Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Homosexuálové utýrali adoptovanou holčičku

Odkazy na mediální zprávy s pedofilní tématikou (s uvedením zdroje v závorce), klíčové citace, komentáře a diskuse na dané téma, otevřené dopisy redaktorům, komunikace s širokou veřejností.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3595
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7555 x
Kontaktovat uživatele:

Homosexuálové utýrali adoptovanou holčičku

Příspěvekod Plyšáček » 9.10.2017 19:42:40

Brit utýral dívku, kterou o dva týdny dříve s partnerem adoptoval (novinky.cz)Před korunním soudem v Cardiffu stanul v pondělí Brit, který podle prokuratury zavraždil adoptovanou osmnáctiměsíční dívenku jen dva týdny poté, co si ji spolu se svým registrovaným partnerem osvojil. S tím se jedenatřicetiletý Matthew Scully-Hicks dohodl, že zůstane v domácnosti a Elsie bude pečovat. Od počátku ji ale týral, dívka zemřela.

„Tvrdíme, že obviněný během čtrnácti dní po formálním dokončení adopce Elsie přivodil fatální zranění. Nebylo to poprvé, co vůči ní použil násilí a nebylo to ani poprvé, co jí přivodil vážné zranění,“ prohlásil před soudem žalobce Paul Lewis.

Adoptovaná holčička zemřela 29. května, čtyři dny poté, co Scully-Hicks zavolal na tísňovou linku s tím, že je Elsie „bezvládná a ochablá“. Když záchranáři dorazili na místo, dívka již nedýchala a netlouklo jí srdce. Přesto se ji podařilo resucitovat.

V nemocnici se však ukázalo, že má nenávratně poškozený mozek a lékaři se ji rozhodli odpojit od přístrojů.

Obžalovaný vinu popírá
Nařčení z vraždy jednatřicetiletý muž, který se živil jako trenér ve fitness centru, odmítá. Vypověděl, že dívce měnil plenu, odešel ji vyhodit do koše v kuchyni a když se vrátil, zdálo se mu, že Elsie usnula. Když na nic nereagovala, snažil se jí podle svých slov poskytnout první pomoc.

Matthew Scully-Hicks měl spolu s partnerem dívenku v péči už září roku 2015, tedy od jejích desíti měsíců a od počátku usiloval o její adopci. Dva týdny poté, co byl proces adopce dokončen, Elsie zemřela.

Nařízená pitva prokázala, že Scully-Hicks dívku v době, kdy byl jeho partner v práci, týral opakovaně. Již dříve jí přivodil krvácení do mozku, zlomil jí také několik žeber a kotník. V lednu byla dokonce Elsie hospitalizovaná se zraněním na hlavě, lékaři ale uvěřili tomu, že spadla ze schodů a po čtyřech hodinách ji propustili.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3595
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7555 x
Kontaktovat uživatele:

Homosexuálové utýrali adoptovanou holčičku

Příspěvekod Plyšáček » 6.11.2017 18:59:02

Sezdaní muži adoptovali dítě. Jeden z nich batole týral a pak zavraždil (idnes.cz)Soud v britském Cardiffu v pondělí odsoudil bývalého instruktora fitness za vraždu osmnáctiměsíční holčičky. S manželem ji měl v péči několik měsíců, během nichž ji fyzicky týral. V den incidentu měl Matthew Scully-Hicks popadnout svou dceru Elsie okolo hrudníku, třást s ní a udeřit ji tvrdým předmětem do hlavy.

„Přišel jsem blíž a zavolal na ni, nijak ale nereagovala. Sklonil jsem se a lehce na ni poklepal. Vůbec neodpovídala, tak jsem vzal telefon a zavolal pohotovost,“ uvedl na svou obhajobu Matthew Scully-Hicks, kterého soud v pondělí usvědčil z vraždy adoptivní dcery Elsie.
Podle patologa Stephena Leadbettera Elsie zemřela po „tupé ráně do hlavy“. Poranění na hlavě pak vedlo k srdeční zástavě, informovala BBC. Soudní proces trval déle než čtyři týdny. Během něj svědčilo dvanáct lékařských expertů a šest doktorů. Na jeho konci soudci Scully-Hickse jednohlasně shledali vinným z vraždy, uvedl The Guardian.
K útoku došlo v květnu 2016 ve čtyřpokojovém na předměstí Cardiffu, který Scully-Hicks obýval se svým manželem Craigem. Elsie tam s párem od doby, kdy byla odebrána své drogově závislé matce. Scully-Hicks se o Elsie a jejího adoptivního sourozence staral na plný úvazek, zatímco jeho manžel.
Scully-Hicks si údajně v několika textových zprávách stěžoval, že je Elsie nezvladatelné dítě. Popisoval ji jako „Satana převlečeného za dítě“ a nazýval ji „psychopatem“ či „zrůdou“. Jednou napsal, že je „připraven vybuchnout“. Sousedi ho často slýchali zvyšovat hlas a dítěti nadávat, informoval The Independent.
Měsíce před útokem Elsie několikrát fyzicky týral, způsobil jí zlomeniny a modřiny. Elsie dokonce dvakrát navštívila nemocnici, lékaři však vždy uvěřili Scully-Hicksovým tvrzením, že upadla.
Manželé Elsie adoptovali v září 2015, proces trval téměř osm měsíců. Adopce byla oficiálně schválená až 12. května 2016. Už o třináct dní později však Scully-Hicks volal pohotovost s tím, že jeho dcera zkolabovala. Když lékaři přijeli, holčička nedýchala a měla zástavu srdce. O čtyři dny později zemřela. Utrpěla krvácení do mozku, zlomeninu lebky a tři zlomená žebra.
Naposledy upravil(a) Plyšáček dne 6.11.2017 19:02:11, celkem upraveno 3 x.
Důvod: Odmítám opravovat chyby v článku idnes. Je to zoufalé. Tolik chyb a vypuštěných slov i celých částí vět! V poslední době velice časté na idnes.cz. Za to bych se zde jako admin styděl. Reportéři se tím živí a odvádí ostudnou práci.

Zpět na “REAKCE NA MÉDIA”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host