprosto na plné čáře.

Mohl bys to prosím více rozvést?...

Nikdy bych nedělal nic, co by ta dotyčná sama nechtěla... Myslím, že ctít a chránit se s tímto nevylučuje. Jinak žádné zvláštní praktiky to nebyly. :)
Daniel
Uživatel
Děkoval: 159 x
Oceněn: 139 x

Daniel s holčičkou v jedné posteli

Příspěvekod Daniel » 7.7.2017 17:09:19

Zda jste někdy leželi s nějakou holčičkou nebo mladou slečnou v jedné posteli.
Ano, spal jsem se svou dcerou, když manželka odjela na několik týdnů do lázní. Dcera sama přišla s tím, jestli se mnou může spát v ložnici, a já neměl námitek. Ostatně, když jsem doma nebyl já, tak někdy spala v ložnici s maminkou.

V jakém jste spolu byli vztahu, kolik jí bylo, co se dělo.
Dceři tenkrát bylo osm let. Před spaním jsme si četli knížku, pak se ke mně na chvíli přitulila pod peřinou, načež se odsunula na svoji polovinu postele a oba jsme usnuli.

S ohledem na vaši orientaci - zda a jak jste zvládli své sexuální pudy.
Dceru jsem začal vnímat jako sexuálně přitažlivou, když dorostla do mého preferovaného věku, nicméně tato přitažlivost se nespojila se žádnými sexuálními myšlenkami ani nutkáním, poměrně rychle slábla a během několika měsíců se vytratila. V této době jsem dceru tedy jako sexuálně přitažlivou už nevnímal, nebylo tedy co zvládat.

Naopak jsem s překvapením zjistil, že moje sexuální pudy byly během těchto týdnů slabší než obvykle. Ačkoliv jsem byl několik týdnů bez sexu (a bez masturbace), tak jsem se například budil bez obvyklé ranní erekce.

Zda jste leželi, jakým způsobem, a zda jste spali - či zda jste měli problém s usnutím.
Problém usnout jsem měl jenom jednou, a to když dcera odmítala číst knížku a vztekle mě praštila záložkou přes obličej. Zachoval jsem klid, trval jsem na tom, že budeme číst oba, a na konci jsem jí klidně, ale důrazně, řekl, že se mi její chování vůbec nelíbilo a že dnes půjde spát sama do svého pokojíčku. Svěsila ramena, beze slova odešla a už víckrát podobné chování nezopakovala.

Nicméně mám pocit, že pro mě to byl ještě horší trest, než pro ni, a trvalo mi poměrně dlouho, než jsem usnul.

Cokoliv dalšího zajímavého.
Ačkoliv tyto události pro mě neměly žádný sexuální podtext, přinesly mi jisté emocionální uspokojení. Abych se to pokusil vysvětlit... myslím si, že v hloubi duše pedofila je touha alespoň jednou za život zažít intenzivní vztah s holčičkou jeho preferovaného věku. Na základě vlastních zkušeností si pak troufám tvrdit, že tato touha může být naplněna i tehdy, pokud dotyčná holčička není objektem jeho sexuální touhy. A tohle byla taková malá součást toho všeho.

Když se dívám zpětně, tak si uvědomuji, že mi nehrozilo, že dceru sexuálně zneužiji, ale spíše mi hrozilo, že k dceři přehnaně emocionálně přilnu na úkor manželky. Tedy že udělám to, co spousta žen dělá naprosto běžně a ještě to považují za samozřejmost.

Netroufám si v této oblasti radit jiným.

Zpět na “OSTATNÍ”