Jahonzikovo dětství a čůrání

Osobní sdílení od členů, detailní popisy jejich životních osudů, vyprávění zajímavých příběhů, případně kazuistiky a příběhy z druhé ruky - příběhy zneužitých, životopisy slavných pedofilů ap.
Jahonzik
Uživatel
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 4 x
Oceněn: 10 x

Příspěvekod Jahonzik » 12.3.2017 16:48:30

TÉMATICKÉ VLÁKNO MAPUJÍCÍ JAHONZIKŮV ŽIVOT A ZÁLIBU V ČŮRÁNÍ SPOLEČNĚ S VOLNOU DISKUSÍ

Ve školce jednou jedna blonďatá paní učitelka řekla: "Pojď, půjdeme se vyčůrat." Bylo to na zahrádce venku a ona mi stáhla kaťata, uchopila pinďu a pobízela, abych krásně zalil travičku. Já však ne a ne spustit. Ona mi začala pomáhat zvuky jako "čččč" nebo "čííí". Povedlo se to a byl jsem velmi pochválen.
Jahonzik
Uživatel

Příspěvekod Jahonzik » 12.3.2017 16:52:38

Jednou mě a bráchu dala maminka na hlídání k jedné známé a dala nám s sebou nočníček. Když ta teta usoudila, že jsme dlouho nebyli, vytáhla nočníček a řekla: "Zkusíme se vyčůrat. Bude nám to krásně cvrnkat." Stáhla nám kaťata, dala nočník pod pindíka a oba jsme se vyčůrali. Byli jsme pochváleni.

Má někdo podobné zkušenosti?
Jahonzik
Uživatel

Nejkrásnější holčičí čůrání

Příspěvekod Jahonzik » 12.3.2017 16:57:57

Jako děti jsme s bráchou měli kamarádku, která ještě nechodila do školy. Když to cítila v bříšku, sundala kalhotky a vyšpulila pipinku. Na to spustila krásný mohutný pramen. To jsem velice obdivoval. Někdy čůrala docela dlouho a tvořila se pod ní loužička.

Měli jsme ještě jednu kamarádku. I ta měla úctyhodný proud a každé její čůrání stálo za to.
Jahonzik
Uživatel

Příspěvekod Jahonzik » 12.3.2017 17:04:25

Není to tak dávno, co jsem byl na letním pobytu s partou kamarádů, a byli jsme se koupat u rybníka. Přijelo se tam koupat i dost rodin s dětmi. Přijeli tam dva tatínkové, každý s jednou holčičkou. Ta jedna hlesla: "Čůlat." Byla to pořádná zrzavá baculka. Tatínek jí stáhl plavky a volal při tom: "Ještě néé." Když zavolal "Už", ona již měla vteřinu spuštíno. To byl pramen! A ta loužička! Nádhera.

Ten druhý tatínek dal tu svou též vyčůrat a i její pramínek stál za to.
Jahonzik
Uživatel

Příspěvekod Jahonzik » 12.3.2017 17:09:15

Již ve školce jsem obdivoval u holek, které učitelky držely v čůrací pozici, jejich mohutný proud. Každá holčička mě zahanbovala. Jednou jsem viděl holčičku, která při tom odmlouvala, ale nakonec pochopila, že je lepší se vyčůrat nebo to alespoň zkusit - a to poctivě. Když to i tak nepůjde, obléknou ji i bez vyčůrání.
Jahonzik
Uživatel

Kakání na nočníku

Příspěvekod Jahonzik » 12.3.2017 18:55:03

Roztomilost dítěte může být umocněná jeho bezbranností - jako například, když se má vykakat a nejde mu to nebo ho to i bolí. Často musí odpovědný dospělý dítě trpělivě a s empatií přemlouvat, aby překonalo bolest a snažilo se. Holčičky, které zatnou zuby a snaží se, mají můj obdiv. Tolik statečnosti v tak raném věku. Když pak holčička vstane a je vidět ona nadílka, sluší se zatleskat a smeknout.

Zpět na “ŽIVOTNÍ PŘÍBĚHY”