Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Přehled webových úložišť obrázků

Návrhy, nápady, stížnosti, práce s nováčky.
Uživatelský avatar
Sertralin
Uživatel
Příspěvky: 99
Registrován: 5.1.2017 14:24:04
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky a chlapci
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 165 x
Oceněn: 235 x

Přehled webových úložišť obrázků

Příspěvekod Sertralin » 18.4.2017 17:17:24

ImgBB


Toto úložiště má velkou výhodu v tom, že dokáže pracovat s BB kódy. Můžete si v něm nachystat nějaký text, kliknete na add image to post a zvolíte možnost nahrání obrázku z internetového odkazu nebo pořídíte vlastní fotografii. Poté se odkaz na obrázek automaticky vloží spolu s BB kódem do vašeho textu. Je zde i možnost stažení textu s obrázkem v komprimovaném souboru.

Všechny vložené obrázky jsou uloženy navždy, pokud je sami nesmažete nebo neporušují zákony EU nebo USA. Jestliže chcete mít k uloženým obrázkům snadnější přístup, tak si tam můžete založit účet.
https://imgbb.com/mod

ImageHosting


Stejně jako předchozí má i ImageHosting funkci uvedení odkazu do BB kódu, ale kromě toho umí odkaz také upravit do HTML tagu. Obrázky můžete nahrát z pevného disku nebo z internetového odkazu. Toto úložiště umožňuje změnu velikosti obrázku. Životnost obrázku není omezena, omezení se vztahuje na velikost obrázku a to jest 15 MB. Účty zde zakládat nelze. Kromě obrázků můžete vkládat i GIFy.
http://www.imagehosting.cz

cocaine.ninja


Nahrávat obrázky zde můžete sice jen z pevného disku, ale tato nevýhoda je vykompenzována výraznými výhodami.
Můžete kromě souborů GIF a JPEG vkládat i RAR, ZIP, EXE ap. Avšak všechny soubory nesmí být větší než 32 MB. Co se týče trvanlivosti odkazů, tak si můžete zvolit dobu, po kterou bude soubor přístupný (šest hodin až měsíc nebo neomezeně).
https://cocaine.ninja

Postimage


Zde máte možnost změny velikosti obrázku. Taktéž můžete zvolit, jak dlouho bude váš obrázek přístupný (1 den až měsíc nebo neomezeně). Obrázky můžete nahrávat z pevného disku nebo odkazu. Po nahrání obrázku se vám zobrazí hned několik odkazů včetně BB kódu a HTML tagu. Na toto úložiště se můžete zaregistrovat a spravovat tak svoje obrázky.
https://postimage.io

Dropfile


Toto úložiště je vhodné, když chcete někomu poslat větší obrázek či jiný soubor až do hodnoty 1 GB.
Vaše IP adresa není ukládána, nepoužívají cookies. Všechny nahrané soubory se po 24 hodinách mažou.
https://dropfile.to


Webových úložišť obrázků je nespočet, avšak těch zajímavých a trvalých není mnoho. Vybral jsem ty nejzajímavější se kterými mám pozitivní zkušenost a mohli byste je využít. Pokud máte dobrou zkušenost s některým z obrázkových úložišť, tak ho zde můžete vložit.
Uživatelský avatar
Sertralin
Uživatel
Příspěvky: 99
Registrován: 5.1.2017 14:24:04
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky a chlapci
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 165 x
Oceněn: 235 x

Přehled webových úložišť obrázků

Příspěvekod Sertralin » 24.4.2017 6:45:39

Pimp and host


Zde můžete nahrávat obrázky a GIFy až do maximální velikosti 5 MB. Nahrané materiály nejsou časově omezeny. Můžete nahrávat jak z URL, tak i z pevného disku. Součástí úložiště je fórum. Po registraci můžete komentovat ostatní vložené obrázky a zakládat alba.
http://pimpandhost.com

Jpeg


Toto úložiště podporuje soubory typu JPG, PNG, BMP a GIF do 35 MB. Opět máte na výběr mezi nahráním z pevného disku nebo odkazu. Nahrané materiály nejsou časově omezeny. Jpeg podporuje BB kódy i HTML tagy. Taktéž se můžete zaregistrovat a spravovat tak vložené materiály.
http://jpeg.cz

ImgUp


ImgUp vám umožní nahrávat obrázky hned třemi způsoby a to pořízením fotografie nebo vybráním souboru z pevného disku anebo nahráním z odkazu. Úložiště u nahraných fotografií zobrazuje i typ přístroje, kterým byla fotografie vytvořena. Vložené obrázky nemají časové omezení. Úložiště disponuje funkcí založení účtu.
http://imgup.cz

Upfile.mobi


Toto úložiště disponuje mnoha přívětivými výhodami. Obrázky můžete nahrávat až do 2 GB. Vše co nahrajete můžete zaheslovat. Nahrané materiály nejsou časově omezeny. Upfile podporuje BB kódy i HTML tagy. Taktéž se vám zobrazí, kolik lidí si daný obrázek stáhlo. Nahrávat můžete z pevného disku nebo URL. Můžete se i zaregistrovat a snáze tak spravovat své materiály.
http://upfile.mobi

Upozornění


I přesto, že má založení účtu řadu výhod, tak představuje jisté riziko, že o všechny nahrané obrázky přijdete. Někdy mají úložiště problémy s dětskou nahotou. Stačí, aby v některém z alb našli fotku, která se jim nebude zdát, a poté vám mohou bez další kontroly či upozornění smazat všechny ostatní obrázky. Pokud chcete nahrávat obrázky s dětskou nahotou, tak je nevkládejte ze svého účtu, ale vkládejte jako hosté. Je mnohem přijatelnější přijít jen o pár fotek, než o celé album. Obrázky také můžete nahrávat na více úložišť naráz a minimalizovat tak riziko ztracení.

Zpět na “PODNĚTY”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů