Diskuze k příběhu Susinka a jeho život

Osobní sdílení od členů, detailní popisy jejich životních osudů, vyprávění zajímavých příběhů, případně kazuistiky a příběhy z druhé ruky - příběhy zneužitých, životopisy slavných pedofilů ap.
Susinka
Uživatel
Pohlaví: muž
Povolání: vše kolem elektriky
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 5
... až do věku: 40
Děkoval: 465 x
Oceněn: 227 x

Re: Diskuze k příběhu Susinkova přítelkyně

Příspěvekod Susinka » 4.5.2017 8:47:30

Na nevěru a morálku už zřejmě nemá cenu reagovat, jen bych rád popsal pár nových skutečností ohledně mé sexuality a vztahu s mojí ženou a hlavně chci očistit nevinnost Karolíny (určitě pochopíte, že jde o smyšlené jméno).

Maataa píše:
Jak je vidno, tak nezkušená Karolínka rozhodně není nevinná

Tohle tvrzení je úplně zcestné, nepodložené a směšné. Ta dívka si ještě před časem hrála s panenkami, věk kamarádů a kamarádek od ní z vesnice je 8 -12 let, mezi spolužáky a relativními vrstevníky z městečka, kam jezdí do školy, kamarády nemá. Pár kamarádů má jen v kroužku, ale její nejlepší kamarádky mají 9 a 10 let věku, chodí s nimi na kolo, na brusle a k nim domů - si hrát. Přede mnou měla krátký vztah se starším klukem, ale ten na ni neměl čas. Bral ji spíše jako občasnou možnost sáhnout si, ale rozhodně to pro Karolínu nebylo moc příjemné. Ještě v době trvání toho jejich vztahu - nevztahu, jsem jí vstoupil do života já, sice jsem ji nemohl věnovat volný čas (volání, psaní, video hovory, chození ven), ale ukázal jsem jí pro ni něco nového, a sice to, že intimní hrátky nemusí být nepříjemné. Jak už psal Asce - dávat a brát (myšleno v intimním kontextu), tak náš vztah byl hlavně o tom, že já jí dával, ona brala. Dával jsem jí to, co si sama přála a zjistila, že intimní věci umí být i příjemné - velmi příjemné. Jenže intimní život není všechno, a proto si našla přítele, který jí věnuje právě ten volný čas. Ale bohužel zjistila, že neumí dávat a chtěl by jen brát (byla zvyklá na slast a s ním prožívá bolest). A právě pro to se znovu obrátila na mě. Nemějme jí to za zlé a rozhodně ji neodsuzujme. Je to právě o té nevinnosti a nezkušenosti, poznala intimní krásu, poznala kluka, který jí má rád a věnuje jí volný čas, ale zase to intimno neovládá. Co teď, co má chudák holka dělat, je zmatená a chce obojí, ale bohužel, ani od jednoho z nás zatím obojí dostat nemůže. Budeme ji za to soudit a říkat jí coura? Určitě ne, protože nemůže za to, co její tělo i mysl žádá. A to je právě ta nezkušenost a nevinnost.

Co se týká mé sexuality a intimního vztahu s mojí ženou, věci se pomaličku hýbou ku předu k lepším zítřkům, a to i díky úletu s Karolínou. Celý problém není jen v mojí ženě, ale částečně i ve mně. Já svoji ženu nedokážu správně nastartovat, nebo když se mi to povede, po chvíli to odezní a je konec. Naopak, Karolíně stačí zmáčknout pomyslné tlačítko a přede jako dokonalý stroj až do několika konců.

A právě zde a díky vztahu s Karolínou jsem si uvědomil jednu zásadní věc, které jsem si v dlouhém sexuálním vztahu s mojí ženou nikdy nevšiml. Jde o mé nastavení vnímání a právě o to dávat a brát. U Karolíny, kdy se mi absolutně poddala a já jí mohl dávat vše, co chce , jsem pociťoval dokonalé vzrušení, aniž by mě nějak dráždila a aniž došlo k mému vyvrcholení. Jde o to, že mou zakořeněnou prioritou, která mě uspokojí, je to, že ta, již uspokojuji, je obrazně řečeno v sedmém nebi. A to je právě ten problém, že u mé ženy se mi tohle popsané nedaří a proto nedokážu pocítit dokonalé vzrušení i když dojde k vyvrcholení.

