Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Šestnáctiletý mladík na Slovensku znásilnil čtyřletou dívku

Odkazy na mediální zprávy s pedofilní tématikou (s uvedením zdroje v závorce), klíčové citace, komentáře a diskuse na dané téma, otevřené dopisy redaktorům, komunikace s širokou veřejností.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3595
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7555 x
Kontaktovat uživatele:

Šestnáctiletý mladík na Slovensku znásilnil čtyřletou dívku

Příspěvekod Plyšáček » 31.5.2017 6:33:27

Šestnáctiletý mladík na Slovensku znásilnil čtyřletou dívku (novinky.cz)Policie na Slovensku obvinila šestnáctiletého hocha ze znásilnění čtyřleté dívky. Otřesný případ se odehrál v pátek v obci Svinia u Prešova. Útočník je mentálně zaostalý.

„Prešovský vyšetřovatel obvinil šestnáctiletého mladíka z trestného činu znásilnění,“ potvrdil prešovský policejní mluvčí Daniel Džobaník.

„Dítě je ve stabilizovaném stavu mimo ohrožení života,“ dodala pro televizi Markízu Renáta Cenková, mluvčí prešovské nemocnice, kam byla dívka převezena.

Otřesný případ se odehrál v pátek v místní romské osadě. Hoch strávil tři dny v policejní cele a v pondělí na něj soudce uvalil vyšetřovací vazbu. Zároveň požádal znalce, aby násilníka vyšetřili. Mladík je totiž podle televize od narození hluchý a mentálně retardovaný. „Choval se divně, ale doposud nikomu neublížil,“ shodli se obyvatelé osady.

Pokud by znalci zjistili, že si svůj čin plně uvědomoval, hrozí mu jako nezletilému poloviční trest z maximální patnáctileté sazby.

Zpět na “REAKCE NA MÉDIA”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host