KRÁLOVSKÉ PROSLOVY

Projekty a plány komunity, konkrétní informace o plánovaných nebo proběhlých akcích komunity, upozornění na akce pro děti.
Plyšáček
Administrátor
Pohlaví: muž
Povolání: pedagog
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1673 x
Oceněn: 5625 x

KRÁLOVSKÉ PROSLOVY

Příspěvekod Plyšáček » 10.1.2016 9:47:09

PRAVIDELNÉ PROSLOVY ADMINISTRÁTORA PLYŠÁČKA K CELÉ KOMUNITĚ SDĚLUJÍCÍ INFORMACE ZÁSADNÍHO VÝZNAMU O DĚNÍ V ŘÍŠI PEDONIA

Obrázek
odkaz a zdroj
Plyšáček
Administrátor

Lednový proslov

Příspěvekod Plyšáček » 17.1.2016 16:00:19

Milí přátelé.
Rád bych se vyjádřil k aktuálnímu stavu naší říše. Tedy měsíc po registraci adminů, dva týdny po otevření bran...

Naše Pedonia významně vzkvétá. Za poslední náročné dny jsem se nezlomně přesvědčil o tom, že s Ascem jsme ochotni pro naši říši snad i "položit život". Více to nebudu rozvádět...

Mám velice dobrý pocit ze všech aktivních členů. Na našem fóru to skutečně žije a je z něho cítit láska k holčičkám. Upřímně děkuji každému uživateli za každý přínosný příspěvek. Cítím, že máme zdravé a silné jádro. Můžeme o sobě pomalu dávat vědět institucím a světu. Pokud máte přátele v zahraničí, pomalu je zvěte.

Kategorie Pedonia Empire (Plán A) má již nosné pilíře a skvělého moderátora Neptuna, který je připraven ohlídat estetičnost a legalitu mezinárodního pole. Jemu rovněž vděčíme za významný díl pomoci s překlady a moderováním české Říše.

Programátoři phpBB připravili zatím pouze anglickou verzi chatu (Plán B). Jelikož však někteří majitelé phpBB fór hlásí, že jim to nabořilo celé fórum, nedovolím ani experimentování s touto verzí programu. Čekejme, nepospíchejme.

Jelikož je Asce stále sběhlejší v tomto specifickém druhu programování, podařilo se nám převést ručně anglické Děkování (Plán C) do češtiny. Dokonce jsme si zvolili originální slova (např. Děkoval, Oceněn). Pokud byste někde objevili nějaký nedostatek, prosím informujte nás.

Na hlavní stránce dole ve Statistikách se objevila položka "IP návštěv / 24h.". Takto jsme pojmenovali položku z "Unique Visits Counter", která informuje o počtu unikátních návštěv za posledních 24 hodin. Tedy pokud na fórum přijde např. Plyšáček za den 300x, započítá jej pouze 1x. Myslím, že to je zajímavý údaj.

Neregistrovaní návštěvníci mohou psát pouze do Návštěvní knihy. V ní a u registrace jsme si poněkud pohráli s Captchou (ochrana proti spamu) a vytvořili super propedofilní zábavu. Schválně si ji můžete zkusit. Nepřihlášení jděte do Návštěvní knihy nebo Guest Book a aniž byste cokoliv odesílali, zkuste si přesouvat "dárečky". Když úkol splníte chybně, napíše vám to i originální hlášku. Prostě malincí si hrají, no... Máme tři sady odpovědí, kdo bude mít trpělivost, zobrazí se mu postupně všechny...

Rovněž jsme rádi, že máme špičkového poskytovatele webhostingu, který nás zná a jistě by nám předal všechny potřebné informace o případném "útočníkovi" či "ohlašovateli".

Přátelé, žijte si zde podle svých nejkrásnějších představ a nebojte se na nás obracet s případnými problémy. Nám zde na lidech skutečně záleží.
S radostí v srdci váš Plyšáček
Plyšáček
Administrátor

Únorový proslov

Příspěvekod Plyšáček » 2.2.2016 19:51:47

Vážení členové komunity Pedonia.
Rád bych se vyjádřil k aktuálnímu stavu naší říše. Je tomu právě měsíc, co se otevřely brány do země splněných přání. Jako členové jste nadšení, velice aktivní a přátelští k sobě navzájem. Za to vám ze srdce děkuji.

Vezmu-li to v kostce. Plány na rok 2016 se nám podařilo splnit během prvního měsíce. A nebyly zrovna snadné.

A. Pedonia Empire - máme nesmírně schopného moderátora Neptuna, založená subfóra a hlavní uvítací dokumenty v angličtině.

B. Zprovoznění chatu - chat, původně plánovaný na léto, byl překvapivě (ještě se z toho sám nemohu vzpamatovat) spuštěn koncem ledna. Budeme jej však užívat moudře a střídmě. Dokonce bylo potřeba napsat několik detailnějších pravidel.

C. Děkování v češtině - díky píli našeho webmastera (lépe řečeno kancléře) Asceho máme již i systém děkování počeštělý.

To, že plány máme splněné, neznamená, že budeme jen odpočívat a těšit se pouze z holčiček. Chceme dále budovat naše fórum, vkládat pokud možno co nejkvalitnější a nejkrásnější příspěvky, důraz chci klást na stmelení a pročištění komunity. Znovu opakuji:

"Neptáme se, kam jdeme. Ptáme se, kdo jde s námi."

Z dosavadních 38 členů brzy zřejmě kolem 10 smažu. Mezi nimi jsou však také započítáni zcela neaktivní uživatelé, o kterých prakticky nic nevíme. Nejsme "registrem" ani "letákem" pro pedofily. Pracujeme aktivně s nadšenci a profesionály. Pokud jste málo aktivní, ale neškodíte, nemusíte se obávat, že bychom se loučili. S každým, kdo však k naší komunitě nebude přistupovat s čistým srdcem, provedu krátký proces.

Rád bych v této zprávě oficiálně poděkoval Maxovi za kvalitní služby s prezentací komunity na deep webu. Umístil tam text v angličtině (pečlivě připravený Neptunem) o našem legálním fóru. Díky tomuto zásahu se návštěvnost během víkendu pohybovala až mezi 400 - 500 IP návštěv / 24h. a bude se i do budoucna zajímavě vyvíjet. Možná se zeptáte, proč sem zvát "podsvětí". Jednak nevíme, kdo tam přebývá, jednak by o nás měli vědět také ti, jejichž duše nás nejvíce potřebují. Jsme přece zaměřeni na prevenci sexuálního zneužívání. Jistě o nás ví už i FBI a další složky. To je dobře.

Hledejme další možnosti, jak o sobě dát vědět. Začínám významná diplomatická jednání se sexuologickými ústavy. Pokud máte nějaké známosti nebo možnosti, prosím oznamte nám to. Pokud někdo miluje FB, rád mu předám úkol reprezentace na sociálních sítích.

Za první měsíc jsem udělil dva BANy, spíše symbolického charakteru, oba za urážky na chatu - jeden dvacetiminutový, druhý šestihodinový. Jeden z uživatelů má dočasně zakázáno psát na chat. Dokud si neujasní svůj přístup k nově vzniklé (a tím křehké) komunitě, bude moci chat pouze sledovat.

Club Pedonia jsem z Říše Pedonia přesunul do samostatné kategorie. Bude mezinárodní. Během jara bychom se chtěli zaměřit na budování vnitřní struktury a tvorbu prvních extra témat. Do clubu budou přijímáni členové jen výjimečně. Ale nemusíte kvůli tomu tesknit. Už jen to, že jste členy Pedonie, znamená, že patříte mezi pedofilní celebrity, chcete-li elitu. Navíc vše zajímavé je zatím přístupno všem.

Děkuji vám za to, co přinášíte komunitě, a přeji vám, abyste i vy z ní měli prospěch a radost.
Váš Plyšáček
Plyšáček
Administrátor

Březnový proslov

Příspěvekod Plyšáček » 2.3.2016 18:00:13

Drazí přátelé.
Máme za sebou úspěšné dva měsíce a rád bych se s vámi podělil o dojmy a některé důležité informace.

Začátkem února jsme zažili opravdu nečekané zástupy zvědavců, zejména z dark webu. Desítky z nich se u nás i zaregistrovaly. Většinou však s uvedením neexistujícího emailu, s jednorázovou návštěvou a bez jakékoliv snahy o komunikaci. Jak naložím s těmito anonymními průzkumníky, je nasnadě. Pokud se neprobudí a nezačnou něco dělat, do roka a do dne je smetu z povrchu naší milované říše.

Podobně mohou dopadnout nováčci, kteří sice občas zajdou na fórum, ale nereagují na základní pokyny od administrátorů (změna nicku dle pravidel, nahrání vlastní avatarky, představení v Zápisech nováčků ap.). I nadále budu dosti rázný vůči lidem, kteří vůbec nepíší na fórum, za to mají mnoho řečí na chatu a hned si stěžují na jakési zdánlivé "nedostatky". Pokud si kdokoliv nebude vážit vymožeností našeho fóra, může o ně jednoduše přijít - dočasně, částečně či zcela.