Rozhodně nechci moji rodinu rozbít, také do vězení se mi nechce. S manželkou v poslední době na našem sexuálním životě pracujeme, začali jsme se o tom bavit a myslím, že se vše otáčí k lepšímu. A vlastně i díky onomu "nemorálnímu" úletu s Karolínou.
Maataa
Uživatel
Pohlaví: žena
Líbí se mi: chlapci a muži
... ve věku od: 14
... až do věku: 50
Děkoval: 111 x
Oceněn: 187 x

Příspěvekod Maataa » 4.5.2017 17:57:43

Asce píše:Ale takto to nenastavila Karolínka, ale sociální systémy naší Západní civilizace. Kdo je největším vzorem a hrdinou naší doby? Přeci žena samoživitelka... Hned "v závěsu" máme lesbické páry, které totéž provádí jaksi dvojitě, přičemž nyní již vybojovávají i to, aby původní otce zbavily jejich práv, aniž on to bude moci ovlivnit. To je jako ta morálka?

Mám pocit, že žiji v jiné společnosti. A to takové, kde největší hodnotou je rodina. A vzorem funkční rodina. Znám řadu samoživitelek a několik samoživitelů. Ale žádné živené státem. Všichni se musí dost otáčet, aby děti uživili. Stát se maximálně stará o zvýšený dohled nad nimi.
Tvůj postoj k ženám a jejich dělení je tu známé, nemá cenu se tedy vyjadřovat k tomu, že "cílem je obalamutit muže a odkopnout ho a nechat si děti pro sebe". To je tvůj názor ženami oklamaného muže, který podle několika soudí všechny.

Asce píše:
Maataa píše:...Důležitý je jen vlastní prospěch, ať jakýkoliv. (Pozn. Asce: myšleno sarkasticky)

Ano, a) vlastní prospěch je důležitý, ale b) nikoliv pochopitelně za jakoukoliv cenu. Pokud to někdo popírá, není upřímný. Být neúspěšný znamená být i nespokojený. Nespokojení lidé nevytváří vhodné prostředí pro cokoliv, ať je to práce v kolektivu či rodinný život. Samozřejmě, a znovu to zdůrazňuji, že nemám na mysli získávání prospěchu bez přiměřeného ohledu na okolí.

Předně, prosím, nedávej sarkastický význam citaci, která byla myšlena bez sarkasmu.

Nevím, proč slučuješ jednání jen pro vlastní prospěch a úspěch? A ještě v souvislosti s pracovním kolektivem a rodinou? Pokud jeden člen dělá maximum pro vlastní prospěch s malými ohledy na ostatní, tak ho to ještě automaticky nedělá úspěšného v rodinném životě nebo v pracovním kolektivu. Řekla bych, že je to spíše naopak. Navíc můžeš jednat hlavně pro svůj prospěch a přesto být neúspěšný.

Asce píše:
Maataa píše:Z lidí s podobným názorem na morálku mám strach. Práskání je například taky legální a kde je potom jistota, že pro vlastní prospěch nebo potěšení nepráskne kohokoliv? Jak se pak dá důvěřovat?

Nenapadá mne, jak to spolu souvisí. Debata je o tom, že než to, aby Susinka opustil ženu, kterou má rád, a děti, které doslova miluje, či sklouzl na dráhu protizákonného jednání, je lepší, když si našel mladinkou holku, která mu jisté potřeby vynahradí. I kdyby ses umoralizovala, mně to takto přijde jako řešení nejlepší. Anebo, proč stejně nenahlížíš na Susinkovu manželku? Přeci k manželství také patří aspoň trocha sexu.

Souvisí to spolu tak, že ne vše, co je legální, považuji za morální.

Jednání Susinkovy ženy podle mne v pořádku nebylo (a asi ještě není, i když se zlepšuje), sex do vztahu patří a frekvence by měla být, při rozdílných požadavcích na četnost, otázkou rozumného kompromisu.

Neptun píše:Jakpak to? Dospívá třeba s tím, že nějaký nedostatek milovaného partnera není důvodem ho opustit.

Kdyby to byl z hlediska partnerského soužití drobný nedostatek, tak souhlasím. Ale nesoulad v sexuálním soužití za drobný nedostatek nepovažuji. Pro vztah je sex důležitý. V této oblasti by asi bylo lepší „zapracovat“ na souladu a ne se toho vzdát a najít si na sex někoho jiného.

