Nejmladší rodiče světa

Odkazy na mediální zprávy s pedofilní tématikou (s uvedením zdroje v závorce), klíčové citace, komentáře a diskuse na dané téma, otevřené dopisy redaktorům, komunikace s širokou veřejností.
Angelo
Uživatel
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 5
... až do věku: 20
Děkoval: 256 x
Oceněn: 330 x

Nejmladší rodiče světa

Příspěvekod Angelo » 12.1.2017 22:23:54

Nejmladší rodiče světa

V dnešní době už nás snad nic nepřekvapí. Ani to, když děti mají děti. Ale je velice zajímavé povšimnutí, že i děti mohou mít bez problému sex a mohou i bez problému porodit dítě. Jako by to vypadalo, že zákaz sexu s dětmi je jen úmyslné omezování pedofilů, které by vlastně trestné být nemuselo.

Podle tohoto videa je evidentní, že už i děti sex mít prostě mohou a že jim to nijak neubližuje. Tedy možná až na to, že některé holčičky byly znásilněny nebo se jim ten sex vymkl kontrole a stali se rodiči velmi brzo a svoje dětství tak ztratily.

Jaký na to máte názor vy? Je to hloupost, aby měly holčičky sex, protože jim to pak nějak ublíží? Nebo si myslíte, že je hloupost, aby byl sex s holčičkami zakázaný? Myslím si, že je to docela zajímavé téma na zamyšlení. Kde je tedy pravda?

phpBB [video]
Sertralin
Uživatel
Líbí se mi: dívky a chlapci
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 133 x
Oceněn: 200 x

Re: Nejmladší rodiče světa

Příspěvekod Sertralin » 14.2.2017 16:46:51

Angelo píše:Jaký na to máte názor vy? Je to hloupost, aby měly holčičky sex, protože jim to pak nějak ublíží? Nebo si myslíte, že je hloupost, aby byl sex s holčičkami zakázaný? Myslím si, že je to docela zajímavé téma na zamyšlení. Kde je tedy pravda?

Já si myslím, že velmi záleží na věku dívky, se kterou je souloženo. Něco jiného je posuzovat sex se čtrnáctiletou nebo devítiletou. Také záleží na jejím psychickém rozpoložení, ale i kdyby se sexem souhlasila, tak by to na ní později mohlo zanechat negativní následky. Ano, může se jí to líbit, ale co když toho bude později litovat, co když si to bude vyčítat?

Pokud bychom si byli stoprocentně jistí, že se jim to bude líbit a nezanechá to na nich negativní následky, tak by se dalo uvažovat o snížení hranice legálního pohlavního styku. Jinak je to velký risk, děti mnohdy nedokážou posoudit, co samy chtějí.

I kdyby byl sex s dětmi legální, tak bych takovou možnost nevyužil. Nechci riskovat, že bude kvůli tomu mít dítě v budoucnu potíže. Navíc bych si to neustále vyčítal.
Asce
Administrátor
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
Děkoval: 2207 x
Oceněn: 2056 x

Příspěvekod Asce » 14.2.2017 18:09:16

Sertralin píše:...ale i kdyby se sexem souhlasila, tak by to na ní později mohlo zanechat negativní následky. Ano, může se jí to líbit, ale co když toho bude později litovat, co když si to bude vyčítat?

Pokud bychom si byli stoprocentně jistí, že se jim to bude líbit a nezanechá to na nich negativní následky, tak by se dalo uvažovat o snížení hranice legálního pohlavního styku. Jinak je to velký risk, děti mnohdy nedokážou posoudit, co samy chtějí.

I kdyby byl sex s dětmi legální, tak bych takovou možnost nevyužil. Nechci riskovat, že bude kvůli tomu mít dítě v budoucnu potíže. Navíc bych si to neustále vyčítal.

Milý Sertraline!