V únoru jsme zažili velké dobrodružství s podvratným aktivistou Forstem Janem. Pro nás s Ascem to bylo nesmírné překvapení, že se zaregistroval. Ačkoliv jsme s ním měli již zkušenosti z minulosti, chtěli jsme mu dát šanci. Nezvládl to. Když přišel znovu, a to pod fiktivním nickem Grown Up, dlouho jsme nemohli pochopit, že je to on. Pod dalším nickem Lion jsem jej odhalil již během chvíle a pod konečnými nicky Secretor a Chator jsem jej cítil již od první minuty. Jsem rád, že má intuice byla správná a že jsem nalezl definitivní a mírné řešení pro nemocného Jana. Snad mu jeho rodina dokáže pomoci.

Pokud by se na chatu vyskytl nějaký nováček a měli byste pocit, že se jedná o podvodníka, zvěda či pedobijce, nikterak se v tomto smyslu nevyjadřujte. Své podezření můžete napsat pouze administrátorům do sz. Máme více technických nástrojů, abychom dokázali vyhodnotit stupeň nebezpečnosti a pravděpodobnost podvodu. Věřím, že budou stále přicházet noví nadějní lidé a že útoky na naši komunitu, ať už odkudkoliv, budou zcela minimální.

Po hlavě jsme se s Ascem pustili do značného rozšíření ikon témat a do výměny nevzhledných původních smajlíků. Byla to práce doslova do úmoru, ale mám z ní bezvadný pocit. Ano, toto mě přesně baví. Hledat nejvhodnější obrázky, vytvářet systém a přehledná členění. Chci poděkovat Gabrielu Svobodovi za to, že přišel s podnětným návrhem změnit naše smajlíky. S návrhy na vylepšení můžete přicházet kdokoliv. Jsou vítány. Nechejte však na vedení, zda je akceptuje a realizuje.

Někteří z aktivních členů se začínají překonávat a vytvářejí skutečně skvostná díla. Skládám jim za to velké poděkování s přáním, aby v práci pro Pedonii nacházeli stále větší uspokojení. Z některých cítím, že dávají ze sebe opravdu to nejlepší. Pokud jde o Děkování, jsem rád, že jste střídmí a uvážliví. Nemělo by cenu děkovat za kde co. Ale někdy jsem až smutný nad tím, že některé velice hodnotné příspěvky, zejména v Odborné sekci (a nemyslím ty plyšové), dostávají neuvěřitelně málo díků. Až je trapné, když kdejaká modelka dostane více, než špičková vědecká studie. Rovněž v tématech diskusních byste se někteří mohli více zapojovat. Víte, že s aktivitou na fóru přímo souvisí provozní doba chatu (uvažuji o jejím zkrácení na tři hodiny, např. 18-21).

Za důležitou považuji odpověď od Policie ČR na náš oznamovací email. Ví o nás a máme na ně přímou horkou linku, pokud bychom museli řešit nějakou trestnou činnost na našem fóru. Každý z dosavadních aktivních členů má moji důvěru a lásku, ale nevíme, kdo se mezi nás může infiltrovat a co se zde může pokoušet praktikovat.

V posledních dnech se nám podařilo zavést několik rozšíření funkcí fóra. Pokud si v přehledu témat jakéhokoliv subfóra najedete ukazatelem myši na název tématu, po vteřině se vám zobrazí jednoduchý náhled na úvodní a poslední příspěvek daného tématu. Nově se externí odkazy otevírají v samostatných záložkách/panelech. Pro případ, že budeme potřebovat sdělit zásadní informaci, disponujeme k tomuto účelu zvláštním panelem v horní části fóra - viditelný pouze při aktivaci. Jinak naše pozice na Googlu se týden od týdne vylepšuje. Například při vyhledávání obrázků k pojmu Pedonia jsme již "známá firma".

Přátelé. Náš druhý společný měsíc byl velice rušný a průlomový. Přejme si další takové.
A prosím. Zkusme být co nejvíce tolerantní a ohleduplní k sobě navzájem.

Váš Plyšáček
Plyšáček
Administrátor

Dubnový proslov

Příspěvekod Plyšáček » 2.4.2016 20:50:34

Milí přátelé.
Naše komunita má za sebou třetí, opět zajímavý měsíc. Byl hodně ve znamení mezilidských vztahů. Stále více se poznáváme a sžíváme. Někdy to znamená i hledání většího porozumění a výzvu k větší laskavosti. Mezi námi je mnoho citlivých a psychicky raněných duší. Nesmírně mě potěšilo, že hned v několika případech naše komunita sehrála podpůrnou roli a snad pomohla s trápením svým několika členům. Navíc se zdá, že některé drží na straně dobra a slušnosti.

Na chatu se mnozí velice důvěrně svěřují a já jsem přesvědčen, že toto může jen prospět sebeuzdravujícímu procesu. Jelikož si někteří z nás stále více zvykají na relaxování při chatových rozpravách a pro fórum, základ a centrum naší říše, si nenacházejí tolik energie a času, zkušebně omezuji provozní dobu chatu na 18 - 21 hodin. Berte ji velice orientačně. Někdy můžeme začínat dříve, jindy můžeme výrazně přetahovat, ale také může být týdny vypnut. Pokud se o něm bavíte jinde, laskavě netvrďte, že nefunguje. Zkrátka je vypnut - hlavně kvůli těm, kteří chodí kamkoliv, nebo vynechávají fórum. Přitom právě na fóru je tolik nádherných příspěvků. Přední sexuoložka se po prvním a letmém shlédnutí našeho fóra vyjádřila s tom smyslu, že tu máme opravdové skvosty. Už jen tyto ohlasy mě ujišťují o tom, že děláme dobrou práci.

V březnu se mezi nás zaregistrovala Mgr. Kateřina Klapilová, PhD., vedoucí výzkumné laboratoře Evoluční sexuologie a psychopatologie při Národním ústavu duševního zdraví v Klecanech, která nás vyzývá k účasti na Mezinárodním výzkumu pedofilních preferencí. Je to velká výzva pro každého. Já se jistě zúčastním. U paní Klapilové mě nadchl její přístup i stylová avatarka. Věřím, že s jejím ústavem můžeme navázat významnou spolupráci. Je u nás i MUDr. Ondřej Trojan. Zřejmě pro časovou vytíženost se zatím více neprojevil.

Za čtvrt roku se v naší říši vyskytlo mnoho nádherných témat. Svět nám může začít opravdu závidět. Přichází mnoho návštěvníků ze zahraničí, avšak při své omezenosti často procházejí pouze Audiovisual Section v Pedonia Empire. Dík tomu má například téma Girls and nasty animals již téměř 7000 shlédnutí. Nechápou, že sami mají tvořit a sdílet. Jsem vděčný za vás, dvacítku nejaktivnějších a inteligentních Čechů. Nevím, čeho se anonymové tak moc bojí. Čas od času se ukáže nějaký seriózní nováček, obvykle se zapojuje bohužel velice opatrně. Začínám si připouštět, že ne každý pedofil žije našimi tématy tak jako já.

Jsem vděčný kancléři Ascemu za bezvadné dozorování nad IT záležitostmi a za pravidelné kompletní zálohy, moderátorovi Neptunovi za pomoc s korekturami, za vysoce odborná témata a zahájení překladu mého Manuálu pro pedofilní pedagogy do angličtiny, členům Clubu Pedonia Leonidovi, Maxovi a Fíresovi za osobitá témata, která mají šťávu, Angelovi za časté příspěvky s vybranými videi a všem, kteří jakýmkoliv způsobem zpestřují a obohacují naše diskusní fórum. Každé sdílení a každý názor jsou velice cenné. Pro soukmenovce, pro sexuology i pro utváření obrazu o pedofilech na veřejnosti.

Pánové, na to, že je nás zatím poměrně málo, tak jsme opravdu pestrá skupina. Jeden je na miminka, druhý na pubošky, jeden vkládá Asiatky, druhý Rusky, jeden píše odborná témata, druhý doplňuje zkušenostmi z praxe, jeden píše knihu, druhý skládá básně a třetí zase písně. To je super tým! Věřme, že se bude postupně rozrůstat a že se budeme vzájemně povznášet a pozitivně inspirovat. Přicházejí noví, zajímaví lidé, a záleží mi na tom, aby se s námi cítili dobře. Prosím snažte se všichni i na chatu o vytváření podnětné a přátelské atmosféry a nezapomínejte na důležitou zpětnou vazbu - tedy odpovídat na dotazy, vyjadřovat se ke sdíleným zážitkům ap.