Neptun píše:
Maataa píše:A kdyby se lidé pářili s kýmkoliv a kdykoli dle momentální touhy (podle biologické přirozenosti), tak jsou blíže zvířatům.

Chyba. Zvířata se většinou páří jen kvůli potomstvu. Kdybychom se my lidé pářili podle touhy, byli bychom více lidští.

To byla narážka na to, že se muži chovají podle biologické přirozenosti (jak psal Asce). Biologická přirozenost je pářit se kvůli potomstvu. Kdyby se takto pářili lidé dle této biologické přirozenosti, nelišili by se od zvířat. Tedy promiskuita je otázkou volby životního stylu a ne biologická přirozenost.

Susinka píše:
Maataa píše:Jak je vidno, tak nezkušená Karolínka rozhodně není nevinná.

Tohle tvrzení je úplně zcestné, nepodložené a směšné. Ta dívka si ještě před časem hrála s panenkami...

Máš pravdu, že tvoji Karolínku neznám. A že je coura jsem o ní nepsala. To byla spíše narážka na to, že když podvádí dospělé, tak jsou tu za to haněny, ale u Karolínky je to bráno jako pozitivum.
O její nezkušenosti nepochybuji. Ale nevinnost si představuji jinak. Pokud by byla nevinností na úrovni devítek, tak pochybuji, že by jí připadal v pořádku milostný trojúhelník (Susinka, Karolínka, Susinkova manželka) a potom ještě čtyřúhelník s Tadeášem navíc. Devítky ještě mají jasno v tom, že láska je o dvojici. Toto je v holčičkách už od pohádek z útlého dětství, že k jedné princezně patří jeden ženich, k jednomu princi jedna nevěsta… A i když se třeba ve třídě s nikým moc nekamarádí, tak nežije ve vakuu. Jistě slyší, co ostatní holky probírají. Nebo nezná internet? Nečte časopisy? Nekouká na televizi? I když zrovna v televizi se spíš naučí, že je v pořádku podvádět a když vztah není ideální, tak je jednodušší hledat jinde. Což samozřejmě není chyba její, ale toho, co se v televizi prezentuje jako norma.

Jako pozitivní vidím hlavně to, že už poznala, že intimní kontakt může být příjemný. Pokud časem dojde i k vyzrálosti vztahové, bude to fajn. Zatím si myslím, že je to roztomilá potvůrka, která chce maximální zisk s malou námahou a svým způsobem si hraje s tebou i Tadeášem. A ví, jak působit jako neviňátko.
Mám radost z toho, že pracujete na vztahu s manželkou, snad to časem vyladíte.
Asce
Administrátor
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2207 x
Oceněn: 2056 x

Příspěvekod Asce » 4.5.2017 19:03:27

Maataa píše:Mám pocit, že žiji v jiné společnosti. A to takové, kde největší hodnotou je rodina. A vzorem funkční rodina. Znám řadu samoživitelek a několik samoživitelů. Ale žádné živené státem.
Tak mám ze svého okolí dost takových příkladů, o kterých píši. Pravda, minoritně znám i jiné příklady - například příbuznou, která sama vychovala dceru, a to velmi vzorně. Jenom drobná sarkastická poznámka - ona, při zhruba stejném příjmu jako já, měla 4000,- Kč alimentů na tuto jednu dceru, zatímco já na tři děti dohromady (přičemž na Niki jako na postiženou jsem měl z tohoto titulu velmi nadstandardní výdaje), tak pouhých 700,- Kč. Ale jinak jsme si ženy samoživitelky a muži samoživitelé rovni, že...

Maataa píše:Tvůj postoj k ženám a jejich dělení je tu známé, nemá cenu se tedy vyjadřovat k tomu, že "cílem je obalamutit muže a odkopnout ho a nechat si děti pro sebe". To je tvůj názor ženami oklamaného muže, který podle několika soudí všechny.
A podle čeho jiného bych měl soudit víc? Že by podle Rudého Práva, kde psávali o údernicích? Jenže tento deník už nevychází (resp. se přejmenoval a píše jinak než dříve). Můj názor na ženy vychází skutečně z mého životního setkávání s nimi, a to v nejrůznějších rolích. Nadřízené, podřízené, zákaznice, kolegyně, kamarádky, přítelkyně, příbuzné, sousedky, známé, starší žákyně... Dohromady celkem slušná řádka. Asi jako každý jiný sociálně žijící člověk. Mimochodem, také jsem několik žen "rozváděl" (připravoval jim písemné podklady pro příslušná řízení, trénoval s nimi jejich řeč, apod.). Kromě této poněkud extrémní polohy jsem měl tu čest, že na mnoho žen jsem působil něco jako vrba, tedy spontánně se mi svěřovaly... Ovšem to, jak jsou ženy samoživitelky protěžovány, je prostě natolik do očí bijící, že to nevidí jen ten, kdo nechce.

