Výzkumný rozhovor pro Fakultu sociálních věd

Projekty a plány komunity, konkrétní informace o plánovaných nebo proběhlých akcích komunity, upozornění na akce pro děti.
Ynijed
Uživatel
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 5
... až do věku: 20
Děkoval: 32 x
Oceněn: 24 x

Výzkumný rozhovor pro Fakultu sociálních věd

Příspěvekod Ynijed » 28.2.2017 19:14:34

Ahojda!

Byl by někdo z vás ochoten se mnou udělat "výzkumný rozhovor" prostřednictvím osobního setkání? Jde o jednoduchý rozhovor na 20-30 minut týkající se především pedofilie (GL i BL) a trošky toho osobního života. Pod záštitou Fakulty sociálních věd, 100% anonymita zaručena.

Piště klidně do zpráv.
Ynijed
Plyšáček
Administrátor
Povolání: pedagog
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1799 x
Oceněn: 6363 x

Re: Výzkumný rozhovor pro Fakultu sociálních věd

Příspěvekod Plyšáček » 28.2.2017 19:40:03

Milý Ynijede.
Já podporuji nejrůznější vědecké výzkumy a projekty.

Doporučuji ti však změnit metodu výzkumu. Podle mě jsi dosti naivní, pokud si myslíš, že ti někdo se značkou "pedofil" nakráčí na nějaký rozhovor tváří v tvář. Víš, co vše je v sázce? A jelikož i ty jsi velice sympatický mladý muž a zároveň pedofil, nezapomeň, že i ty mnohé riskuješ. Ať si o tom tvoji vyučující myslí cokoliv, nemohou po pedofilech přece chtít, aby se scházeli na lavičkách...

Přeji ti, aby ses dobral alespoň nějakých dat prostřednictvím emailové komunikace. Můžeš si i přímo zde na fóru vyhotovit dotazník. Věřím, že ti naši hoši svými odpověďmi rádi pomohou. Ale opět: Chraň i svoji identitu.
Sertralin
Uživatel
Líbí se mi: dívky a chlapci
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 157 x
Oceněn: 224 x

Příspěvekod Sertralin » 28.2.2017 19:47:27

Kdyby to nebylo v Praze, tak bych se rád dostavil. Jistě je to svým způsobem zajímavé.
Ynijed
Uživatel

Příspěvekod Ynijed » 28.2.2017 20:06:58

Plyšáčku!
Je to sázka, ale sázka na vaši důvěru a mou spolehlivost, že s daty naložím seriózně. Nikdo krom nás dvou nebude vědět, že jste vy můj respondent.

Právě proto, že metoda výzkumu je fixní, musí to být rozhovor. Téma je volné, ale já si zvolil toto, neboť je mi blízké, znám lidi, něco o něm vím atd... :)

Dotazník nejde udělat ani omylem na tento předmět, neboť dotazník je KVANtitativní výzkum, já dělám KVALitativní, tj. pečlivě "rozporcovávám" jednoho člověka a improvizuji během zjišťování. Email a chat jsou bohužel neosobní, telefonní hovor nebo Skype by šly s přivřenýma očima, ale osobní hovor máme v zadání. Možná na jiné výzkumy použiji dotazníky a podobné, budete-li ochotní, samozřejmě.

Sertraline!
Děkuji. Budu pravděpodobně potřebovat rovnou několik lidí pro pozdější "využití", takže bude-li na ně nouze, ozval bych se ti a dojel si za tebou kamkoliv (krom do zahraničí...). Zajímavé to bude především pro mne, neboť se to teprve učím a dělám tuto věc úplně poprvé! :D
Neptun
Moderátor
Povolání: pedagog
... ve věku od: 6
... až do věku: 40
Děkoval: 1240 x
Oceněn: 1194 x

Příspěvekod Neptun » 28.2.2017 20:43:47

Hm, já mám obecně raději kvantitativní výzkum, ne nějaké okecávání. Na FHS a PřF to dělají s internetovými dotazníky. Lze využít volně dostupný systém na serveru vyplňto.cz:
https://www.vyplnto.cz/realizovane-pruzkumy/sexualita-heterosexualnich-m/
Ynijed
Uživatel

Příspěvekod Ynijed » 28.2.2017 20:56:05

Neptun píše:Hm, já mám obecně raději kvantitativní výzkum, ne nějaké okecávání.

Dotazník má svoje klady, to nepochybně, ale ukáže ti leda čísla a korelace ve společnosti - např. vysoký počet snědených koblih za měsíc pozitivně koreluje s obezitou. "Okecávání" ti naopak pomůže zjistit, co konkrétně vede jednotlivce k jedení koblih. Kvantitativní výzkum ti kreslí mapu celku, kdežto kvalitativní výzkum ti vykresluje jednotlivé ulice!

Zpět na “AKCE”