Většinou jste si toho asi nevšimli, ale nedávno zmizely na pár dní všechny Leonidovy obrázky. Šlo o komplikace se serverem poskytujícím úložiště fotek. Jen díky Leonidově důkladné záloze v počítači vše brzy vrátil do původního bezchybného stavu. Pokud vkládáte jakýkoliv obrázek na naše fórum, prosím pro jistotu si jej zároveň uložte k sobě, ať jej při jakékoliv pohromě na internetu máme k dispozici. Pedonia bude jistě věčná, ale za ostatní stránky nemůžeme ručit, že? Nedávno jsem uložil přes 2000 obrázků (v podstatě vše) do vládního počítače. A pokud při procházení naší říší narazíte na příspěvek s chybějícím obrázkem či nefunkčním videem, prosím hned jej nahlaste pomocí červeného tlačítka se znakem "!".

Tento proslov zakončím slovy: Prosím nebojte se. Nebojte se žít autenticky a vyjadřovat lásku vhodným způsobem. Nebojte se sbližovat s ostatními z Pedonie. Nebojte se psát a tvořit. Vše vítám a každého příspěvku si vážím. Máme tolik diskusních témat, je z čeho vybírat. Nečekejte, co napíše některý z nejaktivnějších členů. Něco vás zajímá? Tak zkuste založit téma a budeme se mu věnovat. O tom to tady je.

Děkuji za přátelství a spolupráci.
Váš Plyšáček
Plyšáček
Administrátor

Květnový proslov

Příspěvekod Plyšáček » 2.5.2016 19:16:48

Drazí Pedoňané.
Máme za sebou mimořádně náročný měsíc. I na osobní úrovni jsem zažil tolik psychicky náročných situací, že si říkám, jak to jen dokáži zvládat. Všechny prožité zkušenosti však beru jako posílení na cestě a jako důkaz, že se dokáži postavit jakémukoliv problému. Zde se zmíním pouze o problémech týkajících se naší říše.

V průběhu dubna jsme čelili velice silným, agresivním a stupňujícím se útokům hackerů. Započaly 9.4. přibližně hodinovým výpadkem, v následujících dnech se krátce opakovaly. Po týdnu jsme již byli pod tvrdou palbou. V sobotu 16.4. se jednalo asi o 4 hodiny, ale od nedělního odpoledne až do úterního poledne jsme byli po většinu času odříznuti. Náš webhosting se za nás rval dnem i nocí, byli z toho hodně vyplašení. S tak mohutným útokem se za svých více jak 10 let provozu nesetkali. Někteří odborníci mluví o razanci, s jakou se útočí pouze na Pentagon a velké banky. To nám samozřejmě lichotí. Asi jen někdo nechápe, nebo na to nemá, že jsme legální komunita a naším prvořadým cílem je ochrana dětí před sexuálním zneužíváním. Rád bych na tomto místě poděkoval kancléři Ascemu za společné nasazení.

Během tohoto období neskutečně vzrostla má láska k vám, moji vzácní přátelé, a jakmile jsem si uvědomil, že pro Pedonii a její vznešené cíle udělám naprosto vše, ulevilo se mi a sepsal jsem první královskou garanci:

GARANTUJI VŠEM, ŽE I KDYBY HACKEŘI VŠECHNY PEDOWEBY POLOŽILI, PEDONIA BUDE DÁLE EXISTOVAT A DLOUHODOBĚ VZKVÉTAT. UDĚLÁM PRO NI, PRO NÁS A PRO NAŠE VZNEŠENÉ CÍLE NAPROSTO VŠE. KRÁTKODOBÝMI ÚTOKY SE NENECHME OTRÁVIT. PEDONIA JE KOMUNITA, NE JEN WEB.

Pedonia je takové naše malé čtyřměsíční miminko a společenskou prestiž, utajení identity i život bych za ni dal. Snad nebude potřeba jít do tak radikálních změn. Naše říše u mne není na čtvrtém, ani na druhém, nýbrž na prvním místě.

Cítím její velký potenciál do budoucna. Záleží na každém jednotlivém členovi, jak se zapojí a čím ji a své přátele obohatí. Nepíši zde o penězích, zde si nic nekoupíte. Mám na mysli jedinečná sdílení zkušeností, názorů a poznatků. I drobné povzbuzení v podobě pochvaly či poděkování může vytvářet příjemnou a důvěrnou atmosféru. Prosím buďme si vzájemně oporou. Někdy to vskutku nemáme lehké.

V opravdu nedávné době se uskutečnila zásadní jednání hned na dvou úrovních. S paní doktorkou Kateřinou Klapilovou, vedoucí výzkumné laboratoře Evoluční sexuologie a psychopatologie při Národním ústavu duševního zdraví, jsme si slavnostně podali ruce na budoucí plodnou a oboustranně přínosnou spolupráci. Věhlasný odborník na pedofilii Slavoj Brichcín je nesmírně potěšen tím, jak jsme se rozjeli. Brzy se seznámím i s doktorem Ondřejem Trojanem. Zcela nečekaně jsem se vyskytl na kriminální policii, kde jsem rovnou dojednal bezchybné napojení. Doufám však, že nebude potřeba často někoho nahlašovat, tedy že se nám nebezpeční delikventi budou spíše vyhýbat.

Poslední dobou aktivita na fóru u některých z vás opět poklesla, co považuji za škodu. Nebojte se tvořit, psát, komentovat, polemizovat. Proto máme diskusní fórum. Myslete na to, že mnoho anonymních pedofilů a i jinak orientovaných zvědavců se dívá... Mnoho z vás může mít své "ctitele" a "obdivovatele". Tak s chutí do toho...

S přáním klidného a láskou provoněného května
Váš Plyšáček
Plyšáček
Administrátor

Červnový proslov

Příspěvekod Plyšáček » 2.6.2016 20:33:20

Milí Pedoňané.
Máme za sebou další podnětný měsíc. Byl poněkud klidnější než období předchozí, za což jsem z celého srdce vděčný. Témata jsou pestrá, příspěvky podnětné a poutavé, vzorně tvořené i vedené. Mám z toho radost.

Díky tématům určeným ke sdílení a také díky našemu rychlému chatu se již poměrně dobře známe. Přicházejí i noví lidé, ale spíše pokusně. Nějak nechápu mnohé nováčky, kteří se zaregistrují (k tomu musejí najít nejvíce "odvahy"), prozkoumají, zda fórum nemá nějaké tajemné komnaty, maximálně několikrát se ukáží na chatu a zase usnou. U zahraničních je takováto jednorázová návštěva téměř pravidlem. Má to pro ně cenu?

V posledních týdnech sleduji jistý pokles aktivity i u VIP členů. Bylo by mi líto, kdyby počáteční zápal vyhasínal. Mrzí mě, že stále téměř polovina příspěvků na fóru je plyšových. Nebojte se všichni více zapojovat i do diskusních témat. Nebo přicházejte s vlastními návrhy. Své nápady můžete se mnou předem konzultovat.

Máme nového moderátora Macka, který trvale odvádí precizní práci. Dokonce se pustil do zpracovávání výpisků z odborné slovenské literatury. Za to jsem velice vděčný, jelikož Pedonia má být v prvé řadě centrem vzdělávacím. Pedofil, sexuolog, vědec, novinář - každý by zde měl najít dostatek zajímavých informací. A každým dnem přibývají. Pedonia je natolik živá, že se významně posouvá do popředí i v internetových vyhledávačích. Už nám přišlo i několik žádostí o stažení fotografií. Vyhověli jsme. Nemusí to být však pravidlem. Vždy bude záležet na konkrétním případu.

Na fóru už máme mnoho blyštivých Střípků, Filoménka bude brzy končit, ale Leonid už má další knihu nachystánu, fotek a videí s velice kvalitní GL tématikou je nepočítaně. V odborné sekci si cením zejména témat Etologie pohlavního života člověka, Definice dětské pornografie a T. C. Johnson: Děti se sexualizovanými projevy.

Jistě jste si povšimli, že se snažím více rozhýbat Pedonia Empire. Vkládám ty nejzajímavější články z médií, do subfóra Photos přibylo mnoho odvážných černobílých fotografií. Je až s podivem, jaké fotografie jsou legální. Pokud umíte alespoň částečně anglicky, nebojte se vstupovat do Empire a různě komentovat a tvořit. Její čas a členové jistě přijdou. Záleží především na tom, jaký puls jí nahodíme.

Kontaktoval nás jeden bulvární novinář, který se chtěl hned scházet a choval se dosti neuctivě. Tak jsem jej odmítl. Ale bylo by dobré se aktivně spojit i s médii, aby se o nás dozvědělo více vhodných lidí. Věřím, že se nám podaří najít skutečné profesionály i v tomto oboru. Neznáte někoho?

