Jedenáctiletá Britka čeká dítě

Odkazy na mediální zprávy s pedofilní tématikou (s uvedením zdroje v závorce), klíčové citace, komentáře a diskuse na dané téma, otevřené dopisy redaktorům, komunikace s širokou veřejností.
Maataa
Uživatel
Pohlaví: žena
Líbí se mi: chlapci a muži
... ve věku od: 14
... až do věku: 50
Děkoval: 111 x
Oceněn: 182 x

Jedenáctiletá Britka čeká dítě

Příspěvekod Maataa » 17.3.2017 11:29:19

Jedenáctiletá Britka čeká dítě (novinky.cz)

Britská policie vyšetřuje okolnosti, za jakých otěhotněla teprve jedenáctiletá dívka. Napsal to server listu The Daily Mail, podle něhož je nastávající otec jen o pár let starší. Dívka by měla brzy porodit, čímž by se stala nejmladší matkou na britských ostrovech.

Totožnost ani podrobnosti nemohou britská média ze zákona zveřejňovat a samotná rodina dívky se podle Daily Mailu u soudu snaží domoci omezení informování o případu.

Školačka by se měla stát nejmladší matkou v Británii. Tou je dosud dívka ze severního Londýna, která porodila před třemi lety, když jí bylo dvanáct roků. Otec je jen o rok starší, takže se současně jedná o nejmladší rodičovský pár v zemi.

Nejmladším otcem v Británii je ovšem Sean Stewart z Bedfordu, jemuž bylo koncem 90. let teprve dvanáct roků, když se mu narodilo dítě.
Asce
Administrátor
Pohlaví: muž
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2196 x
Oceněn: 2041 x

Re: Jedenáctiletá Britka čeká dítě

Příspěvekod Asce » 17.3.2017 14:30:20

...dívka ze severního Londýna ... porodila před třemi lety, když jí bylo dvanáct roků. Otec je jen o rok starší (13 let), takže se současně jedná o nejmladší rodičovský pár v zemi.
Nejmladším otcem v Británii je ovšem Sean Stewart z Bedfordu, jemuž bylo ... teprve dvanáct roků, když se mu narodilo dítě.
Já opravdu nevím, kam ti kluci tak pospíchají...

Poznámka:
Prosím, moji větu si nečtěte nahlas v koupelně či jiné místnosti, kde bývá značná ozvěna. Některé úzkostlivé duše by ony zvukové odrazy mohly považovat za slovní DP...
Maataa
Uživatel
Pohlaví: žena
Líbí se mi: chlapci a muži
... ve věku od: 14
... až do věku: 50
Děkoval: 111 x
Oceněn: 182 x

Re: Jedenáctiletá Britka čeká dítě

Příspěvekod Maataa » 17.3.2017 16:30:29

Asce píše:Já opravdu nevím, kam ti kluci tak pospíchají...

No kam? Přece užít si, dokud jsou holky malé a krásné a oni bez trestní odpovědnosti. Co potom s přestárlými modely, že?
Jen nějak pozapomněli na ochranu. Na videu to neviděli a ve škole se to ještě neučili. ;)

Zpět na “REAKCE NA MÉDIA”