Časosběrné filmy - růst holčičky

Videa, zejména z YouTube, zaměřená na holčičky. Vzdělávání v tématech pedofilie a dětské problematiky, témata věnující se malým celebritám s konkrétními videoukázkami - zpěvačky, herečky, hudebnice, tanečnice ap. Dále domácí nahrávky a zábavná videa z celého světa. Vše vhodně tématicky zařazeno do příslušných vláken. Uveďte vždy nejprve název a krátký popis videa.
Dreanor
Uživatel
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 2
... až do věku: 8
Děkoval: 179 x
Oceněn: 137 x

Příspěvekod Dreanor » 18.3.2016 20:46:56

VLÁKNO OBSAHUJÍCÍ ČASOSBĚRNÉ FILMY MAPUJÍCÍ RŮST A VÝVOJ HOLČIČEK V PRŮBĚHU LET

Autor videa: Frans Hofmeester
Frans den co den natáčel svojí dceru - a to po dobu šestnácti let.
Když dal všechny kraťounké videoklipy dohromady, vznikl krátký časosběrný film.
Film se promítal i ve španělském národním muzeu Centro de Arte Reina Sofia.

phpBB [video]
Neptun
Moderátor
Povolání: pedagog
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 6
... až do věku: 40
Děkoval: 1163 x
Oceněn: 1016 x

Re: Časosběrné filmy - růst holčičky

Příspěvekod Neptun » 18.3.2016 21:42:34

Již jsem to psal před časem jinde a můj názor se nezměnil - teprve v deseti začíná být docela kočka.
Jinak docela dlouho nosila rovnátka, to moje starší dcera je snad měla kratší dobu.
Plyšáček
Administrátor
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1661 x
Oceněn: 5565 x

Příspěvekod Plyšáček » 19.3.2016 8:47:59

Dreanore, děkuji ti za vložení velice zajímavého videa. Udělal jsem z toho celé tématické vlákno. Takových videí bude zřejmě více.

Zachycená dívka Lotte je docela pohledná, takže si každý GL může pomocí tohoto krátkého sestřihu otestovat své věkové preference. Samozřejmě, každý vnímáme subjektivním způsobem, mnozí potřebují holčičku více poznat, aby dokázali mluvit o nějaké zamilovanosti, ale zde zkusme sledovat pouze stupeň zalíbení a erotické přitažlivosti podle vzhledu obličeje. Je velice pozoruhodné, jak se každým rokem výrazně mění jednotlivé rysy a celkový dojem z výrazu obličeje.
Také je mi jasné, že každému se líbí jiný typ holčiček (a tato třeba někoho příliš neupoutá) a že každá holčička se nám může líbit v jiném věkovém rozmezí. Zde jde jen o namátkovou "kontrolu", jak na tom jsme...

Jak je to se mnou a s Lotte:
Mně se zalíbila kolem roku, více mě začala přitahovat však tak kolem 2,5 let, výrazně se mi líbila od 4 do 6 let, potom to pomaličku opadalo. Stále jsem cítil jistou sympatii, nicméně kolem 4 let to byla přímo touha seznámit se a být stále v její přítomnosti. Kolem 10 let se mi přestávala líbit - po erotické stránce. Do 13 let bych ji toleroval jako společnici, poté mi byla již spíše nesympatická a asi bych si s ní neměl moc o čem povídat.

Jak jste na tom vy ostatní?
Mack
Moderátor
... ve věku od: 0
... až do věku: 7
Děkoval: 900 x
Oceněn: 823 x

Příspěvekod Mack » 19.3.2016 10:44:49

Holčička síce nie je úplne môj typ, no páčiť sa mi začala tesne pred jedným rokom. V dvoch rokoch sa mi páči oveľa viac, tam je úplne úžasná. V troch rokoch je asi najkrajšia. V štyroch ma začala priťahovať viac po erotickej stránke. Okolo šiestich sa mi pomaly prestáva páčiť a v siedmych ma priťahuje len minimálne. Po ôsmom roku sa mi nepáči vôbec. Ďalej som to už ani nepozeral. :D
Angelo
Uživatel
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 5
... až do věku: 20
Děkoval: 256 x
Oceněn: 330 x

Příspěvekod Angelo » 19.3.2016 11:21:40

Tak mě se líbí přibližně od těch čtyř let až do těch šestnácti let. Víc se mi líbí v dlouhých vlasech, než v těch kratších, protože ty jí (podle mě) tolik nesluší. A v těch brýlích je také krásná. :)
Fíres
VIP člen
Povolání: Zatím studuji
... ve věku od: 2
... až do věku: 16
Děkoval: 1124 x
Oceněn: 255 x

Příspěvekod Fíres » 19.3.2016 18:07:19

Když jsem se na video včera večer podíval poprvé, tak se mi líbila asi od 3 do 10 let. Když jsem si je poté ještě jednou nebo dvakrát pustil, tak mi přišla nejkrásnější asi mezi 6. a 8. rokem.