S přáním všeho dobrého
Váš Plyšáček
Plyšáček
Administrátor

Červencový proslov

Příspěvekod Plyšáček » 2.7.2016 22:10:28

Vážení Pedoňané.
Naše říše má za sebou půl roku úspěšné existence. S kancléřem Ascem jsme při zakládání fóra v prosinci ani netušili, že se tak rychle a mohutně rozjede. Za tento raketový start vděčí nejen svému vedení, ale každému, kdo přiložil ruku k dílu a kdo do ní trvale vnáší něco ze své jedinečnosti.

Denně máme kolem neuvěřitelných 900 IP návštěv. Po únorové Maxově špičkové akci na toru nastoupil tentokrát Dreanor se svými "kontakty do podsvětí", za což mu jménem naší říše děkuji. V době, kdy prováděl invazivní "reklamní kampaň" na chatu dark webu, stoupla sledovanost až k neuvěřitelným 3300. Zároveň jsme zapsali rekord 472 návštěvníků současně online. Famózní. I kdyby se jen 5 zbloudilců uchytilo a hledalo jinou cestu, vyplatilo se to.

Neuvěřitelnou rychlostí se rozjíždí další a další odborná témata. Jsem nadšen z toho, jak se mi podařilo pojmout témata Hry na doktora a Společné spaní rodičů s dětmi. Určitým způsobem nadplánově se rozjela tématická vlákna věnující se osnovám sexuální výchovy. Berte je však jen jako jakýsi úvod. Pokud jste zatím nestihli vše pročíst, shlédnout a nastudovat, nebuďte frustrováni. Několik týdnů během prázdnin si uděláme klidnějších. Spíše buďte rádi, pokud zde máte několik témat, která na vás čekají, až budete mít chuť zabývat se něčím výživným. Nebojte se reagovat i na témata starší - bude jen dobře, když čas od času ožijí.

Náš dvorní písař, spisovatel Leonid právě dokončil uveřejňování jednotlivých kapitol svého propedofilního románu Filoména - otroci času. Myslím, že jsme nemohli začít vhodnější literaturou. Můj nejvyšší rádce Neptun se pustil do sdílení svých zážitků se šmudlikami, které mají doslova výchovný charakter. Moderátor Mack začíná nenápadně, ale nesmírně zodpovědně, přebírat některá plyšová témata z AV sekce, hlavně miminkovská, čímž mi šetří energii.

Čas od času se některý z našich známých a aktivních členů odmlčí, dá si pauzu, či zcela odejde. Naopak někteří noví nebo dosud spící se více aktivují a významněji tvoří. Toto je zdravý vývoj každé komunity, přirozený běh věcí. U někoho jde o problémy v osobním životě nebo dokonce o trestní stíhání, u jiného o ztrátu motivace či odklon od našeho směru.

Již v uvítací zprávě píši každému nováčkovi, že si zde každého člena velice vážíme. Ano. Upřesnil bych to asi v tom smyslu, že si vážíme každého přátelského, aktivního pedofila dobré vůle. Lepší pět zapálených nadšenců, než tisíc pasivních konzumentů. Teď si představte, že by členství v Pedonii bylo draze zpoplatněno. Ačkoliv toto ani v budoucnu neplánuji, možná by si řada nevděčníků začala mnohých privilegií více vážit. Pokud by vás napadla možnost, jak bychom si mohli legálně a vhodně vydělávat, vzneste návrh.

Pedonia, naše miminko, je již půlroční. Je nádherná, opečovávaná, přímo voňavá a slaďoučká. Divoce leze po čtyřech a pokouší se již stavět na nohy. Věřím, že bude stále úžasnější a hravější.
S přáním všeho dobrého
Váš Plyšáček
Plyšáček
Administrátor

Srpnový proslov

Příspěvekod Plyšáček » 2.8.2016 20:00:11

Milí Pedoňané.
Nacházíme se uprostřed léta, v období, kdy lidé rádi odpočívají a kdy i holčičky více běhají venku, někdy spoře oděné. Hezká doba, navíc prázdninová, vyzývá k oddechu a příležitostnému lelkování. Mám za to, že červenec bude pro naši říši i do budoucna měsícem nejpoklidnějším. Od srpna bych chtěl zase už více oživit Odbornou sekci. Již teď tam máme témata nadmíru poutavá a jedinečná, ale v plánu mám tolik dalších, že se mi z toho až hlava točí.

Pokud mohu být sdílnější a otevřenější, hlava se mi točí i z jiného důvodu. Po přesně deseti letech jsem se opět zamiloval, tedy myslím hluboce, monogamicky. Zkrátka ten necudný chlapeček Amor na mne namířil svůj luk a jsem v tom až po uši. Znovu si uvědomuji, jak bolestivé je pro pedofila milovat, samozřejmě na platonické úrovni, jedinou princeznu. Mohu vám prozradit jen tolik, že naše současná první dáma říše je neskutečně nádherná a že se k sobě ideálně hodíme. Moji nejbližší ji znají osobně. Nesmírně mě povznáší a dodává mi ještě více chuti do života.

Po dalších soukromých bádáních jsem zapálený tak jako nikdy pro osvětovou práci v prevenci sexuálního zneužívání dětí. Mnoho zneužívačů, pro jistotu zde připomenu, že se nemusí jednat o pedofily, se dopouští takových nechutností a sobeckého jednání, že to hraničí s uctíváním ďábla. A ačkoliv je zneužití a "zneužití", naše komunita bude stále neochvějně varovat před jakýmikoliv sexuálními aktivitami s dětmi. Šrámy na duši obětí jsou někdy nesmírně hluboké. O tom mi v poslední době přináší svědectví i některé dospělé ženy, které se mi svěřují s těmi nejniternějšími traumaty z útlého dětství. Musím však zdůraznit, že současný hysterický a naivní způsob osvěty mi přijde nevhodný a mnohdy spíše škodící.

V posledních dnech jsem odesílal podnět k šetření na kriminální policii, odbor kybernetické kriminality, jelikož mi byl zaslán email s odkazy a přímo i přílohami s jasnou dp. Jsem rád, že se to nestalo na území naší nádherné říše. Nadále jsme rovněž v kontaktu s některými sexuology. Pokud se mi ovšem jeden z významných sexuologů zmínil o tom, že dětskou sexualitu není potřeba studovat, protože je podobná té dospělé, rychle jsem pochopil, že to s některými nebude tak snadné.

Aby si ale laická veřejnost při čtení našich textů nemyslela, že se chceme hlavně šťourat v pipinkách a se stopkami v ruce počítat orgasmy, jak se dělo v minulosti v jednom neuvěřitelném ústavu, rád bych zdůraznil, že do dětské sexuality spadají zejména témata jemná, jako je stud, koketování, platonická a romantická zamilování, exhibice, zkoumání opačného pohlaví, hry na rodiče a na doktory, vnímání vztahu mezi mužem a ženou, význam věrného vztahu a rodinného způsobu života, mezi ta opravdu drsnější pak například dětská masturbace, líbání, navazování intimních kontaktů mezi dětmi, narušení přirozeného psychosexuálního vývoje u dětí sexuálně zneužívaných, terapie obětí SZ atd. Nic perverzního, nic nelegálního, žádné prasečinky, jaké má řada dospělých spojené se slovem sex.

Za poslední dobu se můj pohled na mnohé členy výrazněji proměnil. Většinou již dopředu tuším, co od koho mohu čekat. Některé počiny mě samozřejmě těší, jiné ovšem zase méně. Cítím jisté rezervy v otázce práce s nováčky. Řada v nich se po několika nadšených dnech z neznámých důvodů odmlčuje. Je to škoda. Nabízí se otázka, co zde hledali a zda to našli tak rychle, nebo zda hledají jinde dál. Ačkoliv to takto chodí, možná i ve zvýšené míře, i na jiných pedowebech, byl bych rád, kdyby s nimi někdo aktivněji pracoval.

Vážení přátelé, odpočívejte, relaxujte, užívejte si čistých vztahů se šmudlinkami. Pokud budete mít jakýkoliv nápad, který by mohl naši říši obohatit, určitě přijďte. Zkuste alespoň na jednoduchá témata vždy něco krátce podotknout, ať je fórum stále živé. Znovu připomínám, že pokud se bude na chatu spíše vysedávat a lelkovat, bude vypnut. Pokud chcete jen lelkovat, jděte raději ven.

A aby bylo jasno. I kdyby mě Amor sebevíce ostřeloval, tou nejvyšší a věčnou láskou mi bude Pedonia.
Přeji krásné dny.
Plyšáček
Plyšáček
Administrátor

Zářijový proslov

Příspěvekod Plyšáček » 2.9.2016 16:05:45

Milí přátelé.
Začíná nám školní rok. Starší šmudlinky budou přes týden sedět mnoho hodin na prdýlce, proto by bylo dobré je alespoň odpoledne trochu prohnat. Každopádně se však vyhněte jakémukoliv násilí či nevhodnému chování. Jsou tím nejvzácnějším, co máme tu čest obdivovat a někteří i opečovávat. Až s úžasem sleduji proměny v životech mých nejbližších přátel z vedení Pedonie. Máme více přátelských kontaktů s holčičkami, osud nám hraje do noty. S oblibou to označuji za boží milost a nebeské dukáty, které jsou pomyslnou odměnou za naši prospěšnou práci pro naši říši, pro osvětu, vědecký výzkum i ochranu dětí. Sám v současnosti prožívám dosud nejkrásnější období svého života. První dáma mne velice pozitivně ovlivňuje a povznáší. A i ona je, zdá se, se mnou neskutečně šťastná.

