FB profil Holčičky

Témata s jasnou GL tématikou, která se nehodí do jiného subfóra.
Angelo
Uživatel
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 5
... až do věku: 20
Děkoval: 255 x
Oceněn: 330 x

FB profil Holčičky

Příspěvekod Angelo » 10.1.2016 14:50:42

Na Facebooku existuje stránka, která se věnuje holčičkám. Upozorňuji ale, že se nejedná o pedofilní stránku, ač to tak může vypadat. Proto bych vám moc neradil na ni chodit, víte jak je to dnes v oblasti pedofilie a dětí nebezpečné a ještě by to pro nás nemuselo být dobré. Je lepší chodit na Facebook z našich facebookových účtů, než z pedofilních webů. Odkaz nedávám pro kliknutí, ale pro informaci.

FB HOLČIČKY

Asce
Administrátor
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2472 x
Oceněn: 2250 x

Re: FB profil Holčičky

Příspěvekod Asce » 10.1.2016 15:38:46

Angelo píše:...Je lepší chodit na Facebook z našich facebookových účtů, než z pedofilních webů. Odkaz nedávám pro kliknutí, ale pro informaci...

Myslím, že by stačilo adresu odkazu zkopírovat a vložit do adresního řádku té záložky prohlížeče, kde jsem si před tím zobrazil Seznam.cz nebo něco podobného. Cílový server pak přijme informaci, že vaší předchozí stránkou byl Seznam. Samozřejmě je mnoho dalších alternativ, včetně vložení odkazu do nové instance prohlížeče (nové spuštění prohlížeče v samostatném okně), apod.
Max
VIP člen
... ve věku od: 3
... až do věku: 12
Děkoval: 2264 x
Oceněn: 473 x

Příspěvekod Max » 10.1.2016 17:45:32

Lepší trik je priamo nastaviť v prehliadači about:config, ktorý napíšete tam, kde píšete www. Potom potvrdíte ok a do vyhladavacieho riadku napíšete: network.http.sendRefererHeader a zmeníte hodnotu na 0.

Týmto nastavením sa už nebude odosielať informácia, z akého webu ste prišli.

Link na test funkčnosti: http://www.stardrifter.org/cgi-bin/ref.cgi
Plyšáček
Administrátor
Povolání: pedagog
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1819 x
Oceněn: 6465 x

Příspěvekod Plyšáček » 10.1.2016 18:12:04

Já navrhuji chodit tam přímo z naší říše a co nejvíce na sebe upozorňovat, případně tam vložit odkaz na naše fórum (ne z osobního profilu). Podle mého se tam "trápí" nějaký GL, který si vehementně hraje na zcela normálního nebo na ženu. Tak to někteří často dělají i na YouTube. Nevíte někdo, kdo v tom má prsty? Je ho tam škoda...

Ukázka jedné vložené fotografie na Holčičky:

Obrázek
odkaz a zdroj: FB Holčičky
Neptun
Moderátor
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 6
... až do věku: 40
Děkoval: 1245 x
Oceněn: 1207 x

Příspěvekod Neptun » 10.1.2016 19:57:53

A co zápis z 13. prosince?
Nevíme, co to má znamenat, ale v poslední době přibývá hodně fanoušků této stránky. A mnoho uživatelů vypadá podezřele (jakoby to nebyli jejich pravé účty). Nechceme o tuto stránku přijít. Není to stránka určená pedofilům a podobným lidem. Takže upozorňujeme, že se nám tyto podivné útoky nelíbí a pokud se v nich bude pokračovat, budeme nuceni to řešit.
Sertralin
Uživatel
Líbí se mi: dívky a chlapci
Děkoval: 157 x
Oceněn: 224 x

Příspěvekod Sertralin » 4.3.2017 12:46:59

Plyšáček píše:Já navrhuji chodit tam přímo z naší říše a co nejvíce na sebe upozorňovat, případně tam vložit odkaz na naše fórum (ne z osobního profilu).

