Pohled nepedofilního muže

Komunikace s neregistrovanými návštěvníky, zpětná vazba od čtenářů, osvěta cílená na jedince.
Violence

Pohled nepedofilního muže

Příspěvekod Violence » 12.2.2017 16:19:14

Dobrý den, chtěl bych vyjádřit můj pohled na tento web. Patřil jsem mezi osoby, které pedofilii odsoudí, než si o tom něco zjistí. Pročítal jsem si diskuzi na idnes ohledně těch zneužitých dívek a zaujali mě reakce Radima Plyše, který odkazoval na tento web.

Zpočátku jsem ani nechtěl navštívit Pedonii, ale zvědavost byla silnější. Letmo jsem si prohlédl odbornou sekci a s některými články souhlasím. Změnili jste můj názor na pedofily. Už si nemyslím, že většina z vás znásilňuje děti. Píšete o dětech citlivě, možná bych i svěřil svou dceru někomu z vás na hlídání. Působíte na mě slušně. Přeji vám všem, abyste neselhali a aby vás ostatní dokázali pochopit.
Plyšáček
Administrátor
Pohlaví: muž
Povolání: pedagog
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1667 x
Oceněn: 5592 x

Re: Pohled nepedofilního muže

Příspěvekod Plyšáček » 12.2.2017 21:27:09

Milý návštěvníku Pedonie a čtenáři idnes.
Jsem potěšen, že jste se sebral a navštívil naši říši. Zatímco většina našich spoluobčanů jen povrchně klouže v zajetých kolejích společenských předsudků a zažitých doktrín, vy jste našel odvahu a navštívil naši komunitu. Jsem rád, že naše texty považujete za zajímavé a že vám náš úděl dokladují i z jiného zorného úhlu, než je ten obvyklý.

Děkuji vám za to, že jste nám napsal do naší Návštěvní knihy. Třeba se zase někdy potkáme v nějaké diskusi na idnes.cz.
S pozdravem Plyšáček, vám známý pod jménem Radim Plyš

Zpět na “NÁVŠTĚVNÍ KNIHA”