Před měsícem jsem psal o nutnosti více pracovat s nováčky. Nic zásadního jsme nezměnili, přesto dorazili mnozí zajímaví lidé. Z nich bych rád upozornil na velice vzdělaného, houževnatého a aktivního Dejana ze Slovenska, který může v budoucnu významným způsobem posílit Odbornou sekci včetně mezinárodní Scholarly Section. Buďme k nově příchozím přátelští a emapatičtí, ať mají důvod se vracet a dále sdílet své životy.

Chci poděkovat moderátorovi Mackovi za mnoho hodin usilovné a únavné práce při zvelebování našeho fóra. Prošli jsme všechna témata, sjednotili a doplnili podnadpisy a jejich ikony podle interní dohody, čímž jsme pozvedli estetickou hodnotu i orientační úroveň celého fóra. Pokud zakládáte příspěvek, zkuste nezapomenout na vhodný podnadpis (můžete se podívat na předchozí příspěvek a odhadnout správný tvar), zkuste i přidat odpovídající ikonu. Korektury děláme s láskou, příspěvky dolaďujeme a v jistých případech unifikujeme, aby bylo vše optimální. Odkazy již uznáváme pouze v podobě klikatelného textu. Klikyháky s adresami zde nechci vidět. Pokud máte v plánu zakládat zcela nové a rozsáhlé téma, možná bude lépe, když se mi zmíníte nejprve na chatu nebo v soukromé zprávě (sz), abychom vše promysleli a správně načasovali.

Zatímco celé jaro nás provázela Leonidova divoká Filoménka, podzim až do Vánoc budeme trávit při vzrušujícím čtení jeho knihy Tři přání. Máme se na co těšit. Některé scény jsou tam vskutku vtipné a propedofilní. Jednotlivé kapitoly budou zveřejňovány v úterý a v pátek. Do sekce Osobní tvorba nám začal přispívat i Daniel svými úžasnými díly, z čehož mám velkou radost.

Od září se chci zaměřit na výpisky z anglické knihy Sexual development in childhood. Jde o pozoruhodné dílo od kontroverzního Kinsey Institutu. Překvapilo mě, co vše mě napadlo při tvorbě témat Pohlavní stud u dětí, Hry na doktora nebo třeba Společné spaní rodičů s dětmi. A nebojte, komentáře ke knize Děti se sexualizovanými projevy zdaleka nekončí. Rovněž mě láká více se věnovat didaktice sexuální výchovy. Mnoho postupů a metod si mohu otestovat a ověřit. Pedonia rozhodně nebude stát ustrašeně v koutku, když někdo z řad rodičů houkne a bude se dohadovat o tom, co by děti měly znát nebo dělat.

Na idnes mám profil Radim Plyš. Budu hledat nějaké jiné a pokud možno odborněji zaměřené médium, které by o nás napsalo seriózní článek nebo které by chtělo vážně spolupracovat. Mnohé naše texty mají opravdu velkou hodnotu. Je mi až líto, že za drobný odkaz na video, které autor příspěvku ani nenatočil, dostane řadu poděkování, a za výjimečnou studii nebo propracované memoáry má ocenění pomálu. Jen doufám, že studujete odbornou sekci. Mnohé názory v ní vyjádřené působí i kultivačně. Při ohlédnutí za posledním měsícem nesmím zapomenout na naprosto unikátní Autodiagnostiku GL preference. S přáteli z Clubu se nám podařilo něco mimořádného. Děkuji i všem participantům, kteří v příspěvcích pod testem potvrdili shodu výsledků testování s prožívaným stavem.

Témat máme mnoho, odpovědí pod některými méně. Snažím se o to, aby každý den měli členové i návštěvníci něco k četbě, nějaké to video i fotografie nebo obrázky. Když už jste se jednou zaregistrovali, zkuste být někdy aktivnější. Mnoho lidí zvenku vás sleduje, můžete tam někde mít svého fanouška, kterého třeba mrzí, že jste se odmlčeli. Zkuste si vybrat téma, které vás něčím oslovuje. Kupříkladu Dreanor si vybral nelehký úkol referovat o moderních trendech kybernetického zneužívání dětí. Snad závěry z tohoto odborného tématu budou ku prospěchu i kriminální policii.

Přesně na přelomu srpna a září jsme měli jednodenní odstávku. U hostingu bylo nutné přejít na ještě bezpečnější režim. Zároveň jsme na našem fóru zakázali používání emailů. Komunikujte prosím pouze prostřednictvím sz. Emailová komunikace mohla být díky registraci bez vyžadování potvrzení emailem zneužita. Svoji adresu můžete uvést v nově zřízené kolonce profilu. Rozhodně nezadávejte takovou emailovou adresu, jakou máte ve svém běžném občanském životě navázánu na veřejné služby, jako např. FB. V souvislosti s opatřeními ze strany hostingu údaje na počítadle IP návštěv / 24h. nemusejí odpovídat realitě. V předchozích měsících se držely poměrně stabilně nad tisícovkou.

Děkuji za pročtení proslovu a přeji romantický podzim.
Plyšáček
Plyšáček
Administrátor

Říjnový proslov

Příspěvekod Plyšáček » 2.10.2016 15:00:10

Vážení Pedoňané.
Máme zde podzim, chladnější počasí a možná i změny nálad s tím spojené. Jelikož jsem stále nesmírně zamilovaný, prožívám letos podzim jako v omámení. S mou drahou šestiletou první dámou i na veřejnosti náležitě reprezentujeme. Rozhodně se nerozhlížíme, zda nás náhodou někdo nevidí. Vlastně nás oba nesmírně baví provokovat puritány s předepsanou a papouškovanou antipedofilní morálkou. Na naší lásce není však absolutně nic nevhodného a zlého. Škoda, že vám sem nemůžeme vložit fotku s přátelským pozdravem. Ale snad i jednou taková doba přijde - doba, kdy se pedofil nebude muset bát o život nebo ztrátu vztahu jen proto, že má rád děti.

Mám naprosto skvělý pocit z toho, jak naplno a zeširoka zpracováváme odborná témata. Jen za poslední měsíc se objevilo několik poutavých témat: Dětská sexualita v kulturách světa, Traumatizace z pedosexuálních aktivit, Sexualita miminek, Puberta u dívek nebo třeba Tajemství lidského orgasmu. A i mnoho jiných starších, ať již odborných či zábavných, témat je stále živých. Precizně a nově definujeme rozdíly v pojmech sexuální zneužívání dětí a pedosexuální aktivity.

Přichází stále více nových lidí, někteří se, zdá se, usazují na dlouho. Těší mě i to, že jsou to velmi často vyloženě mladí kluci kolem 15 let, kteří zde nacházejí nejen mnoho excelentních materiálů v audiovizuální sekci, ale hlavně cenné poučení, zklidnění a psychickou podporu. Trochu mi jen dělá starosti náš Dreanor, který má nyní omezení na chat. Ačkoliv dobře ví, že u nás se může ze všeho bez postihu vypsat, chodí zbytečně provokovat do jiné komunity a i u nás je stále drzejší. Chci připomenout všem, že jsme výběrová komunita.

Se schopným kancléřem Ascem jsme bleskově odhalili zvěda, který si hrál na někoho jiného. Šlo o českou fotografku, které se jednalo jen o odstranění jejích fotografií z našeho fóra. Dosud jsme každému bez dohadů okamžitě vyhověli. I přesto, že odkazování na fotky pomocí BBCodů je zcela legální, nechceme nikoho znepokojovat. Mnozí Češi jsou ve srovnání se světovými tvůrci doslova bezvýznamní, přesto jim naše mocná říše dělá neúměrně velkou, někdy navíc nezaslouženou, reklamu. Pak jim google vyhodí na prvním místě Pedonii a oni na to pak jen zírají. Z tohoto důvodu prosím omezte nedůležité osobnosti v AV sekci, zejména ty z naší malé kotliny.

