Zmínky o Pedonii na internetu

Návrhy, nápady, stížnosti, práce s nováčky.
Plyšáček
Administrátor
Pohlaví: muž
Povolání: pedagog
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1589 x
Oceněn: 5039 x

Zmínky o Pedonii na internetu

Příspěvekod Plyšáček » 23.4.2017 18:40:42

INFORMAČNÍ TÉMATICKÉ VLÁKNO MAPUJÍCÍ NEJRŮZNĚJŠÍ ZMÍNKY, ČLÁNKY A DISKUSE O ŘÍŠI PEDONIA NA INTERNETU

Uvádějte vždy přesný zdroj a všechny důležité informace. Citovat stačí pouze podstatné úryvky.

Obrázek
Plyšáček
Administrátor
Pohlaví: muž
Povolání: pedagog
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1589 x
Oceněn: 5039 x

Kudlanka: Dovolená pedofilie (30-08-16)

Příspěvekod Plyšáček » 23.4.2017 18:44:26

DOVOLENÁ PEDOFILIE?

Znáte to - kliknete sem, kliknete tam - a lítáte takhle světem internetu po všech možných jeho zákrutách. Takhle jsem se dostala na stránky českých pedofilů. Stránky, které se honosí tím, že ony jsou vlastně záležitost výchovná, bohulibá a především nesmírně nevinná. A že není absolutně nic, co by se jim dalo vytknout.

A viděla jsem, a četla si.... Uvědomila jsem si, že na všech možných sociálních sítích si lidé vylepují všechny možné fotografie svých dětí. S tím nejobyčejnějším záměrem - ukázat je tímto způsobem vzdáleným příbuzným, kamarádům. Jenže současně je dávají všanc těmto "zájemcům". Ostatně i tato fotka je ze sbírky jednoho z nich.

Sami o sobě píší:
Jsme pedofilní komunita vyznačující se čistou láskou k holčičkám. Pro osoby našeho zaměření se vžilo označení anglickou zkratkou GL, což znamená GirlLovers neboli milovníci dívenek (ve smyslu obdivovatelé). Jelikož dívenky milujeme celým srdcem, považujeme za prvořadé chránit je a napomáhat k jejich harmonickému rozvoji. Pedofil může prožít celý život s tím, aniž by dítěti ublížil. Vždyť i nemálo většinově orientovaných osob si bere dítě jako náhradní sexuální objekt.

Přijali jsme homosexualitu (i když ty jejich průvody nemusím), chápeme je a pokud se svou jinakostí neustále "nepyšní", bereme je jako běžné členy našeho druhu. Mj. pokud jsem se setkala s nějakým velmi razantním odmítačem, stačilo jen připomenout, že to je vlastně něco podobného, jako když se někdo narodí jen trochu odlišný - např. se s tělesnou vadou. Ano, může se to přihodit kterékoliv rodině...

Po úvodním příspěvku začíná nesouvislá krátká diskuse. Téma fotografie z dovolených a pageant.

Zpět na “PODNĚTY”