Kolekce zpěvaček

Videa, zejména z YouTube, zaměřená na holčičky. Vzdělávání v tématech pedofilie a dětské problematiky, témata věnující se malým celebritám s konkrétními videoukázkami - zpěvačky, herečky, hudebnice, tanečnice ap. Dále domácí nahrávky a zábavná videa z celého světa. Vše vhodně tématicky zařazeno do příslušných vláken. Uveďte vždy nejprve název a krátký popis videa.
Medvídek
Uživatel
Pohlaví: muž
Povolání: Zatím se učím
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 2
... až do věku: 11
Děkoval: 230 x
Oceněn: 217 x

Zpěvačka Sienna Belle, BRA

Příspěvekod Medvídek » 20.5.2017 0:13:39

Zpěvačka Sienna Belle

Sienna Belle se narodila 26. ledna 2008 v Ontariu v Kanadě. Když jí byly 3 roky, její rodina se přestěhovala do São Paula, Brazílie. Naučila se anglicky a portugalsky. Velice ji bavil zpěv a tanec. Už od 6 let chodila hrát do divadel. Když jí bylo 7 let, začala zpívat v populárním brazilském talentovém programu "Programa Raul Gil". Díky tomuto programu téměř okamžitě získala velkou popularitu. Její videa na Youtube velice rychle dosáhly 15 miliónů zhlédnutí. Zanedlouho byla také pozvána do telenovely "Carinha de Anjo".

phpBB [video]

Jedno video z "Programa Raul Gil". Zpívá opravdu nádherně a její neverbální projev je také velice pěkný :)

phpBB [video]

Jedno video sice v Portugalštině, ale myslím, že pochopíte, o co tam jde :)

phpBB [video]
Sertralin
Uživatel
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky a chlapci
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 154 x
Oceněn: 210 x

Zpěvačka Angelina Pipper (Ангелина Пиппер), BYR

Příspěvekod Sertralin » 11.6.2017 10:23:54

Angelina Pipper (Ангелина Пиппер)

Angelina je v těchto videích velmi půvabná. Ve spojení s oblečením, textem písní a jejím vzhledem vzniká takřka dokonalá tvorba. Možná bych jen vytkl líčení, které se mi na ní nelíbí.

V tomto videu má sedm let a líbí se mi nejvíce. Je vkusně oděna a zpěv podává ve hravé formě.

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

Zpět na “VIDEA”