Pedonia významně vzkvétá, má podporu z mnoha stran i institucí, věštím jí i nadále hvězdnou budoucnost. Vždyť jen za poslední měsíc se denní počet jedinečných IP návštěv téměř zdvojnásobil. Takže jen tak dál, pedofilní přátelé!
S úctou váš Plyšáček
Plyšáček
Administrátor

Listopadový proslov

Příspěvekod Plyšáček » 2.11.2016 17:52:08

Drazí Pedoňané.
V první řadě vás chci všechny ubezpečit, že život může být nádherný a že zázraky se vskutku dějí. Ti, co mne znají osobně, mi to dosvědčí. S Královničkou říše dále rozvíjíme nádherný čistý vztah a v Matce Královny jsem nalezl vzácnou přítelkyni, před kterou nemusím nic tajit. Pedonii fandí a každou chvíli v ní brousí. Opravdu pohádkové žití. Jen na veřejný coming out již nepomýšlím. Vždyť s první dámou plánujeme za více než deset let založení rodiny.

V posledním měsíci jsme se pustili do nesmírně náročného úkolu - hledáme fundovanou definici sexuálního zneužívání. V dalších měsících budeme pokračovat - bude potřeba navštívit i některé soudní znalce osobně. Věřím však, že vytvoříme nezavádějící a jednoznačnou definici, doplněnou o konkrétní výčet aktivit, takovou, která nebude matoucí či neúplná a víceznačná.

Jelikož policie velice tvrdě potírá nelegální darkweb - tor, mnoho lidí na scestí nachází správný směr a registruje se u nás. Bylo by potřeba, aby se více zahraničních aktivněji zapojilo a tvořilo vlastní příspěvky. Věřím, že jejich čas přijde a že díky Pedonii začnou Českou republiku respektovat jako centrum nekriminálních, prospěšných a ušlechtilých pedofilů.

Kromě Odborné sekce nezapomínejme na témata z Osobní tvorby a Životních příběhů. Řada z nich je velice poutavá a poučná. Rád bych vyzdvihl Asceho Střípky, které právě vyprávějí velice silný a romantický příběh zakázané lásky. Díky Mackovi máme bohatou přehlídku miminek, batolátek a propedofilních kanálů.

Snad každý český pedofil si na googlu dříve nebo později zadá heslo Holčičky. Je s potěšením, že první odkaz, který se mu zobrazí, je naše téma Holčičky v plavkách. Takto sem budou jednoduše přivedeni ti, co nás mohou potřebovat. Jsem zvědav, jaké rekordy budeme zapisovat za dva měsíce při prvních narozeninách Pedonie. Počet členů rapidně roste a témata denně přibývají a košatí.

Přeji všem členům i návštěvníkům příjemný a smyslupně strávený čas v naší říši.
Plyšáček
Plyšáček
Administrátor

Prosincový proslov

Příspěvekod Plyšáček » 2.12.2016 19:32:17

Milí přátelé.
Rok se nám chýlí k závěru a naše nádherná holčička Pedonia za měsíc oslaví své první narozeniny. Jsem spokojen a zároveň poněkud unaven. Mezi členy komunity nacházím blízké přátele, některé vztahy jsou však i zraňující.

Žádám všechny Pedoňany o co nejcitlivější přístup k ostatním soukmenovcům. Někdy jsem svědkem jisté chladnosti nebo lhostejnosti, a to zvláště na chatu. I proto jej budu více regulovat. Nedovolím nikomu, aby kazil ostatní nebo aby vnášel neúctu a nevděk. Z některých diskusí zrcadlících bezohledný vztah k holčičkám jsem znechucen. Pokud se někdo ani nechce snažit o změnu k lepšímu, ať jde. Jsme výběrová komunita a nikoho nebudeme lákat.

Aktivita mnoha dříve zapálených či alespoň občas přispívajících členů aktuálně poněkud upadá. Přitom zde máme tolik diskusních odemčených témat, která je možno kdykoliv oživit zajímavým vstupem. Nějak moc si lidé zvykají bloumat, kritizovat a relaxovat při nevázané zábavě na chatu. To zde podporovat nebudu.

Práce v oblasti prevence sexuálního zneužívání je neskutečně psychicky náročná. Nejen, že se setkávám denně s příběhy zneužitých dětí z doslechu. Teď jsem musel řešit dokonce dítě mně velice blízké. Věřím, že se podařilo vše na výbornou a ověřil jsem si, jak problematice rozumím. Ale tolik bolesti kolem toho...

V odborné sekci se nám diskuse ohledně definice SZ nesmírně zkomplikovala, ale i s takovými situacemi zde musíme počítat. Jistě to nenechám v tomto mrtvém bodě a povedu to dále, jak jsem zamýšlel od začátku. Téma Sexualita miminek je nově odemčeno. Kdo cítí potřebu se k něčemu vyjádřit, může i mezi jednotlivými díly.

Před nedávnem jsme zavřeli knihu Tři přání, která si získala své příznivce díky originalitě našeho písaře Leonida. Otevíráme novou knihu Laskánky, od které si mnoho slibuji a která mě bude stát velké úsilí. Snad se mi podaří přijít s unikátním a zdařilým dílem, které může v budoucnu vyjít knižně.

V době adventní vám přeji co nejvíce klidu a pohádkové atmosféry a pohodové vykročení do dalšího roku. Budete-li mít cokoliv na srdci, napište mi, jsem tady pro vás.
Plyšáček
Plyšáček
Administrátor

Novoroční a lednový proslov

Příspěvekod Plyšáček » 2.1.2017 20:10:11

Vážení Pedoňané i všichni návštěvníci.

Máme za sebou první rok života v naší říši. Naše mladičká Pedonia slaví své první narozeniny. Je zdravá, velice aktivní a nádherná. Již se nám hezky batolí. Pokud se ohlédnu za uplynulým rokem, nacházím v něm řadu významných událostí, které zajímavým způsobem urychlily a posílily naši komunitu hned od začátku.

Díky tomu, že jsme se rozhodli cílevědomě oslovovat i padlé duše na dark webu, se počet členů i sledovanost našeho fóra rapidně zvedly. To, že po roce bude počet našich členů vyšší než na ČEPEKu, který existuje již řadu let a je zaměřen i na BL, se nám však ani nezdálo. A denní návštěvnost přes 2000 je také neuvěřitelná.

Již v prvních měsících jsme předvedli, jak se dokážeme vypořádat s podvratnými aktivisty, ale i masivními útoky hackerů. Za významné považuji i navázání osobního kontaktu s kriminální policií a Národním ústavem duševního zdraví. Mají zájem o intenzivní spolupráci. Věřím, že obzvláště sexuologům můžeme být velice užiteční. A zdaleka nejen jako participanti. Stačí nahlédnout do Odborné sekce. Již po prvním roce se tam třpytí opravdové skvosty.

Mám-li zmínit svůj tým, musím s radostí konstatovat, že i v tomto jsem měl nesmírné štěstí. Má pravá ruka, kancléř Asce, zvládl veškeré úkoly spojené s programováním našeho fóra, na jedničku. Moderátor Neptun zajišťuje dohled nad anglickou Empire, překládá postupně některé stěžejní texty do angličtiny a sám zpracovává řadu vědeckých studií. Mladý, říši oddaný moderátor Mack neustále kontroluje všechna témata, zejména v AV sekci, aby nechyběl ani jeden obrázek či video. Pánové, z celého srdce vám děkuji za vaši významnou práci.

Živé jádro naší Pedonie tvoří členové, kteří docházejí prakticky každodenně a kteří v dobrém podporují kamarády reakcemi na fóru i sdílením na chatu. Mnozí nováčci po čase odcházejí, takový už je úděl pedokomunit, někteří se po čase vracejí, přicházejí další a další členové, kteří naši komunitu obohacují svojí jedinečností. Prosím buďme k sobě jemní, přátelští a nesmírně tolerantní. Alespoň zde by měl pedofil najít pochopení a porozumění. Těší mě, když mohu sledovat, jak se někteří mladí členové vlivem komunity kultivují.

Pro naši Pedonii si již od tohoto roku přeji výsostné postavení mezi ostatními světovými pedoweby. Věřím, že na to máme. Budeme aktivně oslovovat další pedofily, ale i psychology, sexuology a média. Máme co sdělovat. A je jen škoda, že o nás zatím mnozí neví nebo mnoho nepochopili. I v tomto roce se budu soustředit na přehlednost a vysokou estetickou úroveň celého fóra. Nadále jsem otevřen připomínkám a zpětné vazbě prostřednictvím soukromých zpráv, ovlivnit se nechám však pouze těmi, které povedou ke skutečnému rozkvětu naší říše.

V AV sekci člověk nalezne tolik nádherných materiálů, zachycujících holčičky, jako nikde jinde. V Životních příbězích a v Osobní tvorbě se dočte věci, které by si nedokázal ani vymyslet. V Odborné sekci jsme se vícekrát vyjadřovali ve vědeckém duchu, což některé členy vyplašilo. Prosím držme se odbornosti, ale neusilujme za každou cenu o exaktní vědu. Některé by to neúměrně vysilovalo, jiné dráždilo, ostatní by na to neměli. Navíc jsou sféry lidského bytí, na které se vědecké postupy dají jen stěží aplikovat.

