Dievčatko žilo s opicami

Odkazy na mediální zprávy s pedofilní tématikou (s uvedením zdroje v závorce), klíčové citace, komentáře a diskuse na dané téma, otevřené dopisy redaktorům, komunikace s širokou veřejností.
Snilko
VIP člen
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 2
... až do věku: 13
Děkoval: 1910 x
Oceněn: 451 x

Dievčatko žilo s opicami

Příspěvekod Snilko » 8.4.2017 22:57:55

Ako z Knihy džunglí! Dievčatko žilo s opicami: Našli ho nahé a nedokázalo hovoriť (cas.sk)

Indická polícia prechádza databázu nezvestných detí, aby mohla identifikovať dievča, ktoré žilo v lese medzi opicami.

Má podľa odhadu desať až dvanásť rokov a nedokáže hovoriť. Informovala o tom s odvolaním sa na indické zdravotnícke zdroje agentúra AP. Keď dievča v januári našli, nemalo na sebe oblečenie a bolo vyčerpané hladom. Dopravili ju do nemocnice v meste Bahraič v severoindickom štáte Uttarpradéš. "Dieťa si počínalo ako zviera, pohybovalo sa po štyroch a jedlo z podlahy priamo ústami," povedal hlavný lekár nemocnice D. K. Singh. Po určitej dobe začalo dievča chodiť normálne a jesť rukami. "Stále nevie hovoriť, ale rozumie, čokoľvek jej hovoríte, a tiež sa usmieva," povedal Singh.

Ako prvý dievča v skupine opíc zbadali ťažiari dreva, ktorí upozornili políciu. "Hovorili, že dievča bolo nahé a v spoločnosti opíc vyzeralo spokojné. Keď sa ju snažili odviesť, opice tomu bránili," povedal agentúre AP policajt Dines Tripathi. Neskôr ju z lesa vyviedol policajt v chránenom území zvanom Katarniaghát. "Keď na dievča zavolal, opice na neho zaútočili, ale dokázal dievča odviesť. Ušiel s ňou v policajnom aute a opice ich prenasledovali," tvrdil Tripathi.

Polícia sa snaží zistiť, ako sa dievča do lesa dostalo a kto sú jeho rodičia. Kým nebude identifikované, bude žiť v domove pre mládež.
Plyšáček
Administrátor
Povolání: pedagog
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1822 x
Oceněn: 6473 x

Dievčatko žilo s opicami

Příspěvekod Plyšáček » 9.4.2017 8:56:49

phpBB [video]
Snilko
VIP člen

Re: Dievčatko žilo s opicami

Příspěvekod Snilko » 12.4.2017 20:58:07

Toto je naozaj dosť zaujímavý, taký netypický prípad, trošku sa podobá na prípad Nataši Kampuschovej.
Ťažko povedať, ako sa tam to dievčatko dostalo. Možno sa narodila mentálne postihnutá a rodičia alebo jeden z rodičov sa jej po čase zbavil. Zdravé 8ročné dievčatko už musí vedieť rozprávať, takže predpokladám, že má minimálne rečový problém.
Predpokladám, že dievčatko tam nebolo dlhšie ako rok, zimu by určite v tých podmienkach neprežila.

Žila určitý čas v komunite opíc. Určite videla ako sa opice spolu pária. A keďže bola súčasťou komunity a opice ju prijali za svoju, je celkom možné, že sa na dievčatku nejaký alfa samec aj sexuálne uspokojil - a je celkom možné, že aj všetci samci v tlupe. Zaujímalo by ma, ako život s opicami ovplyvnil jej sexualitu.

Takéto sparťanské zaobchádzanie si dievčatko určite nezaslúžilo, nech už bolo akékoľvek +flirt+
Neptun
Moderátor
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 6
... až do věku: 40
Děkoval: 1248 x
Oceněn: 1209 x

Příspěvekod Neptun » 12.4.2017 22:20:45

Opice cítí (čichem), když je samice v říji, tedy receptivní neboli plodná. Ani s dospělou samicí mimo říji se samci nepáří, nevoní jim. Takže se na děvčátku žádný opičák neukájel. My muži jsme zdegenerovaní, změnu vůně ženy během menstruačního cyklu necítíme. Lidoopi ještě ano, takže ošetřovatelky v zoo v určité době nemají chodit volně do výběhu. I delfíni to cítí a dorážejí na plodnou ženu ve vodě. Normální šimpanz, delfín a muž by se s děvčátkem nepářili.
Plyšáček
Administrátor
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1822 x
Oceněn: 6473 x

Příspěvekod Plyšáček » 12.4.2017 23:00:51

A já bych ještě dodal, že jsem přesvědčen, že děvčátko žilo s opicemi většinu svého života. Dle projevů a dokonce i pohybů to vypadá, že s opicemi žila mnoho let.