Chápu tvoje obavy. Prioritní pro každého člověka by mělo být, aby neubližoval. Ovšem s tvojí myšlenkou, že důvodem pro to, aby s dívenkami nebyl provozován sex ani v případě, že by se jim líbil, neboť by později mohly věc posoudit jinak a mít z toho výčitky či dokonce psychické problémy, nemohu zásadně souhlasit. Pokud se k někomu chováš tak, že mu neubližuješ, on souhlasí s tvým chováním, ba dokonce je sám v daném ohledu aktivní, pak neneseš žádnou odpovědnost za to, že v budoucnu změní názor. Ten totiž často mění z důvodu, který ani nemusí být na tvé straně a nezřídka díky působení někoho, koho kdyby nepotkal, tak by ani názor neměnil.

Pokud bychom totiž přistoupili na tvoji argumentaci, musel by být sex zakázán pro všechny bez ohledu na věk. Uvedu to na dvou příkladech z mého okolí:

Příklad 1 - moje dcera:
V 15 letech, tedy zcela legálně, zahořela láskou k pánovi, který byl starší než já, její otec. A nedala si to vymluvit. Chovala se doslova jako pominutá. Ovšem po čase prokoukla, co je dotyčný zač - tedy nešlo o věk, ale o jeho povahu a chování, a rozešla se s ním. Dnes na to ani nemůžeme zavést řeč, jak ji její tehdejší jednání mrzí a je to pro ni taková menší noční můra raně dorosteneckého věku.

Podle tvojí argumentace bychom museli zvýšit věkovou hranici na 16 let. Pak by se nejspíš tato příhoda neudála. Nebo už by z ní dcera neměla trauma?

Příklad 2 - já:
Se svojí budoucí manželkou jsem začal sexovat ve svých tuším 32 letech. Posléze jsme se díky tomu i vzali. Dnes bych si za to nafackoval. Strašně mně mrzí, že jsem do toho vztahu šel. Takže tím trpím.

Neměli bychom tedy uvažovat o tom, že by se sexovat mělo až od čtyřicítky? Mně by to bývalo pomohlo...

Tedy ještě jednou. Tudy - přes změnu jejich postoje, prostě cesta k argumentaci proti sexu s holčičkami nevede. To, co jsi napsal ty, je častý argument pedobijců, ale v realitě je lichý. Ten argument, proč nesexovat s holčičkami, je kromě biologického (ublížení na zdraví), hlavně v tom, že dospělácké aktivity je svedou předčasně na dospěláckou cestu, zatímco ony mají rozvíjet mysl zcela jiným směrem.
Sertralin
Uživatel
Líbí se mi: dívky a chlapci
Děkoval: 133 x
Oceněn: 200 x

Příspěvekod Sertralin » 14.2.2017 18:31:49

Asce píše:Pokud bychom totiž přistoupili na tvoji argumentaci, musel by být sex zakázán pro všechny bez ohledu na věk.

Není to ani tak argument, jakož tak můj postoj a pohled mého vnímání. Ano, litovat sexu mohou i starší jedinci, ale je větší pravděpodobnost, že se to negativně podepíše na dětech. Sice mohou souhlasit, ba i dokonce se jim to může líbit, ale nedokáží racionálně uvažovat o tom, co chtějí.

Záleží i na konkrétním případu a věku dívky. Nelze takto obecně určit, na kom se to negativně podepíše a na kom ne. Tvrdím pouze, že tam to riziko je.
Plyšáček
Administrátor
Povolání: pedagog
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1673 x
Oceněn: 5625 x

Příspěvekod Plyšáček » 14.2.2017 18:55:49

Angelo píše:...je velice zajímavé povšimnutí, že i děti mohou mít bez problému sex a mohou i bez problému porodit dítě. Jako by to vypadalo, že zákaz sexu s dětmi je jen úmyslné omezování pedofilů...

Angelo. Na základě letmého seznámení s několika velice ojedinělými a vskutku bizarními případy nemůžeš vyvozovat, že "děti mohou mít bez problému sex" a "mohou i bez problému porodit dítě". To, že to v několika případech neskončilo katastrofou, ještě neznamená, že je to "bez problému".