Čilý ruch v Empire i v Clubu je teprve hudbou budoucnosti. Do Clubu bylo během uplynulého roku přijato osm členů. Jedná se skutečně o prestižní záležitost. Někteří o členství díky aktuální neaktivitě zřejmě přijdou.

Mám-li se zmínit o svém soukromém životě, pak musím přiznat, že v posledním roce jsem zažil obrovské změny a řadu psychicky náročných situací. Na sebe už mnoho času nemám, jelikož téměř veškerý volný čas věnuji Pedonii. A navíc jsem se osobnostně velice proměnil a místo nevázaných radovánek v harémech jsem své srdce odevzdal jediné. Toužím z celé duše žít s ní po zbytek života a milovat ji i dospělou.

Přeji všem krásné žití v Pedonii.
Plyšáček
Plyšáček
Administrátor

Únorový proslov

Příspěvekod Plyšáček » 2.2.2017 18:39:52

Milí Pedoňané.
Nový rok jsme zahájili vskutku dravě. Nováčci Sertralin a Snilko se pustili do nadšené tvorby a diskusí, díky čemuž vzniklo několik nových zajímavých témat. Potěšilo mě zejména to, že došlo k oživení starých vláken. Nic lepšího než zapálené nováčky jsme si při hledání nových impulsů nemohli přát.

Během ledna jsme se rovněž vypořádali s potenciálními špiony na chatu zpřísněním oprávnění pro uživatele chatu. Přesto radím uvážlivost a obezřetnost při sdělování svých nejintimnějších myšlenek. Sebekriticky jsem dospěl k rozhodnutí, že v tomto ohledu půjdu konečně sám příkladem. Jsem moc rád, že se nám podařilo odhalit a smazat falešnou Matchie. Podobné případy jsem připraven řešit i mimo prostředí internetu. To se zkrátka nedělá.

Jsem moc rád, že jsem se pustil do tématu Koketování holčiček. Hloubka a rozsah jeho zpracování nemá obdoby. Už při zadání samotného hesla "koketování" jsme po pár dnech na Googlu v popředí. Konečně jsem své pestré zkušenosti z minulosti zužitkoval ku prospěchu vědy. Zato v případě slibované rozsáhlé práce, sexuální výchovy v pohádkovém podání, Laskánky zatím čekám, až na mě sedne múza.

Po roce jsem se rozhodl aktualizovat Pravidla pro tvorbu příspěvků. Zahrnul jsem do nich i nepsaná pravidla, kterými jsme se po zkušebním období začali řídit. Stejně jako u Pravidel fóra jde o jednoduché a výstižné desatero. Až se mi tají dech, když se tak procházím naší malebnou říší. Máme zde již tolik skvostů a bezkonkurenčně zpracovaných materiálů. Je mi velice líto, když někteří členové děkují za kdejaký laciný vtip, jehož příprava trvá autorovi mnohdy pár minut, a nepoděkují za velice propracované dílo, které mohlo nadšenci zabrat i několik dní. Žádám vás o poněkud více soudnosti a respektu ke svým kamarádům. Tento ignorantský přístup může být demotivující.

V září jsem obdivoval přístup a práci Dejana. Po dvou měsících se však zcela odmlčel a proto jsme jej s Ascem se zarmoucením po více jak tříměsíční neaktivitě vyloučili z VIP Clubu. I nečlenům mohu prozradit, že jsme vytvořili vnitřní strukturu Clubu Pedonia. Zahrnuje subfóra Práce, Zábava, Sdílení, Studie, AV special, Ostatní. Je však otázkou, zda a kdy budeme moci uvažovat o povýšení někoho dalšího do šlechtického stavu a pozvat jej do luxusních komnat našeho zámku.

Považuji za bolestné a dusící, že i v rámci naší specifické komunity tu a tam někteří členové ztrácejí schopnost porozumění pro svého bližního, který jde třeba jen poněkud jinou cestičkou. Jako kdyby nestačilo, že nás zatracuje skoro celý svět...

S přáním otevřeného srdce Plyšáček
Plyšáček
Administrátor

Březnový proslov

Příspěvekod Plyšáček » 2.3.2017 21:32:03

Drazí Pedoňané.
Uplynulý měsíc byl opět ve znamení pokroku. Ožívají stará témata s novými otázkami a vznikají i témata nová a velice poutavá. Čím více se zaměřuji na problematiku dětské sexuality, tím více zjišťuji, jak málo je tato oblast prozkoumána a jak bídné informace jsou k dispozici. Jsem rád, že jsem se pustil do tématu Mazlení s dětmi. Dokonce jsem byl nucen vytvořit fundovanou definici.

Po více jak roce se dostávám do finále s knihou Děti se sexualizovanými projevy. Její text i komentáře k ní vyloženě vybízejí k řadě diskusí a výzkumů. Radím všem, kdo "neví, o čem novém psát", aby si občas prošli staré příspěvky. Někdy jediná věta může inspirovat k dlouhé reakci nebo dokonce k založení samostatného tématu. Kdo není zpohodlnělý a má zvídavého ducha, dokáže stále něco zajímavého zkoumat a řešit.

Rozhodl jsem se častěji zařazovat výluky chatu. Mnoho členů na něm tráví neúměrně mnoho času a velice často zjišťuji, že vlastně ani nepročetli fórum. Nebudu opakovat stále dokola, že hlavním sídlem je fórum a chat je pouze jakousi chatou. Trvale mi vadí, jak málo ostatní reagují na niterné sdílení druhých.

Koncem února jsme byli svědky řady zákeřných a velice vulgárních provokací pod mnoha nicky, za kterými stál jediný psychopat, vedený pod jménem Haf. Vzteklý pes k nám přiběhl z ČEPEKu, řádně zde zlobil, avšak po třech dnech se nám podařilo jej zneškodnit jedním výchovným emailem. Každému chorému spoluobčanovi, jenž zvažuje nějaké provokace či útoky na Pedonii, doporučuji, aby si to vážně rozmyslel. S námi v tomto není legrace. Jsme slušní pedofilové, kteří se vědomě kultivují a s policií efektivně spolupracují.

Těšte se z prvních sněženek.
Plyšáček
Plyšáček
Administrátor

Dubnový proslov

Příspěvekod Plyšáček » 2.4.2017 18:36:39

Vážení Pedoňané.
Jsem rád, že jsem hned od vzniku Pedonie začal s psaním Proslovů. Vždy k 2. dni každého měsíce. Jsou jakousi kronikou říše, souhrnem nejdůležitějších událostí za poslední měsíc. Při zveřejňování předchozího Proslovu mě ani nenapadlo, že kauza Hafa nabídne ještě zcela šílenější rozuzlení. Díky důmyslné taktice jsme totiž nakonec odhalili, že za všemi těmito "teroristickými útoky" stál chorý Sertralin. Jen díky tomu, že se přiznal a spolupracoval při uvádění všech náležitostí do pořádku, jej stihl velice mírný trest. Věřím, že od nás se mu poučení dostalo. Ovšem jak jej jinde dále kazí, nevím.

Z věrohodného zdroje jsem se dozvěděl, že zoufalec Forst o nás na chatu na Čepeku šířil nehorázné pomluvy, že snad na našem zabezpečeném chatu šíříme dépéčko. Podobné ubohé urážky mě od jistých lidí nepřekvapují. Za celou dobu existence naší skvostné říše se u nás dépéčko vyskytlo toliko jednou, a to v případě, kdy jej zaslal Sertralin pod falešným nickem. Vlastně o ně ani nestojíme. Není to pro nás něco významného. Na celém tomto případu mě nejvíce mrzí to, že dva přítomní Pedoňané na tyto jeho pomluvy nikterak nereagovali. Takto si loajálnost ke komunitě, která je zmiňovaným členům "rodinou", nepředstavuji.

Vzpomínám na loňský duben, jak neskutečně jsme trpěli pod útoky hackerů. Jsem vděčný za to, že, i přesto, že venku máme mnoho tupých nepřátel, naše fórum díky osvícenosti kompetentních institucí prosperuje a naplňuje své poslání. S kancléřem Ascem jsme se rozhodli pro přechod Pedonie z protokolu http na zabezpečenější protokol https. Případná krátká přerušení provozu v následujících dnech považujte za součást celé procedury. Máte-li Pedonii v záložce svého prohlížeče, nezapomeňte na případnou korekci.

Pokud jde o aktivitu na fóru, máme zde dva nesouvisející trendy. Jednak pozoruji, že někteří členové jsou lenivější a lenivější, nejraději by jen polehávali na chatu. Jsem si jist, že jim dokáži ukázat, co je smyslem Pedonie. A pokud hledají něco jiného, přeji jim, aby to našli jinde. Jistě není ode mne nepřiměřeným požadavkem, když po někom chci, aby jednou za pár týdnů napsal krátký příspěvek.