K ostatním překrouceným výrokům se vyjadřovat nebudu. Evidentně se neshodneme a předpokládám, že ani jeden ze svých zákopů neustoupíme...

Jediné, co mne mrzí, jsou tvoje poznámky vůči Susinkovi. Ubližuješ. Pokud ti tak záleží na morálce, z mého pohledu nastavené falešně, pak podle mého názoru jsou tu dva příhodnější cíle - Asce, který to unese, a pak také vždy je možnost zamyslet se nad vlastním prahem. Přiznám se, že v případě Susinky a Karolínky jsem očekával větší pochopení...
Snilko
VIP člen
... ve věku od: 2
Děkoval: 1522 x
Oceněn: 359 x

Příspěvekod Snilko » 5.5.2017 9:39:51

Svojím spôsobom má pravdu každý z vás. Každý sa na vec pozeráte z toho svojho pohľadu a ten je ovplyvnený veľa vecami. Tým, čo ste si v živote prežili, výchovou, prostredím a neviem čím všetkým ešte.
Každý sa na to pozerá tou svojou optikou, a preto je dôležité v rámci kompromisu sa na vec pozrieť pohľadom toho druhého, aj keď pre niekoho to môže byť veľmi náročné.

Tak, ako som vás čítal, každý z vás má svoju pravdu a má ju opodstatnene. Toľko môj názor. Inak veľmi zaujímavá diskusia, ktorá vedie človeka zamyslieť sa nad názorom toho druhého.

Susinka, môžeš popísať, ako si sa vyliečil, alebo liečil zo závislosti na DP? Ak to nie je veľmi súkromné...
Asce
Administrátor

Příspěvekod Asce » 5.5.2017 11:23:53

Snilko píše:Svojim spôsobom má pravdu každý z vás. Každý sa na vec pozeráte z toho svojho pohľadu...

Milý Snilko, já se na to dívám skrze optiku toho, že nesnáším pseudorady typu "BY SE MĚLO". Ano, manželé by se měli mít rádi, měli by si vzájemně vycházet vstříc, měli by si poskytovat přiměřeně sexu, měli by si být vzájemnou oporou, a šlo by vyjmenovat i mnoho dalších věcí, mezi kterými by rozhodně nemělo chybět to, že by si měli být věrní. Je mi to nesmírně líto, ale okolo sebe vidím až příliš mnoho rodin, kde to takto nefunguje.

Susinka je jeden z nejskromnějších človíčků, jakého jsem poznal. Je to nevyhraněný pedofil a ohledně sexu se spokojí opravdu s málem. Proto jsem uvažoval, že jeho manželka mu sex odpírá záměrně (znám takové ženy, některé to mají doslova jako sport - věř, že vím, o čem mluvím - opakovaně jsem psal, že jsem taková vrba). K tomuto závěru jsem došel proto, že, jak říkám, Susinka je natolik skromný, že i kdyby jeho ženě sex přestal úplně chutnat, tak alespoň něco, z prosté sounáležitosti se svým mužem, by mu poskytnout jistě mohla. Nicméně Susinka svou ženu před tímto mým názorem mohutně brání - nuž, nemám důvod do něj rýpat.

Po létech takového života, vlastně nikoliv se ženou (myslím zde ženu jako pohlaví), ale vedle ženy, pomalu, pomalinku sklouzl za hranu zákona. Nikdy žádnou dívenku fyzicky nekontaktoval, ale trestné jsou i bezkontaktní skutky - DP, nemravný chat... Nakonec byl polapen a odsouzen. Je pravda, že jeho manželka ho psychicky podporovala - jen ten sex prakticky zase nikde.

Můj názor vychází z reality. Když se věci neodehrávají ideálně, je na pořadu dne takové řešení, které nikomu neubližuje, ale situaci opravdu vyřeší. Ale tím řešením není to, že přijde Maataa a začne moralizovat. To, že by bylo lepší, kdyby si Susinka se svojí ženou plně vyhovovali, přeci ví každý. Znovu opakuji - Susinka je velmi skromný, což dodávám proto, aby si někdo nemyslel, že on trvá na tom, že to snad musí mít každý den a když ne, tak okamžitě "vyskakuje".