Obrázek
odkaz a zdroj: www.iflscience.com

A ačkoliv děvčátka jsou slaďoučká a lysá a měkoučká a krásňoučká, opičákům se možná jeví podobně jako dospělým mužům malé opičátko.

Obrázek
odkaz a zdroj: allswalls.com

Když já tak rád hledám "ilustrační obrázky". Pardon... :oops:
Snilko
VIP člen

Příspěvekod Snilko » 13.4.2017 10:32:30

Malé dieťa sa učí veľmi rýchlo. Nemusela tam byť roky, stačili aj mesiace. A aj v zvieracej populácii sa môže vyskytovať pedofília, alebo ako to nazvať. Homosexualita je ako u opíc, tak aj u ľudí.
Neptun
Moderátor
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 6
... až do věku: 40
Děkoval: 1248 x
Oceněn: 1209 x

Příspěvekod Neptun » 13.4.2017 11:58:38

Neznám žádné dokumentované případy pedofilie u zvířat kromě člověka ve smyslu vztahového, citového a pohlavního zaměření dospělého jedince. Pochopitelně existují případy pohlavního styku s mladými jedinci u některých živočichů.

Šimpanz bonobo je podobně ujetý jako my lidé, možná víc. V tlupě bonobů se páří skoro každý s každým, i homosexuálně, a často. Je to mechanismus stmelování tlupy a navozování dobrých vztahů a dobré nálady. Takového páření se ráda účastní i větší, zatím neplodná mláďata. Viz první obrázek od Plyšáčka výše. Neplatí zde tedy moje
výše uvedené tvrzení o páření pouze s receptivními samicemi. Ale už u druhého šimpanze učenlivého to platí. Sex je tam jen prostředkem k rozmnožení. Holčička z článku nebyla v Africe u šimpanzů, ale v Indii asi u makaků.

Samci lasice někdy vtrhnou do hnízda s novorozenými mláďaty, když není samice doma, a odpáří všechny malé samičky. Sperma je uchováno a když samice vyroste a opustí rodné hnízdo, může porodit bez dalšího páření. Novorozené lasičky jsou svým způsobem pohlavně vyspělé, připravené na takový způsob rozmnožování.
zdroj
Snilko
VIP člen

Dievčatko žilo s opicami

Příspěvekod Snilko » 19.7.2017 14:07:10

Osmiletá dívka z džungle v Indii nevyrostla s opicemi. Odložili ji kvůli postižení (seznam.cz)

Obrázek
odkaz

Indičtí lékaři a úředníci vyvrátili tvrzení, že by dívka vyrůstala v džungli mezi opicemi. Je tělesně i mentálně postižená.

Příběh zhruba osmileté dívky připomínající pohádku o Mauglím obletěl svět. Nyní ale doktoři a úředníci odkryli jeho pravou podstatu. Dívka, kterou před dvěma měsíci nalezl policista v džungli, nebyla vychována mezi opicemi, jak se mnozí podle jejího chování domnívali.

Doktoři jsou přesvědčeni, že je dívka tělesně i mentálně postižená a do lesa ji odložila její rodina. Pokud tedy opravdu žila s opicemi, mohlo tomu tak být jen na velmi krátkou dobu.

Jelikož dívka nemá žádného opatrovníka, bude umístěna do dětského domova ve městě Lucknow. Tam v její léčbě budou doktoři pokračovat.

Správa o náleze dievčatka obletela v momente celý svet. Škoda, že sa tak rýchlo nešírila aj táto správa. Človek musí hľadať pokračovanie "senzácií".

Zpět na “REAKCE NA MÉDIA”