Druhý trend bych nazval bezuzdné rozšiřovaní tématických okruhů. Nejsem proti pestrosti témat a všestrannosti aktivit, ale stále veďme v patrnosti, čím se prioritně zabýváme. Ačkoliv vše souvisí se vším, nemůžeme řešit dopodrobna všechny otázky značně mimo náš okruh. Nejsme poradnou pro vychovatele ani chovatele, nejsme politickými aktivisty, naší úlohou není reagovat na každý článek z tisku. Měl jsem za to, že reakcím na média se bude věnovat především jiný web, ale prokazatelně již delší dobu i v tomto výrazně vedeme.

Ve stanovách jasně píšeme, že se zabýváme zejména studiem pedofilie, dětské sexuality, problematikou sexuálního zneužívání a vlastní kultivací a že vytváříme prostor pro osobní sdílení a vzájemnou podporu. Nadchází čas, kdy se představíme široké veřejnosti i prostřednictvím médií. Pokud má někdo z přítomných chuť jít do toho, spojte se se mnou. Rovněž budu rád, když procházení různých médií a vybírání adekvátních zpráv převezme někdo méně vytížený.

Ať prožíváte dění v říši tak či onak, nezapomeňte na reálný svět a skutečný život. Je zde jaro, provoněné období lásky. Zkusme čas trávený v Pedonii prožít smysluplně, ale pak se sebrat a jít ven na vzduch, do přírody, za zvířátky a holčičkami. Odmítám však výrok z podsvětí, že "začíná lovecká sezóna". Chovejme se řádně a moudře.

S přáním prosluněných dní
Váš Plyšáček
Plyšáček
Administrátor

Květnový proslov

Příspěvekod Plyšáček » 2.5.2017 18:27:58

Vážení Pedoňané.
Máme za sebou další měsíc. Naštěstí byl celkem poklidný. Mám radost z některých nových témat. Jsou to hlavně Potlačená pedofilie, Dětské pusinky a líbání nebo třeba Studie o zneužívání ve světě. Asi jste si již povšimli, že se vyloženě vyžívám v hledání těch nejpříhodnějších ilustračních obrázků.

Zkusil jsem několik dnů po sobě nespustit chat. Pak jsem jej zkusil naopak pustit hned od rána. Při jedné diskusi jsem byl velice mile překvapen, jak moudré a vyspělé mladé členy zde máme. Na druhou stranu přicházím na to, že zde máme většinou pěkné lenochy, co nedokáží za celý měsíc napsat jedinou kloudnou větu. Nebo jen na chat. Neustálé povzbuzování k přispívání na fórum mě přestává bavit.

S kancléřem Ascem jsme se rozhodli povýšit Snilka do stavu šlechtického. Pokud nepočítáme Dejana, který se Clubem jen mihl, je Snilko jediným novým členem Clubu za poslední rok. Ačkoliv členů stále přibývá, aktivních a odvážných je stále málo. Přitom se není čeho bát. Náš web je zcela legální.

Když porovnám počet uživatelů na pochybných dark webech s legálními diskusními fóry, jsem z toho velice smutný. Bohužel mnoho zaregistrovaných uživatelů přijde jen jednou, zkontroluje, zda zde opravdu nemáme dětskou pornografii, a když zjistí, že jako registrovaný vidí to samé jako host, vrací se opět do žumpy dark webu. Na denní sledovanosti našeho fóra se odráží i razie v podsvětí. Jak padají temné weby, návštěvnost u nás okamžitě roste. Zdá se, že pro konzumenty jsme jistou alternativou - rozhodně prospěšnější.

Přeji vám všem, abyste našli své místo v Pedonii i ve skutečném světě.
Váš Plyšáček
Plyšáček
Administrátor

Červnový proslov

Příspěvekod Plyšáček » 2.6.2017 17:39:46

Milí Pedoňané.
Venku je krásné letní počasí, láká ven k užívání. Někdo přesto prosedí mnoho času u počítače nebo s mobilem v ruce a čerpá poučení a inspiraci v Pedonii. Když procházím nejrůznější témata v AV sekci a kontroluji, zda náhodou nechybí někde nějaká fotka, obrázek nebo video, připomínám si, jaké nádherné poklady naše říše skýtá. Ve chvílích, kdy nemáte vhodnější náplň, zajděte i do starších témat a pokochejte se. Málokde na internetu naleznete něco srovnatelného.

Sleduji osudy jednotlivých souputníků a neustále se poučuji. Stále vážněji si však připouštím, že někteří z nás jsou opravdu v zoufalých stavech. Potkáváme se mnohdy dennodenně na chatu. Ale... Uvedu jeden příklad. Kamarád přijde a napíše, že se mu narodila dcera, a pouze jediný ze všech přítomných se zmůže na gratulaci. Opravdu zoufalé. Říkám si ale, že to, že miluji holčičky, nemusí znamenat, že miluji pedofily. Rozhodně si budu do budoucna více vybírat lidi, kterým budu více otevírat vlastní srdce. Ani v okolním světě není moudré svěřovat důvěrné a významné osobní záležitosti kdekomu. Někdo dokáže velice citlivě a přátelsky pochopit vztah muže a holčičky, někdo jiný na to však nemá. Máte-li čistý a láskyplný vztah, střežte jej nadevše.

V předchozím měsíci jsem se na můj popud osobně sešel s nejvyššími příslušníky kriminální policie, abych vyjasnil náš vzájemný vztah. Ačkoliv za své chování nese zodpovědnost každý sám, vedení Pedonie garantuje plnění stanov.

Jelikož měl někdo dojem, že není na co reagovat, přišel jsem s dotazníkem ohledně pusinkování a líbání v dětství. Přesto, že se jedná o téma, ke kterému má každý co říci, mnoho lidí nijak nereagovalo. Další nové téma, Mystérium sexuality, je pro mne osobně velice významným a průlomovým. Ale naplňuje se mé tušení, že je pro málokoho. V Clubu mám nachystány desítky příspěvků do AV sekce. Říkám si ale, zda má smysl nadále takto tvořit.

Přeji vám, aby vás Pedonia povznášela a také to, aby zde byli členové, kteří dokáží přispět vlastním dílem.
Plyšáček
Plyšáček
Administrátor

Červencový proslov

Příspěvekod Plyšáček » 2.7.2017 20:10:42

Milí Pedoňané.
Začínají nám prázdniny. Mnozí z nás budou na táborech a podobných letních pobytech s dětmi. Mějme na paměti, že pedofilie je dar, který se dá využít k nesmírnému prospěchu milovaných, ale který se může stát i nesmírně zraňujícím faktorem, pokud není ovládán a pokud sexuální touha převáží nad čistou Láskou.

Holčičky budou spoře oděné, v plavkách či pobíhající zcela nahé. Budou rozpustilé, hravé a nespoutané. To však ještě neznamená, že "si o to říkají". A i kdyby si některá mimořádně zmámená a zvídavá říkala, vězte, že i vyžádané sexuální aktivity s dítětem jsou trestným činem. Svody princezen mohou být až ďábelsky božské.

Já léto strávím zejména po boku své urozené královny. Přesto se pokusím říši nezanedbávat a stále přispívat něčím novým. Každý den se snažím o to, aby zde hledající našel něco zajímavého - vždy alespoň trochu ke čtení, obrázek a případně video. Zejména mě naplňuje zamýšlení nad dětskou sexualitou a mystérii lidské sexuality z filozofického hlediska.

Během jara se stala právoplatnou Pedoňankou nepedofilní žena Maataa. Svým Koutkem i jinými texty zajímavě zpestřuje a obohacuje naše témata. Jsem jí vděčný za příspěvek k Líbání pubescentů, k jehož sepsání jsem se necítil dostatečně kompetentní. Rovněž druhá žena, mladá pedofilka Livrey, zde začíná, zdá se, nacházet více inspirace.

Za poslední měsíce se mírně zvyšuje počet vložených videí. Vracíme se tak k loňské videomanii. Pro pestrost nabídky je to jistě dobré. Jen stále sledujme kvalitu a nespokojujme se s průměrností. Do Pedonie patří pouze ty nejvyšší skvosty.

Budu rád, když členové, kteří docházejí nepravidelně, fórum sledují, ale přispívají jen minimálně, začnou více tvořit a sdílet. Mohou tak objevit terapeutický význam komunity. V této střední zóně členské základny vidím velký nevyužitý potenciál.

Mack se vedle svědomité pravidelné tvorby pustil do systematických výpisků z Příručky sexuální výchovy pro učitele, díky čemuž si můžeme dále rozšiřovat své obzory. Asce neúnavně publikuje své Střípky, čímž dává vzniknout unikátnímu dílu s hodnotou i pro odborníky z oboru sexuologie.

Přeji vám všem, abyste nacházeli nejen sladké lesní plody, ale zejména porozumění a lásku druhých.
Váš Plyšáček

Zpět na “AKCE”