Poté, co jsem si to dneska asi desetkrát pustil, jsem došel k závěru, že se mi začíná líbit mezi 2. a 3. rokem. Od 4 do 6 let se mi líbí asi nejvíc, období mezi 6. a 9. rokem mi přijde takové přechodné a po 9 letech se mi stále líbí, ale jinak, než se mi líbila předtím (a o trochu méně), od 11. roku pomalu čím dál tím míň.
Asce
Administrátor
Povolání: IT služby
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2178 x
Oceněn: 2021 x

Příspěvekod Asce » 19.3.2016 18:40:00

Tak nejprve vysekávám poklonu trpělivosti dotyčného otce. Je to nesmírně zajímavé video. +ok+

Mimo jiné jsem si opět ověřil, že do určitého věku mám tendenci hádat holčičkám méně, než jim je, a nad touto neostrou hranicí (na přelomu 9 a 10 let) jim zase přisuzuji věk vyšší. Vím to už léta, ale stále a stále stejně při odhadování věku chybuji. Takže toto video beru pro sebe současně jako vzdělávací... +noviny+

Dotyčná dívka je pro mne poměrně přitažlivá. Ne, že bych jí nemohl odolat, ale hezká mi přijde. Kdybych to měl vyjádřit na pomyslné stupnici, tak cca 2/3 (tedy dvě třetiny dívek budou v mých očích méně hezké než ona, jedna třetina naopak hezčí). +dumani+

Že by mohla být objektem mého erotického zájmu, jsem si začal uvědomovat ve věku jejích čtyř let. V pěti už to bylo významnější. Její přitažlivost pro mne stoupala a stoupala, a to až asi do jejích deseti. V jedenácti to bylo asi na stejné úrovni jako v těch deseti. Potom se její přitažlivost pro mne už mírně snižovala. Stále se mi líbila, klidně bych ji balil i v těch jejích šestnácti, ale kdybych si mohl vybrat a nemusel brát zřetel naprosto na nic a samozřejmě, pokud by měja zájem, tak bych ji za partnerku chtěl mnohem dříve. Kdy, to by záleželo na tom, jestli bych měl časové omezení. Např. kdyby někdo řekl, na rok neplatí žádné zákony ani společenské uzance, tak bych tu dívku balil v jejích deseti. Pokud by platilo, že pokud jde o opětovanou lásku, nejsou žádné věkové bariery, začal bych s námluvami tak v jejích pěti a tak řekněme v sedmi osmi bych si ji chtěl vzít za ženu... :oops:
Gabriel Svoboda
Uživatel
... až do věku: 12
Děkoval: 385 x
Oceněn: 179 x

Příspěvekod Gabriel Svoboda » 17.5.2016 19:46:03

Od dvou let roztomilá, od tří let už hezká ... ale začala se strašně brzo fintit, snad už v devíti, a mezi desátým a jedenáctým rokem se mi přestala líbit úplně.
Plyšáček
Administrátor
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1661 x
Oceněn: 5565 x

Příspěvekod Plyšáček » 23.2.2017 12:09:21

Sestry Zoe a Ava během osmi let
Vyzkoušejte si, v jaké věku jsou pro vás nejpřitažlivější, a podělte se s námi o své výsledky...

phpBB [video]
Mack
Moderátor
... ve věku od: 0
... až do věku: 7
Děkoval: 900 x
Oceněn: 823 x

Příspěvekod Mack » 23.2.2017 15:49:07

Obidve sa mi páčia odmalička, okolo jedného roku výrazne viac, v dvoch rokoch najviac. Zoe sa mi po štvrtom roku pomaly prestáva páčiť a po šiestom sa mi nepáči vôbec. Je tiež trochu krajšia, než jej sestra. Ava sa mi prestala páčiť skôr, asi v štyroch rokoch. Sexuálne ma najviac priťahujú v troch rokoch.
Až som zosmutnel, ako mi obidve pred očami v rýchlosti zostarli.
Asce
Administrátor
Povolání: IT služby
... až do věku: 13
Děkoval: 2178 x
Oceněn: 2021 x

Příspěvekod Asce » 23.2.2017 20:55:33

Tak u mě to dopadlo tak, že Zoe mě začala oslovovat asi v 6 letech, zatímco Ava již v 5 letech. Postupně se mi líbily čím dál víc, v osmi už mě obě přitahovaly velice. Nejsilnější dojem na mě udělala Zoe v 11 letech, pak již mne přitahovala o něco méně, nicméně stále bych ji "balil" (kdyby to šlo) i v těch 14 letech. Jelikož Ava nedosáhla pro mne nejatraktivnějšího věku, tak její přitažlivost pro mne logicky pouze rostla. Pokud bych si mohl vybrat, dal bych přednost Avě.

Hm... nepíšou někde, jestli holky nehledají hodného strýčka?

Zpět na “VIDEA”