Angelo píše:...je evidentní, že už i děti sex mít prostě mohou a že jim to nijak neubližuje. Tedy možná až na to, že některé holčičky byly znásilněny nebo se jim ten sex vymkl kontrole...

To si jako děláš legraci?! "Nijak neubližuje... až na to, že byly znásilněny..." Totálně mimo.

Sertralin píše:...velmi záleží na věku dívky, se kterou je souloženo.

Sertraline. To zajisté. Ale sex nemusí být hned soulož (čímž je označován pohlavní styk penis do vaginy).

Sertralin píše:...i kdyby se sexem souhlasila, tak by to na ní později mohlo zanechat negativní následky.

To zajisté. A s větší pravděpodobností, než u vyzrálých jedinců. Pokud je dítě psychosexuálně a tělesně nevyzrálé, dospělácký sex je v mnoha případech vážně poškodí. To, že v některých případech je daný akt přiměřený věku dítěte a z lásky a dobře to končí, neznamená, že můžeme sex s dětmi povolit. Mezi dospělými je tolik hrubých a zlých lidí, kteří ubližují prostřednictvím partnerských vztahů a sexu i jiným dospělým, že po legalizaci by to byla skutečná "jatka". A ne nutně ze strany pedofilů.

Sertralin píše:...děti mnohdy nedokážou posoudit, co samy chtějí.

Sertralin později píše:...nedokáží racionálně uvažovat o tom, co chtějí.

Děti obvykle velice dobře "posoudí, co samy chtějí". Ony to ví naprosto bezpečně a vehementně to často prosazují. Ale neposoudí, CO JE PRO NĚ SKUTEČNĚ PROSPĚŠNÉ. Díky absenci řady potřebných zkušeností nejsou mnohdy kompetentní v rozhodování o svém životě. Proto mají (pardon: měly by mít) moudré rodiče a vychovatele, kteří je vedou.

Asce píše:Pokud se k někomu chováš tak, že mu neubližuješ, on souhlasí s tvým chováním, ba dokonce je sám v daném ohledu aktivní, pak neneseš žádnou odpovědnost za to, že v budoucnu změní názor.

Asce. V případě dítěte budeš zodpovědný za své konání, pokud jej vystavíš nepřiměřené interakci, která mu díky tvému nezodpovědnému rozhodnutí ublíží - ať už jakkoliv. A momentální souhlas (nesvéprávného) ti nedává oprávnění dopustit se počínání nezohledňujícího (dosti) pravděpodobné následky.
Asce
Administrátor
Povolání: IT služby
Děkoval: 2207 x
Oceněn: 2056 x

Příspěvekod Asce » 14.2.2017 19:09:12

Plyšáček píše:
Asce píše:Pokud se k někomu chováš tak, že mu neubližuješ, on souhlasí s tvým chováním, ba dokonce je sám v daném ohledu aktivní, pak neneseš žádnou odpovědnost za to, že v budoucnu změní názor.

Asce. V případě dítěte budeš zodpovědný za své konání, pokud jej vystavíš nepřiměřené interakci, která mu díky tvému nezodpovědnému rozhodnutí ublíží - ať už jakkoliv. A momentální souhlas (nesvéprávného) ti nedává oprávnění dopustit se počínání nezohledňujícího (dosti) pravděpodobné následky.

Hm, ale já to myslel přeci jen jinak, než jak mi přijde z toho, jak odpovídáš:
Nepíšu o žádném oprávnění. Ani o trestně právní zodpovědnosti. Píšu o tom, že z toho, že aktivity, které by se dít neměly, avšak jsou ze strany dítěte chtěné, nelze vyvozovat nic o tom, jestli jej to nějak v budoucnosti poškodí. A dále píšu o tom, že k takové psychické nepohodě sice může dojít, ale není to tím věkem, ale jinými důvody. Proto by to nemělo být bráno jako argument proti erotickým aktivitám s dětmi, protože ony důvody jsou jiné - a neméně závažné.

Zpět na “REAKCE NA MÉDIA”