Myslím si, že takovéto chování mohou nepedofilní jedinci chápat jako provokaci.
Plyšáček píše:Podle mého se tam "trápí" nějaký GL, který si vehementně hraje na zcela normálního nebo na ženu.

Může to tak být, ale nemusí. Je šance, že daný člověk je matka nebo otec od rodiny. Dětskou krásu mohou vnímat i většinově orientovaní jedinci.
Plyšáček
Administrátor

Příspěvekod Plyšáček » 4.3.2017 12:54:28

Danému profilu jistě prospěje co největší počet shlédnutí.
Vůbec nemám obavy, že by to majiteli profilu Holčičky jakkoliv vadilo.
Vím, kdo jej vede. Nebyl takový problém jej vypátrat. :P

Sertralin píše:Je šance, že daný člověk je matka nebo otec od rodiny. Dětskou krásu mohou vnímat i většinově orientovaní jedinci.
V tomto konkrétním případě tato šance není. A většinově orientovaný také není. ;)
Asce
Administrátor
Povolání: IT služby
Děkoval: 2472 x
Oceněn: 2250 x

Příspěvekod Asce » 4.3.2017 13:15:48

Sertralin píše:Dětskou krásu mohou vnímat i většinově orientovaní jedinci.

Mohu tě naprosto jednoznačně ujistit, že v tom smyslu, v jakém jsi to napsal, tomu tak není. Ano, "normáloví" muži pochopitelně vnímají dětskou krásu, ale jaksi okrajově - támhle je hezký dům, teď projelo pěkné auto, a holčička, co zrovna prošla okolo, je krásná (hm, uvidíme, co z ní vyroste za ženu, to by pak mohlo být zajímavé). Ale rozhodně nevyhledávají fotky dívenek na webu, neklábosí o tom u piva, nemají je tajně v mobilu, nesní o nich, nedívají se na YouTube na jejich videa, nezajímají je jejich hry a život.

Tedy vysoké počty shlédnutí hezkých holčiček na webových službách tak jdou drtivě na vrub pedofilů. Těch pár příbuzných, spolužáků, apod., kteří se z pochopitelných důvodů podívají, doplněno několika závistivými ženami, které by rády našly něco ke zkritizování, tvoří zanedbatelný zlomek návštěvníků.
Plyšáček
Administrátor

Příspěvekod Plyšáček » 4.3.2017 13:36:12

Asce píše:Tedy vysoké počty shlédnutí hezkých holčiček na webových službách tak jdou drtivě na vrub pedofilů. Těch pár příbuzných, spolužáků, apod., kteří se z pochopitelných důvodů podívají, doplněno několika závistivými ženami, které by rády našly něco ke zkritizování, tvoří zanedbatelný zlomek návštěvníků.

A ačkoliv nám je toto jasné, stále se setkáváme s pobouřenými fotografkami, matkami malých dychtivých modelek a celebrit, v různých výchovách se vyučuje o nebezpečných individuích na internetu (to my snad nejsme +nevim+ ) a v médiích se píše o neopatrnosti pubescentek, které jsou bez dozoru rodičů snadnou naivní kořistí...

Kdy tito producenti a rodinní umělečtí agenti pochopí, že stylizováním holčiček do svůdných či přímo erotických poloh oslovují pedofily nebo nadržené devianty z řad "normálů"? VŽDYŤ ONI TVOŘÍ PŘÍMO PRO NÁS, JAK NA OBJEDNÁVKU. I když, pokud dívenky zmalují a dělají z nich dospělé, nás to obvykle neosloví. Zato pošahaný normál je v pozoru...

Podle mého mnoho mladých holek ví, že nejvíce lajků dostanou od pedofilů z celého světa, pokud se co nejvíce obnaží, prohnou ap. Někdy nejde ani tak o Video s ukázkou správného provedení mostu či rozštěpu, ale spíše o co nejostřejší záběr vyvalené pipiny v řádně zaříznutých kalhotkách. Bože, bože, to jsou poměry. To jsme se dožili časů... :roll:

Zpět na “OSTATNÍ”