Z chatu s Karolínkou, který Susinka zveřejnil, navíc jasně plyne, že ti dva se mají rádi. Ne, není to láska v pravém slova smyslu, ale cit tam je. Proto řeči Maaty na téma Karolínčiny amorálnosti, ještě s poukazem na to, kam takto lidstvo dospěje, považuji za obzvlášť odsouzení hodné, protože zraňující.
Susinka
Uživatel
Povolání: vše kolem elektriky
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 5
... až do věku: 40
Děkoval: 465 x
Oceněn: 227 x

Příspěvekod Susinka » 9.5.2017 8:01:14

Nevím, zda prvotní záměr zveřejnit můj příběh s Karolínou, padl úplně na úrodnou půdu. Spíše rozpoutal debatu o morálnosti při nevěře. Jsem z toho docela smutný a přemýšlím, jestli dál zveřejňovat mé osobní záležitosti. Snad to, co zaznělo v mých příbězích, alespoň někomu pomůže najít tu správnou cestu a podaří se naše soukmenovce odradit od spárů DP a další nelegální činnosti.

Snilko píše:Susinka, môžeš popísať, ako si sa vyliečil, alebo liečil zo závislosti na DP? Ak to nie je veľmi súkromné...

Určitě postupem času se k této věci ještě rozepíšu (nebo alespoň doufám), ale určitě to není o tom, že se toho člověk zbaví natrvalo. Je to celoživotní běh.

Ještě bych moc rád touto cestou poděkoval Ascemu a to nejen za jeho názory, ale hlavně za podporu ve dnech dobrých, ale i v těch zlých, kterých bylo v minulosti až nečekaně hodně. Moc moc děkuji za to, co pro mě děláš, a jsem hrdý, že jsme přátelé.
Asce
Administrátor

Příspěvekod Asce » 9.5.2017 12:09:24

Susinka píše:Nevím, zda prvotní záměr zveřejnit můj příběh s Karolínou, padl úplně na úrodnou půdu. Spíše rozpoutal debatu o morálnosti při nevěře. Jsem z toho docela smutný a přemýšlím, jestli dál zveřejňovat mé osobní záležitosti. Snad to, co zaznělo v mých příbězích, alespoň někomu pomůže najít tu správnou cestu a podaří se naše soukmenovce odradit od spárů DP a další nelegální činnosti.
Já jsem hluboce přesvědčen, že ti, co něco takového potřebovali slyšet, jsou za tvé sdílení vděčni. Myslím, že existuje řada soukmenovců, pro které to, že je možno být šťastným, a to aniž porušují zákon či nějak zásadně vybočují z chování většinové společnosti, je povzbuzením. Tak jistě, tvůj příklad není pro každého - třeba soukmenovce vyhraněné infantofily (zaměřené na předškolní děti) asi opravdu neosloví. Nicméně je mezi námi nemálo takových, pro které je tvůj příběh příkladem toho, že lze, místo vyhledávání DP či nějakého náhodného, riskantního a navíc pro dívenky nejspíš stresujícího chování, dosáhnout plně konsensuálního a neskutečně krásného vztahu v rovině legálnosti.

To, že jsou mezi námi lidé, kteří mají problém s tím, že v tvém chování spatřují něco, co je proti obecně deklarované, avšak současně tou samou společností masivně porušované, morálce, je pro mne poměrně překvapivé. Totiž již to, že se zde někdo zaregistruje a dokonce komunitu podporuje tím, že do ní aktivně přispívá, je beze vší pochyby proti všeobecně vnímané představě o morálce. Tudíž jednání těchto našich soukmenovců je pak podle mne v rozporu samo se sebou. Proto, prosím, tyto názory prostě a jednoduše ignoruj. Nejsi zodpovědný za celou naši společnost. Ostatně, jak bys mohl, když ona sama sebe již léta zcela destruuje. Buď zodpovědný vůči sobě, neubližuj a pomocí těchto dvou atributů buď přínosem svým blízkým. Pokud toto dodržíš a nesklouzneš zpět do světa "pod čarou", ba naopak, navedeš na správnou cestu i další podobné lidičky, pak žiješ správný a hodnotný život.

Zpět na “ŽIVOTNÍ PŘÍBĚHY”